Jump to content
stefanos_her

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........

Recommended Posts

1000869_577212255663017_1097418747_n.jpg

εγώ πάλι θα έλεγα ότι οι άλλοι είναι οι κακόγουστοι αλλά δεν με χαλάει και το υπόγειο 

υγ.αυτό είναι για τις σκορπίσιες σελήνες, Μαρία ακούς;;;

1000869_577212255663017_1097418747_n.jpg

εγώ πάλι θα έλεγα ότι οι άλλοι είναι οι κακόγουστοι αλλά δεν με χαλάει και το υπόγειο 

υγ.αυτό είναι για τις σκορπίσιες σελήνες, Μαρία ακούς;;;

Ακούω... και μ'αρέσει πολύ, πάαααααρα πολύ!!!

Αχ, αυτή η Σελήνη μου ... ήθελα νά'ξερα τι του βρήκε του Σκορπιού και με τυραννούν τόσο ... γ@μώτο !!!

Guest ELAKI

Πάνω σε ένα καράβι το μούτσος περνάει δύσκολες ώρες. Όλοι τον κλωτσάνε τον πατάνε γιατί είναι κοντός (40 πόντους) και δεν το βλέπουνε. Αποφασίζει λοιπόν να πάει στον καπετάνιο να πει τον πόνο του, και μήπως και του δώσει κάποια λύση. Να βάλει μια ταμπέλα κάτι τέλος παντών.

Λέει λοιπόν στον καπετάνιο τον πόνο του και αυτός του απαντά ότι τον καταλαβαίνει και θα του κάνει μια μεγάλη χάρη

·        Πήγαινε στην καμπίνα μου. Στην δεύτερη ντουλάπα στο τρίτο συρτάρι υπάρχει ένα μπουκάλι. Πάρτο. Μέσα στον μπουκάλι υπάρχει ένα τζίνι Έχεις την ευκαιρία να κάνεις μόνο μία ευχή. Πρόσεχε όμως το τζίνι είναι λίγο βαρήκοο. Θα πρέπει να πεις την ευχή σου δυνατά και καθαρά.

Ο μούτσος πάει την καμπίνα του καπετάνιου ανοίγει την ντουλάπα και το συρτάρι βλέπει το μπουκάλι το ανοίγει και αυτό … και από μέσα βγαίνει ένα γέρικο τζίνι.

·        Στις προσταγές σου αφέντη

Ο μούτσος τώρα που βεβαιώθηκε για το τζίνι σκέφτηκε.. «τι να το κάνω το ύψος… εάν όμως έχω πολλά λεφτά μπορώ να κάνω τα πάντα»

Έτσι με δισταγμό ψελλίζει «Θέλω ένα εκατομμύριο λίρες»

«Εντάξει αφέντη» λέει το τζίνι και του εμφανίζει μπροστά του ένα εκατομμύριο μπύρες.

Ο μούτσος τα έχασε. Φεύγει τρέχοντας και πάει στον καπετάνιο να του πει τι συνέβη. Και ο καπετάνιος του απαντάει « Στον είπα και πρίν. Να μιλήσεις δυνατά γιατί είναι κουφός.»

«Σε καταλαβαίνω όμως τι περνάς, τα πέρασα και εγώ. Νομίζεις πως θα ήθελα να έχω 40 πόντους μούτσο ???»

Κάποτε κάναμε εκλογές κάθε 4 χρόνια και διακοπές κάθε χρόνο.Όλα ανάποδα πλέον...

Το έχουν συνήθεια οι Γερμανοί όταν μπαίνουν στην Αθήνα να είναι έρημη η πόλη.

Οχι οτι ειμαι εθισμενoς στις sex αλλα οταν πηγα στη μανάβισσα της ειπα..
"Δωσε μου δυο-τριο παρτουζια"

13% ΦΠΑ και στην πιτσα αδερφια! Κατι ξεραμε που βγαλαμε συναδελφο πρωθυπουργο!

Αν ο Μεταξάς ήταν γυναίκα, θα γιορτάζαμε την επέτειο του "Ίσως,δεν ξέρω,δεν είμαι καλά αυτήν την περίοδο,σε βλέπω σαν φίλο"

-Mε ειπε κολλημενο με την μπαλα..-Και συ τι της ειπες;;-Της ειπα οτι την θελω και οτι την αγαπω πω πω πω τι τσ@μπουκι ηταν αυτο...

Εσείς που λέτε ότι είστε "ταύροι" στο κρεβάτι...
...μην ξεχνάτε πως οι ταύροι έχουν δύο κέρατα...

-Ωραίο γκομενάκι, πάω να της την πέσω
-Περίμενε λίγες μέρες να μπει Αύγουστος ρε. Να φας τη χυλόπιτα με 13%

Εγώ πάντως όσους δεν τρώνε τους φοβάμαι.Δεν ξέρεις για τι άλλο είναι ικανοί...

Από καρδιακους φίλους έχω μόνο έναν, οι άλλοι είναι υγιείς..

Να δείτε που ήρθε η ανάπτυξη όσο ήμασταν στις παραλίες,χτύπησε,χτύπησε,δε βρήκε κανέναν κι έφυγε...

Αποψε θα κοιμηθω με κουφετα σοκολατας κατω απο το μαξιλαρι μου. Μην τρεχω μεχρι τη κουζινα βραδιατικο για γλυκο....

εγω ποτε θα γινω ο "αυτος καλα περναει"

Όταν βαριέμαι παίρνω τηλέφωνο το Λιμενικό και τους ρωτάω , "Που βρίσκονται τα πελάγη ευτυχίας ?

Τωρα με την μείωση του ΦΠΑ οι 3 πίτες απο 6€ θα κάνουν 5,40€ ..ανάπτυξη ρε οχι μ@λ@κιες...

Να σε συλλαμβάνουν επειδή κλέβεις τις
εντυπώσεις…. Μη σας τύχει….

Ο μόνος τρόπος να σταματήσω να χλαπακιάζω το βράδυ είναι να σταματήσει να βραδιάζει.

Τα μούσια είναι ακόμα στη μόδα ή να πω στην δικιά μου να ξυριστεί;

Τα καλυτερα που ολο ερχονται, μηπως χασανε το δρομο;

Ειμαι τοσο κοντός που δεν μπορω να παιξω γιογιο. Δε προλαβαινει να ξετυλιχτει

Πήγα να πάρω μαγιό.Τι χρώμα θέλετε μου λέει?Κυτταριτιδιτί,τι άλλο?Να πηγαίνει με τα υπόλοιπα...

Κανα δυο κιλά να πάρω ακόμα και δεν θα χωράω να μπω ούτε στο ίντερνετ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.........όόόόόόόλη μέρα!!!! ^_^

Ο Χριστόφορος Κολόμβος μπόρεσε να ανακαλύψει την Αμερική επειδή ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ!!!!!!

Αν ο Χριστόφορος Κολόμβος είχε γυναίκα, θα είχε ακούσει τα παρακάτω :

- Και γιατί πρέπει να πας εσύ;

- Τι; Δεν μπορούν να στείλουν κάποιον άλλον; Τι είσαι εσύ; Ο μοναδικός; Χωρίς εσένα δεν γίνεται; Δεν βλέπεις ότι σε εκμεταλλεύονται;

- Εσύ δεν γνωρίζεις καλά ούτε την οικογένειά μου και πας να ανακαλύψεις το Νέο Κόσμο; Τι κρύβεις;

- Ποια στρογγυλή Γη, μωρέ;

- Τι; Θα πάνε μόνο άντρες; Σώπα!

- Γιατί δεν μπορώ να έρθω κι εγώ; Αφού εσύ είσαι το αφεντικό. Εμένα ποτέ δεν με πας ταξίδια.

- Αν βγεις από την πόρτα εγώ την ίδια στιγμή επιστρέφω στη μαμά μου.

- Τι λες; Και η βασίλισσα θα πουλήσει τα κοσμήματά της για να ταξιδέψεις εσύ; Τι νομίζεις ότι είμαι, βλ@μμένη; Τι τρέχει με σένα και αυτήν τη γριά;

- Δεν μπορείς να πας! Τελεία και παύλα!

- Μην ντύνεσαι, διότι εσύ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.........όόόόόόόλη μέρα!!!! ^_^

Ο Χριστόφορος Κολόμβος μπόρεσε να ανακαλύψει την Αμερική επειδή ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ!!!!!!

Αν ο Χριστόφορος Κολόμβος είχε γυναίκα, θα είχε ακούσει τα παρακάτω :

- Και γιατί πρέπει να πας εσύ;

- Τι; Δεν μπορούν να στείλουν κάποιον άλλον; Τι είσαι εσύ; Ο μοναδικός; Χωρίς εσένα δεν γίνεται; Δεν βλέπεις ότι σε εκμεταλλεύονται;

- Εσύ δεν γνωρίζεις καλά ούτε την οικογένειά μου και πας να ανακαλύψεις το Νέο Κόσμο; Τι κρύβεις;

- Ποια στρογγυλή Γη, μωρέ;

- Τι; Θα πάνε μόνο άντρες; Σώπα!

- Γιατί δεν μπορώ να έρθω κι εγώ; Αφού εσύ είσαι το αφεντικό. Εμένα ποτέ δεν με πας ταξίδια.

- Αν βγεις από την πόρτα εγώ την ίδια στιγμή επιστρέφω στη μαμά μου.

- Τι λες; Και η βασίλισσα θα πουλήσει τα κοσμήματά της για να ταξιδέψεις εσύ; Τι νομίζεις ότι είμαι, βλ@μμένη; Τι τρέχει με σένα και αυτήν τη γριά;

- Δεν μπορείς να πας! Τελεία και παύλα!

- Μην ντύνεσαι, διότι εσύ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!

Έλιωσα λέμεεεεεε.............

Ο καθένας βρίσκει ότι αναζητά…αγάπη, πάθος, στοργή, σιγουριά, σεβασμό…
Εγώ βρίσκω πάντα τον μπελά μου!!

Στο δημοτικό έπαιρνα συνέχεια άλφα… Στο γυμνάσιο heineken!

Ο γιατρός μου είπε….επειδή κάνετε like σε αυτά που γράφω θέλει να δει και εσάς….

Το βατράχι: κουαξ κουαξ
Το παπί: πα πα
Το γουρούνι: οινκ οινκ
Το γατί: νιάου νιάου
Το σκυλί: Να μ’ αφήσεις ήσυχη θέλωωω.

Καλοκαίρι: Ζέστη, διακοπές, καλοκαιρινοί έρωτες….
Χειμώνας: Κρύο, καιρός για δύο….
Γενικώς δικαιολογία για πήδημα ψάχνετε . . .

Όταν βαριέμαι, στέλνω SMS σε άγνωστα νούμερα: «Σε απατάει» !!

καλα εεε…σημερα το φαι που εφτιαξε η μανα μου γ@μαει!
-τι φαι εχετε;
-fuckes

Θα σταματήσω να σ’αγαπώ όταν σταματήσει να παίζει σε επανάληψη το »Κωνσταντίνου και Ελένης»…
Αυτο κ αν ειναι ορκος αιωνιας πιστης-αγαπης!!

Η μαμα μου, αποτι μου χει πει, ηταν πολυ καλη μαθητρια και ηθελε να γινει γιατρος ή δικηγορος, αλλα τελευταια στιγμη την κερδισαν τα οικιακα

Τι μαρκα ειναι οι νεκροφορες..;;;
-MERCEDEAD