Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε βάζει συχνά η γυναίκα να μαγειρεύεις......?????

 

Άμα μαγειρεύεις καλά δλδ, να σε προτιμήσουμε........

 

ανέκαθεν εγώ μαγείρευα..η γυναίκα φέρνει το μεροκάματο..

 

ΥΓ... στείλε μου διεύθυνση να σου στείλω την β έκδοση του 3ου βιβλίου μου που εκδόθηκε πρόσφατα με τίτλο .." πάρτα Βέτα και κάντα ομελέτα "..

 

ΥΓ1... επειδή διακρίνω ότι δε το γνωρίζεις..έτσι για να μαθαίνεις..ποτέ δε ξέρεις από που θα σου ρθει..

         τις περισσότερες επιτυχίες στις γυναίκες τις έχουν οι άντρες που ξέρουν να μαγειρεύουν..

         να το πεις και σ αυτόν που σου κάνει λαικ..γι αυτό δεν του κάθεται καμία..

 

          φιλιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 

ΥΓ1... επειδή διακρίνω ότι δε το γνωρίζεις..έτσι για να μαθαίνεις..ποτέ δε ξέρεις από που θα σου ρθει..

         τις περισσότερες επιτυχίες στις γυναίκες τις έχουν οι άντρες που ξέρουν να μαγειρεύουν..

         να το πεις και σ αυτόν που σου κάνει λαικ..γι αυτό δεν του κάθεται καμία..

 

          φιλιά..

 

Έτσι σου λέγανε ρε...????????????

 

Και έπιανε......????????????

 

Δλδ, τους μαγείρευες.....???????? Σε όλες.....????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι σου λέγανε ρε...????????????

 

Και έπιανε......????????????

 

Δλδ, τους μαγείρευες.....???????? Σε όλες.....????????

που να σ εξηγώ τώρα..

 

για ρώτα και καμιά γυναίκα..μόνο με άντρες κάνεις παρέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να σ εξηγώ τώρα..

 

για ρώτα και καμιά γυναίκα..μόνο με άντρες κάνεις παρέα?

 

Φιλαράκι.......

 

Μη στη χαλάσω..........

 

Αλλά να.......

 

Πως να στο πω................

 

Υπάρχει κι άλλος τρόπος...................  :)

 

Θα μου πεις βέβαια, άμα ΥΣΤΕΡΕΙΣ σε ένα κρίσιμο τομέα, προσπαθείς να το αναπληρώσεις από αλλού, ώστε να μπαλατζάρει η ζυγαριά και να πει η γκόμενα " 'ντάξει, δεν είναι καλός εκεί, αλλά τουλάχιστον μαγειρεύει"...................

 

'Ντάξει........

 

Δεν διαφωνώ...........

 

Άμα δουλεύει για σένα, εμένα περισσεύει...................................... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι.......

 

Μη στη χαλάσω..........

 

Αλλά να.......

 

Πως να στο πω................

 

Υπάρχει κι άλλος τρόπος...................  :)

 

Θα μου πεις βέβαια, άμα ΥΣΤΕΡΕΙΣ σε ένα κρίσιμο τομέα, προσπαθείς να το αναπληρώσεις από αλλού, ώστε να μπαλατζάρει η ζυγαριά και να πει η γκόμενα " 'ντάξει, δεν είναι καλός εκεί, αλλά τουλάχιστον μαγειρεύει"...................

 

'Ντάξει........

 

Δεν διαφωνώ...........

 

Άμα δουλεύει για σένα, εμένα περισσεύει...................................... :)

 τι ζυγαριές και μ@λακίες μου τσαμπουνάς? 

 

έξυπνο παιδί είσαι..μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις..

 

ΥΓ..αφού εσύ δεν υστερείς σε κρίσιμους τομείς, σου κάνω δώρο αυτό..CKnt56BWcAUGCU9.jpg

 

 

να μη χάνεσαι αδερφέ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφ κορς..

 

μέχρι το 9999 φτάνει..καλή δύναμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 stefanos_her

 

ενημέρωσε τον φίλο σου οτι αυτός που σου κάνει like, τις πήγαινε- πηγαίνει,(οτι γουστάρεις βάλε...) 

σε ρομαντικά εστιατόρια για dinner, και φυσικά μαγειρεύει οταν χρειαστεί (και γλύφουν και δάχτυλα !!!!!  ;) )  

 

...τώρα, οσον αφορά το γαμώμετρο, και μόνο το οτι έχει μείνει στο ίδιο νούμερο εδώ και 3 μήνες.... 

και δη καλοκαιριάτικα...το αφήνω στην κρίση σου.... 

(να ξέρεις όμως οτι δεν μετράει γυναίκες.....άλλο μετράει..... κατάλαβες τώρα εσύ, έτσι?  ;))   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφ κορς..

 

μέχρι το 9999 φτάνει..καλή δύναμη..

 

Τζίμη, σε ενημερώνω ότι αυτός που μου κάνει like, πήγαινε και συνεχίζει να πηγαίνει τις γυναίκες (φαντάζομαι χωρίς να το ξέρει η γυναίκα του) σε ρομαντικά εστιατόρια για dinner, και φυσικά μαγειρεύει οταν χρειαστεί (και γλύφουν και δάχτυλα !!!!!  ;) ). Τώρα, αν γλύφουν τα δικά τους ή τα δικά του, δεν μου διευκρίνησε.......

 

Και μου άφησε κάτι υπονοούμενα για το γαμώμετρο που μου έδωσες........ χοντρά υπονοούμενα............................ Δεν ξέρω τι να υποθέσω...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζίμη, σε ενημερώνω ότι αυτός που μου κάνει like, πήγαινε και συνεχίζει να πηγαίνει τις γυναίκες (φαντάζομαι χωρίς να το ξέρει η γυναίκα του) σε ρομαντικά εστιατόρια για dinner, και φυσικά μαγειρεύει οταν χρειαστεί (και γλύφουν και δάχτυλα !!!!!  ;) ). Τώρα, αν γλύφουν τα δικά τους ή τα δικά του, δεν μου διευκρίνησε.......καλέ ρε στεφ..σε παραμυθιάζει αυτός και συ τον πιστεύεις? αυτός είναι μπουονανότε ρε..μέχρι τα δάχτυλα  σε λέω και από τηγανίτα τίποτα...

 

Και μου άφησε κάτι υπονοούμενα για το γαμώμετρο που μου έδωσες........ χοντρά υπονοούμενα............................ Δεν ξέρω τι να υποθέσω.................

 

να φανταστείς..

 

έξω από το γραφείο του αυτό έχει ρε φίλε..ήμαρτον..

 

230px-Bruxelles_Manneken_Pis.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...