Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

275453EE-B18A-4416-9B6D-9951A2C70840.jpg

Εδώ έχει καεί το σύμπαν με απολύσεις , κλείσιμο καταστημάτων και επιχειρήσεων , στον ιδιωτικό τομέα ο οποίος παράγει ό,τι παράγεται σε αυτή την χώρα , ασχοληθήκαμε με τις καθαρίστριες οι οποίες έγιναν όλες "πρωτη φορά αριστερές" (τρομάρα τους και τρομάρα μας) και οι οποίες είχαν προσληφθεί με ρουσφέτι , και οι οποίες  όπως άκουσα  ,  μελετάται να γίνουν και πλήρους (από 4ωρης) απασχόλησης .

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

 

Υ.Γ. Μέχρι και η Καγκελάριος (κατα Τσίπραν) συγκινήθηκε βρέ ανάλγητοι Μερκελιστές ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kάποτε ρωτήσανε έναν λογιστή ας πούμε agrevelos.

 

Tι επιθυμείς λογιστή ,να δώσουμε 6 ευρώ στην καθαρίστρια ή 6 δις στον τραπεζίτη και άλλα 60 δις στους "δανειστές".

 

Ο λογιστής απάντησε "μην τολμήσετε να δώσετε τα 6 ευρώ".

 

οπότε στα υπόλοιπα θεωρήθηκε ότι η απάντηση ήταν καταφατική.

 

Μην τρώγεστε μεταξύ σας ...σήμερα είναι η καθαρίστρια ,χτές ήταν ο ταξιτζής ,αύριο θα είναι η ελεγκτική-λογιστική ,μεθαύριο η πολυεθνική.

 

Θα έχουν κλείσει οι μικρομεσαίες επιχειρήσεις ,θα γίνουμε  υπάλληλοι και τότε θα είμαστε ΟΛΟΙ ίσοι στα 150 ευρώ.

 

Για την ΕΡΤ που μας εγκαλεί όλη η Ευρώπη να ξανανοίξει ,το ήξερες ότι ήταν κερδοφόρα ? εάν δε ,δεν είχε και τους κομματικούς βολεμένους που χωρίς να κάνουν τίποτα παίρνανε μισθούς άνω των 3 χιλ.

 

διάβασες κάπου ,πόσο κοστίζουν τα τσοντο-κάναλα?

 

Συμπέρασμα ,μην πάτε από το ένα άκρο στο άλλο ,αυτοί ξέρουν γιατί σε οδηγούν στο ανάποδο.

 

Οσο για τον άνεργο του ιδιωτικού τομέα ,μπορεί να ξαναβρεί δουλειά εάν δοθούν πάλι οι αυξήσεις στους μισθούς των ΔΥ.

 

το ζήτημα είναι τα λεφτά που θα τα βρούμε ,από νέα δανεικά ή από παραγωγή?

 

Δείξε μου κάπου ,ένα μέτρο ,ένα σημείο από αυτά τα ωραία που ανεβάζεις που να μιλάει για  ΠΑΡΑΓΩΓΗ συγκεκριμένα  1-2-3. όχι φιλοσοφία και πρέπει να αλλάξουμε και αν και όταν.

 

Δείξε μου και μία φράση πάλι από τους Ευρωπαίους που να αναφέρονται σε παραγωγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σεις, θα μου διώξετε πάλι το Μπάμπη......

 

Σοβαρευτείτε............

 

Ή αστειευτείτε τέλος πάντων................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάποτε ρωτήσανε έναν λογιστή ας πούμε agrevelos.

 

Tι επιθυμείς λογιστή ,να δώσουμε 6 ευρώ στην καθαρίστρια ή 6 δις στον τραπεζίτη και άλλα 60 δις στους "δανειστές".

 

Ο λογιστής απάντησε "μην τολμήσετε να δώσετε τα 6 ευρώ".

 

οπότε στα υπόλοιπα θεωρήθηκε ότι η απάντηση ήταν καταφατική.

 

Μην τρώγεστε μεταξύ σας ...σήμερα είναι η καθαρίστρια ,χτές ήταν ο ταξιτζής ,αύριο θα είναι η ελεγκτική-λογιστική ,μεθαύριο η πολυεθνική.

 

Θα έχουν κλείσει οι μικρομεσαίες επιχειρήσεις ,θα γίνουμε  υπάλληλοι και τότε θα είμαστε ΟΛΟΙ ίσοι στα 150 ευρώ.

 

Για την ΕΡΤ που μας εγκαλεί όλη η Ευρώπη να ξανανοίξει ,το ήξερες ότι ήταν κερδοφόρα ? εάν δε ,δεν είχε και τους κομματικούς βολεμένους που χωρίς να κάνουν τίποτα παίρνανε μισθούς άνω των 3 χιλ.

 

διάβασες κάπου ,πόσο κοστίζουν τα τσοντο-κάναλα?

 

Συμπέρασμα ,μην πάτε από το ένα άκρο στο άλλο ,αυτοί ξέρουν γιατί σε οδηγούν στο ανάποδο.

 

Οσο για τον άνεργο του ιδιωτικού τομέα ,μπορεί να ξαναβρεί δουλειά εάν δοθούν πάλι οι αυξήσεις στους μισθούς των ΔΥ.

 

το ζήτημα είναι τα λεφτά που θα τα βρούμε ,από νέα δανεικά ή από παραγωγή?

 

Δείξε μου κάπου ,ένα μέτρο ,ένα σημείο από αυτά τα ωραία που ανεβάζεις που να μιλάει για  ΠΑΡΑΓΩΓΗ συγκεκριμένα  1-2-3. όχι φιλοσοφία και πρέπει να αλλάξουμε και αν και όταν.

 

Δείξε μου και μία φράση πάλι από τους Ευρωπαίους που να αναφέρονται σε παραγωγή.

 

Eυχαριστούμε για τις συμβουλές και το μάθημα κ. συνάδελφε  Λογιστά.

Προφανώς απαντάτε σε αυτά που καταλάβατε . 

 

Μόνος σας τα λέτε , μόνος σας απαντάτε . Προφανώς κατά τις αντιλήψεις και την νοοτροπία σας

 

Βεβαίως !!!! απο το τέλος που πλήρωναν,πληρώνουν και θα πληρώνουν ακόμη και οι αγροτικές συνδέσεις άρδευσης

Ενώ τώρα ...... Τσακνής διαφάνεια και ξερό ψωμί

 

Τίς οποίες θα πρέπει να πληρώσουν πάλι οι εναπομείνατες εργαζόμενοι-απασχολούμενοι στον Ιδιωτικό Τομέα

 

Εγώ χιούμορ έκανα κύριε συνάδελφε. Τα περί σχεδίων παραγωγής θα πρέπει να σας/μας τα πούν οι κυβερνώντες

 

Ζητώ συγνώμη αν ήμουν κάπως αιχμηρός , αλλά ........ εσείς με προκαλέσατε κ. συνάδελφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νηπίοισιν ου λόγος, αλλά ξυμφορή γίνεται διδάσκαλος.

μτφρ: για τους ανόητους, δάσκαλος δεν είναι η λογική αλλά η συμφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο νοσοκομείο ΚΑΤ μεταφέρθηκε το βράδυ της Δευτέρας ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, Αντώνης Σαμαράς.

Σύμφωνα με  την ανακοίνωση της ΝΔ ο πρόεδρος του κόμματος διαγνώστηκε με κάταγμα στον αγκώνα.

Αφού του παρασχέθηκε η απαραίτητη ιατρική φροντίδα και του τοποθετήθηκε νάρθηκας, στη συνέχεια επέστρεψε στο σπίτι του.

Πληροφορίες αναφέρουν ότι ο κ. Σαμαράς τραυματίστηκε παίζοντας μπάσκετ στην αυλή του σπιτιού με τον γιο του.

 

Δημοσιογραφικές πηγές που αναφέρουν ότι ο τραυματισμός προήλθε από υπεβάλλοντα ζήλο παλινδρομικής κίνησης ισχύος, επί καθέτου άξονος, βαίνουσας συνεχώς αυξανόμενης εντάσεως, ελέγχονται ως ανακριβείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειράζει που ήσουν αιχμηρός ,καλύτερα έτσι παρά βαρετός.

 

το βαρετός πάει στο "δεν βαρεθήκατε να τρώγεστε μεταξύ σας και οι άλλοι να κάνουν πάρτι?"

 

Στο μόνο που απάντησα μόνος μου ήταν στα "6 ευρώ".

 

Το κλείνω εδώ γιατί δεν είναι του παρόντος θέματος.

 

τελευταία ερώτηση αλλά θα την απαντήσεις εσύ μόνος σου "πόσο κοστίζουν στον Ελληνα φορολογούμενο τα ιδιωτικά κανάλια και πόσο το ΝΕΡΙΤ" που είναι και έκτρωμα?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

merkel.jpg

 

Μήνυμα αλληλεγγύης στις δικαιωμένες καθαρίστριες του υπουργείου Οικονομικών στέλνει η γερμανίδα καγκελάριος με το κόκκινο γάντι στο χέρι

 

Αγαπητέ Jo Di, μου φαίνεται πιο πιθανό να είναι στείλει μήνυμα αλληλεγγύης η Μέρκελ στις καθαρίστριες, παρά κάποιοι Έλληνες.

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση, αυτό το διάστημα που διήρκεσε ο αγώνας των 595 καθαριστριών -μέχρι να δικαιωθούν και να επαναπροσληφθούν- ήταν η επίθεση που δέχτηκαν ακόμα και από ανθρώπους που περνιούνται για διανοούμενοι.Πραγματικά, δεν πίστευα στα μάτια μου, διαβάζοντας τις ειρωνείες σε βάρος των καθαριστριών του υπουργείου Οικονομικών.

 

Βέβαια, είναι πολύ εύκολο να ειρωνεύεσαι τον αδύναμο. Είναι τόσο εύκολο που, αν δεν είσαι εντελώς βλάκας και απάνθρωπος, δεν το κάνεις ποτέ.

 

Οι ίδιοι άνθρωποι που ειρωνεύονταν τις καθαρίστριες, δεν αμφισβήτησαν ποτέ τους Έλληνες ολιγάρχες.

 

Πολύ χρήσιμη η χρεοκοπία της χώρας. Έδειξε ποιος είναι ο καθένας μας.

 

http://pitsirikos.net/2015/05/%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%BB-%CE%BC%CE%AE%CE%BD%CF%85%CE%BC%CE%B1-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%B3%CE%B3%CF%8D%CE%B7%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%B1%CF%81/

 

ΥΓ: Κάποιοι άνθρωποι δεν μπορούν να ξεπεράσουν τα λάθη τους. Δεν μπορούν να δεχθούν ότι τελικά αποδείχθηκε πως σαράντα χρόνια ψήφιζαν λάθος και μάλιστα ειρωνεύονταν αυτούς που τους το έλεγαν. Προσπαθούν να αποδείξουν πως "όλοι είναι ίδιοι" ενώ κατά βάση εξακολουθούν να λατρεύουν τον ίδιο θεό χωρίς να μπορούν πλέον να το λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειράζει που ήσουν αιχμηρός ,καλύτερα έτσι παρά βαρετός.

 

το βαρετός πάει στο "δεν βαρεθήκατε να τρώγεστε μεταξύ σας και οι άλλοι να κάνουν πάρτι?"

 

Στο μόνο που απάντησα μόνος μου ήταν στα "6 ευρώ".

 

Το κλείνω εδώ γιατί δεν είναι του παρόντος θέματος.

 

τελευταία ερώτηση αλλά θα την απαντήσεις εσύ μόνος σου "πόσο κοστίζουν στον Ελληνα φορολογούμενο τα ιδιωτικά κανάλια και πόσο το ΝΕΡΙΤ" που είναι και έκτρωμα?"

Ευχαριστώ και πάλι για το "μάθημα"

 

Eπίσης ευχαριστώ για την εξέταση.....και  παρά την αγωνία μου μήπως απορριφθώ , θα αποπειραθώ εγώ μόνος μου (ολομόναχος) να απαντήσω.

Δεν γνωρίζω το ακριβές ποσό , αλλά βλέπω οτι δεν γίνεται και τίποτα . Το μόνο που βλέπω είναι παρέλαση κυβερνητικών στελεχών ισάξια και αντάξια των προηγούμενων κυβερνήσεων.

 

Καί κάτι ακόμη τελευταίο κ. συνάδελφε

Θέλω να ισχυρίζομαι οτι  διαθέτω και εγώ το μέσο μυαλό.

Υστερώ βέβαια στην διατύπωση "θέσφατων" αλλά τί να κάνουμε...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

merkel.jpg

 

Μήνυμα αλληλεγγύης στις δικαιωμένες καθαρίστριες του υπουργείου Οικονομικών στέλνει η γερμανίδα καγκελάριος με το κόκκινο γάντι στο χέρι

 

Αγαπητέ Jo Di, μου φαίνεται πιο πιθανό να είναι στείλει μήνυμα αλληλεγγύης η Μέρκελ στις καθαρίστριες, παρά κάποιοι Έλληνες.

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση, αυτό το διάστημα που διήρκεσε ο αγώνας των 595 καθαριστριών -μέχρι να δικαιωθούν και να επαναπροσληφθούν- ήταν η επίθεση που δέχτηκαν ακόμα και από ανθρώπους που περνιούνται για διανοούμενοι.Πραγματικά, δεν πίστευα στα μάτια μου, διαβάζοντας τις ειρωνείες σε βάρος των καθαριστριών του υπουργείου Οικονομικών.

 

Βέβαια, είναι πολύ εύκολο να ειρωνεύεσαι τον αδύναμο. Είναι τόσο εύκολο που, αν δεν είσαι εντελώς βλάκας και απάνθρωπος, δεν το κάνεις ποτέ.

 

Οι ίδιοι άνθρωποι που ειρωνεύονταν τις καθαρίστριες, δεν αμφισβήτησαν ποτέ τους Έλληνες ολιγάρχες.

 

Πολύ χρήσιμη η χρεοκοπία της χώρας. Έδειξε ποιος είναι ο καθένας μας.

 

http://pitsirikos.net/2015/05/%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%BB-%CE%BC%CE%AE%CE%BD%CF%85%CE%BC%CE%B1-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%B3%CE%B3%CF%8D%CE%B7%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%B1%CF%81/

 

ΥΓ: Κάποιοι άνθρωποι δεν μπορούν να ξεπεράσουν τα λάθη τους. Δεν μπορούν να δεχθούν ότι τελικά αποδείχθηκε πως σαράντα χρόνια ψήφιζαν λάθος και μάλιστα ειρωνεύονταν αυτούς που τους το έλεγαν. Προσπαθούν να αποδείξουν πως "όλοι είναι ίδιοι" ενώ κατά βάση εξακολουθούν να λατρεύουν τον ίδιο θεό χωρίς να μπορούν πλέον να το λένε.

Επειδή προφανώς υπονοείς εμένα

 

Ξεκόλλα  Γιάννη !!!!!!!!

Πόσες φορές θέλεις να το παραδεχθώ πιά !!!!!!?????

Αντε.....ακόμη μια φορά.

Τα ξέρετε όλα !!!!!!

Κατέχετε την Πάσα αλήθεια !!!!!!!!

Και κυρίως να ψυχογραφείτε και να επικρίνετε τους άλλους. Απο αυτοκριτική υστερείτε λίγο , αλλά δεν πειράζει.

Οσο για τους χαρακτηρισμούς "βλάκας και απάνθρωπος" , ελπίζω να μην τους απευθύνεις σε μένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή προφανώς υπονοείς εμένα

 

Ξεκόλλα  Γιάννη !!!!!!!!

Πόσες φορές θέλεις να το παραδεχθώ πιά !!!!!!?????

Αντε.....ακόμη μια φορά.

Τα ξέρετε όλα !!!!!!

Κατέχετε την Πάσα αλήθεια !!!!!!!!

Και κυρίως να ψυχογραφείτε και να επικρίνετε τους άλλους. Απο αυτοκριτική υστερείτε λίγο , αλλά δεν πειράζει.

Οσο για τους χαρακτηρισμούς "βλάκας και απάνθρωπος" , ελπίζω να μην τους απευθύνεις σε μένα. 

 

Κατ' αρχήν δεν το έχεις παρεδεχθεί ποτέ. (το ίδιο κι όλοι όσοι είχατε παράλληλες διαδρομές και τώρα το παίζετε ακομμάτιστοι)

Η φράση "Τα ξέρετε όλα !!!!!!" που συχνά επαναλαμβάνεις δεν είναι παραδοχή είναι υπεκφυγή. Κανείς δεν είπε ότι τα ξέρει όλα.

Παραδοχή είναι να πεις ότι "όλοι κάνουμε λάθη. κι εσείς που δεν τα ξέρετε όλα τουλάχιστον αυτά μας τα λέγατε".

Και μετά να πάρεις θέση δίπλα στο κίνημα και να βοηθήσεις στην ανατροπή της πολιτικής που τόσα χρόνια ψήφιζες.

 

Αντ΄αυτού μας λές ότι εδώ και χρόνια δεν ασχολείσαι αλλά δεν χάνεις ευκαιρία να τα βάλεις πάλι μαζί μας και να λιβανίσεις το εικόνισμα του συνονόματού σου, που φυλάς κρυφά στον κόρφο σου.

 

Προφανώς δε σου απευθύνω τους χαρακτηρισμούς που γράφει ο pitsirikos (άλλως δε θα συνομιλούσα μαζί σου) αλλά είμαι σίγουρος ότι σου έχει μείνει ένας αλαζονικός εγωισμός από την εποχή του "εκσυγχρονισμού" ή έστω από παλιότερα στα χρόνια της "αλλαγής" (του επαναστάτη με τα ζιβάγκο σε ευρωπαίο φεντεραλιστή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν δεν το έχεις παρεδεχθεί ποτέ. (το ίδιο κι όλοι όσοι είχατε παράλληλες διαδρομές και τώρα το παίζετε ακομμάτιστοι)

Η φράση "Τα ξέρετε όλα !!!!!!" που συχνά επαναλαμβάνεις δεν είναι παραδοχή είναι υπεκφυγή. Κανείς δεν είπε ότι τα ξέρει όλα.

Παραδοχή είναι να πεις ότι "όλοι κάνουμε λάθη. κι εσείς που δεν τα ξέρετε όλα τουλάχιστον αυτά μας τα λέγατε".

Και μετά να πάρεις θέση δίπλα στο κίνημα και να βοηθήσεις στην ανατροπή της πολιτικής που τόσα χρόνια ψήφιζες.

 

Αντ΄αυτού μας λές ότι εδώ και χρόνια δεν ασχολείσαι αλλά δεν χάνεις ευκαιρία να τα βάλεις πάλι μαζί μας και να λιβανίσεις το εικόνισμα του συνονόματού σου, που φυλάς κρυφά στον κόρφο σου.

 

Προφανώς δε σου απευθύνω τους χαρακτηρισμούς που γράφει ο pitsirikos (άλλως δε θα συνομιλούσα μαζί σου) αλλά είμαι σίγουρος ότι σου έχει μείνει ένας αλαζονικός εγωισμός από την εποχή του "εκσυγχρονισμού" ή έστω από παλιότερα στα χρόνια της "αλλαγής" (του επαναστάτη με τα ζιβάγκο σε ευρωπαίο φεντεραλιστή)

Eντάξει βρε Γιάννη 

Κατά την προσφιλή τακτική , πρακτική , και νοοτροπία του ΚΚΕ  , σε όσους του "φέρνουν αντιρρήσεις" , μου αποδίδεις χαρακτηρισμούς "λιβανιστή" , "εικονολάτρη" , αλλαζόνα , εγωιστή , "εκσυγχρονιστή" ,  κλπ κλπ 

Και εσύ ειλικρινά πιστεύεις οτι δεν είναι ίδιοι ? 

Μακάρι .

Αλλά πολύ φοβάμαι (και μακάρι να διαψευσθώ παταγωδώς)  οτι θα αποδειχθουν πολύ χειρότεροι.

Και επειδή μάλλον δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε , σταματώ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ς για το κάταγμα του Σαμαρά στον αγκώνα...

Στο ΚΑΤ μεταφέρθηκε χθες βράδυ ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, ο οποίος διαπιστώθηκε ότι έχει κάταγμα στον αγκώνα.

Έχουμε και λέμε:

1. Δήλωσε «Για έναν αγκώνα νέο».

2. Όταν χτύπησε, φώναξε «γαμώ τον...

αγκώνα μου μέσα».

3. Όταν πήγε με τον αγκώνα χτυπημένο, οι γιατροί τον ρωτούσαν μήπως χτύπησε στα βράχια.

4. Χτύπησε παίζοντας μπάσκετ με τον γιο του. Αμέσως το Eurogroup αποφάσισε GRexit στο μπάσκετ.

5. Στο ΚΑΤ οι γιατροί είπαν να τον βάλουν σε γύψο ολόκληρο.

6. Δήλωσε ότι τώρα είναι στο ΚΑΤ, αλλά σε λίγο καιρό η Νέα Δημοκρατία θα είναι στα ΠΑΝΩ.

7. Πήρε ο Μητσοτάκης και του ευχήθηκε «περαστικά».

8. Πήρε και η Ντόρα και του ευχήθηκε «Περαστικός».

9. Δεν ήταν κάτι πολύ σοβαρό. Οι γιατροί τον άφησαν ελεύθερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παρακάτω παραθέτω ενα λινκ  με τις 24 πιο επιτυχημένες φάρσες του Just for Laughs

 http://news247.gr/eidiseis/psixagogia/humor/oi-24-pio-epityxhmenes-farses-toy-just-for-laughs.3462958.html?utm_source=News247&utm_medium=MintaXasete_article&utm_campaign=24MediaWidget

 

 

Μάλιστα.........

 

Κι έλεγα να κάνω καμιά δουλειά τώρα το απόγευμα........

 

Πάει κι αυτό το απόγευμα................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα.........

 

Κι έλεγα να κάνω καμιά δουλειά τώρα το απόγευμα........

 

Πάει κι αυτό το απόγευμα................

χαχα ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ όταν το είδα, με αποτέλεσμα  πάλι μετά τις 9 να φύγω απο το γραφείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε να δω αυτό το άρθρο και μου θύμισε τα παιδικά μου χρόνια, κάτι που με έκανε να γελάσω, το ανεβάζω για να το μοιραστώ μαζί σας.

 

http://www.contra.gr/Longread/apagoreuontai-oi-karavolides.3464861.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε να δω αυτό το άρθρο και μου θύμισε τα παιδικά μου χρόνια, κάτι που με έκανε να γελάσω, το ανεβάζω για να το μοιραστώ μαζί σας.

 

http://www.contra.gr/Longread/apagoreuontai-oi-karavolides.3464861.html

 

Άλλη δουλεία δεν έχεις ??  :)  :)

 

Μας χάλασες το χθεσινό απόγευμα, θες να μας χαλάσεις και το μεσημέρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...