Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αληθινό γεγονός: 

 

Πελάτης (70 φεύγα) μου έφερε τις αποδείξεις των φαρμακείων και είχε μέσα και αυτήν (με λίγο ζουμ φαίνεται καθαρά). Περνάει λέτε στην έκπτωση φόρου;;;; post-23119-0-66510700-1400083676_thumb.j

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αληθινό γεγονός: 

 

Πελάτης (70 φεύγα) μου έφερε τις αποδείξεις των φαρμακείων και είχε μέσα και αυτήν (με λίγο ζουμ φαίνεται καθαρά). Περνάει λέτε στην έκπτωση φόρου;;;; attachicon.gif003.jpg

Φυσικά !!!  :)  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθινό γεγονός: 

 

Πελάτης (70 φεύγα) μου έφερε τις αποδείξεις των φαρμακείων και είχε μέσα και αυτήν (με λίγο ζουμ φαίνεται καθαρά). Περνάει λέτε στην έκπτωση φόρου;;;; attachicon.gif003.jpg

 

Οκ, αληθινο γεγονος. Το δέχομαι.

Αλλα αυτην την εποχή διαβάζεις τις αποδειξεις των φαρμακείων?????  :blink: 

Κατι δεν κάνω καλά μου φαίνεται......

 

 

Εσυ ρε Στέλιο, έκανες like στο γαύρο? Στο γαύρο ρε? Στο γαύρο? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, αληθινο γεγονος. Το δέχομαι.

Αλλα αυτην την εποχή διαβάζεις τις αποδειξεις των φαρμακείων?????  :blink:

Κατι δεν κάνω καλά μου φαίνεται......

 

 

Εσυ ρε Στέλιο, έκανες like στο γαύρο? Στο γαύρο ρε? Στο γαύρο? :lol:

 

Ναι , κάνω και λάθη :lol: :lol: :lol: ,

 

Αλλά έχω τόσα να σε πω , για τον συγκεκριμένο

που θα σε πάρω τηλέφωνο ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και βέβαια να τον πάρεις τηλέφωνο..

 

αν θέλεις τη γνώμη μου..

 

σου συνιστώ το mls talk & write..αφής με μεγάλη οθόνη 4'..τέλειο..

 

τώρα στα κοντά που γιορτάζει κιόλας..

 

άντε καλημέρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, αληθινο γεγονος. Το δέχομαι.

Αλλα αυτην την εποχή διαβάζεις τις αποδειξεις των φαρμακείων?????  :blink:

Κατι δεν κάνω καλά μου φαίνεται......

 

 

 

Σε γενικές γραμμές όχι δεν τις διαβάζω, αυτός είχε λίγες και τυχαία πήρε το μάτι μου την πληροφορία! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και βέβαια να τον πάρεις τηλέφωνο..

 

αν θέλεις τη γνώμη μου..

 

σου συνιστώ το mls talk & write..αφής με μεγάλη οθόνη 4'..τέλειο..

 

τώρα στα κοντά που γιορτάζει κιόλας..

 

άντε καλημέρα..

 

Ξέρω ότι είσαι της τεχνολογίας :P  ,

και εκτιμώ την άποψή σου.

Επειδή έλειπα σε δουλειές ,

τι κάναμε χθες με τον Αστέρα ?

Υ.Γ. Ναι ρε,  με το γάβρο :lol: :lol: :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι είσαι της τεχνολογίας :P  ,

και εκτιμώ την άποψή σου.

Επειδή έλειπα σε δουλειές ,

τι κάναμε χθες με τον Αστέρα ?  ως συνήθως..τον ήπιαμε γαυράκι.. :P

 Υ.Γ. Ναι ρε,  με το γάβρο :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Το να μπαίνεις σε ζαχαροπλαστείο και να ζητάς κουλουράκια διαίτης, είναι σαν να μπαίνεις σε μπουρδέλο και να ζητάς αγκαλίτσες.

- Άμα τσακωθείς μαζί της, πήγαινε και σφίξε όλα τα καπάκια από τα βάζα για να μπορείς μετά να πεις "α, τώρα με χρειάζεσαι εεεε;".

- Θυμάμαι πιτσιρικάδες πηγαίναμε στα νησιά με 200 προφυλακτικά! Και με τόσα γυρνάγαμε...

- Όταν μου λένε πως κάποιος είναι μισός Έλληνας μισός Σουηδός, φαντάζομαι έναν να σταματάει για να περάσει πεζός ενώ ταυτόχρονα τον μουντζώνει.

- Σε κάθε διάλογο με σχεδόν κάθε Ελληνίδα μάνα θα έπρεπε να υπάρχει η επιλογή skip intro.

- Θυμήθηκα και ατάκα φίλης μου δευτέρα λυκείου με το που είδε ότι το τεστ εγκυμοσύνης της βγήκε αρνητικό: "Όχι ρε μαλ..., τσάμπα τα 20 ευρώ"...

- Αν η κοπέλα σου παραπονιέται ότι δεν την πάς ποτέ κάπου ακριβά, πήγαινέ την σε ένα βενζινάδικο.

-Tο μεγαλύτερο δείγμα έλλειψης αυτοπεποίθησης, αν το σκεφτείς, είναι το καμπαναριό με αλεξικέραυνο.

- Τα κίτρινα και τα πράσινα λουκουμάκια υπάρχουν, μονάχα για να τσακωνόμαστε ποιος θα φάει τα κόκκινα!

- Πάντως, δεν χρειάζονταν τόσες προειδοποιητικές ταμπέλες κινδύνου στην Κορίνθου-Πατρών. Αρκούσε μία στην αρχή που να λέει "ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΜΑΛ...;"

- Άγνοια κινδύνου είναι όταν στις ανδρικές τουαλέτες επιλέγεις εκείνη με το κλειστό καπάκι.

- Ζω για την ώρα που έλληνας οδηγός φόρμουλα 1 θα αδειάσει το τασάκι του μονοθεσίου στην πίστα.

- Συμπαραστέκομαι ολόψυχα σε όσους μπαίνουν με το αυτοκίνητο σε τούνελ και σκύβουν για να μην βρουν.

- Βγάζεις το εσώρουχό, πέφτει στο πάτωμα, αλλά δεν το σηκώνεις. Το μαζεύεις με τα δάχτυλα του ποδιού, το πετάς στον αέρα και το πιάνεις. Περηφάνια.

- Κανονικά τα μωρά θα'πρεπε να κοιμούνται 6 χρόνια σερί και να ξυπνάνε κατευθείαν για να πάνε σχολείο.

- Οι πιθανότητες να ξαναδιπλώσεις σωστά το φύλλο οδηγιών φαρμάκου, είναι μηδέν στις όσες κι αν προσπαθήσεις.

- Να βάζετε προφυλακτικό, γιατί δε χωράμε στα ΜΜΜ.

- Τελικά ισχύει: Η γυναίκα και το αυτοκίνητο δε δανείζονται. Και το κυριότερο, δεν δανείζονται το ένα στο άλλο.

- Καλοκαίρι είναι να σηκώνεσαι και να σηκώνεται μαζί σου και η καρέκλα.

- Αυτό που στον Μυστικό Δείπνο όλοι κάθισαν από τη μία μεριά του τραπεζιού για να βγει καλή η φωτογραφία! Πόσο μπροστά!

- Ας πει κάποιος στον παπά απέναντι ότι αλλιώς βαράμε την καμπάνα όταν πάει 18:00, κι αλλιώς όταν ξανακατεβαίνει ο Κύριος.

- Αυτό το αστείο που ο διακόπτης για το κοινόχρηστο φως στο διάδρομο της πολυκατοικίας είναι δίπλα στο ξένο κουδούνι πρέπει κάποια στιγμή να τελειώσει.

- Οι μανάδες έχουν την υπερδύναμη να ξεκινούν το καθάρισμα πάντα από το μέρος στο οποίο έχεις κρύψει τις τσόντες, όσες φορές κι αν το αλλάξεις.

- Η γιαγιά στον 4ο βλέπει ειδήσεις. Οι υπόλοιποι τις ακούμε.

- Ατάκα από τούρκικο σήριαλ: "Ονούρ είσαι στεναχωρημένος; Πρόσεξα ότι δεν άγγιξες τον μελιτζανοντολμά".

- Οι απέναντι λείπουν. Άφησαν αναμμένο φως στο μπαλκόνι. Πανούργο...

- Σε ένα χωρισμό φταίνε πάντα και οι δύο. Και η γυναίκα και η μάνα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Γιαγια με τoν παππου φιλιοσασταν?
-Ναι αγορι μ
-Χαιδευοσασταν?
-Μα βεβαια
-Το 69 τ κανατε?
-Οχι βρε παιδακι μ! Το 68 πεθανε ο παππους
.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινει μια ξανθια θεογκομενα  στο καφε και λεει στον μαυρο μπαρμαν με προστυχο υφος..
-Αγαπη!!
-Ωπα σκεφτεται ο μαυρος μας εκατσε λαχειο.
-Φεγε δυο μπυγες..

 

 

 

:D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, δεν πάμε καλά... καθόλου καλά...........
 

Ταύρος έστειλε στο Νοσοκομείο 50χρονο Τρικαλινό



Σκηνές …Ισπανίας, διαδραματίστηκαν στην Αγρελιά Τρικάλων με μαινόμενο ταύρο να επιτίθεται σε πολίτες.

Όπως αποκαλύπτει τοtrikalanews.gr 2χλμ μακριά από τα πρώτα σπίτια της Αγρελιάς Τρικάλων και κάτω από άγνωστες συνθήκες, ο ταύρος «πήρε ανάποδες» και επιτέθηκε σε 2 άτομα, με το ένα να γλιτώνει από την επίθεση, αλλά δεν έγινε το ίδιο με 50χρονο που δέχθηκε τα χτυπήματα του ταύρου που τον …εκτόξευσε πάνω σε δέντρο, με απολογισμό 2 πλευρά σπασμένα και χτύπημα στο θώρακα.

Το άλλο άτομο, γνωστός περιπτεράς των Τρικάλων, κατάφερε να τραβήξει από την …αρένα τον τραυματία και να καλέσει βοήθεια, με τον 50χρονο να μεταφέρεται για νοσηλεία στο Νοσοκομείο Τρικάλων.

 

Ταύρος....??????

 

Στην Αγρελιά.....?????

 

Και μάλιστα μαινόμενος....??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παράταση περιόδου υποβολής ηλεκτρονικών αρχείων Ε.Τ.Ε.Α.
[19.05.2014]
 

 

ΕΝΙΑΙΟ ΤΑΜΕΙΟ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ

ΕΤΕΑ

19/5/2014

Η Διοίκηση του ΕΤΕΑ ανακοινώνει ότι παρατείνεται η περίοδος υποβολής ηλεκτρονικών αρχείων μέχρι 31-8-2014, προκειμένου να εξυπηρετηθούν οι εργοδότες στην αποστολή των ζητούμενων αρχείων.

 

GAIDAROS_GELIO-215-266x300.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, δεν πάμε καλά... καθόλου καλά...........

 

 

Ταύρος....??????

 

Στην Αγρελιά.....?????

 

Και μάλιστα μαινόμενος....??????

Σούληηηη ! Εχεις να πεις κάτι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθονται 2 τύποι στο καφενείο κι ο έναs λύνει σταυρόλεξο.
-Ρε Συ! Πεs μου.., γυναικείο όργανο ηδονήs με 5 γράμματα.
-Οριζόντια ή Κάθετα;;
-Οριζόντια.
-Στόμα..

 

 

Που εξαφανιστηκαν αυτοί οι συγγενείς που σου δίνανε 50 ευρώ και σου λέγανε "έλα πάρε να πιεις μια μπύρα"..

 

Να με συμπαθάτε αυτές τις μέρες που βρίζω, είναι ο Ερμής μου ανάγωγος...

 

Ειπα στη Δικια Μου .. Να Παιξουμε Το Γιατρο! ..
Και Μου Εκλεισε Ραντεβου Σε 4 Μηνεs ...

 

Αυτό που όταν οδηγάω θέλουν όλοι να μάθουν που πάω και με ρωτάνε " που πας ρε μ@λάκα " δεν το καταλαβαίνω..

 

Είμαστε κι εμείς που το πτυχίο μας δεν θα γράφει «λίαν καλώς» αλλά «πάλι καλά»..

 

Θες γλυκό. Πας στο ψυγείο και βλέπεις κουτί από ζαχαροπλαστείο. Το ανοίγεις και έχει μέσα αβγά από το χωριό. Τρελανέ με κι άλλο γιαγιά, μπορείς...

 

Πού είναι η γενιά των 700 ευρώ να μας δανείσει τίποτα;..

 

Όχι βέβαια, δεν τρώω πολύ. Απλά από ασχημόπαπο που ήμουν μικρός μεταμορφώθηκα σε κύκλο.

 

Αν η Εύα ήταν Κινέζα θα έτρωγε το φίδι αντί για το μήλο και θα ήταν όλα μια χαρά...

 

Μπορώ να βγάλω τραγούδι με οποιοδήποτε όνομα μου πεις.
-Χμ, πες μου κάτι με το Λυκούργος.
-Να ζήσεις Λυκούργο και χρόνια πολλά!..

 

Αν όλοι έχουμε το άλλο μας μισό κάπου στον κόσμο, να δεις που το δικό μου είναι στο Θιβέτ, σε κώμα και χωρίς διαβατήριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο που για να κανεις εκτύπωση Βεβαίωσης σύνταξης απο ΟΓΑ πρέπει να διαβάσεις ΟΔΗΓΙΕΣ συνολο  8 ΣΕΛΙΔΕΣ  με ξεπερνα   :o 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καθότανε το λιοντάρι στο δάσος και χάζευε. Ξαφνικά περνάει το μυρμίγκι τρέχοντας! "Για που το βάλες έτσι βιαστικός;" ρωτά το λιοντάρι. "Δεν τα έμαθες; Τράκαρε ο ελέφαντας με τον ιπποπόταμο!". "Ε, και εσύ τι τρέχεις;". "Πάω να δώσω αίμα!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα γρήγορο....

 

 

Κατέβασα μια ταινία με τον Παπακαλιάτη και μου γ@μησε τη μητρική..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...