Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 ερώτηξις α,στο αμαρτιόμετρο τι βαθμολογία έχω;;

 

Κοίταξε αγαπητή συναδέλφισσα.

 

Το ότι ήρθες στην 10η αλλά δεν ήρθες στην 9η, σοβαρό. Αλλά συγχωρείσαι. :)

Το ότι "διαρρέεις" δημοσιεύσεις μου στο μπέισφουκ, σοβαρό. Αλλά συγχωρείσαι. :)

 

Το ότι κάνεις (κάνουμε) αυτή τη δουλειά, με τόσα που δέχεσαι (δεχόμαστε) καθημερινά και δεν έχεις (έχουμε) ρίξει, μαύρη πέτρα πίσω σου (μας) ή στα κεφάλια τους ακόμη,

 

ΑΜΑΡΤΙΑ ΤΕΚΝΟ ΜΟΥ !!! :angry:

 

Θα το κάψεις το αμαρτιόμετρο!!!! :angry:

 

fire_01.jpg

 

Θα το κάψεις λέμεεεεεεεεε... :):wub:

 

Υ.Γ.

Χα. Τη γλίτωσα εγώ κ.Γιάννη. :)

Μου έβαλε εύκολο θέμα λέμεεεεεε :P

 

Υ.Γ.2

Τι έγινε ;

Πέρασα ; :rolleyes:

 

 

Καληνύχτααααααααααααα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεμιέρα σήμερα για τις φορολογικές δηλώσεις   :D :D :D :D :D

Σύμφωνα με τον γενικό γραμματέα εσόδων δεν πρόκειται να δοθεί καμία παράταση πέραν της 30ης Ιουνίου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πως αντέδρασε ένας φορολογούμενος όταν πήρε στα χέρια του την απόφαση μη παράτασης..

 

http://www.youtube.com/watch?v=PW87YHI25Wg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πως αντέδρασε ένας φορολογούμενος όταν πήρε στα χέρια του την απόφαση μη παράτασης..

 

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε αγαπητή συναδέλφισσα.

 

Το ότι ήρθες στην 10η αλλά δεν ήρθες στην 9η, σοβαρό. Αλλά συγχωρείσαι. :)

Το ότι "διαρρέεις" δημοσιεύσεις μου στο μπέισφουκ, σοβαρό. Αλλά συγχωρείσαι. :)

 

Το ότι κάνεις (κάνουμε) αυτή τη δουλειά, με τόσα που δέχεσαι (δεχόμαστε) καθημερινά και δεν έχεις (έχουμε) ρίξει, μαύρη πέτρα πίσω σου (μας) ή στα κεφάλια τους ακόμη,

 

ΑΜΑΡΤΙΑ ΤΕΚΝΟ ΜΟΥ !!! :angry:

 

Θα το κάψεις το αμαρτιόμετρο!!!! :angry:

 

fire_01.jpg

 

Θα το κάψεις λέμεεεεεεεεε... :):wub:

 

Υ.Γ.

Χα. Τη γλίτωσα εγώ κ.Γιάννη. :)

Μου έβαλε εύκολο θέμα λέμεεεεεε 

 

Υ.Γ.2

Τι έγινε ;

Πέρασα ; :rolleyes:

 

 

Καληνύχτααααααααααααα 

Να ρωτήσουμε την Αννίκα; Πολύ καθυστερούν τα αποτελέσματα και ανησυχώ. Δεν ξέρω αν κόπηκα και μην είσαι σίγουρος αν πέρασες. Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται μέχρι να καθαρογραφούν τα αποτελέσματα ! ;)  <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσουμε την Αννίκα; Πολύ καθυστερούν τα αποτελέσματα και ανησυχώ. Δεν ξέρω αν κόπηκα και μην είσαι σίγουρος αν πέρασες. Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται μέχρι να καθαρογραφούν τα αποτελέσματα ! ;)  <_<

Ο  κ.Μπάμπης μας πήρε άριστα.... αυτό θα πάρεις κι εσύ κ Γιάννη όταν τελειώσεις το μέτρημα, να είσαι σίγουρος  :unsure:  :blink:  :D

 

υγ. μπορώ βέβαια να σου  βάλω κι ένα πιό εύκολο για να μην παραπονιέσαι..... πόσα λύκες ΔΕΝ έχω βάλει

εεε;; μη μου πεις αυτό είναι ευκολάκι!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο  κ.Μπάμπης μας πήρε άριστα.... αυτό θα πάρεις κι εσύ κ Γιάννη όταν τελειώσεις το μέτρημα, να είσαι σίγουρος  :unsure:  :blink:  :D

 

υγ. μπορώ βέβαια να σου  βάλω κι ένα πιό εύκολο για να μην παραπονιέσαι..... πόσα λύκες ΔΕΝ έχω βάλει

εεε;; μη μου πεις αυτό είναι ευκολάκι!! :rolleyes:

 

Γιεεεεεεεεεεεα !!! :D

 

1554478_234198683434791_968612416_n.jpg

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δηλώσεις του κυρίου που , όπως δήλωσε "δεν μπορεί να πληρώσει το ΕΕΤΗΔΕ" και του κ."Μπουμπούκου" , όπως η γυναίκα του δημόσια τον απεκάλεσε , μόνο εδώ μπορούν να τοποθετηθούν. Τι άλλο από γέλιο , πικρό γέλιο, θα προκαλέσει ο τέως τηλεπωλητής βιβλίων με την επίκρισή του στους Ελληνες που εκλέγουν "κακούς" πολιτικούς και η ομολογία του ότι αυτός "έφαγε λιγότερα";; Και μόνο κλάμα προκαλεί το "διάγγελμα" για διανομή του "πλεονάσματος"...

 

Κλάματα Γιάννη μου, οργή και αγανάκτηση

 

Ότι ασχολούμαστε με τέτοιους τύπους είναι τουλάχιστον ένδειξη κοινωνικής και ηθικής κατάπτωσης.

Ότι είμαστε υποχρεωμένοι να τους ακούμε κάθε μέρα και να μας σηκώνονται οι τρίχες κάγκελο είναι εξωφρενικό. Δείχνει πως το σύστημα τους είναι ακόμη ισχυρό.

κι άντε ο αδωνις είναι υπουργός... έστω και έτσι έχουν μια δικαιολογία τα ΜΜΕ  να αναμεταδίδουν τις νεοφιλελεύθερες π@##$%@  του.

Τον  Πάγκαλο γιατί μας υποχρεώνουν να τον βλέπουμε και να τον ακούμε κάθε μέρα; Τόσοι και τόσοι προηγούμενοι πολιτικοί εξ΄ίσου ένοχοι για το αποτέλεσμα, ακόμη κι εν ενεργεία δεν ακούγονται πουθενά. Αυτόν που υποτίθεται ότι αποχώρησε από την ενεργό πολιτική γιατί τον τρώμε στη μούρη κάθε μέρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιεεεεεεεεεεεα !!! :D

 

1554478_234198683434791_968612416_n.jpg

 

:D

το αρματιόμετρο με ακρίβεια στους άλλους και σεις κ Μπάμπη μας;; μεσ την αμαρτία;;  :huh:

σουβλάκια μεγάλη σαρακοστή και ειδικά από μένα;; (εκτός και είναι σουβλάκι με βραστά λαχανίκα :P )

 

θα το κάψεις το αμαρτιόμετρο τέκνο μου :angry: 

χαχα μη μου δίνετε αέρα θα σας πάρω όλους στην κόλαση μαζί μου :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλάματα Γιάννη μου, οργή και αγανάκτηση

 

Ότι ασχολούμαστε με τέτοιους τύπους είναι τουλάχιστον ένδειξη κοινωνικής και ηθικής κατάπτωσης.

Ότι είμαστε υποχρεωμένοι να τους ακούμε κάθε μέρα και να μας σηκώνονται οι τρίχες κάγκελο είναι εξωφρενικό. Δείχνει πως το σύστημα τους είναι ακόμη ισχυρό.

κι άντε ο αδωνις είναι υπουργός... έστω και έτσι έχουν μια δικαιολογία τα ΜΜΕ  να αναμεταδίδουν τις νεοφιλελεύθερες π@##$%@  του.

Τον  Πάγκαλο γιατί μας υποχρεώνουν να τον βλέπουμε και να τον ακούμε κάθε μέρα; Τόσοι και τόσοι προηγούμενοι πολιτικοί εξ΄ίσου ένοχοι για το αποτέλεσμα, ακόμη κι εν ενεργεία δεν ακούγονται πουθενά. Αυτόν που υποτίθεται ότι αποχώρησε από την ενεργό πολιτική γιατί τον τρώμε στη μούρη κάθε μέρα;

γιατί έχουμε γεμίσει εκπομπές με μαγειρέματα και πρέπει στηρίζει το μαζί τα φάγαμε!! :)

 

πέρα από την πλάκα πολλοί κυβερνώντες έχουν απύθμενο θράσος,αυτός όμως χαίρεται και να το επιδεικνύει κάτι που βολεύει όλους τους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Μωρό μου, έχεις κορμί Θεού !!!
 -Αλήθεια ???
 -Ναί, του Βούδα....

 

Μ@λακία να μοιράζεις λεφτά στους ένστολους, 2 βδομάδες αφού έχει τελειώσει το καρναβάλι...

 

Είμαι τόσο αργός στο σεξ που πήγα να κάνω μία ξεπέτα και τη παντρεύτηκα..

 

O Chuck Norris κάνει rafting στο ποτάμι του Σταύρου Θεοδωράκη..

 

''Αισθησιακή γυναίκα''
είναι αυτή που σε κάνει να την ερωτευθείς μόνο με τη μυρωδιά της...
Π.χ...η σουβλατζού...

 

Θα παίξω τα κιλά μου στο καζίνο..μόνο έτσι θα τα χάσω!

 

Σνιφάρατε και εσείς ανεξίτηλο μαρκαδόρο, μπλάνκο και uhu όταν ήσασταν μικροί ή μόνο εγώ ήμoυνα το ζαβό???

 

Ενα κάμελ σκληρό θα ήθελα. Σβήστε σας παρακαλώ την τιμή γιατί είναι για δωράκι..

 

- Είσαι μια ζωγραφιά.
- Ευχαριστώ πολύ...
- Θέλω να σε σκίτσο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιεεεεεεεεεεεα !!! :D

 

1554478_234198683434791_968612416_n.jpg

 

:D

Καλά τώρα, αν χρησιμοποιούσα κι΄εγώ σκονάκι, θα είχα περάσει !! :ph34r:

 

το αρματιόμετρο με ακρίβεια στους άλλους και σεις κ Μπάμπη μας;; μεσ την αμαρτία;;  :huh:

σουβλάκια μεγάλη σαρακοστή και ειδικά από μένα;; (εκτός και είναι σουβλάκι με βραστά λαχανίκα :P )

 

θα το κάψεις το αμαρτιόμετρο τέκνο μου :angry: 

χαχα μη μου δίνετε αέρα θα σας πάρω όλους στην κόλαση μαζί μου :lol: 

Την πάτησες Μπάμπη μου! Σε ποιο καζάνι θα είσαι για να σε κεράσω σουβλάκι, ε;; :D  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο  κ.Μπάμπης μας πήρε άριστα.... αυτό θα πάρεις κι εσύ κ Γιάννη όταν τελειώσεις το μέτρημα, να είσαι σίγουρος  :unsure:  :blink:  :D

 

υγ. μπορώ βέβαια να σου  βάλω κι ένα πιό εύκολο για να μην παραπονιέσαι..... πόσα λύκες ΔΕΝ έχω βάλει

εεε;; μη μου πεις αυτό είναι ευκολάκι!! :rolleyes:

Νταξ΄ Αννίκα : 1, 2, 3, ....3048 ! Πέρασα; 

Υ.Γ. απάντηση στο ευκολάκι : Μηδέν, Zero, Nullus !!  and the oscar goes to ....? :D  :D  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1779841_1434411500129678_887945190_n.png

 

 

- Καλησπέρα. Αμόλυβδη ή diesel?

- Φίλε φούλαρε το! Είναι τελευταίας τεχνολογίας..τα παίρνει και τα 2! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή την διευκρίνιση του Γιάννη (ΥΡΕ) σχετικά με το ανέκδοτο του Βιτώρου, αντέγραψα το παρακάτω και εύχομαι καλό Σ/Κ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κυβερνητικοί βουλευτές θα καταψηφίσουν το νομοσχέδιο για το γάλα και θα ρίξουν την κυβέρνηση; Ωρα είναι να τους δούμε σαν τον Κλιντ καβάλα στα άτια με το λάσο στο χέρι και το εξάσφαιρο στην ζώνη να φωνάζουν αέρα -πατέρα !! Ας τον θυμηθούμε :

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Ιχλιμπιντιχ!!!! 
- Φτυσ'το, φτυσ'το!

Ένα ποτήρι νερό ρε παιδιά!!

 

ΑΑΑ...και τώρα που είπα φάκες,θυμήθηκα τι ήθελα να σε ρωτήσω:

ποιο είναι εκείνο το τσουλί που σου κάνει παντού like???

 

 

 

1377199_455882997876534_1633650366_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...