Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπάμπη?

 

μετακομίσατε στη θεσ/νίκη και δε λες τίποτα ? :P  :lol:

 

και πας και στον παοκ.. :D

 

ΕΓΚΩ ΝΤΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ.


 

Ξεκίνησαν τα στοιχήματα στην Αγγλία...

 

1780617_10201528555398115_1953561962_n.j

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό κι αν είναι ανέκδοτο........... :lol:

 

Την άποψη ότι η επαναφορά της Ελλάδας στην ανάπτυξη είναι καθ’ οδόν και το 2014 θα μπει σε τροχιά ανάπτυξης εξέφρασε σήμερα, Παρασκευή, ο Διοικητής της Τράπεζας της Ελλάδος Γεώργιος Προβόπουλος από το Λονδίνο, προειδοποιώντας, ωστόσο, ότι παραμένουν κίνδυνοι πολιτικής κυρίως φύσεως εν όψει των ευρωεκλογών και δημοτικών εκλογών του Μαΐου, που θα μπορούσαν να την υπονομεύσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη δόξα του Γιώργου Παπανδρέου ζήλεψε ο υπουργός Υγείας, Άδωνις Γεωργιάδης, και είπε αμέσως "οk" στην πρόσκληση, που του απηύθυνε η έδρα John F. Kennedy, του ξακουστού Πανεπιστημίου του Χάρβαρντ, για μια σειρά από διαλέξεις σε Αμερικανούς φοιτητές.

Όπως αναφέρει ο "Βηματοδότης", αναχωρεί την Τετάρτη για τις ΗΠΑ, όπου θα δώσει δύο διαλέξεις για σημαντικά θέματα. Με μία όμως διαφορά. Για τις διαλέξεις του στο Χάρβαρντ, ο κ. Γεωργιάδης δεν θα αμειφθεί, αλλά θα της δώσει δωρεάν.

 

 

images-71.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SOS!!!!
Αν ακούσετε τίποτα για καμιά θέση εργασίας ενημερώστε με σας παρακαλώ...
Ψάχνω δεύτερη δουλειά, γιατί πρώτη δε βρίσκω με τίποτα!
..

 

Με έκοψαν στο δίπλωμα οδήγησης... Με ρώτησαν ποιο είναι το πρώτο πράγμα που βάζω όταν μπαίνω στο αυτοκίνητο... Τους είπα Καρρά..

 

Να μαζευτούμε όλοι εμείς οι ελεύθεροι να κάνουμε μια παρτούζα του Αγίου Βαλεντίνου να σκάσουν τα ζευγαράκια...!

 

- Έχετε καρτούλες για του αγίου βαλεντίνου σε σχήμα καρδιάς, που να γράφουν "Θα σ'αγαπώ για πάντα" ??
- Βεβαίως κύριε...
- Ωραία, πιασε μου 5 !!

 

"Το κρύο ντους,αυξάνει την ερωτική διάθεση" μου είπε ένας φίλος γιατρός.
Το δοκίμασα χθες....
Μόλις τον ξαναδώ θα τον γ@μησω σίγουρα...

 

Μωράκι.. τι να σου βάλω να πιεις?
-Βάλε τζέιμσον..
-Κατευθείαν τσόντα?

 

Ναι γειά σας! Μήπως έχετε να μου αλλάξετε αυτό το δεκάευρο;
- Σε τι θέλετε;
- Σ'ενα εικοσάρικο και κάνα δυο πενηντάρικα...

 

Έρχεται ο άλλος, μου βάζει το όπλο στο κεφάλι και μου λέει
"θα σου τινάξω τα μυαλά στον αέρα".
Καλά, μην περιμένεις και τρελή ζημιά..

 

Έκατσαν τόσοι επιστήμονες να φτιάξουν κινητό για να το παίρνω εγώ μαζί μου στο χέσιμο....

 

Αποφάσισα να ασχοληθώ με εναλλακτικές καλλιέργειες......θα σπείρω .....ΠΑΝΙΚΟ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

- Έχετε καρτούλες για του αγίου βαλεντίνου σε σχήμα καρδιάς, που να γράφουν "Θα σ'αγαπώ για πάντα" ??

- Βεβαίως κύριε...

- Ωραία, πιασε μου 5 !!

 

στα διαλείμματα μια μικρή παράλειψη θα έχουν οι κάρτες κατά τ άλλα αλήθεια λέει!!!! ;)  :P  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14/2/2014

 

ΑΓΓΕΛΙΑ:

 

Eνοικιάζομαι για σήμερα.

 

Παρέχονται οι εξής υπηρεσίες:

- Κράτημα χεριού στο δρόμο με αποχαυνωμένο ύφος ερωτευμένου..

- Άφθονα γλυκόλογα..

- Κατανάλωση πάσης φύσεως γλυκών σε σχήμα καρδούλας..

- Σεξουαλικές υπηρεσίες..(Μέχρι 01:30 το πρωί. Μετά νυστάζω..)

 

Τιμές λογικές.. Πληροφορίες εντός..

 

Δώρο αρκούδος, τριαντάφυλλο και φώτο για τouς φίλouς σας...

 

:lol::D:P:wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τη δόξα του Γιώργου Παπανδρέου ζήλεψε ο υπουργός Υγείας, Άδωνις Γεωργιάδης, και είπε αμέσως "οk" στην πρόσκληση, που του απηύθυνε η έδρα John F. Kennedy, του ξακουστού Πανεπιστημίου του Χάρβαρντ, για μια σειρά από διαλέξεις σε Αμερικανούς φοιτητές.

Όπως αναφέρει ο "Βηματοδότης", αναχωρεί την Τετάρτη για τις ΗΠΑ, όπου θα δώσει δύο διαλέξεις για σημαντικά θέματα. Με μία όμως διαφορά. Για τις διαλέξεις του στο Χάρβαρντ, ο κ. Γεωργιάδης δεν θα αμειφθεί, αλλά θα της δώσει δωρεάν.

 

 

images-71.jpg

 

 

 

Σε φοιτητικό κλαμπ του Χάρβαρντ θα μιλήσει τελικά ο Άδωνις Γεωργιάδης

 

Σε ένα από τα πολυάριθμα φοιτητικά κλαμπ του Πανεπιστημίου του Χάρβαρντ, το επονομαζόμενο European Club, από το οποίο προήλθε και η πρόσκληση προς το πρόσωπό του, θα μιλήσει τελικά ο υπουργός Υγείας Άδωνις Γεωργιάδης.

 

Σύμφωνα με δημοσίευμα στο enet.gr, η ομιλία του δεν περιλαμβάνεται στο πρόγραμμα εκδηλώσεων του Harvard Kennedy School of Government, της σχολής δηλαδή που σύμφωνα με τα ρεπορτάζ τον κάλεσε, αλλά από το συγκεκριμένο φοιτητικό κλαμπ.

 

Φαίνεται, μάλιστα, ότι το συγκεκριμένο κλαμπ έχει ιδιαίτερη σχέση με την Ελλάδα, αφού πριν από λίγους μήνες μίλησε σε φοιτητές του και ο Δημήτρης Αβραμόπουλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φοιτητικό κλαμπ του Χάρβαρντ θα μιλήσει τελικά ο Άδωνις Γεωργιάδης

 

Σε ένα από τα πολυάριθμα φοιτητικά κλαμπ του Πανεπιστημίου του Χάρβαρντ, το επονομαζόμενο European Club, από το οποίο προήλθε και η πρόσκληση προς το πρόσωπό του, θα μιλήσει τελικά ο υπουργός Υγείας Άδωνις Γεωργιάδης.

 

Σύμφωνα με δημοσίευμα στο enet.gr, η ομιλία του δεν περιλαμβάνεται στο πρόγραμμα εκδηλώσεων του Harvard Kennedy School of Government, της σχολής δηλαδή που σύμφωνα με τα ρεπορτάζ τον κάλεσε, αλλά από το συγκεκριμένο φοιτητικό κλαμπ.

 

Φαίνεται, μάλιστα, ότι το συγκεκριμένο κλαμπ έχει ιδιαίτερη σχέση με την Ελλάδα, αφού πριν από λίγους μήνες μίλησε σε φοιτητές του και ο Δημήτρης Αβραμόπουλος.

 

 

 

Αφού μίλησε ο Αβραμόπουλος και θα μιλήσει και ο Άδωνις μιλάμε για τρελή διασκέδαση δηλαδή.......... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος λείψει από το taxheaven στις 14 Φλεβάρη θα καταλάβουμε ότι έχει γκόμενα...
Θα πέσουν επιτέλους οι μάσκες εδώ μέσα!!!

 

Ενός λεπτού σιγή για τις παρθενιές που θα χαθούν σήμερα....

 

Μου κάνει αίτημα φιλίας ο άλλος....κάνω αποδοχή και μου γράφει
"filΙm gt m kans add..ap pou m 3ers k m kans add?"
Του απάντησα κι εγώ ބަސްތަކުގެ ތެރެއަށް ގަވާޢިދު בתוך קבוצת.
..

 

Μη βάλεις Μερέντα και γυναικα δίπλα μου.
Αμέσως να τελειώσει!!!

 

Γράφει η άλλη:
"Χρόνια πλ πλ πλ πλ".....
Σχολιάζω :Τι πλ πλ πλ πλ μωρή κάπως έτσι φώναζεi η γιαγιά μου τις κότες να τις ταΐσει..!!

 

 

Μαθηματική άσκησή:
Η Λίζα, έχει 630 φίλους στο facebook, και σε
4 μέρες, προσθέτει άλλους 280. Τι έχει η
Λίζα;

✔ Ωραίο κώλο.

 

Ειναι κι αυτα τα πρωινα μηνυματακια σου που μου φτιαχνουν την διαθεση.........
"καρφουρ ολες οι σοκολατες -20%"
..

 

Μετά τις 12 το βράδυ οτιδήποτε κι αν φας θεωρείται πρωινό....ΤΕΛΟΣ!!!!!

 

Και ο Κινγκ Κονγκ, ψηλος, μελαχρινος και αξυριστος ειναι... και αυτος σας αρεσει..;

 

και τέλος..

 

 ..όσοι φάγατε χυλόπιτα σήμερα...μη σκάτε...
Για σας υπάρχει ο...Αγιος Βαλεφτύνος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος λείψει από το taxheaven στις 14 Φλεβάρη θα καταλάβουμε ότι έχει γκόμενα...

Θα πέσουν επιτέλους οι μάσκες εδώ μέσα!!!

 

Ενός λεπτού σιγή για τις παρθενιές που θα χαθούν σήμερα....

 

Μου κάνει αίτημα φιλίας ο άλλος....κάνω αποδοχή και μου γράφει

"filΙm gt m kans add..ap pou m 3ers k m kans add?"

Του απάντησα κι εγώ ބަސްތަކުގެ ތެރެއަށް ގަވާޢިދު בתוך קבוצת...

 

Μη βάλεις Μερέντα και γυναικα δίπλα μου.

Αμέσως να τελειώσει!!!

 

Γράφει η άλλη:

"Χρόνια πλ πλ πλ πλ".....

Σχολιάζω :Τι πλ πλ πλ πλ μωρή κάπως έτσι φώναζεi η γιαγιά μου τις κότες να τις ταΐσει..!!

 

 

Μαθηματική άσκησή:

Η Λίζα, έχει 630 φίλους στο facebook, και σε

4 μέρες, προσθέτει άλλους 280. Τι έχει η

Λίζα;

✔ Ωραίο κώλο.

 

Ειναι κι αυτα τα πρωινα μηνυματακια σου που μου φτιαχνουν την διαθεση.........

"καρφουρ ολες οι σοκολατες -20%"..

 

Μετά τις 12 το βράδυ οτιδήποτε κι αν φας θεωρείται πρωινό....ΤΕΛΟΣ!!!!!

 

Και ο Κινγκ Κονγκ, ψηλος, μελαχρινος και αξυριστος ειναι... και αυτος σας αρεσει..;

 

και τέλος..

 

 ..όσοι φάγατε χυλόπιτα σήμερα...μη σκάτε...

Για σας υπάρχει ο...Αγιος Βαλεφτύνος...

Έλα jim αλήθεια τώρα, πες μας από που τα βρίσκεις αυτά πριν κυκλοφορήσουν στα άλλα site? Μήπως εσύ κάθεσαι και τα βγάζεις από το μυαλό σου? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τον ορισμό του «συνεργάσιμου δανειολήπτη» δίνει το Υπ. Ανάπτυξης
[15.02.2014]
 

 

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΥ ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΗ

Ένας οφειλέτης είναι συνεργαζόμενος με το δανειστή όταν:

α) είναι διαθέσιμος σε επικοινωνία με τον δανειστή, παρέχει πλήρη και επικαιροποιημένα στοιχεία επικοινωνίας προς το δανειστή (αριθμούς σταθερού και κινητού τηλεφώνου, ηλεκτρονική διεύθυνση, αριθμό τηλεμοιοτυπίας, διεύθυνση κατοικίας και εργασίας) και προβαίνει σε ορισμό, συγγενικού ή φιλικού προσώπου, ως αντικλήτου επικοινωνίας για περιπτώσεις έκτακτης ανάγκης,

β) απαντά σε ανακοινώσεις και επιστολές του δανειστή με κάθε πρόσφορο μέσο, εντός μίας εβδομάδας,

γ) προβαίνει σε πλήρη και ειλικρινή γνωστοποίηση πληροφοριών, προς το δανειστή, αναφορικά με τη τρέχουσα οικονομική του κατάσταση, εντός 15 ημερών από την ημέρα μεταβολής τους,

δ) προβαίνει εκουσίως, σε πλήρη και ειλικρινή γνωστοποίηση πληροφοριών, προς το δανειστή, οι οποίες θα έχουν σημαντικές επιπτώσεις στην μελλοντική οικονομική του κατάσταση, εντός 15 ημερών από την ημέρα που θα περιέλθουν σε γνώση του. (πχ πλήρωση προϋποθέσεων λήψης επιδόματος, εμφάνιση νέων περιουσιακών στοιχείων που θα περιέλθουν στην κυριότητά του[κληρονομιά κλπ], ανακοινώσεις απόλυσης, καταγγελίες μισθώσεων κλπ),

ε) σε εξαιρετικές περιπτώσεις έκτακτης ανάγκης, (λ.χ. αποδεδειγμένη σοβαρή ασθένεια ή φυσικής καταστροφής), η οποία αποδεδειγμένα επιφέρει σημαντικές αλλαγές στην οικονομική του κατάσταση, γνωστοποιεί αμελλητί την κατάστασή του αυτή στο δανειστή. Σε αυτή την περίπτωση του χορηγείται τρίμηνη περίοδος χάριτος.

 

319184-Mgros.JPG

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...