Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υ.Γ.

Μετά τα χειρουργεία, έχω χάσει 36 κιλά ... Πως με βλέπεις ;;; :P

 

Η αλήθεια είναι ότι έχεις χάσει επισόδεια.....

 

Μετά τα χειρουργεία σε βλέπω έτσι..............

 

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php/topic/89698-%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CF%86%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CE%B7%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%B9%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8E-%CE%B1%CE%BD-%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%81%CE%AF%CE%B6%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%BA/page-3#entry523207

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εσένα θα σε φτιάξω εγώ ... :ph34r:

Ερασιτέχνης εεεεε ;;;

 

Σου είπα ... I'll be back ... :P:ph34r:Το νου σου !!! :ph34r:

 

Που είσαι τώρα κρυμμένος ;;; Που ;;; :ph34r:

 

Βγες να παλέψουμε σαν άντρες ... :huh:

Εγώ είμαι έτοιμος ...

 

sumo.jpg

 

Σε περιμένωωωωωωωωωωωωωω σαρδον ... σαρδεναλ ... σαρδιλεπαλιεε (πως τον είπες ρε συνάδελφε ;;; μπερδεύτηκα !!! ) :P:D:ph34r:

 

 

Μπάμπη, ρε συ, λύσε μου μια απορία......... και τη δένω μετά μόνος μου μετά, δεν πειράζει....

 

Αληθεύει ότι στο λεξικό του Μπαμπινιώτη τη λέξη "μπαμπόγερος" την αναφέρει ως σύνθεση των λέξεων Μπάμπης + γέρος και δίπλα έχει μια φωτό σου για παράδειγμα......??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και για του λόγου το αληθές ...

κοιτάξτε ...

 

79907989.jpg

 

Λάθος έκανε καλέ ... λάθος ... :(

Ούτε εσείς, αλλά ούτε και η κερά Μάρω !!! :wacko: :wacko:  Φτου, φτου, φτου ... :ph34r:

 

Θα το δει ο Πανούσης και θα βάλει τα κλάματα ... (χώρια πως θα νιώσουν τα παλιά φαντάρια με την ανωτέρω "διαστρέβλωση" για χάρη μιας-δυο-τριών Μαριών !!!) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο βλάχος επιστρέφει απ’ την πόλη και διηγείται…..

 

….και πάω που λέτε σ’ ένα μεγάλο κτίριο με ωραία φώτα, καθρέπτες, πράματα… και με βλέπει μία τσούπρα και με ρωτάει… «μανικιούρ;», «μανικιούρ» λέω κι εγώ, μη νομίζει κιόλας ότι είμαι κανένας βλάχος…. και με βουτάει ρε παιδιά και μου πιάνει τα χέρια από δω, από κει, μου βάζει κρέμες, πράματα, λίμες, κοιτάτε ρε τι ωραία που μου τάκανε τα νύχια…..

 

-Άντε ρε παιδί μου, και δε μου λες, πονάει αυτό;

 

-Όχι ρε τι λέτε, τρομερό είναι… και δεν κοντάω να πάω παρακεί και έρχεται μια άλλη και μου λέει «πεντικιούρ;». Πεντικιούρ λέω κι εγώ. Και με βουτάει, και μου τρίβει τα πόδια με λίμες, με πράματα, και κοίτα πως μου τάκανε…

 

-Άντε ρε παιδί μου, και δε μου λες, πονάει αυτό;

 

- Όχι ρε τι λέτε, τρομερό είναι… και δεν κοντάω να πάω παρακεί και έρχεται μια άλλη και μου λέει «περμανάντ;». Περμανάντ λέω κι εγώ. Και με βουτάνε δυό και με βάζουν κάτω και με λούζουν και με τρίβουν και κοίτα πως μου κάνανε το μαλλί; ε; ωραίο;

 

-Άντε ρε παιδί μου, και δε μου λες, πονάει αυτό;

 

- Όχι ρε τι λέτε, τρομερό είναι… και αμέσως μετά έρχεται μια άλλη και με ρωτάει «μιζανπλί;». Μιζανπλί λέω κι εγώ. Και με βουτάει άλλη μια και μου τρίβει το μαλλί από δω, μου το τραβάει από κει, βάζει κάτι πινέλα κάτι πράματα… και κοίτα χρώμα;

 

-Άντε ρε παιδί μου, και δε μου λες, πονάει αυτό;

 

- Όχι ρε τι λέτε, τρομερό είναι… και βγαίνω έξω και όλοι με κοιτάγανε και κοίταγα κι εγώ με καμάρι, και μου χαμογελάγανε, και χαμογέλαγα κι εγώ, και έρχονται δυό παλληκάρια και με ρωτάνε «τραβεστί;». Τραβεστί λέω κι εγώ…. Αλλά αυτό πονάει….


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ζευγάρι έχει μόλις κάνει έρωτα για πρώτη φορά στην κρεβατοκάμαρα της γυναίκας και ξαπλώνουν κι οι δυο εξαντλημένοι κι αγκαλιασμένοι.

Σε κάποια στιγμή τα μάτια του νεαρού πέφτουν πάνω στην κορνίζα που βρίσκεται στο κομοδίνο. Είναι μια φωτογραφία ενός άντρα αρρενωπού, με γένεια και πονηρό χαμόγελο.

" Δεν πιστεύω να είσαι παντρεμένη...." κάνει ο νεαρός " και να είναι o άντρας σου αυτός? "

" Οχι, χαζούλη, δεν είναι ο άντρας μου, δεν είμαι παντρεμένη " του απαντά εκείνη.

" Τότε κάποιος ιδιαίτερος γκόμενος ? " ξαναρωτάει εκείνος διστακτικά.

" Οχι, οχι, που πάει ο νους σου....."

" Αδερφός, πατέρας σου, θείος ? "

" Τς, τς, τς... μάντεψε ξανά " τον τσιγλάει εκείνη.

" Μμμμ... κάποιος φίλος σου αγαπημένος τότε? " αναρωτιέται πλέον εύλογα ο νεαρός.

" Οχι βρε ανόητο παιδί, εγώ είμαι, πριν την εγχείριση!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οι Έλληνες δεν μπορούν να συμμετέχουν στη Φόρμουλα 1:

1) Ο Έλληνας δεν μπορεί να οδηγεί σε κανονικό ΔΡΟΜΟ :

χωρίς λακκούβες, σαμαράκια, σκαψίματα της ΔΕΗ.

Συνέπεια αυτού, θα είναι να κοιμηθεί στο τιμόνι.

2) Η Formula 1 δεν διαθέτει κόρνα, πώς θα μπορέσει

να σπάσει τα νεύρα του προπορευόμενου;

3) Η Formula 1 δεν διαθέτει:

τασάκι, ράδιο CD Player , υδραυλική φραπεδιέρα,

θήκη για το κινητό και ειδική θήκη για τα γυαλιά

ηλίου. Η οδήγηση γίνεται βαρετή....

4) Στη Formula 1 δεν έχει μέρος για να βάλει

το μαξιλαράκι που γράφει «I LOVE YOU»,

το αρκουδάκι που του χάρισε το μωρό του,

το μπρελόκ της ομάδας του, το μαγνητάκι

που γράφει «Μπαμπά μην τρέχεις»,

το σκόρδο, τη χάντρα και κάνα-δυο

άλλα χαϊμαλιά.

5) Στη Formula 1, δεν μπορεί να βγάλει

το χέρι του έξω για να μουντζώσει.

6) Στην πίστα της Formula 1, έχει μόνο ένα φανάρι

το οποίο: δεν μπορεί να το παραβιάσει, ούτε να

κορνάρει για να ξεκινήσει ο «μ@λ@κ@ς» που είναι

μπροστά, ούτε μπορεί να ξεκινήσει όποτε του

καπνίσει ή να κάνει πως δεν το είδε ή ακόμα

και να σταματήσει μετά από αυτό.

7) Στη Formula 1, η ζώνη ασφαλείας

είναι υποχρεωτική.

8) Από τα pit stop δεν μπορεί να βγει

«κομμάτια» όπως θα έκανε ξεπαρκάροντας.

9) Στη Formula 1, δεν υπάρχουν διασταυρώσεις

με προτεραιότητα για να τις παραβιάσει.

10) Όταν κάποιος τον προσπεράσει στην πίστα,

δεν είναι καθόλου "μ@λ@κ@ς" και "άχρηστος". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παλιά αυτό ... παλιά ...

Έχω ένα μήνα βγει από το νοσοκομείο ...

τότε έτσι ...

τώρα έτσι ...

 

Φοβητσιάρηηηηηηηηηηηη  :P  το ήξερα ... :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάμπη, ρε συ, λύσε μου μια απορία......... και τη δένω μετά μόνος μου μετά, δεν πειράζει....

 

Αληθεύει ότι στο λεξικό του Μπαμπινιώτη τη λέξη "μπαμπόγερος" την αναφέρει ως σύνθεση των λέξεων Μπάμπης + γέρος και δίπλα έχει μια φωτό σου για παράδειγμα......??????????

 

Ναι ρε φιλαράκι ... θα σου την λύσω την απορία και μετά αν μπορείς ξαναδέσε την ... :ph34r:

 

Πες μου κάτι όμως πρώτα εσύ που ξέρεις ρε φίλε ...  

 

Όταν έχεις στον αριστερό παράμεσο την βέρα σημαίνει ότι είσαι ... αρραβωνιασμένος έτσι ;;; ;)

Όταν την έχεις στον δεξί παράμεσο σημαίνει ότι είσαι ... παντρεμένος έτσι ;;; ;)

 

Όταν την έχεις στον δεξιό μέσο όπως η γιαγιά παρακάτω ... τι σημαίνει ;;; <_< <_< <_<

 

gria.jpg

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παππού, παππού......

 

Ξέρεις, ε....????????

 

Που και που..............

 

Άμα δε σ' αρέσει, το κουβαδάκι σου και σ' άλλη παραλία........

 

Υγ: άσχετο:

 

Μέσα έπεσες, κάθε μέρα π@ρτ@ζες κάνω.........

 

 

Ο Σαρδανάπαλος ήταν σύμφωνα με τον Κτησία τον Κνίδιο ο τελευταίος βασιλιάς της Ασσυρίας. Το έργο του Κτησία Περσικά δεν σώζεται, αλλά γνωρίζουμε σχετικά από αναφορές σε άλλα μεταγενέστερα έργα και κυρίως από αναφορές του Διόδωρου. Σύμφωνα με μια άποψη ο Κτησίας δημιούργησε τον θρύλο του Σαρδανάπαλου αναμιγνύοντας διάφορα ιστορικά και μη γεγονότα, τα οποία άνηκαν σε διάφορες εποχές και διάφορους βασιλιάδες. Σαρδανάπαλος ονομάζεται και σχετικό έργο του Λόρδου Βύρωνα, το οποίο βασίζεται στον Διόδωρο.

    

    Ο Σαρδανάπαλος ήταν παροιμιώδης για την έκφυλη και άσωτη ζωή του. Είχε συγκεντρώσει τεράστιους θησαυρούς και κατοικούσε στη Νινευή. Μετά από μακρόχρονους αγώνες, υπέκυψε στην επανάσταση του βασιλέα της Μηδίας Αρβάκη. Η Νινευή κυριεύτηκε, ύστερα από μεγάλο άνοιγμα που δημιούργησε στα τείχη της πλημμύρα του ποταμού Τίγρη. Ο Σαρδανάπαλος, μη θέλοντας να πέσει στα χέρια των εχθρών του, κάηκε με τις συζύγους του και τους θησαυρούς του.

    

    Οι Έλληνες αναφέρουν συχνά την επιτύμβια επιγραφή του που προέτρεπε το διαβάτη να απολαύσει τη ζωή του. Η παράδοση αυτή ευσταθεί, γιατί το όνομα Σαρδανάπαλος είναι η αρχαία ελληνική απόδοση του ασσυριακού ονόματος Ασσουρμπανιπάλ, και η πτώση της Νινευή θυμίζει την τύχη του Σαμάσ-Σουμ-Ουκίν, που είχε επαναστατήσει εναντίον του Ασσουρμπανιπάλ και σκοτώθηκε στη Βαβυλώνα το 648 π.Χ..

 

Θρύλος είσαι συνάδελφε ... θρύλος !!!

 

Αααααα ...

και δε μου λες ;;;

Αυτό που λες ... το "π@ρτ@ζες" που γράφεις ότι κάνεις κάθε μέρα ... τι σημαίνει ;;; <_<

Γιατί δεν καταλαβαίνω ρε φιλαράκι ... κάτι δεν μου βγαίνει, όσο και να έψαξα δεν μπόρεσα να την βρω !!! :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δει ο Πανούσης και θα βάλει τα κλάματα ... (χώρια πως θα νιώσουν τα παλιά φαντάρια με την ανωτέρω "διαστρέβλωση" για χάρη μιας-δυο-τριών Μαριών !!!) 

 

Καλέ συναδέλφισσα Μαρίααααααααααα  :)  Καλέεεεε... είστε κι εσείς καλέεεεε !!! :)

 

Καλέ συνάδελφοιιιιιιιιι

Βοήθεια καλέ με περικύκλωσαν οι Μαρίες λέμεεεεεεεεεεεε !!! :(

 

Η ζωή μου όλη μια Μαρία :wub:

 

Στις συναδέλφισσες και ιδιαίτερα στις Μαρίες αλλά και σε όλες τις Μαρίες του κόσμου.

Αφιερωμένο ... :wub: :wub: :wub:

 

 

Καλησπέρααααααααααααααααααααααα :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν την έχεις στον δεξιό μέσο όπως η γιαγιά παρακάτω ... τι σημαίνει ;;; <_< <_< <_<

 

gria.jpg

 

:P

 

Χμμμμμ.......έτσι όπως το βλέπω...... ότι για να της κλέψεις τη βέρα, θα πρέπει πρώτα να της κόψεις το δάχτυλο, γιατί αλλιώς δεν βλέπω να βγαίνει....

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμμ.......έτσι όπως το βλέπω...... ότι για να της κλέψεις τη βέρα, θα πρέπει πρώτα να της κόψεις το δάχτυλο, γιατί αλλιώς δεν βλέπω να βγαίνει....

 

;)

 

Χμμμμμμ μάλλον έχετε δίκιο συναδέλφισσα.

 

Έχει διπλό συμβολισμό ... :ph34r:

 

Αφού δεν θα μπορέσεις να μου την πάρεις ... :ph34r:

 

Καλησπέραααααααααααααααα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν το σπερματοζωάριο και πάει στο Θεό και τον ρωτάει:
- Θεε μου, εγώ πότε θα γίνω άνθρωπος.
- Έχεις καιρό ακόμα, του απαντάει.
 
Αυτό γινόταν για πολλές μέρες μέχρι που πάει ο Θεός στο σπερματοζωάριο και του λέει:
 
- Σήμερα, κατά το τέλος της ερωτικής πράξης, θα τρέξεις πιο γρήγορα από τα άλλα σπερματοζωάρια και όταν συναντήσεις ένα μεγάλο άσπρο πράγμα, θα το ρωτήσεις “είσαι το ωάριο;” θα σου πει “ναι” θα μπεις μέσα και θα γίνεις άνθρωπος..
 
Έτσι έκανε και το σπερματοζωάριο, έτρεξε πιο γρήγορα από τα άλλα σπερματοζωάρια και συνάντησε ένα μεγάλο άσπρο πράγμα και το ρωτάει :
 
- Είσαι το ωάριο;
 
- Όχι, ο φρονιμίτης……!!!!


 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι έτοιμος ...

 

sumo.jpg

 

Σε περιμένωωωωωωωωωωωωωω

 

Φίλε  κ. Μπάμπη  .....

 

ποιά στάση του σούμο ειναι αυτή ???

Δεν τα πάω καλά με το σούμο????? :ph34r:

 

Ο μικρός,,,,,,, ο αντιπαλός σου,,,,, χαιρετάει απο σεβασμό  μπρός το μεγαλείο σου????? :o

Κινεζική υπόκλιση ,,,,,!!,,,,,,, ;)

Πολύ κοτόπουλο  αδελφέ τα νοσοκομεία μας,,, -_-

 

( σορρυ  φιλοι )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναδέστει ...

 

Βρε ανορθογραφε, βιαστη της ελληνικης.....

Ξανα-δεσ´ τη.........

Ακου ξαναδεστει....... Ανερουβαλε...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πες μου κάτι όμως πρώτα εσύ που ξέρεις ρε φίλε ...  

 

Όταν έχεις στον αριστερό παράμεσο την βέρα σημαίνει ότι είσαι ... αρραβωνιασμένος έτσι ;;; ;)

Όταν την έχεις στον δεξί παράμεσο σημαίνει ότι είσαι ... παντρεμένος έτσι ;;; ;)

 

Όταν την έχεις στον δεξιό μέσο όπως η γιαγιά παρακάτω ... τι σημαίνει ;;; <_< <_< <_<

 

[img=http://3.bp.blogspot.com/-1QyLI9Najd8/T0Vs9aylwhI/AAAAAAAAATQ/0KBjZUb_Vtg/s1600/gria.jpg]

 

:P

Θελω παρα πολυ να σε βοηθησω ρε φιλε... Παρα πολυ....

Ωστοσο, αν κ παντρεμενος, βερα δε φοραω...... Με εμποδιζει στη δουλεια...... :)

Δε ρωτας καλυτερα τη γιαγια την ιδια να σου απαντησει καταλληλα....????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ συναδέλφισσα Μαρίααααααααααα  :)  Καλέεεεε... είστε κι εσείς καλέεεεε !!! :)

 

Καλέ συνάδελφοιιιιιιιιι

Βοήθεια καλέ με περικύκλωσαν οι Μαρίες λέμεεεεεεεεεεεε !!! :(

 

Η ζωή μου όλη μια Μαρία :wub:

 

Στις συναδέλφισσες και ιδιαίτερα στις Μαρίες αλλά και σε όλες τις Μαρίες του κόσμου.

Αφιερωμένο ... :wub: :wub: :wub:

 

 

Καλησπέρααααααααααααααααααααααα :) :) :)

 

Επειδή για "Μπάμπη" δεν βρήκα κάτι ...

 

 

κοντεύουμε να το κάνουμε "καληνύχτα χωρίς σύνορα" - έχουμε μπλέξει τα πάντα-όλα, (σαν τα πολυνόμοσχέδια ένα πράγμα) :D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια, γνωστή η τακτική ... Όταν θέλει να υπεκφύγει κάποιος, το γυρνάει αλλού ... :ph34r:

Κοιτάξτε όμως, μέσα σε ένα τέταρτο, τι μπορεί να γράψει ο άνθρωπος ... :o

 

Γιατί να με πειράζει....????

 

Άμα δε πίνει το καφέ των άλλων, να έρθει κι αυτός.....

 

Το βασικό είναι εσύ να έρθεις, και άμα μπορείς να ντυθείς όπως τη φωτό (ξέρεις, μπικίνι, λάδια κτλ) θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως...... :)

Δυστυχώς, η σύζυγος κωλλύεται :o  αυτή τη περίοδο με τις μετακινήσεις (γιατί τι της έκανες; :P ).... Οπότε, μόνος......

 

 

Ρε παιδιά, να τονε θάψετε προσπαθείτε....?????

 

Θα του ανέβει η πίεση, το ουρικό οξύ θα φτάσει τα ουράνια... Δεν σκέφτεστε ούτε τα καρδιοαγγειακά του, να πάθει και καμιά δυσκοιλιότητα να τρέχετε στα νοσοκομεία για κλίσματα :o ........... άσε που με τα οινοπνευματώδη θα μεγαλώσει η άνοια και το αλΤσχάιμερ θα έρθει ένα βήμα πιο κοντά.............

 

Λαπά να του φτιάξετε, και βραστό κοτόπουλο...... Όσο για ποτό, υπάρχουν κάτι ωραία διαλύμματα :o στα φαρμακεία με βιταμίνες, δυναμώνουν την όραση, καταπολεμούν και την οστεοπώρωση :o κτλ κτλ.........

 

 

 

Μπάμπη, ρε συ, λύσε μου μια απορία......... και τη δένω μετά μόνος μου μετά, δεν πειράζει....

 

Αληθεύει ότι στο λεξικό του Μπαμπινιώτη τη λέξη "μπαμπόγερος" την αναφέρει ως σύνθεση των λέξεων Μπάμπης + γέρος και δίπλα έχει μια φωτό σου για παράδειγμα......??????????          ΟΧΙ ΡΕ ... ΔΕΝ ΑΛΗΘΕΥΕΙ ...

 

Ναι, ναι είμαι και βιαστής της γλώσσας !!! :ph34r:

Ας μην ανατρέξω και νωρίτερα ... Άστο δε σε παίρνει ... !!! :ph34r:

 

Φίλε  κ. Μπάμπη  .....

 

ποιά στάση του σούμο ειναι αυτή ???

Δεν τα πάω καλά με το σούμο????? :ph34r:

 

Ο μικρός,,,,,,, ο αντιπαλός σου,,,,, χαιρετάει απο σεβασμό  μπρός το μεγαλείο σου????? :o

Κινεζική υπόκλιση ,,,,,!!,,,,,,, ;)

Πολύ κοτόπουλο  αδελφέ τα νοσοκομεία μας,,, -_-

 

( σορρυ  φιλοι )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Η στάση αυτή του σούμο λέγετε, όχι Πατήσια αλλά, σε πάτησα !!! :P

Ναι Γιάννη μου. Ο "μικρός" μου αντίπαλος από την Κρήτη χαιρετάει από σεβασμό ... :P

Και επίσης ναι ... Πολύ πουλερικό στα νοσοκομεία ... :P:lol:

 

Βρε ανορθογραφε, βιαστη της ελληνικης.....

Ξανα-δεσ´ τη.........

Ακου ξαναδεστει....... Ανερουβαλε...........

 

Ο συνάδελφός σου ανερούβαλος ;;; :o

 

Ανορθόγραφος και βιαστής της γλώσσας μπορεί ... αλλά και ανερούβαλος ;;; :o

 

Εντάξει συνάδελφεεεεεε ... :angry:

 

Το νου σου ... :rolleyes:

 

 

Υ.Γ.

Αααααα και που ΄σαι ;;;

Δεν καταργήθηκαν ακόμη οι τόνοι ... Εξακολουθεί και ισχύει το μονοτονικό σύστημα έτσι ;;; :P

 

Υ.Γ.2

Η ορθογραφία και ιδίως στο διαδίκτυο είναι ένα μεγάλο θέμα και θα πρέπει να προσπαθήσουμε όλοι μαζί για κάτι καλύτερο !!! Άρχισε εσύ φίλε και ακολουθώ κι εγώ ... :P

 

Υ.Γ.3

Τελικά θα μου απαντήσεις στην ερώτησή μου για την βέρα ;;; :angry: (έχεις κι άλλη που δεν απάντησες ...)

 

24403225.jpg

 

Αρραβωνιασμένη ;;; ή παντρεμένη ;;; <_<

 

Τι κοιτάς τόση ώρα ρε συ ;;;  :ph34r:

Σε ποιο χέρι την φοράει κοίτα !!! :angry:

 

Υ.Γ.4

Σαρδιο ... σαροδιν ... σερδιλο ... σαρδιλ .. είσαι τελικά τέτοιος ... αυτό το πως το λένε !!!

 

Υ.Γ.5

Πάω για ύπνο ... καληνύχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φιλαράκι ... θα σου την λύσω την απορία και μετά αν μπορείς ξαναδέσε την ... :ph34r:

 

Πες μου κάτι όμως πρώτα εσύ που ξέρεις ρε φίλε ...  

 

Όταν έχεις στον αριστερό παράμεσο την βέρα σημαίνει ότι είσαι ... αρραβωνιασμένος έτσι ;;; ;)

Όταν την έχεις στον δεξί παράμεσο σημαίνει ότι είσαι ... παντρεμένος έτσι ;;; ;)

 

Όταν την έχεις στον δεξιό μέσο όπως η γιαγιά παρακάτω ... τι σημαίνει ;;; <_< <_< <_<

 

gria.jpg

 

:P

Οτι  η γιαγιά είναι ... παππούς, Μπάμπη;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια, γνωστή η τακτική ... Όταν θέλει να υπεκφύγει κάποιος, το γυρνάει αλλού ... :ph34r:

Κοιτάξτε όμως, μέσα σε ένα τέταρτο, τι μπορεί να γράψει ο άνθρωπος ... :o

 

Ναι, ναι είμαι και βιαστής της γλώσσας !!! :ph34r:

Ας μην ανατρέξω και νωρίτερα ... Άστο δε σε παίρνει ... !!! :ph34r:

 

Εγώ.......... υπεκφυγές....????

 

Κατ' αρχήν, μην αλλάζεις θέμα. Τώρα μιλάμε για σένα και τα ορθογραφικά σου.... ανορθόγραφε.....

 

Τι σχέση έχουν τα δικά μου....????

 

Αλλά βέβαια, θες να υπεκφύγεις και το γυρνάς αλλού.....

 

 

 

Η στάση αυτή του σούμο λέγετε, όχι Πατήσια αλλά, σε πάτησα !!! :P

Ναι Γιάννη μου. Ο "μικρός" μου αντίπαλος από την Κρήτη χαιρετάει από σεβασμό ... :P

Και επίσης ναι ... Πολύ πουλερικό στα νοσοκομεία ... :P:lol:

 

Μικρό είναι το μάτι σου.......

 

Το νου σου όντε με δεις από κοντά για θα τρομάξεις.............

 

 

 

Ο συνάδελφός σου ανερούβαλος ;;; :o

 

Ανορθόγραφος και βιαστής της γλώσσας μπορεί ... αλλά και ανερούβαλος ;;; :o

 

Εντάξει συνάδελφεεεεεε ... :angry:

 

Το νου σου ... :rolleyes:

 

Γιάντα κοντό...??? Σάηκα κατέεις ίντα θα πει ανερούβαλος και μουτσουτσούνιασες....????

 

 

Υ.Γ.

Αααααα και που ΄σαι ;;;

Δεν καταργήθηκαν ακόμη οι τόνοι ... Εξακολουθεί και ισχύει το μονοτονικό σύστημα έτσι ;;; :P

 

Στα papakitatisnasa.jpg μου.......

 

Σιγά μη κάθομαι από το αη-φον να σου βάζω τόνους..............

 

 

Υ.Γ.2

Η ορθογραφία και ιδίως στο διαδίκτυο είναι ένα μεγάλο θέμα και θα πρέπει να προσπαθήσουμε όλοι μαζί για κάτι καλύτερο !!! Άρχισε εσύ φίλε και ακολουθώ κι εγώ ... :P

 

Άντε πάλι...............

 

kvlotoympa-300x225.jpg

 

 

Υ.Γ.3

Τελικά θα μου απαντήσεις στην ερώτησή μου για την βέρα ;;; :angry: (έχεις κι άλλη που δεν απάντησες ...)

 

24403225.jpg

 

Αρραβωνιασμένη ;;; ή παντρεμένη ;;; <_<

 

Τι κοιτάς τόση ώρα ρε συ ;;;  :ph34r:

Σε ποιο χέρι την φοράει κοίτα !!! :angry:

 

Από το τρόπο που σκύβει (δεν μπορώ να διακρίνω σε ποιο χέρι φορά τη βέρα), μάλλον αρραβωνιασμένη ή φρεσκοπαντρεμένη....

 

Δεν ξέρω, είμαι σε δίλλημα...

 

Κάτσε να ξανακοιτάξω πιο καλά........

 

.....................

 

Υ.Γ.4

Σαρδιο ... σαροδιν ... σερδιλο ... σαρδιλ .. είσαι τελικά τέτοιος ... αυτό το πως το λένε !!!

 

Άντε ρε ανερούβαλε μπαμπόγερε...............

 

 

Υ.Γ.5

Πάω για ύπνο ... καληνύχτα

 

Όνειρα γλυκά και απονήρευτα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παππού, παππού......

 

Ξέρεις, ε....????????

 

Που και που..............

 

Άμα δε σ' αρέσει, το κουβαδάκι σου και σ' άλλη παραλία........

 

 

Υγ: άσχετο:

 

 

 

 

Μέσα έπεσες, κάθε μέρα π@ρτ@ζες κάνω.........

Ασχημο είναι το πού και πού ?

 

Εμ..... 

Τυχαία νομίζεις το είπα ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, να τονε θάψετε προσπαθείτε....?????

 

Θα του ανέβει η πίεση, το ουρικό οξύ θα φτάσει τα ουράνια... Δεν σκέφτεστε ούτε τα καρδιοαγγειακά του, να πάθει και καμιά δυσκοιλιότητα να τρέχετε στα νοσοκομεία για κλίσματα........... άσε που με τα οινοπνευματώδη θα μεγαλώσει η άνοια και το αλσχάιμερ θα έρθει ένα βήμα πιο κοντά.............

 

Λαπά να του φτιάξετε, και βραστό κοτόπουλο...... Όσο για ποτό, υπάρχουν κάτι ωραία διαλύμματα στα φαρμακεία με βιταμίνες, δυναμώνουν την όραση, καταπολεμούν και την οστεοπώρωση κτλ κτλ.........

    

   Καλημέρα γιατρέ μου.

Επ' ευκαιρία θά ήθελα τις επιστημονικές σου γνώσεις περί .......Φαγούρας  ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Καλημέρα γιατρέ μου.

Επ' ευκαιρία θά ήθελα τις επιστημονικές σου γνώσεις περί .......Φαγούρας  ;) 

 

Βεβαίως....

 

Ξύσου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...