Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα ρε συ δεν ντρεπεσαι καθολου? καθισες και σου εβαλε την...ποδια ? :o οχι τιποτε αλλο μας χαλας και ην πιατσα :D :D

Γιατί, εσύ δεν φοράς ποδιά;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stupid_human_beings_24.jpg

Η ασφάλεια πάνω απ' όλα ...

Καληνύχταααααααααααα

Μπάμπη, λυπάμαι αλλά απόψε επιχείρησα 5 φορές και να το αποτέλεσμα :

Έχετε φτάσει μέγιστο όριο θετικών ψήφων για σήμερα. Ούτε ο ΚΑΡΟΛΟΣ δεν ξέρει γατί...

Καληνύχταααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"ΕΞΑΛΛΟΣ" Ο ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΜΕ ΤΟΜΣΕΝ

http://www.dailymotion.com/video/xtvzzb_yyyyyyy-y-yyyyyyyyyy-yy-yyyyyy_fun

Καλό βράδυ

σιγά μην σκίσει το καλσόν...

την καλημέρα μου φίλε.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά μην σκίσει το καλσόν...

την καλημέρα μου φίλε.. :)

Νομίζω ο τίτλος του θέματος, τα λέει όλα.

Καλημέρα και σε σένα φίλε, καλή δύναμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γυναίκα φτάνει ξαφνικά στο σπίτι και βρίσκει τον άντρα της να..

κάνει έρωτα με μια νεαρή κοπέλα…σκέτη μπόμπα!!!

- Ανήθικε!, πως μπορείς να το κάνεις αυτό σε εμένα, την μητέρα των παιδιών σου, την πιστή γυναίκα σου;;; Θέλω διαζύγιο τώωωωωωωραααααα!!!

-Περίμενε ένα λεπτό αγάπη μου, σου ορκίζομαι υπάρχει μια εξήγηση.

-Mμμμμμ… μίλα αλλά γρήγορα, δεν θέλω να σε ξαναδώ ποτέ πια στη ζωή μου, θέλω να φύγεις αμέσως και για πάντα.

-Συνέβη το εξής: Γύριζα στο σπίτι μετά από μια τρομερή μέρα στο γραφείο και είδα αυτή την φτωχή κοπέλα που έκανε ωτοστόπ στη λεωφόρο. Μου φάνηκε τόσο ανυπεράσπιστη που αποφάσισα να τη βοηθήσω.

Πρόσεξα ότι ήταν πολύ αδύνατη, κακοντυμένη και βρώμικη και μου είπε ότι είχε τρεις μέρες να φάει. Συγκινήθηκα, την έφερα στο σπίτι και της ζέστανα τα μακαρόνια που σου έφτιαξα χτες βράδυ και δεν τα έφαγες γιατί παχαίνουν…η καημενούλα τα καταβρόχθισε!

Έπειτα, όπως ήταν τόσο βρώμικη, της είπα να κάνει ένα μπάνιο και εν τω μεταξύ είδα ότι τα ρούχα της ήταν σε κακή κατάσταση. Έτσι τα πέταξα στα σκουπίδια και της έδωσα εκείνα τα παντελόνια που χρόνια τώρα δεν φοράς επειδή δεν μπορείς να τα κουμπώσεις, την μπλούζα που σου χάρισα για την επέτειο και δεν φοράς, γιατί δεν έχω καλό γούστο και δεν ξέρω να σου διαλέγω ρούχα, το sweater που σου χάρισε η μάνα μου για τα Χριστούγεννα και δεν φοράς, για να της μπεις στο μάτι και τις μπότες που αγόρασες για 1000 ευρώ και τις φόρεσες μια μόνο φορά, επειδή η φίλη σου αγόρασε τις ίδιες.

Στο τέλος και καθώς έφευγε γεμάτη ευγνωμοσύνη και χαρά η κοπέλα γύρισε με δάκρυα στα μάτια και με ρώτησε

- Υπάρχει κάτι άλλο που η γυναίκα σου δεν χρησιμοποιεί;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γυναίκα πηγαίνει την δεκαεξάχρονη κόρη της στον γιατρό.

"Λοιπόν, κυρία μου, ποιο είναι το πρόβλημα?"

"Η κόρη μου, η Καιτούλα. Έχει αρχίσει να παίρνει βάρος και το πρωί έχει αναγούλες"

Ο γιατρός εξετάζει την Καιτούλα και μετά γυρίζει στη μητέρα της και λέει...:

"Δεν ξέρω πως να σας το πω, κυρία μου, αλλά η Καιτούλα σας είναι έγκυος. Περίπου 4 μηνών θα έλεγα"

Η μητέρα απορεί:

"Έγκυος??

Δεν είναι δυνατόν.

Η κόρη μου δεν βρέθηκε ποτέ μόνη της με άντρα . . . Έτσι δεν είναι, κούκλα μου?"

"Έτσι, μαμά. Ούτε με φίλησε άντρας ποτέ!"

Ο γιατρός γυρνάει προς το παράθυρο και μένει εκεί κοιτάζοντας έξω.

Μετά από πέντε λεπτά η μητέρα ρωτάει

"Συμβαίνει κάτι, γιατρέ?"

Και ο γιατρός:

"

Όχι.

Απλώς την τελευταία φορά που έγινε κάτι ανάλογο, ένα αστέρι φάνηκε στην ανατολή και από κει ήρθαν τρεις σοφοί μάγοι . . .

Ε, αυτή τη φορά δεν θα το χάσω με τίποτα !!!

"

Υ.Γ.

Δεν ξέρω αν κάποιος ή κάποιοι από εμάς βρίσκουμε έρεισμα από τις δημοσιεύσεις μας εδώ, να γελάσουμε για ελάχιστα δευτερόλεπτα, μέσα σε αυτό το κλίμα που επικρατεί, αλλά εγώ προσωπικά θα συνεχίσω έστω κι αν μείνει μόνο, ένας.

Καλό βράδυ σε όλες και όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γυναίκα πηγαίνει την δεκαεξάχρονη κόρη της στον γιατρό.

.............

Απλώς την τελευταία φορά που έγινε κάτι ανάλογο, ένα αστέρι φάνηκε στην Ανατολή και από κει ήρθαν τρεις σοφοί μάγοι . . .

Ε, αυτή τη φορά δεν θα το χάσω με τίποτα !!!

"

.............

Όταν υπάρχουν τόσα εκατομμύρια άνθρωποι στον κόσμο που πιστεύουν σ΄αυτό, δεν είναι καθόλου παράξενο που υπάρχουν τόσοι Ελληνες που πίστευαν τόσα χρόνια και συνεχίζουν ακόμη ότι ΠΑΣΟΚ, ΝΔ (και εσχάτως ΔΗΜΑΡ) θα μας σώσουν από τη φτώχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τεχνικός ασφαλείας ήταν αυστηρός ... !!!

Τους είπε:

"Παιδιά πουθενά χωρίς κράνος. Μη πέσετε και μας βρει κανένας μπελάς ..."

301.jpg

Πάνω απ' όλα η ... ασφάλεια !!! :)

Καλό μεσημέριιιιιιιιιιιιιι

Υ.Γ.

Στέφανε 100 οι σελίδες. Δε μπορείς να πεις. Τιμώ δεόντως το θέμα που άνοιξες έτσι ; ... :P:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τεχνικός ασφαλείας ήταν αυστηρός ... !!!

Τους είπε:

"Παιδιά πουθενά χωρίς κράνος. Μη πέσετε και μας βρει κανένας μπελάς ..."

301.jpg

Πάνω απ' όλα η ... ασφάλεια !!! :)

Καλό μεσημέριιιιιιιιιιιιιι

Υ.Γ.

Στέφανε 100 οι σελίδες. Δε μπορείς να πεις. Τιμώ δεόντως το θέμα που άνοιξες έτσι ; ... :P:)

Συνάδελφε ...... τους τεμπέληδες του Φωτόπουλου βρήκες να μας δείξεις; Πάλι καθιστοί. στη λούφα. και παίρνουνε κι ένα σκασμό λεφτά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικίνδυνη και χυδαία πράξη ο στοματικός έρωτας, προειδοποιεί ο Πειραιώς Σεραφείμ

Για τους κινδύνους στην υγεία από το στοματικό έρωτα προειδοποιεί ο ο Μητροπολίτης Πειραιώς, Σεραφείμ με άρθρο του στην ιστοσελίδα της Ιεράς Μητρόπολης Πειραιώς με τίτλο: «Η ευθύνη και το χρέος απέναντι στο ιερό πρόσωπο του ανθρώπου και στο μέγιστο δώρο του Θεού, τη ζωή».

Ο Σεραφείμ επικαλούμενος ιατρικές έρευνες σημειώνει μεταξύ άλλων ότι ο στοματικός έρωτας και η λάθος χρήση των σωματικών οργάνων προκαλούν ανίατες ασθένειες και κρύβουν κινδύνούς για την ψυχική υγεία.

:lol::lol:

http://news.in.gr/gr...?aid=1231215122

Άντε πάγαινε ρε τράγο που θα μας πεις τι θα κάνουμε στο κρεβάτι μας. Δεν φτάνει που σε πληρώνουμε από τους φόρους μας μιλάς κιόλας Αγιατολάχ...

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αθάνατη ελληνίδα μάνα...

6800958801_32110f138c_b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αθήνα, ένας ηλικιωμένος ιερέας πέθαινε στο νοσοκομείο. Για χρόνια είχε υπηρετήσει πιστά τους ανθρώπους από την πρωτεύουσα του έθνους και ήταν γνωστός μεταξύ των εκλεγμένων αξιωματούχων. Έγνεψε στη νοσοκόμα του να έρθει κοντά.

-Ναι, Πατέρα;" , είπε η νοσοκόμα.

-Θα ήθελα πραγματικά να δω τον Σαμαρά και τον Βενιζέλο πριν πεθάνω", ψιθύρισε ο ιερέας. ...

-Θα δω τι μπορώ να κάνω, Πατέρα, απάντησε η νοσοκόμα.

Η νοσοκόμα έστειλε το αίτημα προς τους 2 αρχηγούς αλλά & στον Αυτιά για να τους κάνει να πάνε λόγω της δημοσιότητας και περίμενε απάντηση. Σύντομα η απάντηση έφτασε. Και οι 2 μεγάλοι αρχηγοί με συγκίνηση ήσαν έτοιμοι να επισκεφθούν τον ιερέα.

Όπως πήγαιναν στο νοσοκομείο, ο Βενιζέλος σχολίασε :

-δεν ξέρω γιατί ο γερό - παπάς θέλει να μας δει, αλλά θα βοηθήσει σίγουρα τις εικόνες μας τώρα που αντιμετωπίζουμε τον Τσίπρα, με την βοήθεια & του Αυτιά με τα συγκινητικά σχόλια του" & συμφώνησαν ότι ήταν ένα καλό πράγμα.

Όταν έφτασαν στο δωμάτιο του ιερέα, ο ιερέας πήρε το χέρι του Σαμαρά στο δεξί χέρι του και του Βενιζέλου στο αριστερό του. Υπήρξε σιωπή και μια γαλήνη απλώθηκε στα μάτια & στο πρόσωπο του γέροντα.

Τέλος ο Σαμαράς μίλησε.

-Πατέρα μου από όλους τους ανθρώπους που θα μπορούσες να καλέσεις γιατί διάλεξες εμάς να είμαστε κοντά σου καθώς πλησιάζει το τέλος σου??

Τότε ο γερό - ιερέας απάντησε αργά, :

-έχω προσπαθήσει πάντα να ζω έχοντας σαν υπόδειγμα τον τρόπο ζωής του Κύριου και Σωτήρα μας Ιησού Χριστού.

"Αμήν", δήλωσαν και οι 2 αρχηγοί!

-Αμήν δέσποτα, φώναξε με συγκίνηση ο Αυτιάς ζουμάροντας στο πρόσωπο του παπά.

Ο γερό - ιερέας συνέχισε, :

ο Ιησούς πέθανε ανάμεσα σε δύο ψεύτες ληστές. Θέλω λοιπόν να κάνω το ίδιο .. ευχαριστώ τον Κύριο που με βοήθησε & με αξίωσε να το πετύχω "...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου πήγαινε να το βάλω στο θέμα των ειδήσεων, μόνο και μόνο για τη συγκεριμένη φράση η οποία μονάχα γέλιο μου προκαλεί......

Σχετικά με την ανακοίνωση της Επιτροπής Δικαιωμάτων του ΣΥΡΙΖΑ για την δημοσιοποίηση ονομάτων και φωτογραφιών ατόμων που συνελήφθησαν στις διαδηλώσεις της 26ης Σεπτεμβρίου και κατηγορούνται για τη διάπραξη σοβαρών αδικημάτων, το Γραφείο Τύπου του Υπουργείου Δημόσιας Τάξης και Προστασίας του Πολίτη απαντά τα εξής:

«Έκαστος εφ’ ω ετάχθη. Σε αντίθεση με την Επιτροπή Δικαιωμάτων του ΣΥΡΙΖΑ, το Υπουργείο Δημόσιας Τάξης και Προστασίας του Πολίτη τάσσεται με τη νομιμότητα και όχι με τους κατηγορούμενους ως ταραχοποιούς και κουκουλοφόρους. Αλλά όπως φαίνεται, οι μάσκες έπεσαν».

http://www.minocp.gov.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=4362&Itemid=552&lang=GR

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6647132139_7659005d6f_m.jpg

Άντε να μείνεις σ' αυτή την οδό ... :wacko:

Ξέρετε αν μένει κανείς πολιτικός εκεί;

Όχι;

Ε δε μετακομίζουν εκεί όλοι, λέω εγώ ... :)

Καλημέραααααααααααααααααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αθάνατη ελληνίδα μάνα...

6800958801_32110f138c_b.jpg

:) :) :)

και εγώ κορόιδευα τη μάνα μου...

1981 ! το πρώτο αυτοκίνητο! D A T S U N φυσικά, αγροτικό σαν αυτό

f_70177063-3a3b3233.jpeg

η φουκαριάρα η μάνα μου λοιπόν, απ΄τη χαρά της, πιάνει και πλέκει μια δαντέλα και την κρεμάει στο παρμπρίζ με πινέζες .

Α Π Ι Θ Α Ν Ε Σ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδού, το " χαμήλωμα " -

ερε κλοτσιές που θέλουνε

http://www.autoblog.gr/2012/09/28/paris-2012-volkswagen-golf-vii-gti-concept-custom-tuning/

volkswagen-golf-vii-gti-concept-live-in-paris-2012-19-610x380.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...