Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 6. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μ' αρέσει τώρα με την κρίση που...

Μ’αρέσει που όταν λέω για αύξηση στο αφεντικό μου δε με αγριοκοιτάζει αλλά σκάει στα γέλια. Άσε που έδιωξε κάνα δυο που δε μου άρεσε η μούρη τους.

Μ’αρέσει που πολλοί φίλοι μου μετανάστευσαν για καλύτερο μέλλον,γιατί θα έχω extra προορισμούς διακοπών στο εξωτερικό. Άσε που όλο και κάτι θα στέλνουν τις γιορτές.

Μ’αρέσει που ακρίβυνε η βενζίνη και είναι απλησίαστη ,και κουνάω λιγότερο το αμάξι γιατί αυτό σημαίνει ότι θα το έχω για περισσότερα χρόνια,κάνω καλό στην καρδιά μου και είμαι και πολύ μούρη όταν προτείνω σε φίλους να πάμε τσάρκα με το αμάξι στην εθνική. Άσε που όταν πάμε για μπάνιο το καλοκαίρι τσοντάρουν πια όλοι για βενζίνη ενώ παλιά κάναν τον Κινέζο.

Μ’αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά. Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον.

Μ’αρέσει που οι σερβιτόροι άρχισαν να λένε πάλι ευχαριστώ όσα λίγα και να είναι τα τιπς και αν τους δώσουν.

Επιπλέον για τις γκόμενες ,είσαι σίγουρος πια 100% ότι δε σε θέλει για τα λεφτά σου.

Μ’αρέσει που ο κουλουρτζής έξω από τα μπουζούκια έχει πιο πολύ δουλειά από τη λουλουδού μέσα στα μπουζούκια.

Μ’αρέσει ο καφές που κερδίζω στο τάβλι με φιλαράκια αποτελεί το 2%του μισθού μου που σημαίνει ότι σε 50 παρτίδες έχω βγάλει ένα μισθό.

Μ’αρέσει που θα κόψουν τα επιδόματα. Δεν άντεχα να περιμένω σε ουρές όρθιος.

Μ’αρέσει που το μέλλον της χώρας είναι αβέβαιο, γιατί σε όλους μας έλειπε λίγο πολύ η περιπέτεια στη ζωή μας.

Μ’αρέσει που μπορώ να έχω κατάθλιψη ελεύθερα. Παλιά μου τα είχαν πρήξει όλοι. Τι σου λείπει ρε ..? Τη δουλειά σου την έχεις, το αμαξάκι σου, τι άλλο θες?’

Μ’αρέσει που στο σούπερ μάρκετ σπάνια περιμένεις πια τον μπροστά να χτυπήσει 2 καρότσια ψώνια,και αν πέσεις σε τέτοιον, του λες να σε καλέσει και σένα στο πάρτι.

Μ’αρέσει που γίνονται πιο πολλοί πολιτικοί γάμοι, γιατί σε αυτούς τουλάχιστον δε χρεώνουν για τους πολυέλαιους.

Μ’αρέσει που την έχουν δει ξαφνικά όλοι οικολόγοι, και καλά ότι κάνουν οικονομία γιατί προστατεύουν το περιβάλλον.

Μ’αρέσει που λένε ότι θα ξαναγυρίσουμε στη δραχμή, γιατί επιτέλους θα ξοδέψω τις δραχμές που είχα φυλάξει για ενθύμιο και μου έσπαγαν τα νεύρα όταν δεν είχα μία και υπολόγιζα ότι αντιστοιχούν σε 60-70 ευρώ αλλά δεν τις άλλαζε πια η τράπεζα.

Μ’αρέσει που αν πω ότι δουλεύω 2 φορές τη βδομάδα με κοιτούν με συμπάθεια και μου λένε κουράγιο, ενώ πιο παλιά σκεφτόντουσαν "Ρε τον τεμπέλη".

Μ’αρέσει που θα έχω και εγώ μία ιστορία πόνου και δυστυχίας να λέω στις επόμενες γενιές για το παρελθόν της χώρας,όπως εμείς ακούγαμε για χούντα και 2ο παγκόσμιο. Αλλιώς θα με πέρναγαν για πολύ φλώρο

Να προσθέσω....?

Μ'αρέσει που βγαίνω καθημερινά στην Εθνική Οδό Θεσσαλονίκης-Κατερίνης κι έχω να δω τροχαίο πάνω από ένα 6μηνο!

Όταν όλοι πια κυκλοφορούμε στη ρεζέρβα..... πάνω από 2-2,5χιλ στροφές δεν νομίζω να πιάνει κανείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλήθεια είναι αυτό...ίσως το μόνο καλό....

τις προάλλες ήμουνα στην εγνατία...λες και πήγαιναν όλοι σε slow motion..πάνε εκείνες οι προσπεράσεις που εξαφανίζονταν στο δευτερόλεπτο...και στις κατηφόρες κενό... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τριτοκοσμική χωρα και μ@λ@κιες..... αν δεν δω την A.Τζολι να υιοθετει ελληνοπουλο, δεν το πιστευω..!

Καλέ δεν τα ξέρετε καλά!!!! Η Αντζολίνα έχει κάνει αίτηση να υιοθετήσει ελληνόπουλο.

Το "τιιμ" των δικηγόρων της που ασχολείται με το θέμα, έχει φτύσει αίμα με το ελλήνικος μπιουρόκρασι!!!!!

Πάντως αισιοδοξούν πως πριν τα εξηνταπέντε της η Τζολί θα τα καταφέρει!!!! (αν βέβαια δεν χωρίσει με τον Μπράντ Πιτ, οπότε το θέμα θα γίνει περίπλοκο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ δεν τα ξέρετε καλά!!!! Η Αντζολίνα έχει κάνει αίτηση να υιοθετήσει ελληνόπουλο.

Το "τιιμ" των δικηγόρων της που ασχολείται με το θέμα, έχει φτύσει αίμα με το ελλήνικος μπιουρόκρασι!!!!!

Πάντως αισιοδοξούν πως πριν τα εξηνταπέντε της η Τζολί θα τα καταφέρει!!!! (αν βέβαια δεν χωρίσει με τον Μπράντ Πιτ, οπότε το θέμα θα γίνει περίπλοκο)

Δεν γίνεται να υιοθετήσει έναν απ'αυτούς τους 2? ή ακόμα καλύτερα και τους 2,μήπως και γλιτώσουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ???

http://2.bp.blogspot...KOSTANTINOY.jpg

Πάντως αυτά τα 2 ''παιδιά'' μπορεί να ξυπνήσουν στην Αντζελίνα ένστικτα Μήδειας και να τα πνίξει :D:lol:B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραδεχτείτε το....αυτή την πεθερά ονειρευόμαστε όλες! :lol:

Μια πολύτιμη πρόσκληση γάμου, από την μητέρα του γαμπρού tounge_smile.gif

ATT00001122.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξύ σοβαρού και αστείου...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ: Ο γραβατωμένος που αγόραζε γάιδαρους!!

Μια μέρα εμφανίστηκε σε ένα χωριό ένας άνδρας με γραβάτα. Ανέβηκε σε ένα παγκάκι και...

φώναξε σε όλο τον τοπικό πληθυσμό ότι θα αγόραζε όλα τα γαϊδούρια που θα του πήγαιναν, έναντι 100 ευρώ και μάλιστα μετρητά.

Οι ντόπιοι το βρήκαν λίγο περίεργο, αλλά η τιμή ήταν πολύ καλή και όσοι προχώρησαν στην πώληση γύρισαν σπίτι με το τσαντάκι γεμάτο και το χαμόγελο στα χείλη.

Ο άνδρας με τη γραβάτα επέστρεψε την επόμενη μέρα και πρόσφερε 150 ευρώ για κάθε απούλητο γάιδαρο, κι έτσι οι περισσότεροι κάτοικοι πούλησαν τα ζώα τους. Τις επόμενες ημέρες προσέφερε 300 ευρώ για όσα ελάχιστα ζώα ήταν ακόμα απούλητα με αποτέλεσμα και οι τελευταίοι αμετανόητοι να πουλήσουν τα γαϊδούρια τους.

Μετά συνειδητοποίησε ότι στο χωριό δεν έμεινε πια ούτε ένας γάιδαρος και ανακοίνωσε σε όλους ότι θα επέστρεφε μετά από μια εβδομάδα για να αγοράσει οποιοδήποτε γάιδαρο έβρισκε έναντι . 500 ευρώ!! Και αποχώρησε.

Την επόμενη μέρα ανέθεσε στον συνέταιρό του το κοπάδι των γαϊδάρων που είχε αγοράσει και τον έστειλε στο ίδιο χωριό με εντολή να τα πουλήσει όλα στην τιμή των 400 ευρώ το ένα.

Οι κάτοικοι βλέποντας την δυνατότητα να κερδίσουν 100 ευρώ την επόμενη εβδομάδα, αγόρασαν ξανά τα ζώα τους 4 φορές πιο ακριβά από ότι τα είχανε πουλήσει, και για να το κάνουν αυτό, αναγκάστηκαν να ζητήσουν δάνειο από την τοπική τράπεζα.

Όπως φαντάζεστε, μετά την συναλλαγή οι δύο επιχειρηματίες έφυγαν διακοπές σε έναν φορολογικό παράδεισο της Καραϊβικής, ενώ οι κάτοικοι του χωριού βρέθηκαν υπερχρεωμένοι, απογοητευμένοι, και με τα γαϊδούρια στην κατοχή τους που δεν άξιζαν πλέον τίποτα.

Φυσικά οι αγρότες προσπάθησαν να πουλήσουν τα ζώα για να καλύψουν τα χρέη. Μάταια. Η αξία τους είχε πατώσει. Η τράπεζα λοιπόν κατάσχεσε τα γαϊδούρια και εν συνεχεία τα νοίκιασε στους πρώην ιδιοκτήτες τους.

Ο τραπεζίτης όμως πήγε στον δήμαρχο του χωριού και του εξήγησε ότι εάν δεν ανακτούσε τα κεφάλαια που είχε δανείσει θα κατέρρεε και αυτός, και κατά συνέπεια θα ζητούσε αμέσως το κλείσιμο της ανοικτής πίστωσης που είχε με τον δήμο.

Πανικόβλητος ο δήμαρχος και για να αποφύγει την καταστροφή, αντί να δώσει λεφτά στους κατοίκους του χωριού για να καλύψουν τα χρέη τους, έδωσε λεφτά στον τραπεζίτη, ο οποίος παρεμπιπτόντως . ήταν κουμπάρος του δημοτικού συμβούλου.

Δυστυχώς όμως ο τραπεζίτης αφού ανέκτησε το κεφάλαιό του, δεν έσβησε το χρέος των κατοίκων, και ούτε το χρέος του δήμου, ο οποίος φυσικά βρέθηκε ένα βήμα πριν την πτώχευση.

Βλέποντας τα χρέη να πολλαπλασιάζονται και στριμωγμένος από τα επιτόκια, ο δήμαρχος ζήτησε βοήθεια από τους γειτονικούς δήμους. Αυτοί όμως του έδωσαν αρνητική απάντηση, γιατί όπως του είπαν είχαν υποστεί την ίδια ζημιά με τους δικούς τους γαιδάρους!!...

Ο τραπεζίτης τότε έδωσε στον δήμαρχο την «ανιδιοτελή» συμβουλή / οδηγία να μειώσει τα έξοδα του δήμου: λιγότερα λεφτά για τα σχολεία, για το νοσοκομείο του χωριού, για την δημοτική αστυνομία, κατάργηση των κοινωνικών προγραμμάτων, της έρευνας, μείωση της χρηματοδότησης για καινούρια έργα υποδομών. Αυξήθηκε η ηλικία συνταξιοδότησης, απολύθηκαν οι περισσότεροι υπάλληλοι του δημαρχείου, έπεσαν οι μισθοί και αυξήθηκαν οι φόροι.

Ήταν έλεγε αναπόφευκτο, αλλά υποσχόταν με αυτές τις διαρθρωτικές αλλαγές «να βάλει τάξη στη λειτουργία του δημοσίου, να βάλει τέλος στις σπατάλες» και να . ηθικοποιήσει το εμπόριο των γαϊδάρων.

Η ιστορία άρχισε να γίνεται ενδιαφέρουσα όταν μαθεύτηκε πως οι δυο επιχειρηματίες και ο τραπεζίτης είναι ξαδέρφια και μένουν μαζί σε ένα νησί κοντά στις Μπαχάμες, το οποίο και αγόρασαν . με τον ιδρώτα τους. Ονομάζονται οικογένεια Χρηματοπιστωτικών Αγορών, και με μεγάλη γενναιότητα προσφέρθηκαν να χρηματοδοτήσουν την εκλογική εκστρατεία των δημάρχων των χωριών της περιοχής.

Σε κάθε περίπτωση η ιστορία δεν έχει τελειώσει γιατί κανείς δεν γνωρίζει τι έκαναν μετά οι αγρότες.

Εσύ τι θα έκανες στην θέση τους;

ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ.....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξύ σοβαρού και αστείου...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ: Ο γραβατωμένος που αγόραζε γάιδαρους!!

Μια μέρα εμφανίστηκε σε ένα χωριό ένας άνδρας με γραβάτα. Ανέβηκε σε ένα παγκάκι και...

φώναξε σε όλο τον τοπικό πληθυσμό ότι θα αγόραζε όλα τα γαϊδούρια που θα του πήγαιναν, έναντι 100 ευρώ και μάλιστα μετρητά.

Οι ντόπιοι το βρήκαν λίγο περίεργο, αλλά η τιμή ήταν πολύ καλή και όσοι προχώρησαν στην πώληση γύρισαν σπίτι με το τσαντάκι γεμάτο και το χαμόγελο στα χείλη.

Ο άνδρας με τη γραβάτα επέστρεψε την επόμενη μέρα και πρόσφερε 150 ευρώ για κάθε απούλητο γάιδαρο, κι έτσι οι περισσότεροι κάτοικοι πούλησαν τα ζώα τους. Τις επόμενες ημέρες προσέφερε 300 ευρώ για όσα ελάχιστα ζώα ήταν ακόμα απούλητα με αποτέλεσμα και οι τελευταίοι αμετανόητοι να πουλήσουν τα γαϊδούρια τους.

Μετά συνειδητοποίησε ότι στο χωριό δεν έμεινε πια ούτε ένας γάιδαρος και ανακοίνωσε σε όλους ότι θα επέστρεφε μετά από μια εβδομάδα για να αγοράσει οποιοδήποτε γάιδαρο έβρισκε έναντι . 500 ευρώ!! Και αποχώρησε.

Την επόμενη μέρα ανέθεσε στον συνέταιρό του το κοπάδι των γαϊδάρων που είχε αγοράσει και τον έστειλε στο ίδιο χωριό με εντολή να τα πουλήσει όλα στην τιμή των 400 ευρώ το ένα.

Οι κάτοικοι βλέποντας την δυνατότητα να κερδίσουν 100 ευρώ την επόμενη εβδομάδα, αγόρασαν ξανά τα ζώα τους 4 φορές πιο ακριβά από ότι τα είχανε πουλήσει, και για να το κάνουν αυτό, αναγκάστηκαν να ζητήσουν δάνειο από την τοπική τράπεζα.

Όπως φαντάζεστε, μετά την συναλλαγή οι δύο επιχειρηματίες έφυγαν διακοπές σε έναν φορολογικό παράδεισο της Καραϊβικής, ενώ οι κάτοικοι του χωριού βρέθηκαν υπερχρεωμένοι, απογοητευμένοι, και με τα γαϊδούρια στην κατοχή τους που δεν άξιζαν πλέον τίποτα.

Φυσικά οι αγρότες προσπάθησαν να πουλήσουν τα ζώα για να καλύψουν τα χρέη. Μάταια. Η αξία τους είχε πατώσει. Η τράπεζα λοιπόν κατάσχεσε τα γαϊδούρια και εν συνεχεία τα νοίκιασε στους πρώην ιδιοκτήτες τους.

Ο τραπεζίτης όμως πήγε στον δήμαρχο του χωριού και του εξήγησε ότι εάν δεν ανακτούσε τα κεφάλαια που είχε δανείσει θα κατέρρεε και αυτός, και κατά συνέπεια θα ζητούσε αμέσως το κλείσιμο της ανοικτής πίστωσης που είχε με τον δήμο.

Πανικόβλητος ο δήμαρχος και για να αποφύγει την καταστροφή, αντί να δώσει λεφτά στους κατοίκους του χωριού για να καλύψουν τα χρέη τους, έδωσε λεφτά στον τραπεζίτη, ο οποίος παρεμπιπτόντως . ήταν κουμπάρος του δημοτικού συμβούλου.

Δυστυχώς όμως ο τραπεζίτης αφού ανέκτησε το κεφάλαιό του, δεν έσβησε το χρέος των κατοίκων, και ούτε το χρέος του δήμου, ο οποίος φυσικά βρέθηκε ένα βήμα πριν την πτώχευση.

Βλέποντας τα χρέη να πολλαπλασιάζονται και στριμωγμένος από τα επιτόκια, ο δήμαρχος ζήτησε βοήθεια από τους γειτονικούς δήμους. Αυτοί όμως του έδωσαν αρνητική απάντηση, γιατί όπως του είπαν είχαν υποστεί την ίδια ζημιά με τους δικούς τους γαιδάρους!!...

Ο τραπεζίτης τότε έδωσε στον δήμαρχο την «ανιδιοτελή» συμβουλή / οδηγία να μειώσει τα έξοδα του δήμου: λιγότερα λεφτά για τα σχολεία, για το νοσοκομείο του χωριού, για την δημοτική αστυνομία, κατάργηση των κοινωνικών προγραμμάτων, της έρευνας, μείωση της χρηματοδότησης για καινούρια έργα υποδομών. Αυξήθηκε η ηλικία συνταξιοδότησης, απολύθηκαν οι περισσότεροι υπάλληλοι του δημαρχείου, έπεσαν οι μισθοί και αυξήθηκαν οι φόροι.

Ήταν έλεγε αναπόφευκτο, αλλά υποσχόταν με αυτές τις διαρθρωτικές αλλαγές «να βάλει τάξη στη λειτουργία του δημοσίου, να βάλει τέλος στις σπατάλες» και να . ηθικοποιήσει το εμπόριο των γαϊδάρων.

Η ιστορία άρχισε να γίνεται ενδιαφέρουσα όταν μαθεύτηκε πως οι δυο επιχειρηματίες και ο τραπεζίτης είναι ξαδέρφια και μένουν μαζί σε ένα νησί κοντά στις Μπαχάμες, το οποίο και αγόρασαν . με τον ιδρώτα τους. Ονομάζονται οικογένεια Χρηματοπιστωτικών Αγορών, και με μεγάλη γενναιότητα προσφέρθηκαν να χρηματοδοτήσουν την εκλογική εκστρατεία των δημάρχων των χωριών της περιοχής.

Σε κάθε περίπτωση η ιστορία δεν έχει τελειώσει γιατί κανείς δεν γνωρίζει τι έκαναν μετά οι αγρότες.

Εσύ τι θα έκανες στην θέση τους;

ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ.....?

Οι αγροτες εκαναν οτι ακριβως τους ειπε η.... τηλεοραση τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Transformers.... η νέα έκδοση.....

http://www.youtube.com/watch?v=Bw3itFt_mMc

Υγ: πάντως αυτός που την έχει, το μόνο σίγουρο, δεν θα βαριέται ποτέ.... Κάθε βράδυ και άλλη στάση........... ;):lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλειο ....χαχα.....Εν όψει της προεκλογικής εκστρατίας!

Είναι δίχως καμιά αμφισβήτηση η καλύτερη φωτογραφία της προεκλογικής περιόδου, που μόλις ξεκίνησε.

Είμαστε βέβαιοι ότι δεν θα είναι η μοναδική που θα δούμε.

Γράφει: «Οι υποψήφιοι βΟλευτές να μην μπαίνουν στο κατάστημα για χειραψίες, θέλω την ηρεμία μου».

foto3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορείς να καταλάβεις ότι ένα κότερο ανήκει σε Έλληνα;

1334302248.jpg?1334302139

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωλόφαρδοι.................

Ιδίως οι τελευταίοι..........

Καλά στο τέλος είναι όλα τα λεφτά. Ούτε η ΕΛ.ΑΣ δεν το έχει "καταφέρει" αυτό (θα μου πεις που να σου πάει το μυαλό)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στο τέλος είναι όλα τα λεφτά. Ούτε η ΕΛ.ΑΣ δεν το έχει "καταφέρει" αυτό (θα μου πεις που να σου πάει το μυαλό)....

Ρε συ, τώρα που το ξανακοιτάζω......

Δες από που ξεκινάνε τα περιπολικά.......

Κάτι δεν πάει καλά με την όλη σκηνή........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίκαιρο...Χρόνια Πολλά

Τι εθνικότητας ήταν τελικά ο Χριστός ??

Τα 3 επιχειρήματα για το ότι ο Χριστός ήταν Ιρλανδός :

-δεν παντρεύτηκε ποτέ.

-Δεν είχε ποτέ σταθερή δουλειά.

-η τελευταία του επιθυμία ήταν ένα ποτό.

Τα 3 επιχειρήματα για το ότι ο Χριστός ήταν Πορτορικανός :

-το μικρό του όνομα ήταν Jesus.

-είχε μπλεξίματα με τον νόμο.

-η μάνα του δεν ήξερε ποιος ήταν ο πατέρας του.

Τα 3 επιχειρήματα για το ότι ο Χριστός ήταν Ιταλός :

-μιλούσε κάνοντας χειρονομίες.

-κάθε γεύμα του συνοδευόταν από κρασί.

-δούλευε σαν ξυλουργός.

Τα 3 επιχειρήματα για το ότι ο Χριστός ήταν Αφρικανός:

-αποκαλούσε όλον τον κόσμος αδέλφια του.

-δεν είχε σταθερή διεύθυνση.

-κανένας δεν τον προσλάμβανε.

Τα 3 επιχειρήματα για το ότι ο Χριστός ήταν Καλιφορνέζος :

-δεν κουρευόταν.

-τριγυρνούσε ξυπόλητος.

-εφηύρε μία νέα θρησκεία.

Και τέλος η απόδειξη ότι ο Χριστός ήταν Έλληνας :

-δούλευε στο μαγαζί του πατέρα του.

-έμενε σπίτι του μέχρι τα 33 του.

-ήταν πεπεισμένος ότι η μητέρα του ήταν παρθένα.

-και η μητέρα του ήταν σίγουρη ότι ο γιός της ήταν θεός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ, τώρα που το ξανακοιτάζω......

Δες από που ξεκινάνε τα περιπολικά.......

Κάτι δεν πάει καλά με την όλη σκηνή........

Δεν παιζεσαι....

Εχεις δικιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...