Προς το περιεχόμενο

Ένα καλό πρόγραμμα για έκδοση φορτωτικών γνωρίζει κανείς?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην μεταφορτική που εργάζομαι ήμαστε υπό σκέψη να αντικαταστήσουμε το πρόγραμμα που έχουμε (δουλεύει σε dos και δεν εκδίδει τα διορθωτικά σημειώματα σύμφωνα με όσα προβλέπει ο ΚΒΣ).

Γνωρίζει κανείς ένα καλό και λειτουργικό πρόγραμμα για έκδοση φορτωτικών και των διορθωτικών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Αγαπητέ φίλε,

Θα σου πρότεινα να ρίξεις μια ματιά σε μια εντελώς νέα εφαρμογή για μεταφορικές εταιρείες της εταιρίας Nometrix ΕΠΕ. Η εφαρμογή έχει στηθεί εξαρχής για μεταφορικές επιχειρήσεις (ξεκίνησε ως custom λύση για μεταφορική εταιρία) και θα είναι έτοιμη να βγει στην αγορά ως πακέτο μέσα στο επόμενο δίμηνο. Μπορείς βέβαια να τηην προμηθευτείς και τώρα ως custom λύση.

Περιλαμβάνει πλήρες κύκλωμα έκδοσης φορτωτικών (και ακυρωτικά σημειώματα), γεννήτρια αναφορών εξαιρετικά ευέλικτη και πλήρες κύκλωμα λογιστικής, παγίων διαχέιρισης αξιογράφων κτλ. Φυσικά μπορείς να επιλέξεις ό,τι από αυτά χρειάζεσαι. Εφόσον σε ενδιαφέρει επικοινώνησε μαζί μου στο e-mail [email protected]. Μπορείς να μου δώσεις ένα τηλέφωνό σου και θα επικοινωνήσω μζί σου άμεσα.

Φιλικά

Νίκος Παναγόπουλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε Νίκο, ευχαριστώ πολύ για τη διάθεσή σου να βοηθήσεις, αλλά πραγματικά πνιγώμαστε και θέλουμε μια άμμεση και εφαρμοσμένη λύση.

Η εταιρεία έχει μεγάλο κύκλο εργασιών και εμπλοκή με πολλούς αντιπροσώπους - εκκαθαρίσεις.

Πάντως και πάλι ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Μιχάλη,

Sυνήγαγα το όνομά σου από το username σου και ζητώ συγγνώμη αν κάνω λάθος. Η λύση, που σου προτείνω να δεις είναι εφαρμοσμένη (δουλεύει ήδη σε μεταφορική εταιρία), με πολύ περισσότερες δυνατότητες από τις συνήθεις εφαρμογές και με πραγματικά πολύ μεγάλες δυνατότητες παραμετροποίησης. Δεν είναι όμως ακόμη ευρέως γνωστή.

Δεν θέλω να σε κουράσω άλλο. Πιστεύω όμως ότι αξίζει τον κόπο να τη δεις.

Σε ευχαριστώ για την προσοχή σου. Αν αλλάξεις γνωμή μπορείς να μου στείλεις στοιχεία επικοινωνίας στο παραππάνω e-mail και θα επικοινωνήσω μαζί σου για μια δια ζώσης συζήτηση.

Φιλικά

Νίκος Παναγόπουλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...
επισκέπτη Επισκέπτης

Εγώ πάντος προσωπικά δεν θα έπαιζα με κάτι τέτοιο, με μια custom εφαρμογή, κάποιου κτλ. Το πρόγρμαμμα της on-line data έχει καλές κριτικές πάντως. Λέω αυτό που λέω γιατί γνωρίζω πρόσωπα και πράγματα, και πάνω απ όλα έχω μιλήσει με τη συγκεκριμένη ΕΠΕ

Ανδρέας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και Mega Soft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...