Προς το περιεχόμενο

Ο "ΓΙΑΝΝΗΣ Μ" ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ


επισκέπτη Επισκέπτης-Γ.Β.-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά δεν ξέρω τι να πω. Ήξερα ότι είχε κάποιο πρόβλημα αλλά δεν ήξερα ότι ήταν τόσο σοβαρό.

Καλό σου ταξίδι και τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένειά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταία επιθυμία της οικογένειας του φίλου μας του Γιάννη είναι να μην δωθούν χρήματα για στεφάνια. Όποια/ος επιθυμούσε να στείλει κάποιο στεφάνι, αντί αυτού, μπορεί να καταθέσει χρήματα στον παρακάτω τραπεζικό λογαριασμό , σε οποιαδήποτε τράπεζα .

Ο λογαριασμός ανήκει στον Εθνικό Οργανισμό Μεταμοσχεύσεων :

IBAN: GR840140-115011-500210-1239950

Με την σημείωση " Είς μνήμη Ι. ΜΠΙΜΠΗ "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ταξιδι Γιαννη.

Χαρηκα παρα πολυ που σε γνωρισα και λυπαμαι παρα πολυ που η συνομιλια μας κρατησε τοσο λιγο.....αλλα αξιζε τοσο πολυ!!!

Τα συλλυπητηρια μου στην οικογενεια σου και τους συγγενεις σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ το πρωί διαβάζω το νέο αυτό .

Προσπαθώ να γράψω κάτι και γω ,

Στην αρχή δεν το πίστευα ,

Έλεγα κάποια φάρσα θάχε σκαρώσει

Έλεγα ότι δεν είναι δυνατόν

……………………………..

Ρε φίλε

Ήθελα νάξερα τι κατάλαβες τώρα ?

Γιατί βιάστηκες ρε γαμώτο σου να φύγεις ?

Δεν σε χωνεύω ρε .

………………………………

Και μεις ?

Γεμάτοι απ την απουσία σου ................

Άντε ρε Γιαννάκο , τα κατάφερες να μας κάνεις να κλαίμε ρε γαμώτο σου .

08_________________.mp3

Στ αφιερώνω ρε έτσι να τόχεις , για το ταξίδι ρε φίλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Γιάννη δεν υπάρχουν λόγια να εκφράσουμε την οδύνη μας.

Καλό σου ταξείδι.

Νίκος - Πολυτίμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν τον είδα να χορεύει στο Βόλο, ξέροντας οτι έχει σοβαρό και ανίατο πρόβλημα είπα ο άνθρωπος είναι ΠΑΛΗΚΑΡΙ.

Το απέδειξε με τη στάση του ως το τέλος.

Ας μας γίνει μάθημα, για να μάθουμε όλοι να στεκώμαστε όρθιοι στα καθημερινά μικροπροβλήματα που μας φαίνονται βουνό.

Οσο για το Γιάννη τί να πω. Τέτοιες ώρες θα ήθελα να πιστεύω πως υπάρχει ο παράδεισος που πάνε κάποιοι ωραίοι άνθρωποι.

Οσοι μπορούν ας τον συνοδεύσουν στο μεγάλο ταξίδι κι ας συμπαρασταθούν στους δικούς του.

Ενα τραγούδι για το Γιάννη που χόρευε έτσι:

Πάντα γελαστοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια...είναι ότι προσωπικά δεν τον είχα γνωρίσει...

Είχε όμως κερδίσει την εκτίμησή μου και κάναμε πλάκα για τον Ολυμπιακό...

Πριν λίγες μέρες σε πμ μου είχε πει ότι πήγαινε καλύτερα...δεν ξέρω τι να πω...νιώθω συγκλονισμένη...πώς είναι δυνατό :rolleyes: ?

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΙΩΘΑΜΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό ταξίδι φίλε Γιάννη, πόσα θέλω να σου πω, πόσα ρε φίλε δεν προλάβαμε, όλα γυρίζουν στο μυαλό μου και μόνο ευτυχισμένες στιγμές θυμάμαι, παναθεμά σε, σε τίποτα δεν συμφωνούσαμε, κόμμα, ομάδα πουθενά και όμως σε αγαπήσαμε εγώ και η οικογένεια μου σαν αδελφικό φίλο.

Θα σε θυμόμαστε πάντα όρθιο και δυνατό φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν τον γνώρισα,καταλαβαίνω ότι ήταν

ωραίος άνθρωπος.

Να είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Γιάννη δεν τον ήξερα. Μιλήσαμε μέσω του forum όταν χρειάστηκε αιμοπετάλια.Μου έκανε εντύπωση η ευγένεια του και η αξιοπρέπεια με την οποία αντιμετώπιζε την ασθένειά του.

Καλό ταξίδι Γιάννη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας ξεχάσει το laptop στο γραφείο δεν είχα μπει στο forum από το Σάββατο .

Σήμερα το πρωί που κατάφερα να φθάσω στο γραφείο και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να μπω στο forum και συγκλονίστηκα .

Δεν ήξερα τίποτα για το πρόβλημα υγείας του Γιάννη και ούτε είχαμε πολλές επαφές , αλλά το λίγο που τον γνώρισα στις συναντήσεις του forum με κάνει να νιώθω πως έχασα ένα φίλο .

Φίλε Γιάννη καλό σου ταξίδι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά φορά όσους ο Θεός αγαπά τους παίρνει γρήγορα κοντά του ...

Καλό και ήσυχο ταξίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε πούστη...

Τι καλά ταξίδια, τι συλλυπητήρια, τι ευχές και λοιπά.

Έφυγε ένας πατέρας και δύο κοριτσάκια έμειναν ορφανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου ρε μάγκα :rolleyes:

δώσε χαιρετίσματα στους υπόλοιπους .

Θα βγούμε άλλη στιγμή ,

και θα περάσουμε όμορφα ,

πολύ όμορφα.

Αντε ρίξε τωρα μια στροφή, δυνατή ,

Μήτσο (ντόκτορ)

ολοι μα όλοι θα βρούν τον δρόμο τους ,

και αυτοί που μένουν και αυτοί που φεύγουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω, ολους εσάς, σας γνώρισα μέσω του Γιάννη.

Είμαστε φίλοι απο καιρό.. μέσω του Επιμελητηρίου.

Αυτός με παρότρυνε να μπώ εδώ και να γράφω τις οποιες απόψεις μου.

Για αυτόν ήρθα στον Βόλο τότε.. Και ετσι είχα την χαρά να σας γνωρίσω.

Σήμερα, μπήκα εδώ, επειδή ηξερα οτι θα εβρισκα λόγια για τον Γιάννη, απο εσας, που σας εκτιμούσε ολους. Στην Καβάλα, δεν ειχα να μιλήσω με κάποιον. Αφού εξάντλησα τα τηλέφωνα με τους κοινούς φίλους ... ηθελα να επικοινωνήσω με ανθρώπους που τον ήξεραν, που τον αγαπούσαν που τον εκτιμούσαν.

Το Forum σας, ειναι γεμάτο απο τον Γιάννη. Και ετσι ειπα να 'γράψω' και εγώ για αυτόν. Γιατί, εσείς περάσατε στο μυαλό μου, μέσα απο το φίλτρο και την αγάπη του Γιάννη.

Θυμάμαι τα θετικά λόγια για ολους σας, που συνόδευαν τις συστάσεις την πρώτη βραδυά της ταβέρνας στον Βόλο.

Ετσι ηταν ο Γιάννης. Ετσι τον γνωρίσατε όλοι σας.

Μιλούσαμε γαμώτο.. και ολα πήγαιναν καλά.. Τις τελευταίες 2 εβδομάδες, ο οργανισμός του δημιουργούσε δικά του κύταρα πλέον που αντικαθιστούσαν τα βλαστοκύταρα της εγχείρισης. Ηταν αισιόδοξος, επειδή ολα εβαιναν καλύτερα απο το χρονοδιάγραμμα.

Αυτο που φοβόταν ομως, ηταν ο κίνδυνος μόλυνσης .. Για αυτό και οποτε κατέβαινα Αθήνα, με απέτρεπε να τον επισκεφτω, (όπως και ολους τους φίλους του). Ελεγε, "Αστα ρε Κωστή. Οταν πάω στο Αργος, Θα τα πούμε στο γλέντι που θα κάνουμε".

Δυστυχώς..... Δυστυχώς..... Τι να πούμε.. Καλά ταξίδια και μαλακίες.. Αλλα δεν εχουμε και τιποτε αλλο να πούμε. Στερεύουμε. Μονο τις σκέψεις μας, για την 'π.........' την ζωή. Μόνο την κατανόηση Για την Αννα του, για τα αγγελούδια του.

Μαζι με ολους σας, τους κάνουμε γνωστό, οτι δεν χάνεται. Χάνετατι μόνο όποιος 'ξεχνιέται'. Ο Γιάννης ομως, δεν θα ξεχαστεί.. Γιατί ειχε πάρα πολλούς φιλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ, ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ

ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ...

ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάθημα ζωής για όλους μας, η αισιοδοξία με την οποία αντιμετώπισε την αρνητικότητά της.

http://www.youtube.com/watch?v=D2uT3MSrFcA

Γιάννη, φτάσε και εκεί που δεν μπορούσες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό και όμορφο ταξίδι στον Γιάννη που έφυγε για καλλίτερους κόσμους.

Υπομονή και μεγάλη δύναμη στις κουκλάρες που άφησε πίσω του,για να

'ντέξουν το πόνο για τον χαμό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρέ παιδιά πρίν λίγο καιρό που είχα μιλήσει μαζί του και δεν ήξερα τίποτα απο το πρόβλήμά του κάτι τον ρώτησα και μου λέει

ξέρεις είμαι στο νοσοκομείο κι έπεσα απο τα σύννεφα. Εγώ άν και τα μέρη μας ήταν κοντά- πολύ κοντά, όμως δεν το έφερε

θές η μοίρα θές κάτι άλλο να γνωριστούμε καλλίτερα άν και με είχε καλέσει να πάω από το σπίτι του στην γιορτή του δεν το

κατάφερα ποτέ δεν ξέρω γιατί. Λοιπόν όταν μιλούσα μαζί του ενώ ήταν στο νοσοκομείο, δεν έμεινα με την εντύπωση ότι ήταν

κάτι πολύ σοβαρό και ότι κινδύνευε η ζωή του, έμεινα με την εντύπωση ότι θα έκανε μιά εγχείρηση ρουτίνας και θα ήταν και

πάλι γρήγορα κοντά μας πιό γερός απο ποτέ. Γιάννη μου σου ζητώ συγνώμη απο κεί που είσαι γιατί δεν είδα το θέμα

νωρίτερα και δεν αξιώθηκα ούτε να σε αποχαιρετίσω. Έχε γειά φίλε και απο κεί που είσαι ξέρω ότι θα μας βλέπεις όλους

με αγάπη και κατανόηση όπως πάντα. Δεν μπορώ ρε σεις να το πιστέψω δεν μπορώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...