Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στην ηλεκτρονική αποστολή περιοδικής δήλωσης ΦΠΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.Θα 'ηθελα να ρωτήσω την Μαρία πως θα αντιμετωπίσω σε δύο πελάτες το πρόβλημα αποστολής περιοδικής ΦΠΑ .Ενώ οι κωδικοί πρόσβασης είναι σωστοί πατώντας το εικονίσιο φθάνω μέχρι την προεπισκόπηση του εντύπου και όταν δώσω αποστολή μου βγάζει (ΣΦΑΛΜΑ Χ Η δήλωση δεν καταχωρήθηκε).] Ετσι πηγαίνω στο Ταχις και το δίνω με τον παλαιό τρόπο χρησιμοποιώντας τους ίδιους κωδικούς. Εχω προσπαθήσει κάνοντας διαγραφή της βάσης και δημιουργία νέας αλλά ρίχνοντας μέσα με backup τα στοιχεία της παλαιάς βάσης π'αλι δεν μπορώ να αποστείλλω την δήλωση .

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Θα 'ηθελα να ρωτήσω την Μαρία πως θα αντιμετωπίσω σε δύο πελάτες το πρόβλημα αποστολής περιοδικής ΦΠΑ .Ενώ οι κωδικοί πρόσβασης είναι σωστοί πατώντας το εικονίσιο φθάνω μέχρι την προεπισκόπηση του εντύπου και όταν δώσω αποστολή μου βγάζει (ΣΦΑΛΜΑ Χ Η δήλωση δεν καταχωρήθηκε).] Ετσι πηγαίνω στο Ταχις και το δίνω με τον παλαιό τρόπο χρησιμοποιώντας τους ίδιους κωδικούς. Εχω προσπαθήσει κάνοντας διαγραφή της βάσης και δημιουργία νέας αλλά ρίχνοντας μέσα με backup τα στοιχεία της παλαιάς βάσης π'αλι δεν μπορώ να αποστείλλω την δήλωση .

Ευχαριστώ

=============================================

Καλημέρα.

Παρόμοια περίπτωση που μας έτυχε, υπήρχαν κάποια σύμβολα στα στοιχεία του πελάτη π.χ. & στην επωνυμία συγκεκριμένα και δεν καταχωρούνταν στο taxis. Δες αν έχεις τέτοιου τύπου σύμβολα, να τα διαγράψεις και δοκίμασε να στείλεις την περιοδική.

Εάν εξακολουθείς να έχεις πρόβλημα πάρε τηλέφωνο στο 8011159011 να σε βοηθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία όντως υπήρχε μία τελεία στις επωνυμίες αλλά δεν ξέρω εάν φταίει αυτό γιατί δεν μπορώ να πιά να στείλω περιοδική. Ετσι θα δοκιμάσω σε λίγες μέρες (όταν έρθει η καινούργια version και υπάρχει η δυνατότητα από το πρόγραμμα) να υποβάλλω την εκκαθαριστική και άν δεν τα καταφέρω θα σε ενοχλήσω πάλι Σε ευχαριστώ πολύ γιά την βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...