Προς το περιεχόμενο

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΣΤΟ ΟΕΕ ΣΤΙΣ 9-12-0007


επισκέπτη Επισκέπτης-nikos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Επισκέπτης-nikos-

Ημερομηνία: 12/12/2007

Αποτελέσματα εκλογών στο Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδας της 9-12-2007.

2004 % 2007 % Έδρες στην ΣτΑ Έδρες στην Κ Δ

ΔΗ.ΚΙ.Ο-Σ 8271 40,31 8647 43,62 87 7

ΔΠΚ-Ο 938 4,57 961 4,843 10 1

ΕΠΟ 1063 5,18 598 3,07 7 0

Νεοι Οικονομολογοι 113 0,55 178 0,898 1

ΠΑΣΚΟ - Σ 6845 33,36 6013 30,15 61 5

ΠΟΦΕΕ 0 0% 757 3,819 8 0

ΟΕΕ 395 1,93 0 0

ΣΕΠ - Ο 1017 4,96 978 4,934 10 1

Ανεξάρτητη Κίνηση Οικονομολόγων Ελλάδας

1674 8,16 1530 7,714 15 1

ΑΡΜΟ 200 0,97 166 0,837 1 0

ΣΥΝΟΛΟ 200 15

Στα προαναφερόμενα αποτελέσματα ίσως υπάρξουν μικρές αποκλίσεις οι οποίες θα επιτρέψουν την μετακίνηση ελάχιστων εδρών στην Συνέλευση των Αντιπροσώπων από κάποιες παρατάξεις σε άλλες. Οι μετακινήσεις δεν θα επιφέρουν αλλαγές στην κατανομή εδρών στην Κ Δ του ΟΕΕ.

ΝΙΚΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κυβέρνηση βγαίνει ,

η θα πάνε σε δεύτερο γύρο.

Αν πάνε εγώ θέλω σκέτο ,

μόνο ντομάτα .

:D:D

Οποιος αναλαβει γενικος γραμματεας θα την βγαλει

Για να δουμε ποιος θα ειναι :D:):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-NIKOS-
Δημήτρη ,

να βάλω λές και λίγο γιαουρτάκι ,

να πάρει γεύση .??

:D :D

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ

ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΨΗΦΟ;

Η' ΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ

ΝΙΚΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ

ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΨΗΦΟ;

Η' ΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ

ΝΙΚΟΣ

Απλα με τα χρηματα μας κανανε τις εκλογες :D:D:D

Δεν εχουμε δικαιωμα να ομιλουμε λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι ξέρω ..

οι δύο πήγαν αλλά δεν τους άφησαν να ψηφίσουν..

ο ένας δεν πήγε καθόλου..

εγώ που πήγα και ψήφισα.. 2 χωρίς τζατζίκι..

εσύ αγαπητέ Νίκο ποιον ακριβώς σύλλογο η οργάνωση εκπροσωπείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ αγαπητέ Νίκο ποιον ακριβώς σύλλογο η οργάνωση εκπροσωπείς?

....και τι ακριβώς κάνει αυτός ο σύλλογος ή η οργάνωση για όλους εμάς τους εγκλωβισμένους του οεε ή καλύτερα, τους πολίτες μη μέλη του οεε που πληρώνουν γ.....τικα?

Με το να κλείνουμε τα μάτια δεν διορθώνεται το πρόβλημα ούτε λύνεται!

Ίσως μια ομαδική προσφυγή στο Ευρωπαϊκό δικαστήριο να βοηθούσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....και τι ακριβώς κάνει αυτός ο σύλλογος ή η οργάνωση για όλους εμάς τους εγκλωβισμένους του οεε ή καλύτερα, τους πολίτες μη μέλη του οεε που πληρώνουν γ.....τικα?

Με το να κλείνουμε τα μάτια δεν διορθώνεται το πρόβλημα ούτε λύνεται!

Ίσως μια ομαδική προσφυγή στο Ευρωπαϊκό δικαστήριο να βοηθούσε

Μην έχεις παράπονο, στο Επαγγελματικό Ταμείο Ασφάλισης Οικονομολόγων (Ε.Τ.Α.Ο.) μπορείς να γραφείς και ας μην είσαι μέλος. Όπου δηλαδή μυρίζονται χρήμα όλοι μέσα, δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην έχεις παράπονο, στο Επαγγελματικό Ταμείο Ασφάλισης Οικονομολόγων (Ε.Τ.Α.Ο.) μπορείς να γραφείς και ας μην είσαι μέλος. Όπου δηλαδή μυρίζονται χρήμα όλοι μέσα, δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ.

Μα και στο ΟΕΕ μπορώ να γραφτώ ως μη μέλος για να εισπράτουν τον οβολό μου και να προασπίζονται τα επαγγελματικά μου δικαιώματα!

Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός πιστεύει πραγματικά όμως, πως αν ψήφιζαν όλοι οι "εγκλωβισμένοι" οι συσχετισμοί θα ήταν διαφορετικοί? Ποιός πιστεύει ότι τοπικές & Κ.Δ. δεν θα ήταν ΚΑΙ ΠΑΛΙ γεμάτες από επαγγελματίες ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός πιστεύει πραγματικά όμως, πως αν ψήφιζαν όλοι οι "εγκλωβισμένοι" οι συσχετισμοί θα ήταν διαφορετικοί? Ποιός πιστεύει ότι τοπικές & Κ.Δ. δεν θα ήταν ΚΑΙ ΠΑΛΙ γεμάτες από επαγγελματίες ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ

Τώρα δλδ ψήφισαν όλα τα μέλη του ΟΕΕ; Ακόμα και τα μέλη του (βλ.ποσοστό συμμετοχής) θεωρούν το ΟΕΕ έναν απαξιωμένο θεσμό ανίκανο να προασπίσει τα συμφέροντα του κλάδου!

Μόνο το μύνημα της αποχής να παίρνατε, ίσως να αλλάζατε πορεία πλεύσης!

Ίσως να κάνατε προσπάθειες να προσεγγίσετε τους σκοπούς για τους οποίους ιδρύθηκε αρχικά το ΟΕΕ (αλήθεια έχει κάνει κανείς σας τον κόπο να τους διαβάσει; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OXI φυσικά ΜΑRKA! Αλλά τί πιστεύεις? Αν ψήφιζαν όλοι μα ΟΛΟΙ επαναναλαμβάνω θα άλλαζε κάτι? Αφού η γενική νοοτροπία είναι να χρησιμοποιούνται οι θεσμοί αυτοί από τα κόμματα για να κάνουν τις δουλίτσες τους. Και αφού τα κομματικά στελέχη ΣΑΡΩΝΟΥΝ παντού. Το ΟΕΕ είναι ακόμα ένα τέτοιο παράδειγμα. Όπως και τα άλλα επιμελητήρια. Αυτό όμως δεν φτάνει για να το αφορίζουμε όλοι γενικά. Κάτι έχει κάνει και για εμάς που ψηφίσαμε κάτι και τους άλλους που δεν ψηφίζουν. Έχεις σε πολλά δίκαιο, αλλά... μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρακαλέσω τους συμμετέχοντες στο θέμα , να τηρούν τους όρους χρήσης του φόρουμ.

Σε διαφορετική περίπτωση το θέμα θα διαγραφεί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα πάρω λιγάκι (για πολύ λίγο :D ) το μέρος του Κερκυραίου στο εξής σημείο.

Ενώ είναι αποδεκτή η σκέψη των εκτός του Ο.Ε.Ε. απέναντι στο ρόλο του Ο.Ε.Ε. πραγματικά δεν μπορεί να ξεκινήσει ένα θέμα σε βάση συζήτησης χωρίς να απορίφθεί άμεσα. Είανι κάτι το οποίο με φέρνει σε δύσκολη θέση. Δεν μορώ πια να αναπτύξω ένα θέμα για το Ο.Ε.Ε. χωρίς να μην έχω διακοπή του θέματος από τα .. "σεσημασμένα κακοποιά στοιχεία :D "

Ανοίξτε χίλια θέματα με το θέμα σας βρε παιδιά (Αφού ξέρετε ότι πιστεύω ότι έχετε δίκιο) αλλά αφήστε να ρολάρουν κάποιες συζητήσεις

Θα μπορούσε π.χ. να αναπτυχθεί πολύ όμορφα - και το θέτω - το κάτωθι θέμα:

Ν.Δ 7 έδρες

Αλεβιζάκης 1 έδρα

ΠΑΣΚΟ 5 έδρες

Αριστεροί 2 έδρες.

Εγώ βλέπω πιο δυνατό τον Αλεβιζάκη φέτος.

Υποστηρίζει - λέει - και θέλω να τον πιστεύω, τους Ελεύθερους Επαγγελματίες.

Ωραία.

Την προηγούμενη 3ετία πούλησε την υποστήριξή του στην Ν.Δ για να του κάνει τα χατήρια (π.χ. κατάργηση του άρθρου 38) και να πάρει τη θέση του Γ.Γ.

Τώρα ήρθε η ώρα του λογαριασμού.

Σύμφωνα με τα λεγόμενά του τον πούλησαν στην προηγούμενη 3ετία. Δεν έκανα πράξη το αντάλλαγμά του.

Τώρα λογικά θα πρέπει να τους πει: "Πάρτε τον π..ο μου" γιατί δεν στηρίξατε τους ελεύθερους επαγγελματίες, αντίθετα τους μειώσατε. (βλ. αμοιβές ελεγκτή, και απραξία στην κατοχύρωση του). Εγώ γιαυτό συμμάχησα πριν 3 χρόνια μαζί σας. Για όφελος των ελέυθερων επαγγελματιών για τους οποίους πολεμώ. Για αυτό επειδή δεν το κάνατε δεν θέλω την θέση του Γεν Γραμματέα που μου τάξατε και σας τιμωρώ.

Τώρα ήρθε η ώρα του λογαριασμού.

Είναι σπουδάιο το θέμα για όποιον μπορέι να το καταλάβει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα πάρω λιγάκι (για πολύ λίγο :D ) το μέρος του Κερκυραίου στο εξής σημείο.

Ενώ είναι αποδεκτή η σκέψη των εκτός του Ο.Ε.Ε. απέναντι στο ρόλο του Ο.Ε.Ε. πραγματικά δεν μπορεί να ξεκινήσει ένα θέμα σε βάση συζήτησης χωρίς να απορίφθεί άμεσα. Είανι κάτι το οποίο με φέρνει σε δύσκολη θέση. Δεν μορώ πια να αναπτύξω ένα θέμα για το Ο.Ε.Ε. χωρίς να μην έχω διακοπή του θέματος από τα .. "σεσημασμένα κακοποιά στοιχεία :D "

Ανοίξτε χίλια θέματα με το θέμα σας βρε παιδιά (Αφού ξέρετε ότι πιστεύω ότι έχετε δίκιο) αλλά αφήστε να ρολάρουν κάποιες συζητήσεις

Θα μπορούσε π.χ. να αναπτυχθεί πολύ όμορφα - και το θέτω - το κάτωθι θέμα:

Ν.Δ 7 έδρες

Αλεβιζάκης 1 έδρα

ΠΑΣΚΟ 5 έδρες

Αριστεροί 2 έδρες.

Εγώ βλέπω πιο δυνατό τον Αλεβιζάκη φέτος.

Υποστηρίζει - λέει - και θέλω να τον πιστεύω, τους Ελεύθερους Επαγγελματίες.

Ωραία.

Την προηγούμενη 3ετία πούλησε την υποστήριξή του στην Ν.Δ για να του κάνει τα χατήρια (π.χ. κατάργηση του άρθρου 38) και να πάρει τη θέση του Γ.Γ.

Τώρα ήρθε η ώρα του λογαριασμού.

Σύμφωνα με τα λεγόμενά του τον πούλησαν στην προηγούμενη 3ετία. Δεν έκανα πράξη το αντάλλαγμά του.

Τώρα λογικά θα πρέπει να τους πει: "Πάρτε τον π..ο μου" γιατί δεν στηρίξατε τους ελεύθερους επαγγελματίες, αντίθετα τους μειώσατε. (βλ. αμοιβές ελεγκτή, και απραξία στην κατοχύρωση του). Εγώ γιαυτό συμμάχησα πριν 3 χρόνια μαζί σας. Για όφελος των ελέυθερων επαγγελματιών για τους οποίους πολεμώ. Για αυτό επειδή δεν το κάνατε δεν θέλω την θέση του Γεν Γραμματέα που μου τάξατε και σας τιμωρώ.

Τώρα ήρθε η ώρα του λογαριασμού.

Είναι σπουδάιο το θέμα για όποιον μπορέι να το καταλάβει..

Κωνσταντίνε μου συγγνώμη που παρεμβαίνω θα προσπαθήσω να μην ξανακάνω άλλη παρέμβαση στο θέμα απλά ήθελα να ρωτήσω κάτι: Ο κ. Αλεβιζάκης βγήκε πιο δύνατος ή το ΑΚΙΟΕ σαν σύνολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κ. Αλεβιζάκης βγήκε πιο δύνατος ή το ΑΚΙΟΕ σαν σύνολο?

O Μανούσος.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε π.χ. να αναπτυχθεί πολύ όμορφα - και το θέτω - το κάτωθι θέμα:

Ν.Δ 7 έδρες

Αλεβιζάκης 1 έδρα

ΠΑΣΚΟ 5 έδρες

Αριστεροί 2 έδρες.

Αν ήταν σοβαροί.. θα προχωρούσαν ..όλοι μαζί χωρίς αποκλεισμούς.. και συμμαχίες 7+1 ή 5+2 +1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντίνε μου συγγνώμη που παρεμβαίνω θα προσπαθήσω να μην ξανακάνω άλλη παρέμβαση στο θέμα απλά ήθελα να ρωτήσω κάτι: Ο κ. Αλεβιζάκης βγήκε πιο δύνατος ή το ΑΚΙΟΕ σαν σύνολο?

O Μανούσος.. :D

...καταλαβες Κωστη γιατι δεν μπορει να αναπτυχθει σε σοβαρη διασταση θεμα που αφορα το Ο.Ε.Ε.?

δεν φταινε μονο οι εκτος "σεσημασμενοι" αλλα και οι εντος ενοχοι που βρισκονται στο απυροβλητο

και υπο προστασια...

πες μου οτι καταλαβες...μονο αυτο

τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντίνε μου συγγνώμη που παρεμβαίνω θα προσπαθήσω να μην ξανακάνω άλλη παρέμβαση στο θέμα απλά ήθελα να ρωτήσω κάτι: Ο κ. Αλεβιζάκης βγήκε πιο δύνατος ή το ΑΚΙΟΕ σαν σύνολο?

Γρηγόρη επτακόσια θέματα μπορούμε να αναπτύξουμε.

Ενα από αυτά είναι η θέση στην Κεντρική Διοίκηση.

Αυτήν θα την έχει ο Αλεβιζάκης.

Με ενδιαφέρει πως θα κινηθεί για λογαριασμό της ΑΚΙΟΕ.

Με τις λέξεις θα πέζουμε;

Ωραία

το αλλάζω..

όπου Αλεβίζος βάλε ΑΚΙΟΕ..

Πάμε στην ουσία.

Μπορέις να πιάσεις το πνεύμα της ερώτησης μου;

Εχει αρκετά σημεία ενδιαφέροντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σπουδάιο το θέμα για όποιον μπορέι να το καταλάβει..
Αν ήταν σοβαροί.. θα προχωρούσαν ..όλοι μαζί χωρίς αποκλεισμούς.. και συμμαχίες 7+1 ή 5+2 +1

....ως "σεσημασμένο κακοποιό στοιχείο :D " ή πολίτης μη μέλος λέω απλά "ντουκου"....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντίνε μου συγγνώμη που παρεμβαίνω θα προσπαθήσω να μην ξανακάνω άλλη παρέμβαση στο θέμα απλά ήθελα να ρωτήσω κάτι: Ο κ. Αλεβιζάκης βγήκε πιο δύνατος ή το ΑΚΙΟΕ σαν σύνολο?

Γρηγόρη επτακόσια θέματα μπορούμε να αναπτύξουμε.

Ενα από αυτά είναι η θέση στην Κεντρική Διοίκηση.

Αυτήν θα την έχει ο Αλεβιζάκης.

Με ενδιαφέρει πως θα κινηθεί για λογαριασμό της ΑΚΙΟΕ.

Με τις λέξεις θα πέζουμε;

Ωραία

το αλλάζω..

όπου Αλεβίζος βάλε ΑΚΙΟΕ..

Πάμε στην ουσία.

Μπορέις να πιάσεις το πνεύμα της ερώτησης μου;

Εχει αρκετά σημεία ενδιαφέροντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν σοβαροί.. θα προχωρούσαν ..όλοι μαζί χωρίς αποκλεισμούς.. και συμμαχίες 7+1 ή 5+2 +1

Σωστό.

Αλλά οι άλλοι δεν είναι ελεύθεροι επαγγελματίες.

Και έτσι περιμένω από έναν να πιέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...καταλαβες Κωστη γιατι δεν μπορει να αναπτυχθει σε σοβαρη διασταση θεμα που αφορα το Ο.Ε.Ε.?

δεν φταινε μονο οι εκτος "σεσημασμενοι" αλλα και οι εντος ενοχοι που βρισκονται στο απυροβλητο

και υπο προστασια...

πες μου οτι καταλαβες...μονο αυτο

τελος

Μα σοβαρά βρε Θανάση νομίζεις ότι πιστεύω κάτι το διαφορετικό έστω και στο χιλιοστό από αυτό που λες;

Μα σοβαρά βρε Θανάση νομίζεις ότι οι ερωτήσεις μου είναι υπέρ τους;

Μα σοβαρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....ως "σεσημασμένο κακοποιό στοιχείο :D " ή πολίτης μη μέλος λέω απλά "ντουκου"....

Τη λέξη "σεσημασμένο κακοποιό στοιχείο" την πήρατε από ένα κείμενο ενός άσχετου που εννοούσε το αντίθετο (=μαχητής) και την ανάγατε σε αυτοταμπέλα.

Τη λέξη "πολίτης" την πήρατε από ένα κείμενο χωρίς βάση, με ορίζοντα (χωρίς βάση πέφτεις και δεν βλέπεις πια τον ορίζοντα) και την ανάγαγατε σε αυτοταμπέλα.

Μην τις ξαναναφέρετε.

Σας, μας προσβάλλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...καταλαβες Κωστη γιατι δεν μπορει να αναπτυχθει σε σοβαρη διασταση θεμα που αφορα το Ο.Ε.Ε.?

δεν φταινε μονο οι εκτος "σεσημασμενοι" αλλα και οι εντος ενοχοι που βρισκονται στο απυροβλητο

και υπο προστασια...

πες μου οτι καταλαβες...μονο αυτο

τελος

εγώ δεν κατάλαβα.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα πάρω λιγάκι (για πολύ λίγο :D ) το μέρος του Κερκυραίου στο εξής σημείο.

Ενώ είναι αποδεκτή η σκέψη των εκτός του Ο.Ε.Ε. απέναντι στο ρόλο του Ο.Ε.Ε. πραγματικά δεν μπορεί να ξεκινήσει ένα θέμα σε βάση συζήτησης χωρίς να απορίφθεί άμεσα. Είανι κάτι το οποίο με φέρνει σε δύσκολη θέση. Δεν μορώ πια να αναπτύξω ένα θέμα για το Ο.Ε.Ε. χωρίς να μην έχω διακοπή του θέματος από τα .. "σεσημασμένα κακοποιά στοιχεία :D "

Ανοίξτε χίλια θέματα με το θέμα σας βρε παιδιά (Αφού ξέρετε ότι πιστεύω ότι έχετε δίκιο) αλλά αφήστε να ρολάρουν κάποιες συζητήσεις

Θα μπορούσε π.χ. να αναπτυχθεί πολύ όμορφα - και το θέτω - το κάτωθι θέμα:

Ν.Δ 7 έδρες

Αλεβιζάκης 1 έδρα

ΠΑΣΚΟ 5 έδρες

Αριστεροί 2 έδρες.

Εγώ βλέπω πιο δυνατό τον Αλεβιζάκη φέτος.

Υποστηρίζει - λέει - και θέλω να τον πιστεύω, τους Ελεύθερους Επαγγελματίες.

Ωραία.

Την προηγούμενη 3ετία πούλησε την υποστήριξή του στην Ν.Δ για να του κάνει τα χατήρια (π.χ. κατάργηση του άρθρου 38) και να πάρει τη θέση του Γ.Γ.

Τώρα ήρθε η ώρα του λογαριασμού.

Σύμφωνα με τα λεγόμενά του τον πούλησαν στην προηγούμενη 3ετία. Δεν έκανα πράξη το αντάλλαγμά του.

Τώρα λογικά θα πρέπει να τους πει: "Πάρτε τον π..ο μου" γιατί δεν στηρίξατε τους ελεύθερους επαγγελματίες, αντίθετα τους μειώσατε. (βλ. αμοιβές ελεγκτή, και απραξία στην κατοχύρωση του). Εγώ γιαυτό συμμάχησα πριν 3 χρόνια μαζί σας. Για όφελος των ελέυθερων επαγγελματιών για τους οποίους πολεμώ. Για αυτό επειδή δεν το κάνατε δεν θέλω την θέση του Γεν Γραμματέα που μου τάξατε και σας τιμωρώ.

Τώρα ήρθε η ώρα του λογαριασμού.

Είναι σπουδάιο το θέμα για όποιον μπορέι να το καταλάβει..

Γρηγόρη επτακόσια θέματα μπορούμε να αναπτύξουμε.

Ενα από αυτά είναι η θέση στην Κεντρική Διοίκηση.

Αυτήν θα την έχει ο Αλεβιζάκης.

Με ενδιαφέρει πως θα κινηθεί για λογαριασμό της ΑΚΙΟΕ.

Με τις λέξεις θα πέζουμε;

Ωραία

το αλλάζω..

όπου Αλεβίζος βάλε ΑΚΙΟΕ..

Πάμε στην ουσία.

Μπορέις να πιάσεις το πνεύμα της ερώτησης μου;

Εχει αρκετά σημεία ενδιαφέροντα.

Κωνσταντίνε μου ειλικρινά δυσκολεύομαι να πιάσω το πνεύμα του θέματος κάπου μπερδεύομαι. Πού στο καλό είναι το θέμα?

Το τι θα πει ο καθένας όχι απαραίτητα ο κ. Αλεβιζάκης απλά έτσι το έφερε η κουβέντα είναι "δικό" του θέμα.

Θα πει όπως έγραψες: "Πάρτε τον π..... μου" ή θα πει: "Στα α...... μου" πάλι καρέκλα θα έχω... ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...