Προς το περιεχόμενο

Νέα έκδοση SingularLogic Accountant, SingularLogic Λογιστικά Γενική Λογιστική & Έσοδα Έξοδα & SingularLogic Live Update


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί μας Πελάτες,

Σας ενημερώνουμε για την κυκλοφορία της νέας έκδοσης 3.05 των εφαρμογών SingularLogic Accountant, SingularLogic Λογιστικά Γενική Λογιστική & Έσοδα Έξοδα.

Οι νέες εκδόσεις των εφαρμογών περιλαμβάνουν τη νέα υπηρεσία SingularLogic Live Update

Με τη νέα υπηρεσία θα :

1. Ενημερώνεστε για τις νέες εκδόσεις των εφαρμογών και το περιεχόμενό τους

2. Πληροφορείστε για τις τρέχουσες προσφορές

3. Κάνετε download τις νέες εκδόσεις

Επιπλέον, εισήχθηκαν οι παρακάτω αλλαγές

Εγκατάσταση και αναβάθμιση με χρήση κεντρικού File Server για τις δικτυακές εγκαταστάσεις

Λήψη κωδικού ασφαλείας σε κάθε εγκατάσταση νέας έκδοσης της εφαρμογής μέσω Internet ή Τηλεφωνικά

Αυτόματη ενημέρωση Εγγραφών εσόδων – εξόδων από κινήσεις πάγιων.

Οι ρυθμίσεις εκτυπωτών καθώς και ο προτεινόμενος εκτυπωτής αποθηκεύονται πλέον ανά μηχάνημα, εφαρμογή, χειριστή και εκτύπωση. Ειδικά για τις φορολογικές δηλώσεις τα στοιχεία αυτά αποθηκεύονται και ανά τύπο δήλωσης.

Σας παρακαλούμε να απευθυνθείτε στο συνεργάτη που σας υποστηρίζει ώστε να προγραμματίσετε την εγκατάσταση της νέας έκδοσης

Τέλος, οι νέες εκδόσεις περιλαμβάνουν πλήθος νέων βελτιώσεων και επιπλέον την υπηρεσία διαχείρισης δεδομένων SingularLogic Credit Assist με τα Συνδρομητικά Προϊόντα της Hellastat, που προσφέρει μέσω των εφαρμογών, on-line πρόσβαση σε ηλεκτρονικά στοιχεία που διαχειρίζεται η Τράπεζα Πληροφοριών της Hellastat.

Συγκεκριμένα μπορείτε να επιλέξετε και να αποκτήσετε τις παρακάτω πληροφορίες :

· Εταιρική αναφορά (Company report)

· Ενοποιημένη εταιρική αναφορά (Consolidated company report)

· Ετήσιες οικονομικές καταστάσεις (Annual financial statements)

· Περιοδικές οικονομικές καταστάσεις (Quaterly financial statements)

· Τάσεις κλάδων (Industry norms)

· Σύγκριση ανταγωνισμού (Competition reports)

· Επενδυτική αξιολόγηση (Investment report)

· Ανάλυση ρευστότητας (Liquidity analysis)

· Πελατολόγια (Marketing lists)

· Λίστα προμηθευτών (Suppliers lists)

· Ισολογισμοί (Financial statements)

· S&P Rating Report *

· S&P Industry Rating Report *

· Συναλλακτική Συμπεριφορά-Credit Report *

* Σύντομα διαθέσιμα

Στη διάθεση σας

Τμήμα Υποστήριξης Λογιστών

Τηλ. 801 11 590 11, email: [email protected]

ΔΩΡΕΑΝ τηλεφωνική/email υποστήριξη για όλους τους πελάτες με ενεργό σύμβαση νέων εκδόσεων (SingularLogic Accountant, SingularLogic Λογιστικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας παρακαλούμε να απευθυνθείτε στο συνεργάτη που σας υποστηρίζει ώστε να προγραμματίσετε την εγκατάσταση της νέας έκδοσης

Μπορούμε να το κατεβάσουμε ονλάιν; Γιατί αν περιμένουμε το συνεργάτη, με την καινούργια χρονιά θα το χουμε.

Υπάρχει ένα αρχείο αναβάθμισης στο σάιτ της singularlogic. SLUCSetup.exe. Παρακαλω επιβεβαίωσε αν είναι το σωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε να το κατεβάσουμε ονλάιν; Γιατί αν περιμένουμε το συνεργάτη, με την καινούργια χρονιά θα το χουμε.

Υπάρχει ένα αρχείο αναβάθμισης στο σάιτ της singularlogic. SLUCSetup.exe. Παρακαλω επιβεβαίωσε αν είναι το σωστό.

ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SLUCSETUP.EXE ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ 3.05. ΕΓΩ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ Η ΕΚΔΟΣΗ ΣΤΟΝ SERVER ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΣΤΑ ΤΕΡΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι ψιλοάσχετο βέβαια αλλά μιας και υπάρχει το θέμα το βάζω εδώ. Καλά είναι δυνατόν όταν θέλεις να αγοράσεις κάτι από την SingularLogic να χρειαστεί να περιμένεις γύρω περίπου μια εβδομάδα για να σου στείλουν καινούργιο serial number για το πρόγραμμα?

Έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:rolleyes:

ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ;

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ;

ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
επισκέπτη Επισκέπτης

ΚΑΛΉΜΕΡΑ . ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΗΣ SUNGULAR KAI ΤΟΥ ACCOUNTANT , ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ SQL EXOYN ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΝΟΙΚΤΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ FIREWALL Η ANTIVIRUS ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΓΑΠΗΤΗ SINGULAR ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΟΝ SERVER ΣΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ WORMS ΤΗΣ SQL ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ? ΤΙ ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ BACKUP ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ WORMS ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΑΝ ΜΠΑΧΑΛΟ? ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΗ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ. ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ SINGULAR ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΣΤΕΛΝΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΤΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ CDAKI ΤΗΣ, ΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...

ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΤΑΣΗ... ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΜΕΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ SITE ME ΚΩΔΙΚΟ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ....ΤΟ CDAKI .... ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΙΣ DSL ΣΕ ΜΙΑ ΜΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΠΟ ANTIVIRUS ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΓΚΑΘΙΣΤΟΥΜΕ .... ΕΛΠΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ CDAKI KAI ΟΠΟΙΑ PATCH NA ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΤΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ONLINE ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ....

ΦΙΛΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΉΜΕΡΑ . ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΗΣ SUNGULAR KAI ΤΟΥ ACCOUNTANT , ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ SQL EXOYN ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΝΟΙΚΤΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ FIREWALL Η ANTIVIRUS ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΓΑΠΗΤΗ SINGULAR ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΟΝ SERVER ΣΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ WORMS ΤΗΣ SQL ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ? ΤΙ ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ BACKUP ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ WORMS ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΑΝ ΜΠΑΧΑΛΟ? ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΗ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ. ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ SINGULAR ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΣΤΕΛΝΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΤΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ CDAKI ΤΗΣ, ΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...

ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΤΑΣΗ... ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΜΕΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ SITE ME ΚΩΔΙΚΟ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ....ΤΟ CDAKI .... ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΙΣ DSL ΣΕ ΜΙΑ ΜΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΠΟ ANTIVIRUS ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΓΚΑΘΙΣΤΟΥΜΕ .... ΕΛΠΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ CDAKI KAI ΟΠΟΙΑ PATCH NA ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΤΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ONLINE ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ....

ΦΙΛΙΚΑ

Αυτά τα λέτε ως λογιστής ή ως ντήλερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.... ΑΠΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΕΝΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΡΙΣΚΟ...ΠΑΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ROUTER ME ΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΣΗ WEP ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΣΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ..... ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΚΟΛΗ ΣΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΟΥ....Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ !

ΦΙΛΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.... ΑΠΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΕΝΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΡΙΣΚΟ...ΠΑΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ROUTER ME ΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΣΗ WEP ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΣΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ..... ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΚΟΛΗ ΣΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΟΥ....Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ !

ΦΙΛΙΚΑ

Αγαπητέ μου, WEP να βάλεις εσύ στο γραφείο σου και όπου αλλού δεν μπορείς να στήσεις κάτι άλλο, όσο για το στοίχημα άστο καλύτερα.

Άκου εκεί WEP. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Αγαπητέ μου, WEP να βάλεις εσύ στο γραφείο σου και όπου αλλού δεν μπορείς να στήσεις κάτι άλλο, όσο για το στοίχημα άστο καλύτερα.

Άκου εκεί WEP. :rolleyes:

Συγνώμη δεν θέλω να σας μπερδέψω με μια ακόμη ανώνυμη καταχώρηση αλλά νομίζω ότι ο Επισκέπτης (Νούμερο 1) έχει δίκιο ανεξάρτητα με το αν είναι ή δεν είναι ντήλερ. Επίσης θα μπορούσε να παρέχει και τις δύο δυνατότητες δηλαδή και On-line pdate και με αποθήκευση αρχείου. Επίσης στηνπερίπτωση που η ενημέρωση και η εγκατάσταση των αρχείων γίνονται παράλληλα υπάρχει κίνδυνος εαν δημιουργηθεί πρόβλημα στη σύνδεση να μην δουλεύει καθόλου η εφαρμογή αφού το update θα είναι μισοτελειωμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη δεν θέλω να σας μπερδέψω με μια ακόμη ανώνυμη καταχώρηση αλλά νομίζω ότι ο Επισκέπτης (Νούμερο 1) έχει δίκιο ανεξάρτητα με το αν είναι ή δεν είναι ντήλερ. Επίσης θα μπορούσε να παρέχει και τις δύο δυνατότητες δηλαδή και On-line pdate και με αποθήκευση αρχείου. Επίσης στηνπερίπτωση που η ενημέρωση και η εγκατάσταση των αρχείων γίνονται παράλληλα υπάρχει κίνδυνος εαν δημιουργηθεί πρόβλημα στη σύνδεση να μην δουλεύει καθόλου η εφαρμογή αφού το update θα είναι μισοτελειωμένο;

Όχι αγαπητέ μου έχει σημασία αν ο επισκέπτης είναι ντήλερ ή όχι για να μην σου πω ότι μπορεί να είσαι εσύ ο ίδιος.

Αν είναι ντήλερ δεν τον τιμά καθόλου αυτή η συμπεριφορά.

Το χαρτζιλίκι που έχασε από την διανομή των νέων εκδόσεων να βρει άλλο τρόπο να το αναπληρώσει αν και η singular ίσως να του άφησε ένα ανοιχτό παράθυρο... 150 MB update είναι πολλά δεν κατεβαίνουν εύκολα από τον καθένα. Όσο για τις τυχόν ανοιχτές πόρτες λίγο πολύ υπάρχουν σε όλα τα προγράμματα. Ακόμα δεν είδαμε πως δουλεύει το σύστημα άρχισαν τα "όργανα"

Αν εγώ σαν λογιστής αποφασίσω να αφήσω την Singular για κάποια άλλη εταιρία έχω πολλούς άλλους λόγους να το κάνω και όχι για την ασφάλεια των δεδομένων μου. Τότε λοιπόν που θα πάω στον γείτονα συνάδελφο σου θα χάσεις και το συμβόλαιο μου με ότι άλλο αυτό συνεπάγετε για σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Όχι αγαπητέ μου έχει σημασία αν ο επισκέπτης είναι ντήλερ ή όχι για να μην σου πω ότι μπορεί να είσαι εσύ ο ίδιος.

Αν είναι ντήλερ δεν τον τιμά καθόλου αυτή η συμπεριφορά.

Το χαρτζιλίκι που έχασε από την διανομή των νέων εκδόσεων να βρει άλλο τρόπο να το αναπληρώσει αν και η singular ίσως να του άφησε ένα ανοιχτό παράθυρο... 150 MB update είναι πολλά δεν κατεβαίνουν εύκολα από τον καθένα. Όσο για τις τυχόν ανοιχτές πόρτες λίγο πολύ υπάρχουν σε όλα τα προγράμματα. Ακόμα δεν είδαμε πως δουλεύει το σύστημα άρχισαν τα "όργανα"

Αν εγώ σαν λογιστής αποφασίσω να αφήσω την Singular για κάποια άλλη εταιρία έχω πολλούς άλλους λόγους να το κάνω και όχι για την ασφάλεια των δεδομένων μου. Τότε λοιπόν που θα πάω στον γείτονα συνάδελφο σου θα χάσεις και το συμβόλαιο μου με ότι άλλο αυτό συνεπάγετε για σένα.

Απο την αρχή ζήτησα συγνώμη διότι θεώρησα - και λογικά απο ότι φαίνεται - ότι θα με μπερδέψεις με τον προηγούμενο επισκέπτη.

Δεν με ενδιαφέρουν τα κίνητρα της παρατήρησης του αλλά αυτή και μόνο η παρατήρησή του και όχι ως αιτιολογία εγκατάλειψης του προγράμματος αλλά ώς σημείο βελτίωσης του. Επίσης ως σημείο βελτίωσης του είναι και η δική μου παρατήρηση για επιλογή του τρόπου ενημέρωσης. Κατανοώ την αγανάκτηση σου αλλά δεν σχολιάσες στην ουσία ούτε τη δική μου πρόταση ούτε και του πρώτου επισκέπτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ μπήκες στην διαδικασία να δημοσιευσεις σαν επισκέπτης, μπορούσες να ανοίξεις ένα λογαριασμό μέλους, δική σου επιλογή. Εγώ είμαι λογιστής δλδ πελάτης σου και έτσι σου απάντησα. Τώρα για την διαδικασία ενημέρωσης πιστεύω το συνημμένο αρχείο να σε διαφωτίσει.

TechnicalInstal_V305.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Εσύ μπήκες στην διαδικασία να δημοσιευσεις σαν επισκέπτης, μπορούσες να ανοίξεις ένα λογαριασμό μέλους, δική σου επιλογή. Εγώ είμαι λογιστής δλδ πελάτης σου και έτσι σου απάντησα. Τώρα για την διαδικασία ενημέρωσης πιστεύω το συνημμένο αρχείο να σε διαφωτίσει.

Έχεις δίκιο για την εγγραφή διότι έτσι δεν μπορώ να σε πείσω ότι δεν είμαι ντήλερ αλλά λογιστής και ούτε έχω σχέση με τον προηγούμενο. Περιστασιακά χρησιμοποιώ των Accountant όταν ενημερώνω βιβλία μιας εταιρείας που έχει Accountant. Απο τις οδηγίες - που ελπίζω να μην διαφωνήσεις δεν είμαι υποχρεωμένος να έχω διαβάσει ή να έχω στα χέρια μου εγώ αλλά ο ντήλερ του πελάτη που τηρώ τα βιβλία - δεν κατάλαβα αν η εφαρμογή λαμβάνει μέριμνα για την απότομη διακοπή της εγκτατάστασης. Δεν είμαι υποχρεωμένος να έχω τις τεχνικές γνώσεις για να το καταλάβω αυτό απο αυτές τις οδηγίες. Πάντως επειδή στη Singular έχουν καλούς προγραματιστές και υποστήριξη θεωρώ ότι το έχουν λάβει υπόψη καθώς στην σελίδα 6 στην πρώτη παράγραφο προκύπτει ότι το έχουν υπόψη τους τουλάχιστον στη φάση της ενεργοποίησης. Μετά την ενεργοποίηση δεν κατάλαβα αν το έχουν λάβει υπόψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο για την εγγραφή διότι έτσι δεν μπορώ να σε πείσω ότι δεν είμαι ντήλερ αλλά λογιστής και ούτε έχω σχέση με τον προηγούμενο.

Ας υποθέσουμε ότι δεν κατάλαβα τι έγραψες ή ότι δεν κατάλαβες εσύ τι έγραψες για να τελειώνουμε εδώ το θέμα.

Περιστασιακά χρησιμοποιώ των Accountant όταν ενημερώνω βιβλία μιας εταιρείας που έχει Accountant. Απο τις οδηγίες - που ελπίζω να μην διαφωνήσεις δεν είμαι υποχρεωμένος να έχω διαβάσει ή να έχω στα χέρια μου εγώ αλλά ο ντήλερ του πελάτη που τηρώ τα βιβλία - δεν κατάλαβα αν η εφαρμογή λαμβάνει μέριμνα για την απότομη διακοπή της εγκτατάστασης.

Οι οδηγίες αυτές βρίσκονται σε κάθε υπολογιστή μαζί με την εγκατάσταση του Accountant. Στο C:\Program Files\EliteApps\Singular Accountant\Manual

Δεν είμαι υποχρεωμένος να έχω τις τεχνικές γνώσεις για να το καταλάβω αυτό απο αυτές τις οδηγίες. Πάντως επειδή στη Singular έχουν καλούς προγραματιστές και υποστήριξη θεωρώ ότι το έχουν λάβει υπόψη καθώς στην σελίδα 6 στην πρώτη παράγραφο προκύπτει ότι το έχουν υπόψη τους τουλάχιστον στη φάση της ενεργοποίησης. Μετά την ενεργοποίηση δεν κατάλαβα αν το έχουν λάβει υπόψη.

Εσύ θα με αγανακτήσεις, (ωχ Θεέ μου Θεέ μου) :rolleyes:

Άντε και καλή μας μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Grzokas πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η ειρωνεία.

Αν δεν μπορείς να απαντήσεις στην ουσία της ερώτησης μην το παίρνεις προσωπικά. Δεν μπορείς να τα ξέρεις όλα όπως κανείς μας άλλωστε.

Ελπίζω κάποιος να απαντήσει στην ουσία αν θέλει μονολεκτικά στο ακολουθο ερώτημα :

Αν κατά την διαδικασία της ενημέρωσης παρουσιαστεί πρόβλημα στην σύνδεση υπάρχει ενδεχόμενο πρόβλημα στην λειτουργία της εφαρμογής καθώς θα έχουν ήδη εγκατασταθεί κάποια αρχεία τςη νεάς εφαρμογής;

Ένα ναι ή όχι είναι αρκετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grzokas πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η ειρωνεία.

Αν δεν μπορείς να απαντήσεις στην ουσία της ερώτησης μην το παίρνεις προσωπικά. Δεν μπορείς να τα ξέρεις όλα όπως κανείς μας άλλωστε.

Ελπίζω κάποιος να απαντήσει στην ουσία αν θέλει μονολεκτικά στο ακολουθο ερώτημα :

Αν κατά την διαδικασία της ενημέρωσης παρουσιαστεί πρόβλημα στην σύνδεση υπάρχει ενδεχόμενο πρόβλημα στην λειτουργία της εφαρμογής καθώς θα έχουν ήδη εγκατασταθεί κάποια αρχεία τςη νεάς εφαρμογής;

Ένα ναι ή όχι είναι αρκετό.

Διαβάζοντας το manual...

Αν η διαδικασία μεταφοράς διακοπεί για οποιονδήποτε λόγο μπορεί να συνεχίσει αργότερα από το σημείο που είχε διακοπεί μεταφέροντας το υπόλοιπο του αρχείου
Σημειώνονται το όνομα του υπολογιστή που αποθηκεύονται τα αρχεία, καθώς και η διαδρομή (Path)
Κατά την διάρκεια της διαδικασίας της μεταφοράς ενημερώνεστε για την πρόοδο . Αν επιθυμείτε μπορείτε να διακόψετε την διαδικασία πατώντας και να την επανεκκινήσετε από το σημείο που έχει σταματήσει πατώντας .

Μπορείτε να διαγράψετε ένα αρχείο που έχει μεταφερθεί (ή τμήμα του ) πατώντας Η μεταφορά του αρχείου συνεχίζεται και αφού βγείτε από την εφαρμογή εκτός αν διακόψετε την διαδικασία όπως προαναφέρθηκε. Αν για οποιοδήποτε λόγο διακοπεί η μεταφορά κάποιου αρχείου, στο folder downloads της εφαρμογής υπάρχει τμήμα μόνο του αρχείου. Αν προσπαθήσετε να το χρησιμοποιήσετε θα εμφανιστεί σαν κατεστραμμένο. Μπορείτε να εκτελέσετε ξανά την εφαρμογή και να επιλέξετε να ολοκληρωθεί η μεταφορά του.

ΥΣ: Γνωρίζετε κάποια εφαρμογή που ταυτόχρονα με το download κάνει εγκατάσταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

MARKA για να κατανοήσεις την θέση μου, που φαίνομαι ως εκτεθειμένος που δεν διάβασα το Manual με επιμέλεια αλλά και ικανότητα κατανόησης - αν και το διάβασα όσο καταλάβα και προλάβαινα - εσύ έχεις διαβάσει το manual της Windows XP, του Office, της Norton κτλ για το πως γίνεται update των εφαρμογών; Νομίζω πως όχι διότι απλά η διαδικασία γίνεται αυτόματα ώστε εσυ να ασχοληθείς με πιο παραγωγικά θέματα.

Σε ευχαριστώ για τον κόπο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MARKA για να κατανοήσεις την θέση μου, που φαίνομαι ως εκτεθειμένος (αυτό από που το συμπεράνατε; ) που δεν διάβασα το Manual με επιμέλεια αλλά και ικανότητα κατανόησης - αν και το διάβασα όσο καταλάβα και προλάβαινα - εσύ έχεις διαβάσει το manual της Windows XP, του Office, της Norton κτλ για το πως γίνεται update των εφαρμογών;(όπως όλα τα update όλων των εφαρμογών) Νομίζω πως όχι διότι απλά η διαδικασία γίνεται αυτόματα (αυτό δεν σημαίνει πως αρκετά update της μαμάς microsoft δεν μας τίναξαν όλους στον αέρα) ώστε εσυ να ασχοληθείς με πιο παραγωγικά θέματα.

Σε ευχαριστώ για τον κόπο σου.(κανένας κόπος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grzokas πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η ειρωνεία.

Αν δεν μπορείς να απαντήσεις στην ουσία της ερώτησης μην το παίρνεις προσωπικά. Δεν μπορείς να τα ξέρεις όλα όπως κανείς μας άλλωστε.

Ελπίζω κάποιος να απαντήσει στην ουσία αν θέλει μονολεκτικά στο ακολουθο ερώτημα :

Αν κατά την διαδικασία της ενημέρωσης παρουσιαστεί πρόβλημα στην σύνδεση υπάρχει ενδεχόμενο πρόβλημα στην λειτουργία της εφαρμογής καθώς θα έχουν ήδη εγκατασταθεί κάποια αρχεία τςη νεάς εφαρμογής;

Ένα ναι ή όχι είναι αρκετό.

Δεν σε ειρωνεύτικα φίλε μου, απλά δεν ήθελα να μπω στην διαδικασία να σκεφτώ τι εννούσες με αυτό που ανέφερες σχετικά με την εγγραφή σου. Άστο να περάσει για να μην μπλέξουμε άλλο. Έχω δει και έχω δουλέψει εφαρμογές των Singular, Softone, Softline, Altec, Epsilon7, Prosvasis όλες τους με κάποιο τρόπο συνδέονται στους σέρβερς των εταιριών για να κατεβάσουν τις νέες εκδόσεις. Βάλε στον Η/Υ σου ένα καλό πακέτο προστασίας άστο να κάνει την δουλειά του και να παίρνεις τακτικά αντίγραφα ασφαλείας των αρχείων σου. Σίγουρα κανείς μας δεν τα ξέρει όλα και ποτέ δεν θα έχουμε την απόλυτη ασφάλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΉΜΕΡΑ . ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΗΣ SUNGULAR KAI ΤΟΥ ACCOUNTANT , ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ SQL EXOYN ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΝΟΙΚΤΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ FIREWALL Η ANTIVIRUS ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΓΑΠΗΤΗ SINGULAR ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΟΝ SERVER ΣΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ WORMS ΤΗΣ SQL ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ? ...

ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΤΑΣΗ... ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΜΕΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ SITE ME ΚΩΔΙΚΟ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ....ΤΟ CDAKI .... ΦΙΛΙΚΑ

===========================================================================

Αγαπητέ Πελάτη,

Καταρχάς σας ευχαριστούμε που μας τιμάτε με τη συνεργασία σας. Παρότι τις επιφυλάξεις σας που μας αναφέρετε όσον αφορά την ασφάλεια τις έχουμε προβλέψει, διατηρούμε και την «παραδοσιακή» μέθοδο μεταφοράς των εκδόσεων (το CDάκι, όπως λέτε) αλλά και με τη δυνατότητα απλά να το «κατεβάζετε» μέσω internet και να το εγκαθιστάτε όπως μέχρι σήμερα.

Τέλος, σας διαβεβαιώνουμε ότι σε καμία περίπτωση δεν υπάρχει η πρόθεση να …εγκαταλείψουμε τους πιστούς μας πελάτες

Μπόσδας Αλέξανδρος

SME BU Support Manager

SingularLogic S.A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΠΟΣΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ ΑΠΡΟΣΚΟΠΤΑ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΑΡΙΣΑΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΑΩ ΚΙΟΛΑΣ .ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΜΑΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ WPA PSK ΣΠΑΕΙ.ΜΟΝΟ ΑΜΑ ΣΤΗΣΕΙΣ RADIUS SERVER ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΛΥΠΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ADSL Η ΕΣΤΩ ADSM (EMMMM!!) KAI TA 150 ΜΒ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΤΗΛΕΡ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΛΕΟΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Η SINGULAR ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΝΑ CDAKI ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΩ....

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ.ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΕΦΟΣΟΝ

ΔΕΝ ΘΙΓΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ.

ΦΙΛΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΠΟΣΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ ΑΠΡΟΣΚΟΠΤΑ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΑΡΙΣΑΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΑΩ ΚΙΟΛΑΣ .ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΜΑΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ WPA PSK ΣΠΑΕΙ.ΜΟΝΟ ΑΜΑ ΣΤΗΣΕΙΣ RADIUS SERVER ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΛΥΠΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ADSL Η ΕΣΤΩ ADSM (EMMMM!!) KAI TA 150 ΜΒ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΤΗΛΕΡ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΛΕΟΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Η SINGULAR ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΝΑ CDAKI ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΩ....

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ.ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΕΦΟΣΟΝ

ΔΕΝ ΘΙΓΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ.

ΦΙΛΙΚΑ

Σίγουρα ότι κλειδώνει αργά η γρήγορα ξεκλειδώνει με κάποιο τρόπο κάποιος θα το ξεκλειδώσει. Τα 150ΜΒ κατεβαίνουν σε ελάχιστα λεπτά αλλά σαν το μέγεθος παραμένει μεγάλο. Καλό θα ήταν να κάνει η Singular κάποιες βελτιώσεις στο πρόγραμμα ώστε να γίνει πιο γρήγορο και πιο χρηστικό και επιτέλους είναι καιρός να διορθωθούν κάποιες συντομεύσεις. Αλλού πατάς alt+F4 και σου κλείνει παράθυρο και αλλού σε πετάει έξω, αλλού έχει συντομεύσεις με ελληνικούς χαρακτήρες και αλλού με αγγλικούς. Καλές γιορτές με υγεία και αγάπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...