Προς το περιεχόμενο

ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΜΕ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΒΙΒΛΙΑ ΣΕ Ε.Ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ (ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ) ΜΕ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΒΙΒΛΙΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΑΠΕΙ ΣΕ Ε.Ε, ΟΜΟΡΡΥΘΜΟΣ ΕΤΑΙΡΟΣ Η ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΕΤΕΡΟΡΡΥΘΜΟΣ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ Ε.Ε Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙ ΤΑ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ,ΣΤΟΙΧΕΙΑ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΚΎΠΤΕΙ ΦΟΡΟΣ ΥΠΕΡΑΞΙΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ;

ΑΧ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΦΟΡΟΣ ΥΠΕΡΑΞΙΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ Η ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΗ (ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΛΙΓΟ!!!! ΓΡΑΦΕΙΟ). ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΟΛΟ ΚΙ ΟΛΟ ΕΝΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΤΟ 2006.

ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ. ΘΑ ΙΔΡΥΑΤΕ ΤΗΝ Ε.Ε ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΙΑΚΟΠΤΑΤΕ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ?

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΧ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΦΟΡΟΣ ΥΠΕΡΑΞΙΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ Η ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΗ (ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΛΙΓΟ!!!! ΓΡΑΦΕΙΟ). ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΟΛΟ ΚΙ ΟΛΟ ΕΝΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΤΟ 2006.

ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ. ΘΑ ΙΔΡΥΑΤΕ ΤΗΝ Ε.Ε ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΙΑΚΟΠΤΑΤΕ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ?

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Εφόσον προκειται για μεταφραστή και κατα τα φαινομενα δεν ειναι εμφανής ο επαγγεμματικός χώρος, καθως επίσης αν δεν υπαρχουν παγια στοιχεία να μεταβιβάσει στην εταιρεία, ας κλείσει και ας ξεκινήσει την εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...