Προς το περιεχόμενο

Roxanne happy birthday to you ......................


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νίνα χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα.

Αν το ήξερα θα έφερνα δώρο στον Ορφέα ένα ψαλίδι... ξέρεις εσύ.

Να χαίρεσαι το πανέξυπνο παιδάκι σου, μου άφησε ωραίες αναμνήσεις και την εικόνα οτι μεγαλώνει μέσα σε αγάπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζήσεις Νίνα μας και να σε χαίρονται όλοι όσοι σε αγαπούν.Να συνεχίσεις να μας συντροφεύεις με τον ζεστό σου χαρακτήρα.

ΚΑΙ...εχω να κάνω μια πρόταση στη Νίνα και τη Χριστίνα...δεν μαζευόμαστε και οι τρεις μαζί του χρόνου να κάνουμε από κοινού γενέθλια? :P

(Aνοιξα κι εγώ θέμα για σένα αλλά με πρόλαβαν κι άλλοι :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Ορφέα να χαίρεσαι την μαμά :P

Κώστα να χαίρεσαι την Νίνα :D

Νίνα χρόνια σου πολλά και καλά ,

να χαίρεσαι την οικογένειά σου ,

πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.. ΓΕΡΗ, ΔΥΝΑΤΗ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΑΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ....

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΟΥΜΕ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

roxanne.. χρονια πολλα κι ευτυχισμενα.....θεωρω οτι εισαι ενας μελιστακτος ανθρωπος ευχομαι να σαι παντα ετσι ... :)

ααα ξεχασα να σου πω καλε το παιδι εμενε ηθελε να παντρευτει... κι ειναι και γλυκος..... :D

το θεμα ειναι ομως, αντε να μπω στην συντηρηση οχι γαι πολλα χρονια γαιτι ειμαι και μικρή :D όμως δεν μπορω το κρύο :P:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νινα, πραγματικα εισασταν απο αυτους που ανυπομονουσα να γνωρισω, μια και τους περισσοτερους τους ειχα ηδη ξανασυναντησει.

Εισαστε και οι τρεις υπεροχοι, να σε χαιρονται και να τους χαιρεσαι και ποτε να μη σε σταματα τιποτα (ουτε πυρετοι και ιωσεις), για να πραγματοποιεις οσα επιθυμεις.

Χρονια πολλα και χαρουμενα γενεθλια!!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίνα,

Να χαίρεσαι την πανέμορφη οικογένειά σου και τούμπαλιν.

Επίσης να κάνεις και μία Ευριδίκη στον Ορφέα σου,για να

μην είναι μόνος.

Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νινα χρονια πολλα και καλα

οτι επιθυμεις εσυ και η οικογενεια σου

κερακια φανταζομαι θα σβησει ο ορφεας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορφέα να χαίρεσαι την μαμά, Κώστα να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου

Νίνα Χρόνια Πολλά & Ευτυχισμένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νινα, χρονια σου πολλα!

να τα χιλιασεις και να εισαι παντα ευτυχισμενη!

δωσε πολλα φιλια στον απιστευτο καουμποι και πες του οτι τη ζωγραφια την εβαλα στο γραφειο μου, οπως μου ειπε!!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας, εύχομαι και εγω σε όλους τους φίλους τα καλύτερα :D και ανυπομονώ πότε θα ξαναβρεθούμε απο κοντά!

expert που ξεκίνησες το θέμα ευχαριστώ για τις ευχές και την προσπάθεια και την προτροπή να ζήσουμε όλοι οι καπνιστές πιο υγιεινά. Νασαι πάντα καλά και εις το επανιδείν!

anast Ευχαριστώ και αντεύχομαι νασαι πάντα καλά!

ΑΝΘΗ Καταπληκτική ιδέα να συγκεντρωθούμε στα γενεθλιά μας το 2008 να τα γιορτάσουμε παρέα!

Ποιός αντέχει όμως τρείς σκορπίνες μαζί ??? :D:D:D

Sea Έυχαριστώ για τις ευχές και αντεύχομαι! Μοιραζόμαστε την ίδια τρέλλα για την θάλασσα και το...πέταγμα κάτω απο το νερό :D

Das ευχαριστώ και αντεύχομαι.Να χαίρεσαι τις γυναίκες σου και ναστε πάντα όλοι καλά! :)

Ναναι η ζωή σας ένα υπέροχο τραγούδι σαν αυτα που μας χαρίζεις. :) Ο Ορφέας σου στέλνει φιλιά!

Konspapa ευχαριστω για τις ευχές, χάρηκα και εγω πραγματικά για την συζήτησή μας :) . Νασαι πάντα καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου

zoubi ευχαριστώ για τις ευχές, υπόσχομαι να είμαι καλή...πεθερά και ανυπομονώ να ξαναπιούμε τσίπουρα

ΧΡΥΣΑ και εγω ήθελα πολύ να σε γνωρίσω απο κοντά αλλα όταν σε γνώρισα αισθάνθηκα ότι ήδη σε γνωρίζω ασε μην αρχίσω τα φευγάτα μου τωρα για αδελφες ψυχές και μας πάρουν με τα λεμονια...

Ευχαριστω για τις ευχές!

Fafoutis καλα τα λές για την Ευρυδίκη πολύ θα το ήθελα! πνευματικά μπορεί να ξεγελάω τον χρόνο και να αρνούμαι να αισθανθώ πάνω απο 30 ...ομως ως μοντέλο 1962 τέλος :P αντιμετωπίζω αντικειμενικές δυσκολίες στο συγκεκριμμένο εγχείρημα.

Νασαι παντα καλα και στο επανιδείν

GAV ευχαριστώ για τις ευχές ...μία είμαι ο πληθυντικός μηπως πάει στις άλλες δυο συνεορτάζουσες Christine & ΑΝΘΗ που έχουμε μαζί γενεθλια με μια μερα διαφορα η καθε μια

VATS συμπάσχοντα στην γρίππη και εγω τραγουδάω σήμερα αλλα η φωνη βγαίνει σαν της..Γεωργίας Βασιλειάδου. Ευχαριστω για τις ευχές...περαστικά μας!

SOTHRIS ευχαριστώ πολύ. Νασαι πάντα καλά,να χαίρεσαι την Οικογένειά σου, την γλυκειά Ευγενία σου και στην επόμενη συνάντηση να μας φέρεις και τον μικρούλη!

ΜΙΤΑΚ ευχαριστώ για τις ευχές. Ο Ορφέας ήδη ετοιμάζεται για την τούρτα μονο που δεν θα μας αφησει να την κόψουμε γιατι θα τα σβήνει συνέχεια και είναι και πολλά τα άτιμα... :)

dhatzi & dhatzina είσαστε πολύ καλοί! Ευχαριστώ για τις ευχές! Κωστας & Ορφέας επίσης ευχαριστούν και αντεύχονται

dcorfu ευχαριστω πολύ για τις ευχές, εύχομαι ότι επιθυμείς!

super maraki απο super Orestiada είδες πως σε καλοπιάνει η μέλλουσα πεθερά σου; νασαι πάντα καλά ευχαριστω για τις ευχές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο μένα έχεις τις ευχές μου και τι έγινε αλήθεια με τον Ορφέα, σε έβαλε να του αγοράσεις κράνος και τσεκούρι

Πυροσβέστη ή πήρες φεύγοντας αυτά του Ξενοδοχείου? :P:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίνα χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια όμορφα κι ευτυχισμένα.

Την αγάπη μου στο Ορφέα και τον Κώστα.

Με την ευχές μου σου στέλνω και το παρακάτω τραγουδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νινα

τις θερμες ευχες μου

να χαιρεσαι οτι αγαπας και να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν

φιλια στον Κωστα και πολλες πολλες αγκαλιες και πολλα πολλα φιλια στο Ορφεα Λουκι- Λουκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο μένα έχεις τις ευχές μου και τι έγινε αλήθεια με τον Ορφέα, σε έβαλε να του αγοράσεις κράνος και τσεκούρι

Πυροσβέστη ή πήρες φεύγοντας αυτά του Ξενοδοχείου? :P:D:D

εκει που νόμιζα ότι ξέχασε το τσεκούρι και την λοιπή πυροσβεστική εξάρτηση... είδε στην έξοδο του Βολου μια θεριζοαλωνιστική μηχανή και μας ζήταγε να σταματήσουμε για να την οδηγήσει. Ευτυχώς που νύσταζε και τον πήρε ο ύπνος!

Ευχαριστω πολύ για τις ευχες να είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΤΗ ΠΟΛΛΑ Δ......Α

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΥΧΩΝ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΩΣ ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΙΕΡΕΩΣ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΖΩΞΗ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΛΕΥΩ

SAN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίνα Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι (και να σε χαίρονται) τους άνδρες σου..

Αν πήρες τσεκούρι στον Ορφέα να μου το πεις.. ή να μην ξανάρθω σε συνάντηση ή να έχω μαζί μου και την Δέσποινα..

για να με προστατεύει.. :D

αργοπορημένος.. διότι το παζάρι ήταν σκληρό.. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίνα Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι (και να σε χαίρονται) τους άνδρες σου..

Αν πήρες τσεκούρι στον Ορφέα να μου το πεις.. ή να μην ξανάρθω σε συνάντηση ή να έχω μαζί μου και την Δέσποινα..

για να με προστατεύει.. :D

αργοπορημένος.. διότι το παζάρι ήταν σκληρό.. B)

Την κουρτίνα 3 παρακαλώ :DB) B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nίνα Χρόνια πολλά και καλά.

Να είσαι πάντα γελαστή όπως σε γνωρίσαμε.

Να χαίρεσαι τους άντρες σου και αυτοί να σε χαίρονται και να σε προσέχουν.

Φιλια ιδιαιτέρως από την Δανάη στον Ορφέα. Συγγνώμη από τους άλους υιούς των συναδέλφων,

αλλά έχουμε και αδυναμίες.

Danaie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νινα μου και απο μενα εχεις τις πιο θερμες ευχες για τα γενεθλια σου.

Να εισαι παντα γελαστη και ευτυχισμενη και να καμαρωσεις τον Ορφεα σου

οπως εσυ επιθυμεις.

υ.γ.

...Ορφεα ολοκληρο σαββ/κο και ακομα περιμενω να βαψεις εκεινο το αεροπλανακι πορτοκαλι...

Να μου τον φιλησεις Νινα...

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...