Προς το περιεχόμενο

Defacto Γενική λοστική, κλείσιμο χρήσης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας

Θέλω να κλείσω τη χρήση στο Defacto Γενική λοστική και παίρνω στη σειρά τα υπομενού από το 'εργασίες/κλεισίματα'.

Στο 'κλείσιμο περιόδου' στο πεδίο 'νέα ημ/νία κλεισίματος περιόδου' πρέπει να βάλω την ημερομηνία κλεισίματος αυτής της περιόδου(έτους) ή της επόμενης(έτος) (Δεν παίρνει την ημερομηνία κλεισίματος του επόμενου έτους);

Τι επιλέγω στη φορμα του υπομενού 'κλεισίματα/επαναπροσδιορισμός περιόδων'. Το focus παει απευθίας στην 'ημερομηνία τέλους χρήσης' χωρίς να πηγαίνει στο 'ημερομηνία αρχής χρήσης' .

Ακολουθώ την εξής διαδικασία:

Συμπληρώνω στη φόρμα 'κλείσιμο περιόδου' την ημερομηνία κλεισίματος του έτους. Δεν αλλάζω κάτι στο 'επαναπροσδιορισμός περιόδων'. Επιλέγω προσωρινό κλείσιμο χρήσης. Αλλά όταν επιλέγω 'κλείσιμο χρήσης Α φάση' μου βγάζει το μήνυμα 'Δεν έχετε ανοίξει επόμενη χρήση'. Τι κάνω λάθος;

ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας

Θέλω να κλείσω τη χρήση στο Defacto Γενική λοστική και παίρνω στη σειρά τα υπομενού από το 'εργασίες/κλεισίματα'.

Στο 'κλείσιμο περιόδου' στο πεδίο 'νέα ημ/νία κλεισίματος περιόδου' πρέπει να βάλω την ημερομηνία κλεισίματος αυτής της περιόδου(έτους) ή της επόμενης(έτος) (Δεν παίρνει την ημερομηνία κλεισίματος του επόμενου έτους);

Τι επιλέγω στη φορμα του υπομενού 'κλεισίματα/επαναπροσδιορισμός περιόδων'. Το focus παει απευθίας στην 'ημερομηνία τέλους χρήσης' χωρίς να πηγαίνει στο 'ημερομηνία αρχής χρήσης' .

Ακολουθώ την εξής διαδικασία:

Συμπληρώνω στη φόρμα 'κλείσιμο περιόδου' την ημερομηνία κλεισίματος του έτους. Δεν αλλάζω κάτι στο 'επαναπροσδιορισμός περιόδων'. Επιλέγω προσωρινό κλείσιμο χρήσης. Αλλά όταν επιλέγω 'κλείσιμο χρήσης Α φάση' μου βγάζει το μήνυμα 'Δεν έχετε ανοίξει επόμενη χρήση'. Τι κάνω λάθος;

ευχαριστώ προκαταβολικά

Ελπίζω να βοηθάει, αλλιώς τηλ. 9011901130

MANUAL_WL.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...