Προς το περιεχόμενο

Accountant


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΡΓΟΝ ΙΡΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ.

ΤΟ WEBSITE ΕΙΝΑΙ WWW.IRIS.GR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημέρα σε όλους! Να δω πως θα δουλέψουμε σήμερα με τέτοια καταπληκτική μέρα που κάνει εδώ στην Αθήνα!

Εδώ και μήνες που δουλεύω το accountant δεν μου υπολογίζει τους τύπους στα πρότυπα άρθρων που έχω φτιάξει. Υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να ΜΗΝ έχει παρόμοιο πρόβλημα για να με βοηθήσει να το ξεπεράσω ή είναι θέμα της singular όπως μου αναφέρθηκε και ΘΑΑΑΑΑΑ το διορθώσουν κάποια στιγμή;;;

Ευχαριστώ! Καλό κουράγιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟ ACCOUNTANT ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΠΛΕΟΝ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα τις 31/10/2004 αναμένεται το νεο πακετο παραθυρικό για λογιστες απο την logic το περιμενο και θα σας πω εντυπωσεις. δεν γραφω για διαφημιστικούς λογους γιατί μεχρι και σήμερα χρησιμοποιώ singular λογιστής και union μισθοδοσια. συγγνωμη που γραφω σαν επισκεπτης αλλα δεν προλαβα να κάνω εγγραφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GRZOKAS - Συνάδελφε δίκιο έχεις να είσαι απογοητευμένος με την υποστήριξη της DATA αλλα μήπως είσαι λίγο άδικος με το προγραμμα γενικός. Εχω υποφέρει τα πάνδυνα με τις μεγάλες κυρίες του χώρου (singular unisoft clogic) και μετά απο χρόνια χρήσης των προγραμμάτων της Data οτι είναι πολύ καλή σε πάρα πολλά θέματα (τιμολογιακή πολιτική, νέες εκδόσεις, ευχρηστία προγράμματος κτλ)

Ποια εταιρεία υποστήριξε οικοδομικοτεχνικά απο την πρωτη μέρα εφαρμογής του μέτρου των ΑΠΔ. Εδω οι άλλες εταιρείες δεν έστελναν ουτε των κοινων επιχειρήσεων τις ΑΠΔ σωστά.

Οσο για Εσοδα Εξοδα αυτο της Ipirotikis σε Dos είναι κοντα στο άριστο σε σχέση με οτι αλλο κυκλοφορεί.

Τωρα με τις αλλαγές περιβάλοντος τι κάνουμε που παμε

(και δεν συζητάω καν το ενδεχόμενο των τριων μεγάλων πλην ισος της unisoft που εκανε μια μαιμου-windows εφαρμογή αλλα τουλάχιστον είναι στο γνωστό μοτίβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GRZOKAS - Συνάδελφε δίκιο έχεις να είσαι απογοητευμένος με την υποστήριξη της DATA αλλα μήπως είσαι λίγο άδικος με το προγραμμα γενικός.

Ποια εταιρεία υποστήριξε οικοδομικοτεχνικά απο την πρωτη μέρα εφαρμογής του μέτρου των ΑΠΔ. Εδω οι άλλες εταιρείες δεν έστελναν ουτε των κοινων επιχειρήσεων τις ΑΠΔ σωστά.

Αγαπητέ CHRIS HARRISON,

Δεν αδικώ δεν έχω πρόθεση να αδικήσω κανέναν απλά αναφέρω γεγονότα.

Είχα 2 μισθοδοσίες Data Communication & Singular.

Πίστεψε με ότι `10-02`-2002 έστειλα μισθοδοσία οικοδομοτεχνικών έργων στο ΙΚΑ με την μισθοδοσία της Singular. H Data μας έκανε την τιμή να υποστηρίζει οικοδομοτεχνικά το ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2002.

Αν αμφιβάλεις ρώτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το παραθυρικό της data και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αλλάξω το dos μου πάλι data με όλα αυτά που ακούω. Το έχω αγοράσει και χρησιμοποιήσει και δεν βλέπω την τόση γκρίνια. Θα συμφωνήσω με έναν συνάδελφο που είπε κάτι που πρέπει να πάρουμε όλοι χαμπάρι τέλος τα χειρόγραφα και τέλος τα απλά computers και προγράμματα, πλέον ένας λογιστής πρέπει να ξέρει κάτι παραπάνω από το λογιστικό σχέδιο η να έχει μια ωραία υπάλληλο που να ξέρει κάτι παραπάνω από pc να του τα καταχωρεί :twisted: :):P :shock: :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΕΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ "ΣΤΟΧΟΣ" ΤΗΣ MULTISOFT A.E. (ΤΗΛ. `210-4941400`). ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟ ΔΙΑΤΕΛΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ, ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ, ΣΟΥ ΄ΛΕΩ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟ, ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΙΣΟΖΥΓΙΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ.

ΓΙΡΓΟΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ O ACCOUNTANT ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΥΦΗ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΑΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΡΓΟ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ( ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ..!!) ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ..!!! ΠΟΙΟ ΑΠΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΦΠΑ Ε3 ΚΕΡΔΗ ΖΗΜΙΕΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η SINGULAR EINAI KAI ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ!!

ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!!

Η SINGULAR EINAI MERCEDES ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΕΣΟΔΑ -ΕΞΟΔΑ IPIROTIKI ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΕΤΑ-ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ-ΑΠΡΟΣΚΟΠΤΑ -ΣΩΣΤΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑ.

ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

Επιτέλους, ήρθαν οι κομπιουτεράδες μου να μου δείξουν τις λειτουργίες του Accountant. Το έχω εγκαταστήσει από το καλοκαίρι, αλλά να' ναι καλά οι άνθρωποι που με θυμήθηκαν.

Αυτό που δε γνώριζαν :angry: είναι το πως κάνεις online update. Αν γνωρίζει κάποιος θα του είμαι υπόχρεως. Η έκδοση που έχω είναι η 2.19. Πιστεύω ότι υπάρχει νεότερη.

Εννοείται ότι θα σας πρήξω μέχρι να λυθούν όλες οι απορίες που θα μου δημιουργούνται στην πορεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ EXTRA ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΤΗΣ ΕΨΙΛΟΝ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ DEMO ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΗ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ EXTRA ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΤΗΣ ΕΨΙΛΟΝ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ DEMO ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΗ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ

Είναι όντως ένα εξαιρετικό πρόγραμμα το οποίο εξελίσσεται ταχύτατα. Αλλά είναι κάπως άσχετο το θέμα με τον Accountant.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, ΕΧΩ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ IPIROTIKI, ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, ήρθαν οι κομπιουτεράδες μου να μου δείξουν τις λειτουργίες του Accountant. Το έχω εγκαταστήσει από το καλοκαίρι, αλλά να' ναι καλά οι άνθρωποι που με θυμήθηκαν.

Αυτό που δε γνώριζαν  :angry: είναι το πως κάνεις online update. Αν γνωρίζει κάποιος θα του είμαι υπόχρεως. Η έκδοση που έχω είναι η 19. Πιστεύω ότι υπάρχει νεότερη.

Εννοείται ότι θα σας πρήξω μέχρι να λυθούν όλες οι απορίες που θα μου δημιουργούνται στην πορεία.

Δημήτρη είναι πολύ απλό.

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ONLINE UPDATΕ τουλάχιστον ακόμα.....

Η νεώτερη έκδοση είναι η 2.20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΒΡΕΤΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ACCOUNTANT 5 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ (ΑΛΟΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ ΦΤΑΝΟΥΝ)

ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΓΝΩΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ

ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΜΑΘΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΤΟ 50 % ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ DILERS ΝΑ ΣΑΣ ΛΥΣΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ACCOUNTANT  5  ΚΑΙ  ΞΕΡΟ  ΨΩΜΙ  (ΑΛΟΣΤΕ ΜΕ  ΤΑ  ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ  ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΜΕ  ΑΠΟ  ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ  ΜΑΣ ΜΟΝΟ  ΓΙΑ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ ΦΤΑΝΟΥΝ)

Μου άρεσε η παρατήρηση του συναδέρφου! Όντως αν βάλουμε κάτω τα χρήματα που χρειαζόμαστε για ετήσια υποστήριξη των προγραμμάτων που χρησιμοποιούμε , τις ετήσιες συνδρομές για περιοδικά , τις αγορές νέων βιβλίων και βοηθημάτων , τότε όντως φτάνουν μόνο για "ξερό ψωμί".........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-σοφια-

χρησιμοποίησε τησ ΤΕΣΑΕ την εμπορική εφαρμογή.ειναι αξιόπιστη και ΄δεν κολλάει άκόμα και αν εχεισ χιλιάδες αρχεια...μπορεισ να κατεβάσεισ download απο το site της

www.tesae.gr

δοκιμασμενο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που έχει αγοράσει την παραθυρική μισθοδοσία της Data Communication ? Και αν ναι είναι ευχαριστημένος????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...