Προς το περιεχόμενο

Accountant


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΤΗΣ C. LOGIC

KΑΙ ΜΕ ΨΗΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ EPSILON.

TO EXEI ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;

Ρίξε μια ματιά για το πρόγραμμα της Anacoda. Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια (δεν το έχω δουλέψει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
επισκέπτη Α.ΚΟΥΜ

ΑΠ ΟΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ(PAYROLL,UNION,C.LOGIC)TO ANACODA EINAI ΑΣΥΓΚΡΙΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ,ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ,ΠΛΗΘΟΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΩΝ ΓΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ,ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΕΥΕΛΙΞΙΑ).ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΤΗΣ ΑΠΔ,ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΥΠΟΒΟΛΗΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η εγκατάσταση του Accountant μου χάλασε τα windows, και έπρεπε να κάνω format, και δεύτερο για να δουλέψει το accountant, έπρεπε να κάνω αναβάθμιση στο σύστημα. Μιλάμε ότι είχα PIII 500

με μνήμη 256, φανταστείτε τι έχει να γίνει στα περισσότερα λογιστικά γραφεία με τους ξεπερασμένους υπολογιστές που δουλεύουν τα προγράμματα dos.

Το όλο πρόβλημα το έκανε η εγκατάσταση του SQL Server που γίνεται παράλληλα με τη λογιστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η εγκατάσταση του Accountant μου χάλασε τα windows, και έπρεπε να κάνω format, και δεύτερο για να δουλέψει το accountant, έπρεπε να κάνω αναβάθμιση στο σύστημα. Μιλάμε ότι είχα PIII 500

με μνήμη 256, φανταστείτε τι έχει να γίνει στα περισσότερα λογιστικά γραφεία με τους ξεπερασμένους υπολογιστές που δουλεύουν τα προγράμματα dos.

Το όλο πρόβλημα το έκανε η εγκατάσταση του SQL Server που γίνεται παράλληλα με τη λογιστική.

Μάλλον κάτι δεν "έβαλες" σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δούλευα παλιά το Λογιστή 3 της Singular και είχα αναγκαστεί να πάρω και το

Manager (εμπορικό) για να κόβω τα ΑΠΥ. Εδώ και τρία χρόνια χρησιμοποιώ τον

Accountant 5.

Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος. Νομίζω ότι είναι ικανοποιητικά

γρήγορο, λαμβάνοντας υπόψη ότι συνολικά ο χρόνος πλήρης διαχείρισης ενός

πελάτη (βιβλία, καταχωρήσεις, ΦΠΑ, ΚΕΠΥΟ, δηλώσεις) είναι σημαντικά

λιγότερος από ότι πριν.

Επιπλέον έχει μια σημαντική δυνατότητα που είναι η ομαδοποίηση των πελατών

μου μέσω των περιοχών εργασίας. Με αυτή δεν χρειάζεται να ξαναστήσω για κάθε

νέο πελάτη βιβλία, στήλες, συνδέσεις ΦΠΑ κλπ.

Με τις περιοχές εργασίας ο χώρος που πιάνει στο δίσκο μου είναι μειωμένος

κατά πολύ σε σχέση με το Λογιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω δει τα νέα προγράμματα της Epsilon Net από soft και ομολογώ ότι τα παιδιά πραγματικά έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά. Δουλεύουν σε windows και έχει ΄πάρα πολλές δυνατότητες. Αν κάποιος έχει δει κάτι ας μας πει για να ξέρουμε. Εδώ που τα λέμε έχω βαρεθεί να μονοπωλούν το χώρο εταιρίες όπως singular,data κτλ.

Άσε που αντί να ακούσουν αυτά που έχουν να πουν σου την λένε κι από πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δούλευα παλιά το Λογιστή 3 της Singular και είχα αναγκαστεί να πάρω και το

Manager (εμπορικό) για να κόβω τα ΑΠΥ. Εδώ και τρία χρόνια χρησιμοποιώ τον

Accountant 5.

Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος. Νομίζω ότι είναι ικανοποιητικά

γρήγορο, λαμβάνοντας υπόψη ότι συνολικά ο χρόνος πλήρης διαχείρισης ενός

πελάτη (βιβλία, καταχωρήσεις, ΦΠΑ, ΚΕΠΥΟ, δηλώσεις) είναι σημαντικά

λιγότερος από ότι πριν.

Επιπλέον έχει μια σημαντική δυνατότητα που είναι η ομαδοποίηση των πελατών

μου μέσω των περιοχών εργασίας. Με αυτή δεν χρειάζεται να ξαναστήσω για κάθε

νέο πελάτη βιβλία, στήλες, συνδέσεις ΦΠΑ κλπ.

Με τις περιοχές εργασίας ο χώρος που πιάνει στο δίσκο μου είναι μειωμένος

κατά πολύ σε σχέση με το Λογιστή

Όταν ξεκίνησα δική μου δουλειά επέλεξα singular ποτέ μα ποτέ δεν με «κρέμασε»

Το accountant είναι καλό ΑΛΛΟ ΟΧΙ και γρήγορο…

Προς Irene

Η `E-net` όντως κάνει καλεί δουλειά, θέλω να αλλάξω την μισθοδοσία της DATA COMMUNICATION και σκεφτόμουνα για το πρόγραμμα της `E-net` αλλά για να πους οι κύριοι τι μαγκιά είναι αυτή με τις εκδόσεις που έχουν? Ρωτάω γιατί με ξάφνιασε η πρόταση τους σε διαχωρισμό σε εκδόσεις... Μάλλον ο συνάδελφος κ. Τρικαλιώτης Κωνσταντίνος ( αν δεν κάνω λάθος ) έκανε την καλύτερη επιλογή μάλλον κάτι θα ξέρει….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δούλευα παλιά το Λογιστή 3 της Singular και είχα αναγκαστεί να πάρω και το

Manager (εμπορικό) για να κόβω τα ΑΠΥ. Εδώ και τρία χρόνια χρησιμοποιώ τον

Accountant 5.

Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος. Νομίζω ότι είναι ικανοποιητικά

γρήγορο, λαμβάνοντας υπόψη ότι συνολικά ο χρόνος πλήρης διαχείρισης ενός

πελάτη (βιβλία, καταχωρήσεις, ΦΠΑ, ΚΕΠΥΟ, δηλώσεις) είναι σημαντικά

λιγότερος από ότι πριν.

Επιπλέον έχει μια σημαντική δυνατότητα που είναι η ομαδοποίηση των πελατών

μου μέσω των περιοχών εργασίας. Με αυτή δεν χρειάζεται να ξαναστήσω για κάθε

νέο πελάτη βιβλία, στήλες, συνδέσεις ΦΠΑ κλπ.

Με τις περιοχές εργασίας ο χώρος που πιάνει στο δίσκο μου είναι μειωμένος

κατά πολύ σε σχέση με το Λογιστή

Όταν ξεκίνησα δική μου δουλειά επέλεξα singular ποτέ μα ποτέ δεν με «κρέμασε»

Το accountant είναι καλό ΑΛΛΟ ΟΧΙ και γρήγορο…

Προς Irene

Η `E-net` όντως κάνει καλεί δουλειά, θέλω να αλλάξω την μισθοδοσία της DATA COMMUNICATION και σκεφτόμουνα για το πρόγραμμα της `E-net` αλλά για να πους οι κύριοι τι μαγκιά είναι αυτή με τις εκδόσεις που έχουν? Ρωτάω γιατί με ξάφνιασε η πρόταση τους σε διαχωρισμό σε εκδόσεις... Μάλλον ο συνάδελφος κ. Τρικαλιώτης Κωνσταντίνος ( αν δεν κάνω λάθος ) έκανε την καλύτερη επιλογή μάλλον κάτι θα ξέρει….

Μπορείς σε παρακαλώ να διευκρινίσεις την επιλογή? Αν υπάρχει κάτι που δεν ξέρουμε να το μάθουμε. Εγώ πάντος δεν μπορώ να σου πώ για την μισθοδοσία γιατί δεν την έχω δει ακόμα αλλά τα έσοδα-έξοδα

ήταν πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λειτουργώ εδώ και 1 1/2 χρόνο της Data στα windows (μετάβαση από dos), εντυπώσεις:

1. δύσκολη και με προβλήματα η μεταφορά από dos (τα κατάφερα με αρκετή δυσκολία και τηλέφωνα) βέβαια πριν από 1 1/2 χρόνο.

2. από την στιγμή που έμαθα το πρόγραμμα καταχωρούσα σε 3πλάσια ταχύτητα από πριν (κυρίως ότι αφορά τα Ζ).

3. Αρκετά εύχρηστα και αναγκαία στοιχεία πλέον, όπως : άνοιγμα της καταχώρησης μέσα από την εκτύπωση βιβλίου εσόδων εξόδων, εννοείται μεταφορά καρτέλλας πελάτη ή προμηθευτή από άλλη εταιρεία, εύκολη καταχώρηση παγίων, αυτόματος υπολογισμός αποσβέσεων και ταυτόχρονη ενημέρωση του βιβλίου, απευθείας αποστολή των ΦΠΑ μέσα από το πρόγραμμα (και πληρωμή γι αυτούς που συνεργάζονται με συγκεκριμένη τράπεζα) και αναμένετε το ίδιο και για τα VIES, update μέσω internet μέσα από το πρόγραμμα κ.α.

4. Γενικά με το πρόγραμμα μπορείς να κάνεις πολύ γρήγορα καταχωρήσεις αρκεί βέβαια να κάνεις σωστή κωδικοποίηση λειτουργιών -αρχικά- σε κάθε εταιρεία.

5. Αρνητικά μπορούν να χαρακτηριστούν : - το ότι λειτουργούν μόνο κάτω από windows και όχι σε Linux π.χ. άρα έχουν και τα αρνητικά του λειτουργικού, - πιο αργά σε σχέση με τα dos στις εκτυπώσεις οθόνης αν ο υπολογιστής σου είναι παλιός, - προβλήματα στις εκτυπώσεις (ξεπερνιούνται εύκολα αν έχεις βασικές γνώσεις υπολογιστή ή κάποιον τεχνικό φίλο σου), - Καλή υποστήριξη τηλεφωνικά με "μεγάλο αρνητικό" ότι δεν μπορείς να τους πιάσεις στο τηλέφωνο (τελευταία αυτό έχει διορθωθεί), - και το βασικότερο αν τυχόν αγοράσεις και την φορολογία θα πρέπει να παλέψεις αρκετά με τον πρόγραμμα μέχρι να στις βγάλει σωστά.

Συμπερασματικά πρόκειτε για ένα πολύ καλό πρόγραμμα εσόδων εξόδων αλλά (πάντα υπάρχει ένα αλλά) χρειάζεται μεγάλη εμπειρία από τον χειριστή σε θέματα υπολογιστή και γενικότερα χειρισμού προγραμμάτων, εκτός των λογιστικών γνώσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δουλεύω Data Communication Γ΄ κατηγορίας. Είμαι πολύ ευχαριστημένη στο επίπεδο των απαιτήσεών μου... Αν όμως κάποιος χρειάζεται Αναλυτική .... άστο καλύτερα...

Γνωρίζω επίσης ότι το Meridian Έσοδα - Έξοδα (DOS) είναι το καλύτερο Β' κατηγορίας της αγοράς - αλλά ισχύει το ερώτημα, πόσο ακόμα θα το υποστηρίζουν.

Το Premium Μισθοδοσία της Data Communication δουλεύω κι εγώ, δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένη, δεδουμένου ότι τις μισές σχεδόν εργασίες τις κάνω "χειροκίνητα" από Excel (ένα βασικό μου πρόβλημα είναι ότι αν έχεις ασφαλιστικό ταμείο με πολλαπλές κρατήσεις, όπως πχ το ΤΑΤΤΑ, το πρόγραμμα αδυνατεί να εμφανίσει σωστά τα επιμέρους ποσά, και βγάζει μόνο σύνολα).

Έχω δεί Demο Μισθοδοσία Anacoda... Φαίνεται καλό, έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες υπολογισμών και προσωπικής διαμόρφωσης, θέλει όμως πολύ προσεκτικό και καλό "στήσιμο" εξ'αρχής για να είναι λειτουργικό.

Αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KALISPERA SE OLOUS,

DEN KSERO TI LETE GIA TA PROGRAMMATA TIS SINGULAR, ALLA INE `3-4` XRONIA MPROSTA.

OLES OI ETERIES MIXANOGRAFISIS THA PANE TA PROGRAMMATA TOUS SE WINDOWS PERIVALON..... OTAN OI IPOLOIPES THA KSEKINANANE I SINGULAR THA INE 5 XRONIA MPROSTA............

OSO GIA TIN KATHISTERISI POU LETE.....AN EXETE H/Y PRIN `4-5` XRONIA TI PERIMENETE........?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνάδελφοι τα προγράμματα της Εpsilon Νet είναι πολύ καλά και είναι πλήρως παραθυρικά. Εγώ έχω τα έσοδα εξοδα από τις αρχές του χρόνου και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένη. Και η σύμβαση είναι φτηνή. Στο πρόγραμμα της Μισθοδοσίας τσιμπάει λίγο αλλά από ότι εμαθα από συναδέλφους που το πηραν αξίζει τον κόπο. Εχουν όλες τις συμβάσεις εργασίας και αυτόματα γίνεται υπολογισμός των αμοιβών κτλ Το σημαντικότερο είναι ότι ολες οι αλλαγές γίνονται από το Internet και δεν εχεις να νοιάζεσαι για το πότε θα έρθει η δισκέτα κτλ. Ελπίζω να βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνάδελφοι τα προγράμματα της Εpsilon Νet είναι πολύ καλά και είναι πλήρως παραθυρικά. Εγώ έχω τα έσοδα εξοδα από τις αρχές του χρόνου και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένη. Και η σύμβαση είναι φτηνή. Στο πρόγραμμα της Μισθοδοσίας τσιμπάει λίγο αλλά από ότι εμαθα από συναδέλφους που το πηραν αξίζει τον κόπο. Εχουν όλες τις συμβάσεις εργασίας και αυτόματα γίνεται υπολογισμός των αμοιβών κτλ Το σημαντικότερο είναι ότι ολες οι αλλαγές γίνονται από το Internet και δεν εχεις να νοιάζεσαι για το πότε θα έρθει η δισκέτα κτλ. Ελπίζω να βοήθησα.

Συμφωνώ στο πλήρως παραθυρικό αλλά είναι και σωστό ? (μιλάω για το έσοδα - έξοδα).

Σε άλλη ενότητα μιλάνε για λάθος εκτύπωση βιβλίου εσόδων - εξόδων (δεν έχει σύνολα "εκ μεταφοράς" και "σε μεταφορά")!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΟΡΟΛΟΓ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ SINGULAR...

KAT'ARXHN ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ VERSION ? ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΕ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΕ VERSION ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕ ΤΑ ... ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ !!! ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΔ ΤΩΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΣΤΗ ΣΥΖΗΓΟ...

ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ...

ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΛΕΓΧΩ ΕΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ;

ΜΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ;

ΚΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ Τ'ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ .;;;

ΜΗ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ...

ΜΗ ΜΕ ΤΕΛΑΝΕΤΕ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ GRZOKAS ΚΑΙ ΝΑΤΑΣΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα προγράμματα windows έχω το «παράπονο» ότι δεν «σκέφτονται» και δεν «υποστηρίζουν» τα μάτια μου.

Τα dos-άδικα έχουν κάτι ... μεγέθη αριθμών ... νάααα !!! (μετά συγχωρήσεως).

Κάνεις έλεγχο από ένα μέτρο μακρυά.

Κάααααθεσαι και κάνεις έλεγχο.

Εκεί στα παραθυρικά όλα είναι ψείρες.

Ασε που και με τις οθόνες LCD & TFT τα νούμερα μπερδεύονται περισσότερο.

Τι τους πείραξε να έχουν παραμετροποίηση στις «οθόνες» και μεγέθη της επιλογής του χρήστη;

Είδατε στο excel που αλλάζεις ποσοστό προβολής ή μέγεθος γραμματοσειράς τι ωραία που είναι όλα;

Στα δικά μας (τα ελληνικά) τα λογιστικά τι τους πείραξε η παραμετροποίηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς προγράμματα της UNISOFT?

Τα έσοδα-έξοδα σοβαρή αδυναμία στο να υπολογίσουν `pro-rata` και φπα α'κατηγορίας.Μόνο για β'κατηγορίας κάνουν!!

Όσο για το πρόγραμμα "φορολογικών δηλώσεων" εκει να δείς χάλια!

Τα περιοδικά+demo για φορολογικές δηλώσεις (δωρεάν) ήταν ανώτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα δούλευε κανονικά στις αρχές Μαρτίου κάποια μικροπροβληματάκια που υπήρχαν διορθώθηκαν γρήγορα. Η φετινή εφαρμογή ήταν ολοκαίνουργια, και δε είχε "παρελθόν" αν λάβουμε υπόψην μας και τα προπέρσινα πρόβλήματα δεν πρέπει να λέμε κουβέντα. Ιντερνετ για τις νεες εκδόσεις και όλη η διαδικασία αυτόματη.

Πάντως μάλλον τα προγράμματα μου θα τα "γυρίσω" στην Ε7. Αν και στην αρχή τα πάρει στο κρανίο με το πρόγραμμα της μισθοδοσίας που έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνάδελφοι τα προγράμματα της Εpsilon Νet είναι πολύ καλά και είναι πλήρως παραθυρικά. Εγώ έχω τα έσοδα εξοδα από τις αρχές του χρόνου και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένη. Και η σύμβαση είναι φτηνή. Στο πρόγραμμα της Μισθοδοσίας τσιμπάει λίγο αλλά από ότι εμαθα από συναδέλφους που το πηραν αξίζει τον κόπο. Εχουν όλες τις συμβάσεις εργασίας και αυτόματα γίνεται υπολογισμός των αμοιβών κτλ Το σημαντικότερο είναι ότι ολες οι αλλαγές γίνονται από το Internet και δεν εχεις να νοιάζεσαι για το πότε θα έρθει η δισκέτα κτλ. Ελπίζω να βοήθησα.

Συμφωνώ στο πλήρως παραθυρικό αλλά είναι και σωστό ? (μιλάω για το έσοδα - έξοδα).

Σε άλλη ενότητα μιλάνε για λάθος εκτύπωση βιβλίου εσόδων - εξόδων (δεν έχει σύνολα "εκ μεταφοράς" και "σε μεταφορά")!!!!!

Το έχουν ήδη προχωρήσει αυτό το θέμα μου είπαν τα παιδιά της Epsilon και να το περιμένω με αναβάθμιση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...

ΟΤΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ Π.Χ. ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ, ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΩΣΕΙΣ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛ Η ΝΟΜΟΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς προγράμματα της UNISOFT?

Τα έσοδα-έξοδα σοβαρή αδυναμία στο να υπολογίσουν `pro-rata` και φπα α'κατηγορίας.Μόνο για β'κατηγορίας κάνουν!!

Όσο για το πρόγραμμα "φορολογικών δηλώσεων" εκει να δείς χάλια!

Τα περιοδικά+demo για φορολογικές δηλώσεις (δωρεάν) ήταν ανώτερο!

ΔΕΝ θα διαφωνήσω για όσα γράφεις για την unisoft . Και άλλα τόσα .

Pro rata όμως υπολογίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΥΡΙΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΕ ΤΟ ΚΕΠΥΟ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΦΠΑ ΣΤΟ ACCOUNTANT ΟΤΑΝ ΕΧΟΥ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ ΒΙΒΛΙΑ???????

Τι ακριβώς είναι αυτό που ρωτάτε, να διαβάζει, ή να κάνει data entry, από scanner ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...