Προς το περιεχόμενο
  • 0

Κλαδικές Συμβάσεις;


mariost

Ερώτηση

Χαιρετώ το forum, ως νέος χρήστης.

Θα ήθελα να μου πείτε, αν ξέρει κανείς, τις νέες κλαδικές συμβάσεις. Θέλω να μάθω τί μισθό παίρνουν π.χ. ο τεχνολόγος φυτικής παραγωγής, ο βοηθός μηχανικός, ο ηλεκτροτεχνίτης. Πώς και πού μπορώ να μάθω; Μήπως στην Επιθεώρηση Εργασίας; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ(ΕΡΓΑΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ, ΔΕΝ, ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΙΚΑ ΚΛΠ). ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΜΕΣΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ ΕΡΓΑΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ( www.`ergatiki-asfalistiki`.gr) ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ(ΕΡΓΑΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ, ΔΕΝ, ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΙΚΑ ΚΛΠ). ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΜΕΣΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ ΕΡΓΑΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ( www.`ergatiki-asfalistiki`.gr) ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΟΥ.

Υπάρχει και link στην αρχική σελίδα του site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Χμμ..... Το κακό είναι ότι δεν είμαι συνδρομητής του περιοδικού. Δεν γίνεται να ενημερωθώ κάπου δωρεάν;

Από τη κεντρική σελίδα αυτού του site, έχει δύο links.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Πού ακριβώς;

Στην αριστερή πλευρά, στο "ραστερ" με τίτλο Χρήσιμα Γενικά Θέματα το έκτο ( Νο 6 ) και το τελευταίο θέμα. Πάνω από τα logos των σχεδιαστών και της φιλοξενίας του site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη EYAGGELIA

ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ GUS.GR ΜΕΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ!

WELCOME TO THE CLUB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...