Προς το περιεχόμενο

4η Συγκέντρωση μελών του forum Taxheaven στο Πήλιο και άλλες διατάξεις.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι θεόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!

...Respect στο πρόσωπο σας !!!!

Και ένα πολιτικό τραγούδι αφιέρωμα σε όλους , αν απαιτηθεί από το κοινό υπάρχουν και άλλα τέτοια αντιστασιακά ...!!!

YΓ: Κίμωνα ..μή πάρεις τηλέφωνο ..ήδη σου φτιάχνω το CD.

13_pseftika_klaiei___nikos_panos.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 700
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά το πακέτο είχε ντοκυμαντέρ επιμορφωτικού περιεχομένου;

....μην έκανε κανένα λάθος το φιλαράκι μου....είχε και ευσεβείς πόθους για μια συνάντηση που δεν έγινε ποτέ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το πακέτο είχε ντοκυμαντέρ επιμορφωτικού περιεχομένου;

Μισό...να ρωτήσω τη σύζυγο !!!

...No Comments !!!

ΥΓ: Ανοιξε στη Φωτοθήκη ....Φωτό 4ης Συνάντησης να ανεβάσω το βράδυ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Ανοιξε στη Φωτοθήκη ....Φωτό 4ης Συνάντησης να ανεβάσω το βράδυ !!!

Αυτό γιατί μου ακούγεται απειλητικό? :P:rolleyes::D:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γιατί μου ακούγεται απειλητικό? :P:D:D:rolleyes:

...Μπα για σας τίποτε το ιδιαίτερο...εξάλλου έχω απόθεμα σας από την 3η Συνάντηση !!! :):DB)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσαμε κι εμείς στον προορισμό μας μόλις, αφού πρώτα κτυπήσαμε άλλη μιά διανυκτέρευση στον Βόλο λόγω

υποχρεώσεων.

Άς ξεκινήσουμε λοιπόν: Ευχαριστούμε τον Gus που μας έχει δώσει την δυνατότητα να εκτονωνόμαστε με αυτόν τον τρόπο.

Ευχαριστούμε τον Αλέκο για τον καλό συντονισμό και τις γενικά επιτυχημένες επιλογές του, αλλά και για τον κόπο και τον

χρόνο που αφιέρωσε για να πετύχει αυτή η συνάντηση, αλλά και όλα τα μέλη του forum με τις υπέροχες συζύγους τους,

γειά σου Νίκο :D , που μας χάρισαν αλησμόνητες στιγμές, φυσικά κι εγώ πιστεύω ότι η Πελοπόννησος δικαιούται την

επόμενη συνάντηση,γιατί οι εκ Πελοποννήσου ορμώμενοι είναι οι περισσότερο τακτικοί στις έως τώρα επίσημες και

ανεπίσημες συναντήσεις του forum, αλλά και διότι οι εξ Ηπείρου ορμώμενοι δεν δικαιούνται δια να ομιλούν καθώς δεν

έχουν πατήσει σε καμία συνάντηση, βέβαια αυτό αδικεί τον Παντελή που ήταν στο Βόλο, αλλά τι να κάνουμε έτσι

είναι η ζωή, μαζί με τους βασιλικούς ( Βλέπε broster) ποτίζονται ή μαραίνονται, αναλόγως και τα λοιπά χορταρικά.

Εκεί βέβαια γνωρίσαμε και καινούργιους συναδέλφους φίλους ( Βλέπε Μαρία Ορεστιάδα,Millamber ) οι οποίοι έδωσαν λίγο

απο την ζωντάνια τους και μας πρόσφεραν απλόχερα την ζεστή συντροφιά τους.Και μιά τελευταία παρατήρηση σε κάθε

συνάντηση περνάμε και καλλίτερα καθότι σχεδόν όλοι απο συνάντηση σε συνάντηση ξεδιπλώνουν όλο και πιο απλόχερα

τις πολύπλευρες προσωπικότητές τους με αποτέλεσμα να γνωρίζουμε σε βάθος ο ένας τον άλλον κι έτσι να αφίνουμε

κατα μέρος τις πάσης φύσεως επιφυλάξεις, και να διασκεδάζουμε καλλίτερα.

Είδες Αγορούλα τί έχανες τόσον καιρό? Άντε λοιπόν και με το καλό και στην 5η συνάντηση. Και κάτι για το τέλος :

Είσαστε όλοι και όλες οι δικοί μου άνθρωποι, που όταν είμαι μαζί τους αισθάνομαι καλά κι όταν είμαι μακρυά τους έχω

κάτι σαν σύνδρομο στέρησης, άντε πολλά είπαμε κι απόψε, θα επανέρθουμε δριμύτεροι :):P:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

........................

Τις καλησπέρες μας !!!! :rolleyes:B)

Γεία σου βρε Παναγιώτη , τουλάχιστον ελπίζουμε να ήπιατε κανά 2,3,4 ..........50 τσιπ'ρ'κια στην υγειά μας εεεεεε ??????!!!! :D

Για να ετοιμάζεσαι να τα πούμε από κοντά πως το λέει και ο Λιακόπουλος...... α ναι ο καιρός γαρ εγγύς :P:D και άσε τις συναντήσεις !!! :D:)

Παρουσιολόγιο δεν βλέπουμε πουθένα , η τελευταία μας ελπίδα είναι οι LandS αν έχουν ανέβει Βόλο και αυτοί τότε όντως είμαστε αδικιολόγητοι !!* :)

*Σημ . Αν δεν κάνω λάθος (που συνήθως ποτέ δε κάνω!!! :D ) μαζί με μας ,οι αγαπητοί μας LandS κρατάνε ψηλά τη σημαία της μη άφιξης σε συνάντηση (κόντρα στο ρεύμα !!!) !!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε πάλι τα ίδια.

Περάσαμε όμορφα στον Βόλο, ευχαριστούμε τους διοργανωτές για την άψογη οργάνωση, μπράβο gus και λοιπές κοινότυπες αηδίες.

Πρώτο όπου και να πηγαίναμε θα περνούσαμε καλά γιατί έτσι ήμαστε εμείς.

Εμένα με κάλυψε ο σύντροφος Νίκος.. :D

Να προσθέσω μόνο ότι εκτός της πλειοψηφίας που σας έχει σιχαθεί η ψυχή μου..

χάρηκα για την γνωριμία των συναδέλφων που συνάντησα για πρώτη φορά ..

κατά τάλλα .. καλή η παρέα σας .. αλλά βρωμάν τα πόδια σας.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρουσιολόγιο δεν βλέπουμε πουθένα , η τελευταία μας ελπίδα είναι οι LandS αν έχουν ανέβει Βόλο και αυτοί τότε όντως είμαστε αδικιολόγητοι !!* :)

*Σημ . Αν δεν κάνω λάθος (που συνήθως ποτέ δε κάνω!!! :P ) μαζί με μας ,οι αγαπητοί μας LandS κρατάνε ψηλά τη σημαία της μη άφιξης σε συνάντηση (κόντρα στο ρεύμα !!!) !!! :D

Κρατατε τις σημαιες εσεις.... ψηλα ομως ε ?

Εμεις, απλως, θα περναμε καλα !!!!!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατατε τις σημαιες εσεις.... ψηλα ομως ε ?

Εμεις, απλως, θα περναμε καλα !!!!!! :D

Καλάαααααααα Χρυσούλα ...... καλάααααααααα .......... σπρώξε πιο βαθειά το μαχαίρι στην καρδιά !! :)

Καλά ρε παιδιά , έλειπε ο φωτογράφος του φόρουμ (ντόκτορας !!) και δεν έχει ανέβει καμία φώτο ..... μη φοβάστε θα μείνει μεταξύ μας !! :P

ΥΓ Χρυσούλα θα τα πούμε και από κοντά τα υπόλοιπα .......... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε βγαλει κατι τοπια απο το Πηλιο, μουρλια, αυτα θα δειτε...

οχι που σας συνηθισαμε να βλεπετε χανουμακια .... να τα ξεχασετε αυτα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά τάλλα .. καλή η παρέα σας .. αλλά βρωμάν τα πόδια σας.. :D

Γι αυτο δεν εκατσες διπλα μου ? Εφτα φορες μπανιο εκανα σε δυο μερες :P

Και γω νομισα δεν σε αφησε η Αρχοντουλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μιλάμε ο Κωνσταντής βρήκε το τέλειο κόλπο. Γυρνάει με ένα μπουκάλι, πάει στον κάθε γνωστό και φίλο και πίνουν ένα μονορούφι. Ένα ο Κωνστταντής ένα ο φίλος. Για το καλό. Κι η Ιωάννα, αγρόν ηγόραζε.

Α ρε κάτι ιδέες που μου βαλες.

Να σαι καλά βρε Κωνσταντή. Με συγκίνησες πάλι.

Υ.Γ. Αλέκο, ευχαριστούμε πολύ.

Να είστε όλοι καλά, παριιστάμενοι και μη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Θεόφιλε,δύο τσιγάρα δρόμος ήτανε από 'κεί.

Να είσαι καλά να σε δούμε την άλλη φορά.

(...)

Βαγγέλης-Ελένη.

Βαγγέλη, έχω παρευρεθεί σε αρκετές συναντήσεις "τοπικού χαρακτήρα".. όσοι με γνώρισαν κατάλαβαν ότι

δεν είμαι άνθρωπος που δεν συμμετέχει στα "δρώμενα".. Θα το ήθελα και το προσπάθησα αλλά οι εδώ συνθήκες

δεν μου το επέτρεψαν..

Να είμαστε γεροί Βαγγέλη και σε κάποια άλλη συνάντηση θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μιλάμε ο Κωνσταντής βρήκε το τέλειο κόλπο. Γυρνάει με ένα μπουκάλι, πάει στον κάθε γνωστό και φίλο και πίνουν ένα μονορούφι. Ένα ο Κωνστταντής ένα ο φίλος. Για το καλό. Κι η Ιωάννα, αγρόν ηγόραζε.

Α ρε κάτι ιδέες που μου βαλες.

Να σαι καλά βρε Κωνσταντή. Με συγκίνησες πάλι.

Πάντα πιάνει !!! :D

Υ.Γ. Βέβαια δε πήγα σε όλους γιατί για μια στιγμή άρχισα να χάνω τα ζάλα. :D . και λέω: "βρε δε κάθεσε στ'αυγά σου.." :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά SOS κάποιος που έχει ανεβάσει ξανά φωτογραφίες και ξέρει άς δώσει τις σχετικές οδηγίες ή τηλεφωνικώς ή με pm

γιατί δεν έχω ξανανεβάσει και δεν κατέω :P:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί βέβαια γνωρίσαμε και καινούργιους συναδέλφους φίλους ( Βλέπε Μαρία Ορεστιάδα,Millamber ) οι οποίοι έδωσαν λίγο

απο την ζωντάνια τους και μας πρόσφεραν απλόχερα την ζεστή συντροφιά τους.Και μιά τελευταία παρατήρηση σε κάθε

συνάντηση περνάμε και καλλίτερα καθότι σχεδόν όλοι απο συνάντηση σε συνάντηση ξεδιπλώνουν όλο και πιο απλόχερα

τις πολύπλευρες προσωπικότητές τους με αποτέλεσμα να γνωρίζουμε σε βάθος ο ένας τον άλλον κι έτσι να αφίνουμε

κατα μέρος τις πάσης φύσεως επιφυλάξεις, και να διασκεδάζουμε καλλίτερα.

Είδες Αγορούλα τί έχανες τόσον καιρό? Άντε λοιπόν και με το καλό και στην 5η συνάντηση. Και κάτι για το τέλος :

Είσαστε όλοι και όλες οι δικοί μου άνθρωποι, που όταν είμαι μαζί τους αισθάνομαι καλά κι όταν είμαι μακρυά τους έχω

κάτι σαν σύνδρομο στέρησης, άντε πολλά είπαμε κι απόψε, θα επανέρθουμε δριμύτεροι :D:P:D

Εγώ ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα για ένα ή και περισσότερα κρασάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Βέβαια δε πήγα σε όλους γιατί για μια στιγμή άρχισα να χάνω τα ζάλα. :D . και λέω: "βρε δε κάθεσε στ'αυγά σου.." :D

δλδ αν δεν καθόσουν στ'αυγά σου και δεν έχανες τα ζάλα .. θα χόρευες κι άλλο? :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά SOS κάποιος που έχει ανεβάσει ξανά φωτογραφίες και ξέρει άς δώσει τις σχετικές οδηγίες ή τηλεφωνικώς ή με pm

γιατί δεν έχω ξανανεβάσει και δεν κατέω :P:D :D

Παναγιωτη θα σου πω αλλα ειπαμε μονο τοπια θα ανεβασουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα για ένα ή και περισσότερα κρασάκια.

Για αυτό νάσαι σίγουρος. :D:D:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστρέψαμε και εμείς χθες νωρίς το απόγευμα

Μόλις φτάσαμε στο σπίτι ο Ορφέας μου ζήτησε να γυρίσουμε στο Πήλιο γιατί θέλει να παίξει με τους: Σταυρο, Παναγιώτη, Κωνσταντίνο Κίμωνα και Θανάση - Εγώ απλώς μεταφέρω ονόματα δεν κάνω σχόλια :P

Επίσης θέλει να παντρευτεί την Μαρία απο την Ορεστιάδα αλλά τελικά θα παντρευτεί μιά άλλη που δεν θυμάται το όνομά της γιατι η Μαρία έχει μακρυά μαλλιά και τον εμποδίζουνε ενω η άλλη έχει τα μαλλιά της κοτσίδα.

Απολογισμός

Μιας και ειναι η πρώτη φορά που ήρθα σε επισημη συναντηση του forum,

- περα απο το ότι πέρασα φανταστικα καταπληκτικα και τοσο καλα που δεν μπορώ να περιγραψω....

- περα απο τα πολλα ευχαριστω στον εμπνευστή της συναντησης και στον οικοδεσπότη ( α και στον boss έτσι γιατι έτσι)

...υπάρχει κάτι άλλο:

Στο ταξίδι της επιστροφής σκεφτόμουν ότι με πολλούς δεν αποχαιρετιστήκαμε αλλα καλύτερα έτσι γιατι στην πραγματικότητα δεν αισθάνομαι ότι φυγαμε ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ όλοι μαζι

επισης δεν χρησιμοποιησα ποτε την εκφραση "χαρηκα για την γνωριμια" Ποιά γνωριμια; Ακομα και μελη του forum που δεν ξέρω είναι σαν να γνωριζόμαστε χρόνια

αυτα

και εις άλλες συναντησεις με υγεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Νινα .... :P

Εμειναν και πολλες συζητησεις στη μεση γιατι καποιος αλλος διεκοπτε, κατι αλλο θυμομασταν και παντα μενει αυτη η αισθηση οτι δεν ειχες αρκετο χρονο για ολους ...

Ειχαμε και πολλες συζυγους και πολυ θαθελα να μιλησω και να τις γνωρισω καλυτερα ολες, αλλα εμεινα παλι με πολλες εκκρεμοτητες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους σας... σημερα το πρωι ξυπνησα και εψαχνα την Μαρία ... δεν την ειδα στο δωματιο και λεω.... για πρωινο θα ειναι κατω... αφου συνηλθα λιγο διαπιστωνω οτι ειμαι σπιτι μου ....... :P

μια χαρα παμε....

εμεινα ομως με μια απορια απ τα μπουζουκια ήταν τελικα (φυσικά ή φούσκα ) :D:D:D

οφείλω να ομολογήσω οτι περασα πολυ ομορφα , πολυ γελιο η παρεα ήταν πολυ καλη δεν μπορεσα να τους γνωρίσω όλους ίσως καποια άλλη στιγμή, αλλα κι απο διασκεδαση ο βόλος εχει πολυ καλη βραδυνή

ζωή κι ωραία μαγαζια π.χ:"μεθεξίς"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π Α Ρ Ο Υ Σ Ι Ο Λ Ο Γ Ι Ο

ΑΓΟΡΟΥΛΑ..................................Παρουσα παντου και ανελλιπως

Christine.................................... Παρουσα

Diba.......................................... Διομηδης-Ολγα παροντες

Δημήτρης ΚΛΜ............................ Δημητρης -Νατασα-Σταυρος-Παναγιωτης απαντες παροντες

Das ...........................................Κιμωνας-Βικυ-Μπεμπα-κοριτσια

Compexpert .............................. Δημητρης-Χρυσα

+λάκης...................................... Κωστης-Ιωαννα

chokolataki ................................ Δικαιογημενως απουσα

Bandy..................................... ..Απων

Μαρκα........................................Παρουσα

Voodoo......................................Δημητρης-Σοφια

Grzokas...................................... Γρηγορης (ηρθε ειδε απηλθε)

Gus............................................Παρων

pallips.........................................Παναγιωτης-?

Vats...........................................Απων

Roxanne......................................Νινα-Κωστας-Ορφεας

Fafoutis........................................Βαγγελης -Ελενη

Αλέκος.........................................Αλεκος και Βιβη οι πρωτοι αρχηγοι !!!!!!!!!

Danaie......................................... Κατερινα -Δαναη

Proodeutiki................................... Νικος-Σοφια

Μιτακ........................................... Γιωργος - Αρχοντια - Ελισαβετ

Υiannis................................... Γιαννης -Αννα-Μαρία - Σοφία

Nikos_b........................................ ???????-Πολυτιμη (Στη Βυζιτσα τον ακουσα να φωναζει τη Πολυτιμη, μετα χαθηκε)

TEO.............................................Θανασης

Ζουbi........................................... Βαγια

Cel .............................................Χρηστος

Xρύσα.......................................... Παρουσα (σιγα μην ελειπα)

Dcorfu......................................... Δικαιολογημενος (προτιμησε να ψηφισει)

235711.........................................Γιαννης

Panforos......................................Παναγιωτης-Λιτσα

dhatzi..........................................Δημητρης-Ποπη

Ειρήνη........................................ Παρουσα

Soulis ... .............................. Θανασης-Αρχοντουλα (εδω μας τρελλαινει, εκει βρε Αρχοντουλα γιατι ηταν ησυχος?)

Anast ...................................Απων

Dionyssios Kounadis................δεν τα καταφερε

a.a. .......................................... Παρων

Sothris........................................ Παρων με την κορη του Ευγενία

Pantelhs..................................... Παντελης-Ελενη

Sarimarina................................. Απουσα

Chris Harrison................................Δικαιολογημενος

Latina...................................Απουσα

Lands...................................Αποντες

Xαλκιδαίος............................ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ

Καρολος...............................Απων

Broster (για το καλό του..).....ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΙ

Grand.........................................Απων

Μιλτιαδης

Πανος

φιλοι Νικου Pro

Konspapa με συζυγο και ΓΙΟ ................(τολμησε και κερδισε τις εντυπωσεις, για το επιμελητηριο θα δειξει)

Μαρια Ορεστιαδα

Βοηθατε και σεις βρε παιδια ....

Οι αποντες μεγαλα παιδια ειναι να βρουν μια καλη δικαιολογια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...