Προς το περιεχόμενο

4η Συγκέντρωση μελών του forum Taxheaven στο Πήλιο και άλλες διατάξεις.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν , εγιναν οι παρακάτω κρατήσεις :

NikosB 9/11 και 10/11 δίκλινο με δυνατοτητα προσθήκης μία ακομα κλίνης (κατόπιν εντολής του ιδίου) κατι παραπανω θα ξερει .

Τρεμε Πολυτίμηηηηηηηηηηηηηηηηηηη B):D

GUS 9/11 και 10/11 μονοκλινο με δυνατοτητα προσθήκης πολυκρεβατου :):D

ΤΕΟ 69+1 9/11 και 10/11 μονοκλινο χωρις δυνατοτητα προσθηκης κατοπιν εντολής Σοφίας (σιγα μην σε αφηνα έτσι)

Και αφου έχουμε πλέον γνωριστεί με τον κύριο Χαλέβα , οποιος άλλος θελει , ας επικοινωνησει μαζί μου η με τον +λάκη , η με τον diba με pm για να κανονισουμε τα διαδικαστικα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 700
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνεχιζω ......

Agori μονοκλινο με δυνατοτητα προσθηκης B):D (πληρωμένο για δυο ημέρες) δεν πιστευω να με κανεις να χάσω τα φράγκα :):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Παναγιώτη μου αφού ξέρεις πόσο στεναχιωριόμαστε που δεν ερχόμαστε , άσε που μας έχουν τύχει και πολλά , ξέρεις τη κατάσταση .

Εντάξει είμαστε και ψιλοσνόμπ αλλά δε το κάνουμε και θέμα !! :o

Μόνο αν έρθουν και οι φίλοι μας οι LandS θα το σκεφτούμε !! :)

Άσε που θα χάσουμε από τις ιστορικότερες και σημαντικότερες στιγμές του φόρουμ , εεε Γρηγόρη !! B)

Παρακαλώ να μου στείλετε και το σχεδιάγραμμα με τις θέσεις στο πούλμαν !! :D

Έχε χάρη που δεν μου ήρθαν όπως τα υπολόγιζα και απέ θα σας έλεγα , θα είχατε κλείσει όλοι ωραία και καλά στο Βόλο και θα σας πέταγα καμιά "βόμβα" και μετά θα έβλεπα αν έρχεστε στην Ήπειρο ή όχι !! :o

]ΥΓ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΠΙΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

¨Ενα mentium μου είπε ότι το δεύτερο Σ/Κύριακο του Νοεμβρίου πρόκειται να γίνει μία απαγωγή....που θα κάνει λέει πάταγο...

Κατά Ηπειρο μεριά την προσδιόρισε... Forumisteς Taxheavenistes λέει ότι θα είναι ...οι δράστες της απαγωγής αλλά και τα θύματα :o

Οι δράστες θα οδηγήσουν βιαίως τα θύματά τους στις βουνοπλαγιές του Πηλίου...

¨Εχει ήδη ενημερωθεί και ο αγαπητός Πάνος Σόμπολος που θα καλύψει αποκλειστικά το θέμα. :D

Μόλις τέλειωσε το mentium, με παρακάλεσε να μην τίποτα σε κανέναν .... :D

Τσιμουδιά εγώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχιζω ......

Agori μονοκλινο με δυνατοτητα προσθηκης B):D (πληρωμένο για δυο ημέρες) δεν πιστευω να με κανεις να χάσω τα φράγκα :):D

τι να το κανει το δωματιο βρε Κιμωνα η Αγορουλα????

αφου Λαμιωτες και Λαρσαιοι πανε για καφε στο Βολο!!!!!

Αυτοκινητο εχει

οποτε οι Λαρσαιοι και οι Λαμιωτες (+αγορουλα) θα ανεβοκατεβαινουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να το κανει το δωματιο βρε Κιμωνα η Αγορουλα????

αφου Λαμιωτες και Λαρσαιοι πανε για καφε στο Βολο!!!!!

Αυτοκινητο εχει

οποτε οι Λαρσαιοι και οι Λαμιωτες (+αγορουλα) θα ανεβοκατεβαινουνε

Λες να το ακυρώσω Αποστόλη ??

Και να την ανεβοκατεβάζουμε ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Παναγιώτη μου αφού ξέρεις πόσο στεναχιωριόμαστε που δεν ερχόμαστε , άσε που μας έχουν τύχει και πολλά , ξέρεις τη κατάσταση .

Εντάξει είμαστε και ψιλοσνόμπ αλλά δε το κάνουμε και θέμα !! :o

Μόνο αν έρθουν και οι φίλοι μας οι LandS θα το σκεφτούμε !! :)

Άσε που θα χάσουμε από τις ιστορικότερες και σημαντικότερες στιγμές του φόρουμ , εεε Γρηγόρη !! :D

Παρακαλώ να μου στείλετε και το σχεδιάγραμμα με τις θέσεις στο πούλμαν !! :o

Έχε χάρη που δεν μου ήρθαν όπως τα υπολόγιζα και απέ θα σας έλεγα , θα είχατε κλείσει όλοι ωραία και καλά στο Βόλο και θα σας πέταγα καμιά "βόμβα" και μετά θα έβλεπα αν έρχεστε στην Ήπειρο ή όχι !! :o

Πρακτικά είναι αδύνατο να μη γίνει συγκέντρωση εδώ !! (βέβαια πρέπει να μας κάτσει και εκείνο το τζόκερ που λέγαμε !!!)

ΥΓ 1 Όσο εσείς θα πίνετε tsipourakia στο Βόλο εμείς θα πνίγουμε το πόνο μας με λεμονάδες στο Σάββα !!!

Καλημέρα Χρυσούλα !! :D

ΥΓ 2 Παναγιώτη μου σας έχουμε φέρει λίγο λίγο όλους εδώ οπότε έχουμε πάρει μια μικρή γεύση (ποδαρικό μας είχε κάνει η καταπληκτική οικογένεια του ΚΛΜ , ο Κάρολος δε μετράει γιατί είναι από εδώ :) ) , ο VATS μου γλύτωσε εφέτος από λάθος δικό μου και η ΜΑΡΚΑ από λάθος δικό της :D και επίσης και μερικοί άλλοι πολύ καλοί μας φίλοι που τους περιμένουμε αλλά δεν ..... (SOULIS The one and only , dhatzi, +λακης, dkorfu, cel, anast, das κλπ) καλά για τον Γρηγόρη δε λέω , χρυσό τον έχω κάμνει . :)

ΥΓ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΠΙΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Για πλατινένιο Απόστολε παίζει τίποτα ή το κρατάς για να σας δείξουμε έλεος μέσα στην λεωφώρω (τα Ω δεν αφορούν ορθογραφικό λάθος!! B) ) ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¨Ενα mentium μου είπε ότι το δεύτερο Σ/Κύριακο του Νοεμβρίου πρόκειται να γίνει μία απαγωγή....που θα κάνει λέει πάταγο...

Κατά Ηπειρο μεριά την προσδιόρισε... Forumisteς Taxheavenistes λέει ότι θα είναι ...οι δράστες της απαγωγής αλλά και τα θύματα :D

Οι δράστες θα οδηγήσουν βιαίως τα θύματά τους στις βουνοπλαγιές του Πηλίου...

¨Εχει ήδη ενημερωθεί και ο αγαπητός Πάνος Σόμπολος που θα καλύψει αποκλειστικά το θέμα. B)

Μόλις τέλειωσε το mentium, με παρακάλεσε να μην τίποτα σε κανέναν .... :)

Τσιμουδιά εγώ :D

Στις πλαγιές του Πηλίου ε? Και τι θα γίνει εκεί? Δεντροφύτευση? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¨Ενα mentium μου είπε ότι το δεύτερο Σ/Κύριακο του Νοεμβρίου πρόκειται να γίνει μία απαγωγή....που θα κάνει λέει πάταγο...

Κατά Ηπειρο μεριά την προσδιόρισε... Forumisteς Taxheavenistes λέει ότι θα είναι ...οι δράστες της απαγωγής αλλά και τα θύματα

Οι δράστες θα οδηγήσουν βιαίως τα θύματά τους στις βουνοπλαγιές του Πηλίου...

¨Εχει ήδη ενημερωθεί και ο αγαπητός Πάνος Σόμπολος που θα καλύψει αποκλειστικά το θέμα.

Μόλις τέλειωσε το mentium, με παρακάλεσε να μην τίποτα σε κανέναν ....

Τσιμουδιά εγώ .

Χμμμμ :)

:o

Για πλατινένιο Απόστολε παίζει τίποτα ή το κρατάς για να σας δείξουμε έλεος μέσα στην λεωφώρω (τα Ω δεν αφορούν ορθογραφικό λάθος!! :D ) ??

Καλαααααααα Γκρέγκορι , καλάαααααα , αύριο δε θα σε πάρω τηλέφωνο , sms σε κάθε τεμάχιο θα έχεις για να το ............. καταλάβεις !!! B):o

ΥΓ Να γράψω κι'άλλα ??!!! :D:o Κάνε άλλο θέμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο τι γίνεται ????

Εχεις κανονισει με τον μαφιόζο τον Χανιώτη :D:PB)

Δεν πιστευω να μην εχεις ετοιμασει όλα τα σχετικα :wacko::rolleyes::wub::ph34r:

Ρε σύ Κίμωνα για εξήγησε τι εννοείς γιατί δεν σε καταλαβαίνω, εγώ κανόνισα με τον κύριο Χαλέβα δεν ξέρω τι εννοείς

για τα σχετικά και για τους Χανιώτες εξηγήσου :o:huh:<_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ με κόκκινο.

μας δουλεύεις Δημήτρη?

τι κόκκινο..

εσύ πράσινος απ'τα γενοφάσκια σου..

με κρυφολαοϊκές τάσεις απ'ότι βλέπω.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστολε για σενα δεν επιμενω....

δεσμευμενος ανθρωπος εισαι ... υποχρεωσεις εχεις ... <_<

στειλε ομως την Ελενη, μια και θαρθει ο Παντελης με αυτοκινητο νομιζω πως μπορει να την φερει ... Καλη ιδεα ε?

Η πρόταση έγινε πριν ακόμη το αποφασίσω. Πάνω από μισή ώρα μιλάγα με στο τηλ. Αφού μολις το έκλεισα βούιζε τ' αυτί μου.

Αλλά τον ξέρεις τώρα. Ναι..., ωραία θα είναι...., αλλά ξέρεις...., θα δούμε..., μάλλον..., ξέρω κι εγώ..., μπα δεν νομίζω. :rolleyes:

Απλά έκανε μισή ώρα να μου το πει. :D Και το κακό είναι ότι επηρεάζει και κανονίζει και για τους υπόλοιπους.

Πάντως εγώ μάλλον θα ξεκινήσω από Πρέβεζα για το Βόλο. Μόλις τρία χιλιόμετρα μακριά τους.

Άρα και την τελευταία στιγμή είμαι διαθέσιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soulis !!! ...............................Ισως 2 4- ότι κάτσει----ΕΚΛΕΙΣΕ--------

το ίσως παραμένει.. αλλά δεν βαριέσαι για 80 ευρώ θα κλέμε.. :rolleyes:

Μαρίνα αν δεν τα καταφέρω..εξασφάλισες δωμάτιο...χωρίς υποχρεώσεις.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soulis !!! ...............................Ισως 2 4- ότι κάτσει----ΕΚΛΕΙΣΕ--------

το ίσως παραμένει.. αλλά δεν βαριέσαι για 80 ευρώ θα κλέμε.. <_<

Μαρίνα αν δεν τα καταφέρω..εξασφάλισες δωμάτιο...χωρίς υποχρεώσεις.. :rolleyes:

http://youtube.com/watch?v=s8kzNHikWXc :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρόταση έγινε πριν ακόμη το αποφασίσω. Πάνω από μισή ώρα μιλάγα με στο τηλ. Αφού μολις το έκλεισα βούιζε τ' αυτί μου.

Αλλά τον ξέρεις τώρα. Ναι..., ωραία θα είναι...., αλλά ξέρεις...., θα δούμε..., μάλλον..., ξέρω κι εγώ..., μπα δεν νομίζω. <_<

Απλά έκανε μισή ώρα να μου το πει. :D Και το κακό είναι ότι επηρεάζει και κανονίζει και για τους υπόλοιπους.

Πάντως εγώ μάλλον θα ξεκινήσω από Πρέβεζα για το Βόλο. Μόλις τρία χιλιόμετρα μακριά τους.

Άρα και την τελευταία στιγμή είμαι διαθέσιμος.

Μωρε ξερω τι θελει αυτος για να μαθει....

τον καλομαθαμε να πηγαινουμε ολοι να τον βλεπουμε .... :rolleyes:

για να περασει κανενα καλοκαιρι, να μην τον επισκεφτει κανεις, να δεις πως θα τα κανονιζει ολα. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρόταση έγινε πριν ακόμη το αποφασίσω. Πάνω από μισή ώρα μιλάγα με στο τηλ. Αφού μολις το έκλεισα βούιζε τ' αυτί μου.

Αλλά τον ξέρεις τώρα. Ναι..., ωραία θα είναι...., αλλά ξέρεις...., θα δούμε..., μάλλον..., ξέρω κι εγώ..., μπα δεν νομίζω. <_<

Απλά έκανε μισή ώρα να μου το πει. :D Και το κακό είναι ότι επηρεάζει και κανονίζει και για τους υπόλοιπους.

Πάντως εγώ μάλλον θα ξεκινήσω από Πρέβεζα για το Βόλο. Μόλις τρία χιλιόμετρα μακριά τους.

Άρα και την τελευταία στιγμή είμαι διαθέσιμος.

Καλά και από την ίδια την πατρίδα !!! Δε το περίμενα :ph34r: !!

Ρε συ Παντελή για τη συγκέντρωση λέγαμε ??? Τώρα κατάλαβα :huh: !!

Θα δούμε . Είναι πολύ νωρίς ακόμη .

Μωρε ξερω τι θελει αυτος για να μαθει....

τον καλομαθαμε να πηγαινουμε ολοι να τον βλεπουμε .... :rolleyes:

για να περασει κανενα καλοκαιρι, να μην τον επισκεφτει κανεις, να δεις πως θα τα κανονιζει ολα. :P

ΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μη λές τέτοια βρε Χρυσούλα !!! :wacko:

Σας δεχόμαστε και τις άλλες εποχές !!! :o

Ποίοι έχουν σειρά φέτος ..... ??? :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soulis !!! ...............................Ισως 2 4- ότι κάτσει----ΕΚΛΕΙΣΕ--------
Soulis !!! ..............................ΙΣΩΣ 4------------?--------?-ΕΚΛΕΙΣΕ---------

φωτογράφε ..φωτοχάλια μας έκανες με δυο κεφάλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλογος συμμετοχών:

Με κόκκινο είναι ΟΚ.

Με μπλέ εχουν εκρεμμότητες.

Με πράσινο "ίσως"

==============================================================================

-----------------------------Ατομα -- Για τις διαδρομές --- Δωμάτιο ---- Κράτηση Ξενδχ ----Παρατηρήσεις

----------------------------------------Πούλμαν -- Ι.Χ---------------------ΑΙΓΛΗ---------------------

================================================================================

Christine.................................... 1------- ΠΟΥΛΜ---------ΕΚΛΕΙΣΕ--------

Diba.......................................... 3------------------ΙΧ-----ΕΚΛΕΙΣΕ--------

Δημήτρης ΚΛΜ............................ 5-------ΠΟΥΛΜ--------- ΕΚΛΕΙΣΕ--------(Κυριακή με Ι.Χ.)

Das ...........................................5------ - ----------ΙΧ- ---ΕΚΛΕΙΣΕ---------

Compexpert .............................. 2 --------ΠΟΥΛΜ ---- ---ΕΚΛΕΙΣΕ---------

+λάκης...................................... 3----------------- ΙΧ-----ΕΚΛΕΙΣΕ--------(Κυριακή με Ι.Χ.)

chokolataki ................................ 1-------- ΠΟΥΛΜ --------ΕΚΛΕΙΣΕ---------

ΑllBandy..................................... 2---------ΠΟΥΛΜ--------ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧ

Μαρκα........................................1------------------ΙΧ-----ΕΚΛΕΙΣΕ---------

Voodoo......................................2--------------------------ΕΚΛΕΙΣΕ---------

Grzokas...................................... 5---------------- ΙΧ-----ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧ

Gus............................................1-------- ΠΟΥΛΜ----------ΕΚΛΕΙΣΕ---------

pallips.........................................2 --------ΠΟΥΛΜ -------ΕΚΛΕΙΣΕ--------(Κυριακή με Ι.Χ.)

Vats...........................................2------------------ΙΧ----ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧ

Roxanne...................................... 3-----------------ΙΧ----ΕΚΛΕΙΣΕ--------

Fafoutis........................................2--------ΠΟΥΛΜ-------ΕΚΛΕΙΣΕ--------(Κυριακή με Ι.Χ.)

Αλέκος.........................................2------ ΠΟΥΛΜ--------ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧ

Danaie......................................... 2--------ΠΟΥΛΜ-------ΕΚΛΕΙΣΕ--------(Κυριακή με Ι.Χ.)

Proodeutiki................................... 2--------ΠΟΥΛΜ-------ΕΚΛΕΙΣΕ---------

Μιτακ........................................... 4-------------------ΙΧ---

Υiannis...................................Ισως.4------------------------

Nikos_b........................................ 2--------ΠΟΥΛΜ-------ΕΚΛΕΙΣΕ-------- ( Κυριακή ΙΧ )

TEO.............................................2------------------------ΕΚΛΕΙΣΕ--------

Ζουbi...........................................2---------ΠΟΥΛΜ-------ΕΚΛΕΙΣΕ---------

Cel .............................................1---------ΠΟΥΛΜ--------ΕΚΛΕΙΣΕ--------

Xρύσα..........................................1--------ΠΟΥΛΜ---------ΕΚΛΕΙΣΕ---------

Dcorfu......................................... 2---------ΠΟΥΛΜ---------

235711.........................................2--------ΠΟΥΛΜ---------ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧ

Panforos...................................... 2--------ΠΟΥΛΜ--------ΕΚΛΕΙΣΕ--------(Κυριακή με Ι.Χ.)

dhatzi..........................................2............ΠΟΥΛΜ--------ΕΚΛΕΙΣΕ--------(Κυριακή με Ι.Χ.)

Ειρήνη........................................ 1---------ΠΟΥΛΜ--------ΕΚΛΕΙΣΕ--------

Soulis ... ..............................ΙΣΩΣ 2--------ΠΟΥΛΜ--------ΕΚΛΕΙΣΕ--------(ότι κάτσει: π.χ. ντόρθια)

Anast ...................................Ισως 2-------(Παίζεται.. 90% !!!)

Dionyssios Kounadis................Ισως 2------("Εφόσον οι συνθήκ.μου το επιτρέψ.θα χαρώ να είμαιμαζίσας.")

a.a. .......................................... 1 -------------------ΙΧ----ΕΚΛΕΙΣΕ- ("Μόνο αν έχω σεμινάρ δεν θα έρθω.")

Sothris........................................ 3 --------ΠΟΥΛΜ--------ΕΚΛΕΙΣΕ

Pantelhs..................................... 2 -------------------ΙΧ----ΕΚΛΕΙΣΕ-----------------------------------------

Sarimarina................................. 1--------------------ΙΧ---ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧ------------------------

Chris Harrison................................1------------------ΙΧ-----------------------------------------------------

Latina...................................Ισως 1----------ΠΟΥΛΜ---------------------- ( Κυριακή ΙΧ )---------------------

Lands...................................Ισως ?----------------------------------------------------------------------------

Xαλκιδαίος............................Ισως ?----------------------------------------------------------------------------

Καρολος...............................Ισως ?----------------------------------------------------------------------------

Broster (για το καλό του..).....Ισως ?----------------------------------------------------------------------------

====

Σύνολα συμμετοχής: περίπου 77.(μετράω μόνο τα κόκκινα)

Ως τώρα περίπου:

Σε μεταφ. μέσο:...Σάββ.....Κυρ.

Με λεωφορείο........42.......23

Με Ι.Χ. τους...........35.......54

-------------------------------------=====----=======

.................................77........77.

Y.Γ 1 Υπάρχουν ακόμα απουσίες λέω... :D

Y.Γ 2 Τελική ημερομηνία: Παρ. 9Νοε -Κυρ 11 Νοε (Διαμονή 9 και 10 Νοε).

Υ.Γ 3 Διαδρομή: Παρασκευή:

Συνάντηση-κουβέντα-τσίπουρα σε κάποια αίθουσα αρχικά και μετά σε τσιπουράδικο.

Σάββατο:

ΟΛΟΙ σε ένα λεωφορείο, χωρίς ΕΙΧ, χωρίς καθυστερήσεις συνεννόησης (που θα πάμε, που θα παρκάρουμε, κλπ, κλπ) και πάμε Πήλιο. Από το Πρωί.

Ξεκινάμε 10.00

Ζαγορά 11,30 καφέ ή τσίπουρα - Αναχώρηση 13,00

Αι-Γιάννης 14,00 περπάτημα-φαγητό-περπάτημα – Αναχώρηση 18,00 (νύχτωσε)

Πορταριά-Μακρινίτσα (μπαλκόνι στο Βόλο) 19,30 περπάτημα-καφέ-κουβέντα

Επιστροφή Βόλο

Κυριακή:

Ξεκινάμε 10,00

Μηλιές-Βυζίτσα 11,00 κουβέντα πάνω σε πεζό δύο στις γραμμές του Μουτζούρι στον παλιό σιδηροδρομικό σταθμό Μηλεών. – Αναχώρηση 12,00

Αργαλαστή 13,00 – Χόρτο-Μηλίνα 13,15 – Πλατανιάς 14,00 - Κατηγιώργης (Μουρτιάς κλπ) πρόταση για φρέσκο (σοβαρά φρέσκο) ψάρι. – Αναχώρηση 17,00

Άφησσος 18.30 Ηλιοβασίλεμα και καφεδάκι – Αναχώρηση 20,00

Επιστροφή Βόλο 20.30 –

Αναχώρηση από Βόλο με τα ΕΙΧ σας.

Y.Γ 4 Ξενοδοχείο

Τελική προσφορά : http://www.aegli.gr/

AEGLI HOTEL - ΠΡΟΣΦΟΡΑ

...............OFFICIAL..............1 NYXTA.........2 NYXTES

SINGLE..........90.......................70.................60 (π.χ. 2*60 = 120)

DOUBLE........130......................90.................80

TRIPLE..........160....................120...............110

SUITE...........190....................140...............130

ΤΙΜΕΣ ΒΒ

ΕΠΕΙΓΟΝ:::: ----> ΠΩΣ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ:

1. Επικοινωνείτε με τον κ. Χαλέβα (Δ/νση) στο τηλ 2421 0 24471 ή αν δεν είναι εκεί με τις κρατήσεις του AEGLI HOTEL και λέτε ότι θέλετε να κάνετε κράτηση για 9 ή/και 10 Νοεμβρίου και ότι είστε από τους λογιστές του Taxheaven.

2. Προκαταβολή: θα το κανονίζετε με τον κ. Χαλέβα.

3. Το πρωινό σερβίρετε μέχρι τις 10:30 και είναι αμερικάνικου τύπου.

4. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Κρατάει τα δωμάτια για την εβδομάδα αυτή (24/9-30/9)περιμένοντας τις κρατήσεις. Αν δει ότι υπάρχει κίνηση θα παρατείνει την διάρκεια αναμονής από εμάς. Αν, όμως, δεν υπάρχει ζήτηση ικανοποιητική (μιλήσαμε για 30-40 δωμάτια) θα εξετάζει και αιτήματα από άλλα γκρουπ.

5. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην το ξεχάσω....

Νικοβ, να μην ξεχάσεις να ετοιμάσεις καρτελλάκια, γιατί τα περσινά, ακόμη τα περιμένουμε..... Ετσι για αναμνηστικό, βρε, αδερφέ....

Προοδευτική, τα χαρτιά θα σου τα στείλω, μην φωνάζεις! Αλλά, αυτοκίνητο, ευχαριστώ για την πρόταση, θα έχω, όμως το δικό μου!!!!

Μαρινάκι, και η δική μου αγκαλιά ορθάνοικτη, για να κοιμηθείς το βράδυ του Σαββάτου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην το ξεχάσω....

Νικοβ, να μην ξεχάσεις να ετοιμάσεις καρτελλάκια, γιατί τα περσινά, ακόμη τα περιμένουμε..... Ετσι για αναμνηστικό, βρε, αδερφέ....

..Πολύ ορθή η επισήμανση σας...να μη παρατηρηθεί η περυσινή αμέλεια κε Νίκο_Β !!!

Προοδευτική, τα χαρτιά θα σου τα στείλω, μην φωνάζεις! Αλλά, αυτοκίνητο, ευχαριστώ για την πρόταση, θα έχω, όμως το δικό μου!!!!

...Οκ Στείλε μου τα χαρτιά για να πληρωθώ από τον πελάτη ...!!!

Μαρινάκι, και η δική μου αγκαλιά ορθάνοικτη, για να κοιμηθείς το βράδυ του Σαββάτου...

...Ολα κιόλα , κράτα την αγκαλιά σου για άλλες/ους Φορουμίστριες/Φορουμίστες . Η συγκεκριμένη ξέρει ...που θα πέσει και θα αναπαύσει το ..λάγνο κορμί της !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

…….. και στης Μαρίνας την ποδιά

σφάζονται παλικάρια ………………………

Εσύ ν' αφήσεις τη Μαρίνα και να κανονίσεις να έρθεις. Ακόμη πράσινο ( ;) ) σε έχει ο +λάκης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα μια δήλωση που θα κάνει........σεισμό!!! ;)

Καλώς εχόντων των πραγμάτων...........δε θα με φιλοξενήσει κανείς απο εσάς το Σαββατο!!

Αν έρθω........αναγκαστικά θα κλείσω δωμάτιο .......ομως.........δίκλινο!! :D:D

Ο νοών νοείτο!!

B):D:)

Πιστευω οτι ο συγκατοικος σου πρεπει να ανακυρυχθει απο τα μελη του forum ως "εθνικος ευεργετης"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα μια δήλωση που θα κάνει........σεισμό!!! ;)

Καλώς εχόντων των πραγμάτων...........δε θα με φιλοξενήσει κανείς απο εσάς το Σαββατο!!

Αν έρθω........αναγκαστικά θα κλείσω δωμάτιο .......ομως.........δίκλινο!! :D:D

Ο νοών νοείτο!!

B):D:)

Να τον ενημερώσεις πως θα περάσει τα ΤΕΣΤ της κοινότητας ,

δεν δινουμε εμείς τα κορίτσια μας ετσι , απλά , χωρίς έλεγχο.

ΤΕΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω σκάσω μύτη αυθημερόν μάλλον με το Ζώκα παρεούλα

Άντε βρε Γρηγόρη να σε δούμε κι εσένα λίγο ;)B):D

Την Δέσποινα δεν θα την φέρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...