Προς το περιεχόμενο

Poll για τις διακοπες μου(ειμαι ο γιος της Χρυσας)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

Ειμαι ο γιος της Χρυσας, οπως ειπα και παραπανω, και θελω να παω στην Ασπροβαλτα επειδη εκει θα ειναι ολοι οι φιλοι μου.

Η μαμα μου ομως λεει:"ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ!" :rolleyes:

Τι να κανω?? :rolleyes: ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

Υ.Γ.: Εδω και 13 χρονια παω μαζι με τους διακοπες..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

post-952-1179413505_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς τον γιό της Χρύσας .

Καλώς ήρθες στην παρέα μας

Τώρα για το ζητούμενο .

Μιλώντας σαν πατέρας θα πω ότι πρώτα από όλα δεν μας είπες την ηλικία σου. Βασικό για να σου πει κάποιος την άποψή του.

Τώρα μιλώντας σαν Γιάννης και αν θεωρήσω από την φωτό ότι δεν είσαι ίσα με την κόρη μου (11,5 ) θα σου πω :

Κάνε την επανάστασή σου .

Άλλωστε η μαμά Χρύσα μάλλον μαζί σου πρέπει να είναι.

Εδώ στο φόρουμ όλο επαναστατικές ιδέες καταθέτει (βγάζω έξω τις δημοτικές εκλογές , εκεί β.........................) . Είναι πάντα υπέρ των αδυνάτων, αναξιοπαθούντων , και πάσης λογής κατατρεγμένων μειονοτήτων. Αν κάνεις μια αναζήτηση στις δημοσιεύσεις της θα το διαπιστώσεις. Άλλωστε κάπου στο βάθος του μυαλού της μπορεί και να καμαρώνει για την δική της επανάσταση που (δεν) έκανε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πας παιδί μου αλλά να προσέχεις ειδικά στο δρόμο γιατί σε αυτό το ειδικά το σημείο είναι πολύ επικίνδυνος, επειδή γνωρίζουμε τι παιδί είσαι, εμπιστευόμαστε τόσο εσένα όσο και την παρέα σου.

Εαν βρεθούμε και εμείς δίπλα στον Σταυρό θα έχουμε το νου μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

Ειμαι ο γιος της Χρυσας, οπως ειπα και παραπανω, και θελω να παω στην Ασπροβαλτα επειδη εκει θα ειναι ολοι οι φιλοι μου.

Η μαμα μου ομως λεει:"ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ!" :)

Τι να κανω?? :D ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

Υ.Γ.: Εδω και 13 χρονια παω μαζι με τους διακοπες..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

post-952-1179413505_thumb.jpg

Ως γιος ελληνίδας μάνας (ελπίζω να μην είσαι μοναχογιός) δεν έχεις και πολλά περιθώρια.

Πρότεινε μια συμβιβαστική λύση.

Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται!

Δεν μου λες, μήπως και δεν της πήγες λουλούδια προχτές τη Κυριακή;

Ποτέ δεν είναι αργά!

Κανένα "ακροβατικό" με το PC να την εντυπωσιάσεις;

Τίποτα δεν είναι αδύνατο!

(Δεν θέλει και πολλά για να σε καμαρώσει)

Δεν προσφέρεσαι να της τακτοποιήσεις το αρχείο, χωρίς extra χαρτζηλίκι;

Χρειάζονται θυσίες!

Μάνα είναι αυτή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:angry::angry::angry:

H ...μαμα... θα μας καταθέσει την άποψη της αυτοπροσώπως ?

'Η μήπως .....την κατέθεσε ήδη ?

( Μη μαλώσουμε κιόλας.......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι οτι όσοι απαντήσουν, θα το παίξουν και καλά απελευθερωμένοι, παρ' οτι για τα δικά τους παιδιά θα αντιδράσουν διαφορετικά.

Τί θα πεί δηλαδή μια καλή μαμά στο βλαστάρι της;

Τί θα τρως; Σκελετός θα γυρίσεις!

Θα αρρωστήσεις!

Δεν θα κοιμάσαι καθόλου!

Με ποιούς θα είσαι; Μ' αυτόν τον αλήτη; Με τον άλλον τον ....Βλέπεις, πάντα το παιδί της είναι πολύ καλύτερο απο τα παιδιά των άλλων και πάντα κινδυνεύει απο τους άλλους, ενώ αντίθετα κανένας δεν κινδυνεύει απο το ίδιο.

Και βέβαια το τελικό : Θες να με πεθάνεις;

Α ρε Χρύσα τί τραβάμε κι εμείς οι γονείς. Πόσο χρονών είναι το καμάρι σου, δεν μας είπε. Τον κόβω κάτω απο 15.

Αντε παιδί μου μαζί με τη μαμά και το μπαμπά κανα-δυό χρόνια ακόμη, αλλά φρόντισε νάχεις και καμιά καλή παρέα κοντά.

Τί να γίνει. Θα μεγαλώσεις κι εσύ θες δε θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

Γειά σου μεγάλε..

Ειμαι ο γιος της Χρυσας, οπως ειπα και παραπανω, και θελω να παω στην Ασπροβαλτα επειδη εκει θα ειναι ολοι οι φιλοι μου.

Σπάστα και ξαναρίχτα.. τι θα κάνουν εκεί όλοι η φίλοι σου μαζεμένοι? κατασκήνωση είναι? ή θα είναι εκεί με τους γονείς τους?

Η μαμα μου ομως λεει:"ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ!" :angry:

τι περίμενες? :angry:

Τι να κανω?? :angry: ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

Τον μπαμπά τον ρώτησες?

Υ.Γ.: Εδω και 13 χρονια παω μαζι με τους διακοπες..

Να υποθέσουμε ότι είσαι δεκατριών?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

Να σε χαίρονται οι δικοί σου..

post-952-1179413505_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Σούλη τι λες του παιδιού ?

Αν ρώτησε τον μπαμπά ?

Από πότε εμείς οι μπαμπάδες έχουμε λόγο και δεν το πήρα χαμπάρι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......... πρωτη μου φορα εδω μεσα που δεν ξερω τι να γραψω ...

Θα μου το πληρωσει αυτο...

Και σεις επισης !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μαμα μου ομως λεει:"ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ!"

αν καταφέρεις να λύσεις το μυστικό που κρύβεται πίσω απο την πρόταση ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ

να εισαι σίγουρος οτι στο τέλος θα συμφωνήσεται σε κάποια λύση..

Ξεκίνα με την ερώτηση γιατι μου ειπε οχι,, Τι μπορει να κρύβει πίσω της αυτη η φράση

απάντησε με όλα τα πιθανά σενάρια και οχι μονο με οσα σε βολεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράκι μου καλό, η μεγαλύτερη χαρά για τους γονείς είναι όταν μπορούμε ξέγνοιαστοι να σας χαρούμε και να γίνουμε και μεις παιδιά δίπλα σας.

Οι οικογενειακές διακοπές είναι από τις καλύτερες μέρες που περνάμε μαζί.

Δεν προλαβαίνουμε μέσα στην καθημερινότητα να σας χαρούμε όπως πρέπει και να κουβεντιάσουμε αρκετά.

Εγώ πολλά βράδια γυρίζω σπίτι αργά και τυχαίνουν μέρες να μην βλέπω καθόλου το γιό μου.

Εχεις πολλά χρόνια μπροστά να χαρείς με τους φίλους σου.

Τώρα άκου τη Χρύσα .

Και για να μην πιστέψεις ότι στα λέει αυτά ένας "συντηρούκλας γέρος" σου χαρίζω και ένα τραγουδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρύσα,

Πρέπει να εμπιστεύεσαι το παιδί σου, δείξτου ότι είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρει μόνος του.

Γέμισέ τον με αυτοπεποίθηση και σιγουριά και δεν θα χάσεις.

Εγώ μένω μόνος μου από τα 15 μου, ο πατέρας μου όμως μου έδωσε να καταλάβω ότι σε αυτή τη ζωή όσο πιο γρήγορα ανοίξεις τα φτερά σου τόσο το καλύτερο για σένα.

Δε μπορεί ο γονιός να βρίσκεται δίπλα στο παιδί του όλη την ημέρα. Μπορεί όμως να "χτίσει" ένα παιδί με ισχυρή προσωπικότητα, με πίστη στον εαυτό του και στις δυνάμεις του.

Μην πηγαίνεις μαζί του σε δημόσιες υπηρεσίες και σε δικές του δουλειές. Να τον περιμένεις απ' έξω, μην επεμβαίνεις...

Και γω στα 15 μου έβλεπα τσιγαριλίκια να περνάνε δίπλα μου και τα έδινα στον επόμενο, ήξερα από ξύδια και ήξερα πότε να σταματήσω και μερικές φορές άρπαζα το "δόλωμα" των παπατζήδων και χανόμουνα στο πλήθος...

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρύσα,

Πρέπει να εμπιστεύεσαι το παιδί σου, δείξτου ότι είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρει μόνος του.

Γέμισέ τον με αυτοπεποίθηση και σιγουριά και δεν θα χάσεις.

Εγώ μένω μόνος μου από τα 15 μου, ο πατέρας μου όμως μου έδωσε να καταλάβω ότι σε αυτή τη ζωή όσο πιο γρήγορα ανοίξεις τα φτερά σου τόσο το καλύτερο για σένα.

Δε μπορεί ο γονιός να βρίσκεται δίπλα στο παιδί του όλη την ημέρα. Μπορεί όμως να "χτίσει" ένα παιδί με ισχυρή προσωπικότητα, με πίστη στον εαυτό του και στις δυνάμεις του.

Μην πηγαίνεις μαζί του σε δημόσιες υπηρεσίες και σε δικές του δουλειές. Να τον περιμένεις απ' έξω, μην επεμβαίνεις...

Και γω στα 15 μου έβλεπα τσιγαριλίκια να περνάνε δίπλα μου και τα έδινα στον επόμενο, ήξερα από ξύδια και ήξερα πότε να σταματήσω και μερικές φορές άρπαζα το "δόλωμα" των παπατζήδων και χανόμουνα στο πλήθος...

doctor

Ξέρεις Δημήτρη, το να δίνουμε συμβουλές είναι εύκολο. Το ερώτημα είναι εσύ στην ίδια περίπτωση τί θα έκανες.

Εγώ ουσιαστικά, ζω μακριά απο το σπίτι μου απο 11,5 χρονών. Τόσο ήμουν όταν άφησα το χωριό μου και το σπίτι μου, για να επιβιώσω στη γειτονική κωμόπολη. Μπορεί να άντεξα αυτή τη διαδικασία και να βγήκα (ίσως) πιο δυνατός. Ειλικρινά δεν ξέρω πώς θα ήμουν σε άλλες συνθήκες. Αλλοι συνομήλικοί μου όμως, παράτησαν το σχολείο, άρχισαν τις "κακές" συνήθειες πολύ νωρίς κλπ κλπ. Το πώς εγώ άντεξα; Τυχαίο ήταν και ίσως γονιδιακό (θέμα χαρακτήρα δηλαδή). Μιας και ο πατέρας μου έλειπε στη Γερμανία απο τα 8 μου, θα μπορούσα να γίνω ο μεγαλύτερος αλήτης.

Περνώντας λοιπόν απο αυτή τη διαδικασία και γνωρίζοντας όπως και εσύ τους κινδύνους, που τώρα είναι και πολύ περισσότεροι, δεν θα άφηνα το παιδί μου στα 15 του να κάνει μόνο του διακοπές. Τον μεγάλο τον άφησα στα 17, η αλήθεια είναι οτι μέχρι τότε δεν το είχε ζητήσει. Να είμαι τόσο συντηρητικός;

Απλά να ξαναπώ οτι στην περίπτωση που τα παιδιά αυτής της ηλικίας πάνε διακοπές μαζί με τους γονείς, καλά είναι να είναι κοντά γνωστοί και φίλοι τους, γιατί άλλες οι ανάγκες των μεγάλων απο τις διακοπές και άλλες των παιδιών. Τα μικρότερα παιδιά, έτσι κι αλλιώς κάνουν πολύ εύκολα φιλίες στην παραλία, την πισίνα ή το κάμπινγκ (πιστέψτε με το καλύτερο για παιδιά μέχρι 12 χρονών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......... πρωτη μου φορα εδω μεσα που δεν ξερω τι να γραψω ...

Θα μου το πληρωσει αυτο...

Και σεις επισης !!

Ωχ... έρχεται καταιγίδα....

Ερώτηση παγίδα είναι παιδιά....

Οποίος απαντήσει ... ή έτσι ή αλλιώς ....μπαινει black list

Σοβαρά τώρα

Η απάντηση βρίσκεται σε αυτό που λέει ο CRISH

Να θυμάσαι, η δράση φέρνει αντίδραση ..καλή ή κακή... και η απραξία τέλμα ( που προκαλεί δράση..αντίδραση)

Εμείς όμως την προκαλούμε. Με τις πράξεις μας ή τις παραλείψεις μας.

Η μαμα μου ομως λεει:"ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ!"

Αυτό οφείλεται και σε σένα και στη μαμά.

ΚΥΡΙΩΣ όμως σε σένα

Ψάξτο λίγο και θα βρείς την απάντηση .... για όλη την υπόλοιπη νεανική ζωή σου..

Υ.Γ. Εχω κόρη 13χρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε μάγκες τις μαγκιές του τύπου "ήμουν και εγώ 15, και έκανα και έρανα". Όλοι είμασταν κάποτε 15, και μερικοί είχαμε και παιδιά που ήταν και αυτά 15.

Είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.

Χρύσα, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μετά από δέκα χρόνια θα σκέφτεσε όσα σήμερα περνάς και θα σε πιάνει σύγκρυο. Μιλάω εκ πείρας.

Είμαστε στο 99,9% των περιπτώσεων, που τα παιδιά μας πέρασαν την εφηβεία χωρίς προβλήματα. Όμως για τις τρεις οικογένειες των γνωριμιών μας που είναι στο 0,1%, το πρόβλημα ήταν τραγικών διαστάσεων.

Το χειρότερο από όλα, είναι ότι δεν μπορείς, δεν βρίσκεις τίποτα, εξ όσων γνωρίζεις, να πεις ότι "αν έκαναν αυτό, δεν θα συνέβαινε το κακό" .

Και ζητήματα όπως "από πότε το παιδί μπορεί να παέι μόνο του διακοπές" δεν παίζουν κανένα μα κανένα ρόλο.

Δεν υπάρχει συνταγή, δεν υπάρχει μέθοδος. Και, μην ακούσω τίποτα βλακείες περί "αγάπης". Όλοι οι γονείς αγαπάνε τα παιδιά τους, και όχι μόνο το παραπάνω 99,9%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεγονος ειναι οτι τα καταφερε ο μαγκας να μας βαλει σε τετοια συζητηση. Και το θεμα "καιει" πολλους απο μας ....

Χτες αφησα τον υπολογιστη ανοιχτο και τη συζητηση περι διακοπων στη μεση και εφυγα να παρακολουθησω μια εκδηλωση για την Αλτσχαιμερ... Προσπαθω συνειδητα να εχω και αλλα ενδιαφεροντα και αλλες ασχολιες για να μη γινομαι καταπιεστικη.

Και ο μεγαλος μου γιος απο την πρωτη λυκειου ηθελε να παει διακοπες στη Μυκονο. Αυτη τη στιγμη σαν φοιτητης ειναι εκει και χαιρομαι που περναει καλα. Εχασε τιποτα που αργησε να παει 4 χρονια ?

Ειναι φυσικο σε αυτη την ηλικια ( 14 θα γινει σε δυο μηνες) να επαναστατουν και να δοκιμαζουν τα ορια τους. Ο δικος μας ρολος ειναι να ελεγχουμε αυτα τα ορια.

Οι μεγαλες επαναστασεις, αγαπητε Γιαννη εκ Χαλκιδος, σε προσωπικο επιπεδο, μπορει να ειναι και καταστροφικες και ισχυει για ολες τις ηλικιες αυτο.

Μικρες και καθημερινες ανατροπες και σε οτι αφορα τα παιδια μας, εμεις πρεπει να φροντισουμε γι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......... πρωτη μου φορα εδω μεσα που δεν ξερω τι να γραψω ...

Θα μου το πληρωσει αυτο...

Και σεις επισης !!

Ωχ.... Ναι ε? Πόσο κάνει? :rolleyes:

Δύσκολο περίπτωση, τι έχω να τραβήξω και εγώ αργότερα...

Σχετικό: Η Ασπροβάλτα που είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου γιε της Χρύσας και καλώς ήλθες στο forum

Πολλά μας ανέλυσες αλλά δεν μας είπες το γιατί θέλεις να πας διακοπές μόνος σου στην Ασπροβάλτα.

ΚΑΝΕ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΚΟΥΤΑΚΙ:

  • Δεν θέλει η Χρύσα να πατε διακοπές εκεί;
  • Ολη η παρέα σου 14+ θα είναι εκεί και εσύ θα λέιπεις;
  • Δεν είναι μαγκια οι διακοπές με γονείς και λοιπές συντηρητικές δυνάμεις;
  • Ολα τα παραπάνω
  • Δεν ξέρω δεν απαντώ

Προσωπικη μου άποψη τωρα:

Αν είχα μια μαμά σαν την Χρύσα και στα 25 μου μαζί της θα ήθελα να πηγαίνω διακοπές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΥΣΑ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

Ε ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...

ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΝΑΙ ΕΛΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...

ΕΣΥ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΔΩΣΕΙΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...στη μεση και εφυγα να παρακολουθησω μια εκδηλωση για την Αλτσχαιμερ...

Προσπαθω συνειδητα να εχω και αλλα ενδιαφεροντα και αλλες ασχολιες για να μη γινομαι καταπιεστικη.

...... Εχασε τιποτα που αργησε να παει 4 χρονια ?

Σας τα έλεγα εγώ....

Το χάσες το παιχνίδι μικρέ....

Αλτσχάιμερ ( ....θέλει να ξεχάσει)

Εχασε τίποτα.... ( Να το ξεχάσεις.... με λίγα λόγια...)

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝ(ΟΥΜΕ) (Ω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλτσχάιμερ ( ....θέλει να ξεχάσει)

Γελα εσυ ...

Καπνιζεις ? εχεις και αγχος και στρες? καθεσαι και ολη μερα στην καρεκλα ? εχεις παρει και κανα δυο κιλα ?

καμμια καταθλιψιουλα σε πιανει που και που?

Ναναι καλα η τυχη σου που σ εκανε λογιστη....

Μονο τα τεστ ευφυιας που μας κανει το υπουργειο οικονομικων μας σωζουν !!!!! :D

Οσο για το θεμα μας... αντε παλι συμβουλες θα δωσω.... η γιαγια Ευτυχια εχω καταντησει !!!!

Δωστε στα παιδια σας με μετρο.... το πολυ δεν το θελουν στην πραγματικοτητα.... δεν μπορουν να το διαχειριστουν και θα τους αγχωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελα εσυ ...

Καπνιζεις ? εχεις και αγχος και στρες? καθεσαι και ολη μερα στην καρεκλα ? ΝΑΙ

εχεις παρει και κανα δυο κιλα ? ΟΧΙ

καμμια καταθλιψιουλα σε πιανει που και που? ΟΧΙ

Ναναι καλα η τυχη σου που σ εκανε λογιστη.... ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΛΕΓΑΝ ..ΑΤΥΧΙΑ

Μονο τα τεστ ευφυιας που μας κανει το υπουργειο οικονομικων μας σωζουν !!!!! :P

Οσο για το θεμα μας... αντε παλι συμβουλες θα δωσω.... η γιαγια Ευτυχια εχω καταντησει !!!! ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ?

Δωστε στα παιδια σας με μετρο.... το πολυ δεν το θελουν στην πραγματικοτητα.... δεν μπορουν να το διαχειριστουν και θα τους αγχωσει... ΜΑΛΛΟΝ ΣΩΣΤΟ

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:;);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν θα πάει όλη του η παρέα την πάτησες...

Εάν θα πάνε λίγοι από αυτούς νίκησες...

Συμβουλή από άσχετο με τον Αρτέμη στα 2,5 ..

Περισσότερο ήθελα αν σου απαντήσω όχι από γνώση μα γιατί μοιράστηκες ένα θέμα της καρδιάς σου μαζί μας...

Να σαι καλά Χρύσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...