Προς το περιεχόμενο

Νέα έκδοση Φορολογίας Εισοδήματος v 3.02f


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως κυκλοφορεί η νέα έκδοση της Φορολογίας Εισοδήματος 3.02f την οποία μπορείτε να κατεβάσετε από την παρακάτω διεύθυνση

http://edownloads.singularlogic.eu/apps/Fi...si/efor302f.zip.

Η έκδοση αυτή αναβαθμίζει ΜΟΝΟ την έκδοση 3.02e ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΓΕΝΕΣΤΕΡΕΣ. Στην έκδοση αυτή περιλαμβάνονται τα νέα έντυπα Φ01.010, Φ01.011, Φ01.013 και Φ01.014 τα οποία υπολογίζονται και εκτυπώνονται σε έντυπα εφορίας και σε λευκό χαρτί. Στα attachments περιλαμβάνονται οδηγίες χρήσης της εφαρμογής καθώς και οδηγίες εγκατάστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εγκαταστασή προς το τελος βγάζει ενα μύνημα οτι το esas δεν ειναι στο versΔ±on που θελει και δε θα αναβαθμιστεί,

ενω είχα κανονικά το v 3,02e

Παρόλο αυτο ομως εγινε η εγκατασταση και δουλευει το προγραμμα και δειχνει v 3,02f

Το μυνημα προς τι? θα εχω καποιο πρόβλημα?

Επισυναπτω την οθόνη σφαλματος

post-2611-1175704004_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτησούλα πάλι, με το Ε3 τι κάνουμε?

Για την αποστολή του στο τάξις μέσω του προγράμματος εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΩ ΣΥΧΝΑ ΟΤΕΝ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΝΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ 3,02 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ PATCH 3.02E KAI 3.02f

ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΞΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εγκαταστασή προς το τελος βγάζει ενα μύνημα οτι το esas δεν ειναι στο versΔ±on που θελει και δε θα αναβαθμιστεί,

ενω είχα κανονικά το v 3,02e

Παρόλο αυτο ομως εγινε η εγκατασταση και δουλευει το προγραμμα και δειχνει v 3,02f

Το μυνημα προς τι? θα εχω καποιο πρόβλημα?

Επισυναπτω την οθόνη σφαλματος

===============================================================

Καλημέρα.

Η εγκατάσταση έγινε κανονικά παρόλο που σας εμφάνισε το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
επισκέπτη Δ.ΓΚΟΥΒΡΑΣ

Συνάδελφοι καλημέρα,

Θα παρακαλούσα, αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος χρήστης της εφαρμογής, σύμφωνα με την Singular, η έκδοση 3.02f, εκτυπώνει τα έντυπα των φορολογικών δηλώσεων, σε χαρτί μεγέθους Α3, τόσο εφορίας, που με ενδιαφέρει περισσότερο, όσο και σε λευκή σελίδα. Παρά τις όποιες προσπάθειες κάτι τέτοιο δεν το έχω καταφέρει. Σημειώνω ότι υπάρχει εγκατεστημένος εκτυπωτής Generic / Text Only, με ρυθμίσεις για EPSON 9pin και ρυθμίσεις τόσο για χαρτί Α3 όσο και Α4, επίσης έχω ορίσει κατακόρυφη εκτύπωση δύο σελίδων ανά φύλο, αλλά πάλι τίποτα. Γενικά έχω δοκιμάσει κάθε πιθανό συνδυσαμό, αλλά δεν κατάφερα απολύτως τίποτα.

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι καλημέρα,

Θα παρακαλούσα, αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος χρήστης της εφαρμογής, σύμφωνα με την Singular, η έκδοση 3.02f, εκτυπώνει τα έντυπα των φορολογικών δηλώσεων, σε χαρτί μεγέθους Α3, τόσο εφορίας, που με ενδιαφέρει περισσότερο, όσο και σε λευκή σελίδα. Παρά τις όποιες προσπάθειες κάτι τέτοιο δεν το έχω καταφέρει. Σημειώνω ότι υπάρχει εγκατεστημένος εκτυπωτής Generic / Text Only, με ρυθμίσεις για EPSON 9pin και ρυθμίσεις τόσο για χαρτί Α3 όσο και Α4, επίσης έχω ορίσει κατακόρυφη εκτύπωση δύο σελίδων ανά φύλο, αλλά πάλι τίποτα. Γενικά έχω δοκιμάσει κάθε πιθανό συνδυσαμό, αλλά δεν κατάφερα απολύτως τίποτα.

Ευχαριστώ πολύ.

======================================================================

Kαλημέρα κ. Δημήτρη.

Όπως σας είπα και τηλεφωνικά η διαδικασία αυτή (εκτύπωση σε Α3) γίνεται μόνο σε laser εκτυπωτή.

Στην διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση στο 8011159011 ή στο [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
επισκέπτη Επισκέπτης

ΑΣ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΗΣ SINGULAR ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗΣ Φ/Δ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ( ΜΑΛΛΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΑΛΛΩΝ ΑΝΤΙ ΑΛΛΩΝ) ΟΤΑΝ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΠΟΥ ΦΟΡΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ Ζ΄ΨΗΦΙΣΜΑ ( ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ-ΔΙΚΑΣΤΕΣ)??????????????????????

ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΛΑΤΗ ΒΟΥΛΕΥΤΗ Η΄ΔΙΚΑΣΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ????????????

:lol::):angry::angry::angry::angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Η Φορολογία Εισοδήματος δεν υποστηρίζει την εκκαθάριση για βουλευτές/δικαστές. Δεν έκανε ποτέ εκκαθάριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Καλησπέρα.

Η Φορολογία Εισοδήματος δεν υποστηρίζει την εκκαθάριση για βουλευτές/δικαστές. Δεν έκανε ποτέ εκκαθάριση.

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ?

ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ????

ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ?????? ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

===============================

Καλημέρα.

Πάντα η εφαρμογή υποστήριζε τους Ναυτικούς. Πατήστε διπλό αριστερό mouse κλικ στον κωδικό 911 και συμπληρώστε τα επιπλέον πεδία και η εκκαθάριση γίνεται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...