Προς το περιεχόμενο
  • 0

1) ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑΣ ME ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ 2) ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΠΟΛΥΣΗ ΕΓΚΥΟΥ


pilot

Ερώτηση

Εργαζόμενη γεννησε 1/8/06.

απαγορεύεται η απόλυση της μέχρι 1/8/07.

ο εργοδότης της προκειμένου να γλυτώσει την μισή αποζημίωση της κάνει προειδοποίηση 6 μήνες πριν, δηλαδη 1/2/07.

είναι νόμιμο αυτό, δεδομένου ότι ούτως ή άλλως δεν μπορούσε να την απολύσει μεχρι 1/8/07?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

τελικά η προστασία από απόλυση για νέες μητέρες είναι 18 μήνες από τοκετό ή από λήξη άδειας λοχείας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

τελικά η προστασία από απόλυση για νέες μητέρες είναι 18 μήνες από τοκετό ή από λήξη άδειας λοχείας;

και κάτι ακόμη.

αν μετρά από τον τοκετό ενώ η άδεια θηλασμού από την λήξη της λοχείας τι γίνεται με τις ώρες που δεν έχει κάνει χρήση αν απολυθεί;

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

NOMOΣ ΥΠ’ ΑΡΙΘ. 3996 Αναμόρφωση του Σώματος Επιθεωρητών Εργασίας, ρυθμίσεις θεμάτων Κοινωνικής Ασφάλισης και άλλες διατάξεις

..................

Αρθρο 36. Προστασία από απόλυση λόγω μητρότητας

1. Η παρ. 1 του άρθρου 15 του ν. 1483/1984 (Α΄ 153) αντικαθίσταται ως εξής:

«1. Απαγορεύεται και είναι απόλυτα άκυρη η καταγγελία της σύμβασης ή σχέσης εργασίας εργαζόμενης από τον εργοδότη της, τόσο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης της όσο και για το χρονικό διάστημα δεκαοκτώ (18) μηνών μετά τον τοκετό ή κατά την απουσία της για μεγαλύτερο χρόνο, λόγω ασθένειας που οφείλεται στην κύηση ή τον τοκετό, εκτός εάν υπάρχει σπουδαίος λόγος για καταγγελία. Η προστασία από την καταγγελία της σύμβασης ή σχέσης εργασίας ισχύει τόσο έναντι του εργοδότη, στον οποίο η τεκούσα προσλαμβάνεται, χωρίς να έχει προηγουμένως απασχοληθεί αλλού, πριν συμπληρώσει δεκαοκτώ (18) μήνες από τον τοκετό ή το μεγαλύτερο χρόνο που προβλέπεται στην παρούσα, όσο και έναντι του νέου εργοδότη, στον οποίο η τεκούσα προσλαμβάνεται και μέχρι τη συμπλήρωση των ανωτέρω χρόνων.

Ως σπουδαίος λόγος δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να θεωρηθεί ενδεχόμενη μείωση της απόδοσης στην εργασία της εγκύου που οφείλεται στην εγκυμοσύνη.»

http://www.taxheaven.gr/laws/law/index/law/347

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

NOMOΣ ΥΠ’ ΑΡΙΘ. 3996 Αναμόρφωση του Σώματος Επιθεωρητών Εργασίας, ρυθμίσεις θεμάτων Κοινωνικής Ασφάλισης και άλλες διατάξεις

..................

Αρθρο 36. Προστασία από απόλυση λόγω μητρότητας

1. Η παρ. 1 του άρθρου 15 του ν. 1483/1984 (Α΄ 153) αντικαθίσταται ως εξής:

«1. Απαγορεύεται και είναι απόλυτα άκυρη η καταγγελία της σύμβασης ή σχέσης εργασίας εργαζόμενης από τον εργοδότη της, τόσο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης της όσο και για το χρονικό διάστημα δεκαοκτώ (18) μηνών μετά τον τοκετό ή κατά την απουσία της για μεγαλύτερο χρόνο, λόγω ασθένειας που οφείλεται στην κύηση ή τον τοκετό, εκτός εάν υπάρχει σπουδαίος λόγος για καταγγελία. Η προστασία από την καταγγελία της σύμβασης ή σχέσης εργασίας ισχύει τόσο έναντι του εργοδότη, στον οποίο η τεκούσα προσλαμβάνεται, χωρίς να έχει προηγουμένως απασχοληθεί αλλού, πριν συμπληρώσει δεκαοκτώ (18) μήνες από τον τοκετό ή το μεγαλύτερο χρόνο που προβλέπεται στην παρούσα, όσο και έναντι του νέου εργοδότη, στον οποίο η τεκούσα προσλαμβάνεται και μέχρι τη συμπλήρωση των ανωτέρω χρόνων.

Ως σπουδαίος λόγος δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να θεωρηθεί ενδεχόμενη μείωση της απόδοσης στην εργασία της εγκύου που οφείλεται στην εγκυμοσύνη.»

http://www.taxheaven.gr/laws/law/index/law/347

κι οι ώρες του μειωμένου ωραρίου αφού δεν τις πήρε μαζεμένες σε μέρες άδειας χάνονται ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

κι οι ώρες του μειωμένου ωραρίου αφού δεν τις πήρε μαζεμένες σε μέρες άδειας χάνονται ε;

Nαι χανονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ειμαι στο πρωτο μηνα εγκυμοσυνης μετα την αναγκελια της καταστασης για γελοιους λογους πιαστικε να μου κανει φασαρια με εσκασε και της τα εσειρα κανωνικα χωρις να γινω χυδαια.

Απο οτι φαινετε θα με διωξει το εχει το δικαιωμα???με προφαση την φασαρια..

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???? ΤΙ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ???ΜΠΩΡΕΙ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ειμαι στο πρωτο μηνα εγκυμοσυνης μετα την αναγκελια της καταστασης για γελοιους λογους πιαστικε να μου κανει φασαρια με εσκασε και της τα εσειρα κανωνικα χωρις να γινω χυδαια.

Απο οτι φαινετε θα με διωξει το εχει το δικαιωμα???με προφαση την φασαρια..

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???? ΤΙ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ???ΜΠΩΡΕΙ????

Μπορεί να επικαλεστεί ότι θέλει, εσύ μπορείς να επικαλεστείς κάτι άλλο, αν σε διώξει αρμόδια είναι τα δικαστήρια - σε τέτοιες περιπτώσεις ο εργαζόμενος έχει ένα πλεονέκτημα πάντως, δεν αρκεί ένας τσακωμός....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ειμαι στο πρωτο μηνα εγκυμοσυνης μετα την αναγκελια της καταστασης για γελοιους λογους πιαστικε να μου κανει φασαρια με εσκασε και της τα εσειρα κανωνικα χωρις να γινω χυδαια.

Απο οτι φαινετε θα με διωξει το εχει το δικαιωμα???με προφαση την φασαρια..

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???? ΤΙ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ???ΜΠΩΡΕΙ????

Αρθρο 36 του Ν.3996/2011

«1. Απαγορεύεται και είναι απόλυτα άκυρη η καταγγελία

της σύμβασης ή σχέσης εργασίας εργαζόμενης από τον

εργοδότη της, τόσο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης

της όσο και για το χρονικό διάστημα δεκαοκτώ (18) μηνών

μετά τον τοκετό ή κατά την απουσία της για μεγαλύτερο

χρόνο, λόγω ασθένειας που οφείλεται στην κύηση ή τον

τοκετό, εκτός εάν υπάρχει σπουδαίος λόγος για καταγ−

γελία. Η προστασία από την καταγγελία της σύμβασης

ή σχέσης εργασίας ισχύει τόσο έναντι του εργοδότη,

στον οποίο η τεκούσα προσλαμβάνεται, χωρίς να έχει

προηγουμένως απασχοληθεί αλλού, πριν συμπληρώσει

δεκαοκτώ (18) μήνες από τον τοκετό ή το μεγαλύτερο

χρόνο που προβλέπεται στην παρούσα, όσο και έναντι

του νέου εργοδότη, στον οποίο η τεκούσα προσλαμβά−

νεται και μέχρι τη συμπλήρωση των ανωτέρω χρόνων.

Ως σπουδαίος λόγος δεν μπορεί σε καμία περίπτωση

να θεωρηθεί ενδεχόμενη μείωση της απόδοσης στην

εργασία της εγκύου που οφείλεται στην εγκυμοσύνη

Ξεχασετο δεν μπορει να σε διωξη. τι σπουδαιο λογο,θα επικαλεστη,γραπτως τον οποιο επιπροσθετως ,θα πρεπει να κοινοποιηση στην επιθεωρηση εργασιας? οτι τσακωθηκατε?Η επιθεωρηση κατευθειαν θα βγαλη την καταγγελια ακυρη και αν θελει ...ας μην το αποδεχθει. δυστυχως... πεστης τωρα.. θα σε φαει...στην μαπα...ειτε της αρεσεις ειτε οχι ,εως 7 μηνων που θα σταματησης ,και για 18 μηνες μετα τον τοτετο.Μονο,γνωμη μου ειναι, και συ προσεχε λιγο στις προκλησεις,κανε πως και δεν ακους... μην σε παρασυρει σε καμια πλεκτανη και με μαρτυρες ισως,λεω επικαλεστει κατι ακραιο,αφου ξερεις οτι ετσι και αλλιως μονο η...φωνη θα της μεινη,και δεν σου κανει τιποτα.γιατι λοιπον να ενδιδεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν είναι έξυπνη δεν θα σε διώξει - εκεί θα την πας δικαστικά και συνήθως ο εργαζόμενος κερδίζει - αλλά θα σου κάνει εκ περιτροπής απασχόληση 1 μέρα τη βδομάδα...

Καλό είναι να μην υποτιμάμε και τις δυνατότητες του εργοδότη.

Και σε κάθε περίπτωση μη τσακώνεσαι με κανένα στο χώρο εργασίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν είναι έξυπνη δεν θα σε διώξει - εκεί θα την πας δικαστικά και συνήθως ο εργαζόμενος κερδίζει - αλλά θα σου κάνει εκ περιτροπής απασχόληση 1 μέρα τη βδομάδα...

Καλό είναι να μην υποτιμάμε και τις δυνατότητες του εργοδότη.

Και σε κάθε περίπτωση μη τσακώνεσαι με κανένα στο χώρο εργασίας...

Για να σου αλλαξει τους ορους συμβασης θα πρεπει πρωτα απαραιτητα,να συμφωνησης και να υπογραψης αυτη την αλλαγη.αυτο επιτυγχανεται ειτε με την συμφωνη γνωμη του εργαζομενου ,ειτε με την <εκβιαστικη >συμφωνη γνωμη του εργαζομενου. δηλαδη οπως ,<ξερεις αν δεν δεχθης ,θα σε απολυσω>με ευτο δεν μπορει να εκβιαση την συγκεκριμενη εργαζομενη ,οποτε δεν ειναι και...<χαζη> να υπογραψη κατι τετοιο.συμπερασμα, οτι τελικα ειναι στο...<απυροβλητο>μεχρι να ληξουν οι προθεσμιες που την καλυπτει ο νομος.Μετα....και αυτη θα το περιμενη οτι, ισως την διωξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για να σου αλλαξει τους ορους συμβασης θα πρεπει πρωτα απαραιτητα,να συμφωνησης και να υπογραψης αυτη την αλλαγη.αυτο επιτυγχανεται ειτε με την συμφωνη γνωμη του εργαζομενου ,ειτε με την <εκβιαστικη >συμφωνη γνωμη του εργαζομενου. δηλαδη οπως ,<ξερεις αν δεν δεχθης ,θα σε απολυσω>με ευτο δεν μπορει να εκβιαση την συγκεκριμενη εργαζομενη ,οποτε δεν ειναι και...<χαζη> να υπογραψη κατι τετοιο.συμπερασμα, οτι τελικα ειναι στο...<απυροβλητο>μεχρι να ληξουν οι προθεσμιες που την καλυπτει ο νομος.Μετα....και αυτη θα το περιμενη οτι, ισως την διωξη.

Συγνώμη αλλά δεν έχεις δίκιο συνάδελφε.

Για την εκ περιτροπής απασχόληση σε ολόκληρο τμήμα κτλπ (σε μικρή επιχείρηση ολόκληρο τμήμα συνήθως είναι ένας και μόνο εργαζόμενος) χρειάζεται μια συγκεκριμένη διαδικασία (κοινοποίηση ΣΕΠΕ, διαβούλευση κτλπ) αλλά δε χρειάζεται την υπογραφή του εργαζομένου όπως γράφεις... 9 μήνες το έτος (κάθε έτος) ο εργοδότης μπορεί να το αλλάξει μονομερώς...

Οπότε δεν είναι όπως τα λες, ο εργοδότης άμα θέλει μπορεί να της κάνει τη σύμβαση μονοήμερη από πενθήμερη για 9 μήνες.... Και μισθό στο 1/5.... Όπως είπα μην παραγνωρίζουμε τις δυνατότητες που έχει ο εργοδότης, έστω και αν δεν μπορεί να κάνει απόλυση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συγνώμη αλλά δεν έχεις δίκιο συνάδελφε.

Για την εκ περιτροπής απασχόληση σε ολόκληρο τμήμα κτλπ (σε μικρή επιχείρηση ολόκληρο τμήμα συνήθως είναι ένας και μόνο εργαζόμενος) χρειάζεται μια συγκεκριμένη διαδικασία (κοινοποίηση ΣΕΠΕ, διαβούλευση κτλπ) αλλά δε χρειάζεται την υπογραφή του εργαζομένου όπως γράφεις... 9 μήνες το έτος (κάθε έτος) ο εργοδότης μπορεί να το αλλάξει μονομερώς...

Οπότε δεν είναι όπως τα λες, ο εργοδότης άμα θέλει μπορεί να της κάνει τη σύμβαση μονοήμερη από πενθήμερη για 9 μήνες.... Και μισθό στο 1/5.... Όπως είπα μην παραγνωρίζουμε τις δυνατότητες που έχει ο εργοδότης, έστω και αν δεν μπορεί να κάνει απόλυση...

...Αν περιοριστούν οι δραστηριότητές του, ο εργοδότης μπορεί, αντί καταγγελίας της σύμβασης εργασίας,ΣΕ ΑΥΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΗ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? να επιβάλει σύστημα εκ περιτροπής απασχόλησης στην επιχείρησή του, η διάρκεια της οποίας δεν επιτρέπεται να υπερβαίνει τους εννέα (9) μήνες στο ίδιο ημερολογιακό έτος, μόνο εφόσον προηγουμένως προβεί σε ενημέρωση και διαβούλευση με τους νόμιμους εκπροσώπους των εργαζομένων, σύμφωνα με τις διατάξεις του π.δ. 240/2006 (ΦΕΚ252 Α ) και του ν. 1767/1988 (ΦΕΚ63 Α ).

Οι συμφωνίες ή οι αποφάσεις της παραγράφου αυτής γνωστοποιούνται μέσα σε οκτώ (8) ημέρες από την κατάρτιση ή τη λήψη τους στην οικεία Επιθεώρηση Εργασίας.

Σε περίπτωση που δεν υπάρχει Σωματείο ή Συμβούλιο Εργαζομένων η διαβούλευση πρέπει να γίνει με το σύνολο των εργαζομένων της επιχείρησης. Αυτο το< συνολο>...ειναι ο ενας...θα συμφωνηση αραγε...?ασε που αυτο...πλεον δεν...ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βρε συ δε χρειάζεται ο εργαζόμενος να συμφωνήσει, δε μιλάμε για επιχειρησιακή σύμβαση....

Απλά κάνεις διαβούλευση, ο εργαζόμενος (αν είναι ο μοναδικός) διαφωνεί, και μετά εφαρμόζεις μονομερώς την εκ περιτροπής κοινοποιώντας τους λόγους (και καλά περιορισμός των δραστηριοτήτων - επειδή είναι φλου κολάει σε όλες τις περιπτώσεις, ακόμα και περιορισμό του ρυθμού αύξησης των κερδών μπορεί να πει κάποιος) στο ΣΕΠΕ το οποίο απλά το παραλαμβάνει και δεν του πέφτει λόγος να πει οτιδήποτε.... Χωρίς καμία υπογραφή του εργαζομένου. Απλά το θέμα είναι να γράψεις σωστά το κειμενάκι και να τηρήσεις τη διαδικασία. Γιατί λες ότι πλέον δεν ισχύει? Η εκ περιτροπής ζει και βασιλεύει και εφαρμόζεται μαζικά σε μικρές και μεγάλες επιχειρήσεις (ξέρω για πάρα πολλές εφημερίδες που εφαρμόζεται κατά κόρον...).

Βγαίνουμε εκτός θέματος με αυτά όμως.... Πάμε στο thread της εκ περιτροπής να το συζητήσουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα . Την πεμπτη 1 μαρτιου επιστρεφω στην δουλεια μου μετα απο την αδεια προστασιας μητροτητας του οαεδ (6μηνο),ο εργοδοτης μου περιμενε να δηλωσω οικιοθελης αποχωρηση οταν του ειπα οτι θα επιστρεψω δεν του αρεσε καθολου , απο οτι μου λενε οι συναδελφοι μου θελει να με κανει απο πληρη απασχοληση σε μερικη (4ωρη) γινεται να μου αλλαξει συμβαση η οτιδηποτε αλλο αφου προστατευομαι εως τον νοεμβριο? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα . Την πεμπτη 1 μαρτιου επιστρεφω στην δουλεια μου μετα απο την αδεια προστασιας μητροτητας του οαεδ (6μηνο),ο εργοδοτης μου περιμενε να δηλωσω οικιοθελης αποχωρηση οταν του ειπα οτι θα επιστρεψω δεν του αρεσε καθολου , απο οτι μου λενε οι συναδελφοι μου θελει να με κανει απο πληρη απασχοληση σε μερικη (4ωρη) γινεται να μου αλλαξει συμβαση η οτιδηποτε αλλο αφου προστατευομαι εως τον νοεμβριο? ευχαριστω

χωρίς την συναίνεση σου, δεν μπορεί να κάνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ποιο ειναι αυτο thread?

thread=νημα. εδω...??χμ.. ;) μαλλον ενοτητα?κομματι?θα μας πη ο κος Γριβας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα .σημερα συναντηθηκα με τον εργοδοτη μου και μου ειπε να δουλευω μια φορα την εβδομαδα καθε σαββατο μου ειπε επισης οτι αυτο μπορει να το κανει χωρις την συγκαταθεση μου . γινεται τελικα αφου προσατευομαι? και αν γινεται το μειωμενο ωραριο το δικαιουμε η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα .σημερα συναντηθηκα με τον εργοδοτη μου και μου ειπε να δουλευω μια φορα την εβδομαδα καθε σαββατο μου ειπε επισης οτι αυτο μπορει να το κανει χωρις την συγκαταθεση μου . γινεται τελικα αφου προσατευομαι? και αν γινεται το μειωμενο ωραριο το δικαιουμε η οχι?

Αρχικά ανέφερες να σε μετατρέψει από 8ωρη σε μερική (4ωρη ή ότι άλλο), στο οποίο αν δεν συνεναίσεις, δεν γίνεται. Το να σε κάνει όμως εκ περιτροπής (8ωρο, αλλά μειωμένες ημέρες) μπορεί & μονομερώς, αλλά μόνο ως 9 μήνες, αν δεν κάνω λάθος. Οσον αφορά το μειωμένο σου, αφού θα δουλεύεις 8ωρο, δικαιούσαι έστω & 1 ημέρα την εβδομάδα να εργάζεσαι, να κάνεις το μειωμένο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αρχικά ανέφερες να σε μετατρέψει από 8ωρη σε μερική (4ωρη ή ότι άλλο), στο οποίο αν δεν συνεναίσεις, δεν γίνεται. Το να σε κάνει όμως εκ περιτροπής (8ωρο, αλλά μειωμένες ημέρες) μπορεί & μονομερώς, αλλά μόνο ως 9 μήνες, αν δεν κάνω λάθος. Οσον αφορά το μειωμένο σου, αφού θα δουλεύεις 8ωρο, δικαιούσαι έστω & 1 ημέρα την εβδομάδα να εργάζεσαι, να κάνεις το μειωμένο σου.

απο οτι μου λενε οι συναδελφοι μου θελει να με κανει απο πληρη απασχοληση σε μερικη (4ωρη)

οι συναδελφοί σου είναι στο ίδιο τμήμα με σένα; αν ναι θα πρεπει να κάνει εκ περιτροπής όλους τους υπαλλήλους και όχι μονο εσενα. Πριν υπογράψεις το οτιδήποτε κάνε μια ερώτηση στην επιθεώρηση εργασιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

απο οτι ξερω θα το κανει μονο σε εμενα.(οι συναδελφοί σου είναι στο ίδιο τμήμα με σένα ;)εργαζομαι ως πωλητρια σε καταστημα ρουχων στο ιδιο κατασημα ειναι αλλοι 2 υπαλληλοι δεν ξερω ανεχει να κανει αυτο...μου ειπε οτι θα το κανει χωρις την υπογραφη μου.ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

έχει δίκιο η ginita. Αν εφαρμόσει εκ περιτροπής θα πρέπει να το κάνει σε όλους στο ίδιο τμήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν μετά τη προειδοποίηση απόλυσης, στο διάστημα που μεσολαβεί μέχρι την απόλυση, μείνει κάποια έγκυος, μπορεί να ακυρωθεί η απόλυση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...