Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στην μισθοδοσία της Epsilon Net, δεν εμφανίζει τα κείμενα των συλ. συμβάσεων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το πρόγραμμα μισθοδοσίας της Epsilon Net.

Από το πεδίο υπολογισμού νόμιμου μισθού επιλέγουμε την ειδικότητα μιας σύμβασης, εκεί εμφανίζει έναν πίνακα και την επιλογή "εμφάνιση συμβασης" κάτω δεξιά. Μέχρι εδώ όλα καλά.......... Αλλά αντί να εμφανίσει την σύμβαση εμφανίζει την κατάληξη της διαδρομής όπου βρίσκεται η συγκεκριμένη σύμβαση.

Καμία λύση?

Υ.Γ.

Το πρόβλημα το δημιουργεί ο Internet Explorer 7.

Επεξεργασμένο από Grzokas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ EPSILON. ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Αυτό είναι το πρόβλημα δυστυχώς, από την Epsilon Net μου υποδείξανε την "πηγή του κακού".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και από την Epsilon Net δεν είχα καμία απάντηση για ένα τρόπο με τον οποίο θα λύσω το πρόβλημα μου :D

Να ευχαριστήσω τον φίλο Γιάννη για το ενδιαφέρον του και για την πρακτική λύση που μου έδωσε.

Λοιπόν ΑΝ έχουμε δεύτερο Η/Υ (με Internet Explorer 6) σε δίκτυο κάνουμε εγκατάσταση μόνο το πρόγραμμα χωρίς την βάση του και ορίζουμε την διαδρομή της βάσης στον Η/Υ όπου βρίσκεται εγκατεστημένη η βάση μισθοδοσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και από την Epsilon Net δεν είχα καμία απάντηση για ένα τρόπο με τον οποίο θα λύσω το πρόβλημα μου :(

Να ευχαριστήσω τον φίλο Γιάννη για το ενδιαφέρον του και για την πρακτική λύση που μου έδωσε.

Λοιπόν ΑΝ έχουμε δεύτερο Η/Υ (με Internet Explorer 6) σε δίκτυο κάνουμε εγκατάσταση μόνο το πρόγραμμα χωρίς την βάση του και ορίζουμε την διαδρομή της βάσης στον Η/Υ όπου βρίσκεται εγκατεστημένη η βάση μισθοδοσίας.

Μήπως ο Γιάννης θα έπρεπε να τιμολογήση την "αρμόδια" Εταιρεία για την λύση που αυτή θα έπρεπε να δώσει; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...