Προς το περιεχόμενο

Το γέλιο χρειάζεται στην ζωή μας Νο 5. Γελάστε γιατί χανόμαστε........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καρριέρα!

Συναντιούνται 4 φίλοι από το Στρατό μετά από 30 χρόνια. Αφού είπαν για τα παλιά, η συζήτηση μεταφέρεται στο πόσο πετυχημένα έγιναν τα παιδιά τους.

Στον 4ο τις παρέας δεν του άρεσε αυτό και πήγε στη τουαλέτα για να αποφύγει τα δυσάρεστα.

- "Ο δικός μου γιος έγινε μεγάλος αρχιτέκτονας, βγάζει εκατομμύρια. Αφού να σκεφτείτε έκανε δώρο σε ένα φίλο του μια βίλα που κόστισε 100.000.000", λέει ο 1ος κοιτάζοντας τους άλλους γεμάτος καμάρι.

-"Ο δικός μου έκανε δώρο σε ένα φίλο του ένα 20μετρο σκάφος άξιας 150.000.000", λέει ο 2ος γεμίζοντας υπερηφάνεια για το παιδί του.

-"Σιγά τα έξοδα", λέει ο 3ος. "Ο δικός μου που είναι μεγάλος χρηματιστής, δώρισε στο φίλο του μετοχές που σήμερα αξίζουν πάνω από 500 εκ".

Τότε βλέπουν όλοι τον 4ο της παρέας που έρχεται χωρίς να έχει ακούσει τίποτα και μετά από πολλή πίεση αναγκάζεται να πει και αυτός τα δικά του.

- "Ο δικός μου γιος είναι ένα κοπρόσκυλο όλη την ημέρα ξάπλα, ύπνο και καλό φαΐ.», απαντά αυτός.

Και πως ζει τον ρωτούν οι φίλοι του; Δεν πιστεύουμε να τον ταΐζεις ακόμη;

-"Άστα να πάνε! Έχει βρει 3 παλιοαδερφές, τις π*δάει και αυτές τον συντηρούν και του κάνουν και καλά δώρα!

Ο ένας μάλιστα του αγόρασε μια βίλα, ο άλλος ένα σκάφος και ο τρίτος του έδωσε 500 εκ σε μετοχές. Κοντεύω να τρελαθώ …" !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οι ΗΠΑ ανησυχούν για την αύξηση των στρατιωτικών δαπανών της Κίνας

Ο Λευκός Οίκος εξέφρασε χθες την ανησυχία του για την αύξηση των στρατιωτικών δαπανών της Κίνας κρίνοντας ότι το γεγονός αυτό είναι ανακόλουθο ως προς την ειρηνική πολιτική που υποστηρίζει ότι ακολουθεί το Πεκίνο.

:mellow::unsure::o:(:(:):D:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιβάτες της πτήσης κάθονται στις θέσεις τους και περιμένουν τους πιλότους. Σύντομα, δύο άνδρες μπαίνουν στον αεροπλάνο, με στολή πιλότου. Φορούν μαύρα γυαλιά. Ο ένας από τους δύο συνοδεύεται από έναν σκύλο για τυφλούς και ο άλλος βρίσκει το δρόμο του με την βοήθεια ενός άσπρου μπαστουνιού. Προχωρούν στον διάδρομο, μπαίνουν στο πιλοτήριο και ξανακλείνουν την πόρτα.

Πολλοί από τους επιβάτες γελούν νευρικά και όλοι κοιτάζονται με μία έκφραση που πηγαίνει από την έκπληξη στον φόβο ή τον σκεπτικισμό. Μερικοί ψάχνουν τις κάμερές τους.

Μερικά λεπτά αργότερα οι μηχανές του αεροπλάνου ξεκινούν και το αεροπλάνο επιταχύνει στην πίστα. Τρέχει όλο και πιο γρήγορα και μοιάζει σα να μην πρόκειται να απογειωθεί ποτέ. Οι επιβάτες κοιτάζουν από τα παράθυρα τους και διαπιστώνουν ότι το αεροπλάνο κατευθύνεται ίσια σε μια λίμνη που βρίσκεται στο τέλος του διαδρόμου απογείωσης.

Το αεροπλάνο τώρα τρέχει πολύ γρήγορα στην πίστα και πολλοί επιβάτες διαπιστώνουν ότι δεν πρόκειται να απογειωθούν ποτέ και ότι όλοι θα πέσουν στην λίμνη. Οι φωνές των έντρομων επιβατών γεμίζουν το αεροπλάνο, αλλά αυτή ακριβώς τη στιγμή, το αεροπλάνο απογειώνεται γλυκά, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Οι επιβάτες ηρεμούν, χαμογελούν, νιώθοντας λίγο ανόητοι που πίστεψαν σε αυτό το κακόγουστο αστείο.

Λίγα λεπτά αργότερα το γεγονός ξεχάστηκε.

Στο πιλοτήριο, ο πιλότος ψαχουλεύει το ταμπλό με τα όργανα, βρίσκει το κουμπί του αυτόματου πιλότου και τον βάζει σε λειτουργία. Λεει μετά στον συγκυβερνήτη.

"Ξέρεις τι πραγματικά με φοβίζει"

"Όχι" απαντά ο άλλος.

"Μια απ' αυτές τις μέρες, θα βάλουν τις φωνές πολύ αργά και θα πνιγούμε όλοι μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο διοικητής ενός τάγματος εξέδωσε την ακόλουθη διαταγή προς τους επιτελείς του:

- Αύριο το βράδυ στις 20:00 ο κομήτης του Χάλλεϋ θα είναι ορατός στην περιοχή μας, γεγονός το οποίο συμβαίνει μόνο μία φορά κάθε 75 χρόνια. Οι άντρες, με στολή ασκήσεων, να βρίσκονται συγκεντρωμένοι στον χώρο συγκεντρώσεως του τάγματος όπου θα τους εξηγήσω το σπάνιο αυτό φαινόμενο. Σε περίπτωση βροχής, δεν θα μπορούμε να δούμε τίποτα, οπότε συγκεντρώστε τους άντρες στο αμφιθέατρο και θα τους δείξω ταινίες του φαινομένου.

Ο επιτελής προς το λοχαγό:

- Κατά διαταγή του διοικητή, αύριο στις 20:00, ο κομήτης του Χάλλεϋ θα εμφανιστεί πάνω από το χώρο συγκεντρώσεως του τάγματος. Αν βρέξει συγκεντρώστε τους άντρες έξω με στολή ασκήσεων και φέρτε τους στο αμφιθέατρο, όπου θα λάβει χώρα το σπάνιο αυτό φαινόμενο, κάτι που συμβαίνει μια φορά κάθε 75 χρόνια.

Ο λοχαγός προς τους διμοιρίτες:

- Κατά διαταγή του διοικητή, με στολή ασκήσεων στις 20:00 αύριο το βράδυ, το φαινόμενο του κομήτη του Χάλλεϋ θα εμφανιστεί στο αμφιθέατρο. Σε περίπτωση βροχής στο χώρο συγκεντρώσεως του τάγματος, ο διοικητής θα δώσει άλλη διαταγή, κάτι το οποίο συμβαίνει μια φορά κάθε 75 χρόνια.

Ο διμοιρίτης προς το λοχία:

- Αύριο στις 20:00 ο διοικητής θα εμφανιστεί στο αμφιθέατρο μαζί με τον κομήτη του Χάλλεϋ κάτι το οποίο συμβαίνει κάθε 75 χρόνια. Αν βρέξει ο διοικητής θα διατάξει τον κομήτη στο χώρο συγκεντρώσεως του τάγματος.

Ο λοχίας προς τη διμοιρία:

- Όταν βρέξει αύριο στις 20:00, ένα φαινόμενο ο 75χρονος στρατηγός Χάλλεϋ, συνοδευόμενος από το διοικητή θα διασχίσει οδηγώντας τον κομήτη του, το χώρο συγκεντρώσεως του τάγματος, με στολή ασκήσεων.

Δυο στρατιώτες μεταξύ τους:

- Αύριο στις 20:00 θα έρθει ο στρατηγός πάνω σε μία Χάρλεϋ με στολή ασκήσεων και αν περάσει κομήτης θα βρέξει!

:blink::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις ?

Πολύ καλό.Μου θυμίζει την τουαλέτα που είχαμε στο δωμάτιο

του ξενοδοχείου στο γαμήλιο.

Εκτός από την πορτα την κανονική,είχε και μία ακόμη

που απο εκεί έβγαινες σε ένα μπαλκονάκι-ντουζιέρα,

το οποίο ήταν κλεισμένο με τοίχο 2 μέτρων.

Η πόρτα αυτή όμως ήταν από απλό,κανονικό τζαμι.

Δηλαδή αν κάποιος σκαρφάλωνε στον τοίχο,

σε έπαιρνε μάτι μια χαρά,να κάνεις την ανάγκη σου.

(εχεις μάνα βασιλιά...έχεις πατέρα βασιλιά :unsure: )

Ετσι κι εγώ ως καχύποπτη,κρέμασα μια πετσέτα,για

το φόβο των Ιουδαίων,αν και ο άντρας μου με κορόιδευε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε που όλα γίνονται για έρθει ο Μπάγεβιτς ............

Έγινε και άλλο ένα γκό όχι τόσο κουφό βέβαια όσο του Ρόμπινσον αλλά εξίσου πνίξιμο από τον κίπερ , νομίζω στο κατάνια-Φιορεντίνα .

ΥΓ Παρόλο που έχουμε ψιλοξενερώσει μη ξεχνάμε και τις ηδονές που μας προσφέρθηκαν απλόχερα εφέτος από το συμπαθή κατά τα αλλά σωματείο .... :):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MOBILE PHONE LOCATOR!!!

------------------------------

ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ

ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

ΑΝ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΠΕΙΤΕ (ΝΟ) ΚΑΙ

ΣΥΝΕΧΕΙΣΤΕ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ...

ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ

ΜΑΘΕΤΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ...

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ 0030 ΠΡΩΤΑ.

ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

http://www.sarpanet.com/moviles

_________________________

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MOBILE PHONE LOCATOR!!!

------------------------------

ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ

ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

ΑΝ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΠΕΙΤΕ (ΝΟ) ΚΑΙ

ΣΥΝΕΧΕΙΣΤΕ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ...

ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ

ΜΑΘΕΤΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ...

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ 0030 ΠΡΩΤΑ.

ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

http://www.sarpanet.com/moviles

_________________________

SOULISSSSSSSSS, τι κανς αυτού α; :);):lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταγγέλλω αθέμιτο ανταγωνισμό εκ μέρους του κ. SOULIS!!!!

Τα κουκιά τα σπέρνω μόνο εγώ, καθότι ΓΙΑΝΝΗΣ!!!!!

:);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν αυτό το Γιουτούμπι ..όσο το ψάχνεις ..βρίσκεις..

Λιθοβολισμός

κοινή σύσκεψη ΠΟΦΕΕ-ΠΕΦΕ-ΠΟΛ-ΠΟΟ κ.λ.π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως βάλαμε τα Vista????? :lol:

μακριά από μένα..φτου κακά..με xp και με το ζόρι..

αν είχα vista δεν θα έπαιζε τίποτα..ούτε τα προγράμματα της δουλειάς.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γυναίκα συζητά με μια φίλη της:

- "'Ασε, έχω φοβερό πρόβλημα με τον άνδρα μου! Το κάνουμε μια φορά στις τόσες! Δεν του εξάπτω πλέον τη φαντασία και κοντεύω να σκάσω! Εσύ;"

- "Α, εγώ χρυσή μου είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, αλλά πήγα σ' ένα γιατρό, μα τι να σου λέω... Μέσα σε δυο μέρες, όλα πάνε τέλεια με μένα και τον άνδρα μου! Να, πάρε τη διεύθυνσή του και όλα θα διορθωθούν, μην ανησυχείς."

Πάει λοιπόν η γυναίκα στο ιατρείο του γιατρού, χτυπά την πόρτα, μπαίνει μέσα και δεν βλέπει κανένα. Εκεί που έκανε να φύγει, μπαίνει μέσα ένας άνδρας με άσπρη ποδιά.

- "Αχ, γιατρέ μου ευτυχώς που ήρθατε! Με στέλνει μια φίλη μου που είχε πρόβλημα με τον άνδρα της..."

- "Μην ανησυχείτε, κυρία μου, περάστε στο κρεβάτι και γδυθείτε."

- "Να το βγάλω... κι αυτό;"

- "Όλα, όλα μαντάμ!"

Την ξαπλώνει στο κρεβάτι και μόλις τελειώνουν, τη ρωτά:

- "Λοιπόν, πώς σας φάνηκε κυρία μου;"

- "Ουάου, ήταν φοβερά! Όχι όμως τόσο καλά όσο μου έλεγε η φίλη μου..."

- "Μισό λεπτάκι...", της λέει και φωνάζει:

- "Έ! Μήτσο, έλα μέσα, γιατί η κυρία δεν έμεινε ικανοποιημένη!"

Μπαίνει στο ιατρείο τότε ένας μπρατσαράς με άσπρη ποδιά, και αφού τελιώνει τη ρωτά:

- "Λοιπόν, πώς ήταν κυρία μου τώρα; Ικανοποιημένη;"

- "Καλά, μιλάμε ήταν συγκλονιστικά! Αλλά, όχι βέβαια τόοοοσο καλά όσο μου τα' λεγε η φίλη μου..."

Και τότε της λένε και οι δυο:

- "Τι να σας πούμε μαντάμ, περιμένετε τότε να έρθει ο γιατρός! Εμείς είμαστε οι μπογιατζήδες που βάφουμε το κτίριο!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
Μια συμβουλή για άλλο θέμα...

Do NOT open this door

Γεια σου ρε Σούλη, τι μου θύμισες!

Και τώρα, η μεγάλη κόντρα Κανέλη-Καψή, μιλάμε για μεγάλη φάση: :P:lol::lol:

http://www.flurl.com/item/KapsisKanelli_Ga...idara_u_123450/

:lol::blink::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...