Προς το περιεχόμενο

ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Α ΚΑΙ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εργάζομαι σε μεγάλη εταιρεία και σκέφτομαι να ανοίξω ένα λογιστικό γραφείο.Κατέχω αρκετά καλά τα βιβλία Γ κατηγορίας Α.Ε αλλά δεν έχω εμπειρία σε άλλης κατηγορίας βιβλίων και άλλου τύπου εταιρείων επειδή δεν έχω ασχοληθεί.Μπορεί να μου πει κάποιος ποιο δρόμο να ακολουθήσω για να τα μάθω;Από βιβλία (και ποια) ή απο σεμινάρια;Επίσης ένα μέσο εισόδημα ενός λογιστικού γραφείου ποιο είναι?Γνωρίζω ότι είναι απλά αλλά δεν έχω ασχοληθεί.Μπορώ να βρω κάποια αρχή σε αυτό το site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΕΙΤΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑΤΙ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΜΙΣΘΩΤΟΥ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΜΑΘΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΒΙΒΛΙΑ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΩ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΚΡΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΝΩΣΕΩΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΕΙΤΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑΤΙ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΜΙΣΘΩΤΟΥ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΜΑΘΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΒΙΒΛΙΑ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΩ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΚΡΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΝΩΣΕΩΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ.

Μπορείς να φτάσεις σε ένα εισόδημα της τάξης των 2000 ευρώ (το μήνα) με ένα λογικό ωράριο ή θα πρέπει να δουλεύεις όλη τη μέρα για το τίποτα?Διότι θεωρώ η σχέση του χρόνου καιτουοικονομικου αποτελέσματος είναι πολύ σημαντική.Κατά δεύτερο πληρώνουν οι πελάτες ή τους κυνηγάς όλη μέρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...