Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΑΔΕΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


επισκέπτη Επισκέπτης

Ερώτηση

επισκέπτη Επισκέπτης

ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΣΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΙΕΚ)ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΝΕΩΣΩ ΤΩΡΑ ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΣΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΙΕΚ)ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΝΕΩΣΩ ΤΩΡΑ ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ

ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ? Η Γ ΑΔΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΟΤΕΧΝΕΣ , ΚΑΚΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΙΕΚ ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ? Η Γ ΑΔΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΟΤΕΧΝΕΣ , ΚΑΚΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΙΕΚ ,

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ? Η Γ ΑΔΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΟΤΕΧΝΕΣ , ΚΑΚΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΙΕΚ ,

ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ. "ΔΕΛΤΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ. "ΔΕΛΤΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ"

ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΕΙΧΕ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΕΜΠΕΙΡΟΤΕΧΝΗ ΛΟΓΙΣΤΗ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΜΕ ΤΟ ΙΕΚ Η ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

ΤΑ ΙΕΚ ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΠΟΛΛΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ , ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΓΚΑΘΙ ΚΑΙ ΠΑΤΗΜΑ ΤΩΝ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΧΟΝΤΑΙ ΛΥΣΣΑΛΕΑ ΑΠΟ ΤΟ 1995 (ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΧΗΜΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΑ)

ΑΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΩΤΕΡΑ , ΓΙΑ ΣΑΣ ΟΥΤΕ ΑΝΩΤΕΡΑ.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ ΤΕΛΕΙΩΣ ΧΥΜΑ

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΟΕΕ

Η ΔΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΝΑ ΕΝΤΑΣΣΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΕΙ

ΓΝΩΜΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΤΟΥΣ Η ΟΠΟΙΑ ΠΛΕΟΝ ΒΑΣΗ ΕΥΡΩΠΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΣΑΝ ΨΙΧΟΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΙΕΚ

ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Σ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΣΠΟΥΔΩΝ

.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΛΥΚΕΙΟΥ, ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΙΕΚ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 6 ΩΡΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΟΤΙ ΑΜΑ ΛΕΙΨΕΙΣ 4 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΞΑΜΗΝΟ , Η ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΙΕΤΕΣ ΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΕΤΗ - 1 ΤΙΣ ΑΠΕΡΓΙΕΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ,ΜΙΣΟΣ ΚΟΠΟΣ ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΔΗ

ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΕ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...