Προς το περιεχόμενο

AΔΕΙΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΟΕΕ,ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ


επισκέπτη Επισκέπτης-PETROS-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Επισκέπτης-PETROS-

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΧΩ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΣΥΜΑ ΒΟΗΘΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΡΞΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ. α ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΡΞΗ ΑΜΕΣΑ (ΕΧΩ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΜΑΛ.Κ΄ΤΕΒΕ)?

β. ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΕΩΣ ΕΠΑΓΓΕΛ.Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚ.ΕΠΙΜ.ΕΛΛΑΔΟΣ?

γ. ΤΙΧΑΡΤΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ.ΕΛΛΑΔΟΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ . ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη dendri santorini
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΧΩ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΣΥΜΑ ΒΟΗΘΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΡΞΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ. α ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΡΞΗ ΑΜΕΣΑ (ΕΧΩ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΜΑΛ.Κ΄ΤΕΒΕ)?

β. ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΕΩΣ ΕΠΑΓΓΕΛ.Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚ.ΕΠΙΜ.ΕΛΛΑΔΟΣ?

γ. ΤΙΧΑΡΤΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ.ΕΛΛΑΔΟΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ . ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΤΥΧΙΟ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝ, ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΝΟΜΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ ΣΟΥ, 2 ΦΩΤΟ ΜΙΚΡΕΣ, ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΗ, ΚΑΙ ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΝΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΘΥΜΗΣΟΥ ΟΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ 88 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ- ΕΤΗΣΙΑ ΕΙΣΦΟΡΑ. (ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ) ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-sofia-

Καλημερα!

Αποφοιτησα απο το οικονομικο του ΑΠΘ το 2000.Οταν πηγα να βγαλω αδεια οικονομολ. επαγγελμ. στο οικον.επιμελ. κανεις δεν μ ενημερωσε οτι δικαιουμαι αυτοματα αδεια γ ταξης.

Εχω προυπ. β.λογιστη 5 χρονια. Θελω να παρω αδεια β ταξης και μου λενε οτι θα πρεπε να χω προυπηρεσια 2 ετων στη γ΄ταξη.. ειναι δυνατον? ειναι αληθεια αυτο? 5 χρονια χαμενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπο ότι μου είπαν στο ΟΕΕ όταν ρώτησα μου είπαν οτι πρέπει να κάνω οποσδήπωτε τα σεμινάρια αλλα αφήσαν ανοικτό το ενδεχόμενο με το που βγεί η άδεια να καταθέσεις αμέσως τα χαρτιά σου για την επόμενη. Σίγουρα δεν μπορείς να πάς κατευθείαν στην Β. Το πολύ πολύ να πληρώσεις 2 ετών συνδρομές ως Γ αλλα νομίζω οτι αξίζει το κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Καλημερα!

Αποφοιτησα απο το οικονομικο του ΑΠΘ το 2000.Οταν πηγα να βγαλω αδεια οικονομολ. επαγγελμ. στο οικον.επιμελ. κανεις δεν μ ενημερωσε οτι δικαιουμαι αυτοματα αδεια γ ταξης.

Εχω προυπ. β.λογιστη 5 χρονια. Θελω να παρω αδεια β ταξης και μου λενε οτι θα πρεπε να χω προυπηρεσια 2 ετων στη γ΄ταξη.. ειναι δυνατον? ειναι αληθεια αυτο? 5 χρονια χαμενα?

ΣΟΦΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ, ΑΜΑ ΠΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑΝΤΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ Β ΤΑΞΗ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ??

ΑΜΑ ΠΑΣ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΚΠΙΠΤΟΥΝ ΣΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΟΕΕ , ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ.

ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΔΝΕ ΕΙΝΑΙ Η Β ΤΑΞΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...