Jump to content

Recommended Posts

Παντελή πας στοίχημα ότι του βρίσκω άλλη διαδρομή που περνάει από μια πόλη 100 χλμ νοτιοδυτικά των Ιωαννίνων !!! :):DB)

Χρύσα αναμένω πληροφορίες ........

Απόστολε αν δεν κάνω λάθος είναι κάπου από Κατερίνη ο συνάδελφος. Οπότε τα Γιάννενα δεν τα γλυτώνει :) .

Χρύσα περιμένω περισότερες πληροφορίες.

• Replies 476
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Να βγάλετε φωτογραφίες χορεύοντας πεντοζάλι

Κοπελία μου έπα είμαστε και θα το δείς: θα βγεί κουνημένη γι φωτογραφία.

Και από μένα που έχω σκάσει που δε μπορώ να έρθω καλά να περάσετε και καλό ταξίδι σε όλους τους φίλους και συναδέλφους .

Με το καλό να πάτε , με το καλό να ρθείτε και να μας ενημερώσετε για το πως τα περάσατε .

ΠΡΟΣΟΧΗ !!

ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ:

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΛ 2006 ΩΡΑ 17.00 ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ "ΝΥΜΦΕΣ" ΣΤΟΥΣ ΤΑΦΟΥς ΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙς ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ !!

Guest KWNNA

Δεν ζηλεύω... δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...

(Αμα το πω πολλές φορές θα το πιστέψω μάλλον)

Να περάσετε καλά, ΑΚΟΥΤΕ????

Και να περάσετε καλά πρώτα για εσάς και μετά για όλους εμας που δεν θα είμαστε εκεί αλλά θα σας σκεφτόμαστε πολύ ....

Δεν ζηλεύω... δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...δεν ζηλεύω...

KWNNA oύτε κι εγώ ζηλεύω... όχι... αλήθεια λέω,είμαι μια χαρά.αληθ... μπουααααααααααχ... :rolleyes::D

Κοπελιές και παλληκάρια, μέσα από την καρδιά μου να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται!

Δε ζητάω να μου φέρετε τίποτα από την Κρήτη, ούτε τσικουδιά , ούτε γλυκιές μυζηθρόπιτες ούτε τίποτις.

Μόνο φωτογραφίες, πολλές φωτογραφίες, για να φαντασιωθώ λιγουλάκι ότι ήμουν κι εγώ εκεί... :rolleyes:

Guest HELEN
Κοπελιές και παλληκάρια, μέσα από την καρδιά μου να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται!

Δε ζητάω να μου φέρετε τίποτα από την Κρήτη, ούτε τσικουδιά , ούτε γλυκιές μυζηθρόπιτες ούτε τίποτις.

Μόνο φωτογραφίες, πολλές φωτογραφίες, για να φαντασιωθώ λιγουλάκι ότι ήμουν κι εγώ εκεί... :rolleyes:

Δημήτρη, επέτρεψε μου να πω, ότι με κάλυψες …….. πλήρως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P:D:D

Φιλοι συναδελφοι

Εγω ζηλευω και το δηλωνω :D

Να περασετε οσο καλυτερα γινεται !!!

Εσύ μικρέ HLM μη χαίρεσαι!

Επειδή θα λείπουν διαχειριστές και HLM (High Level Moderators) θα βγάλω υπηρεσίες για την φύλαξη του φόρουμ.

Ως νεούδι που είσαι παίρνεις επ' ώμου την βραδυνή περίπολο και αγγαρεία μαγειρεία! :D

doctor

Υ.Γ. Σταυρουλάκη πότισέ τους τόσο που να μην θυμούνται πως λέγεται η πεθερά τους! :rolleyes:

Υ.Γ.2 Όσοι θέλουν να κάνουν καμάκι σε Σουηδέζες μπορούν να ξεκινήσουν κάπως έτσι:

"Vad snygg du er!" (βα σσνιγκ ντου ερ!) που σημαίνει "Τι όμορφη που είσαι!". Και αν "τσιμπήσει" το ψάρι, πάρτε με τηλέφωνο για τα υπόλοιπα. Από ένα σημείο και μετά, θα αναλάβει η body language, οπότε ... αποστολή εξετελέσθη. 80 ευρώ μου δίνετε χωρίς Φ.Π.Α.

Υ.Γ.3 Ελπίζω να μην διαβάζουν οι γυναίκες σας τώρα... :P

Υ.Γ.2 Όσοι θέλουν να κάνουν καμάκι σε Σουηδέζες μπορούν να ξεκινήσουν κάπως έτσι:

"Vad snygg du er!" (βα σσνιγκ ντου ερ!) που σημαίνει "Τι όμορφη που είσαι!". Και αν "τσιμπήσει" το ψάρι, πάρτε με τηλέφωνο για τα υπόλοιπα. Από ένα σημείο και μετά, θα αναλάβει η body language, οπότε ... αποστολή εξετελέσθη. 80 ευρώ μου δίνετε χωρίς Φ.Π.Α.

Υ.Γ.3 Ελπίζω να μην διαβάζουν οι γυναίκες σας τώρα... :D

Εγώ πάντως Δημήτρη για να ήμουν καλυμένη θα έλεγα και στις γυναίκες τι να κάνουν με τους Σουηδούς.Ετσι δεν θα υπήρχαν από πουθενά παράπονα :rolleyes:

Εσύ μικρέ HLM μη χαίρεσαι!

Επειδή θα λείπουν διαχειριστές και HLM (High Level Moderators) θα βγάλω υπηρεσίες για την φύλαξη του φόρουμ.

Ως νεούδι που είσαι παίρνεις επ' ώμου την βραδυνή περίπολο και αγγαρεία μαγειρεία! :rolleyes:

Ποιο πηξιμο Δημητρη

Αρχηγοι θα ειμαστε :D

Διαχειριστες στην θεση των διαχειριστων!

80 ευρώ μου δίνετε χωρίς Φ.Π.Α.

Κοψε κατι!

Για συναδελφους πρεπει να κανεις καλυτερη τιμη!

Εδώ Ανθή γελάνε και τα κουτσά σκυλιά. :P:D:lol:

Τι θα κάνουν οι Ελληνίδες γυναίκες με τους Σουηδούς?

Θα παίζουν μπιρίμπα. :o

:D:o:rolleyes:

Guest NIKANOR

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου σε όλους και όλες που θα κατέβουν Χανιά, να περάσετε όμορφα κι ωραία με την οικογένεια σας και με την παρέα.

Φωτογραφίες να κανονίσετε ν' ανεβάσετε στο forum

ΥΓ1.Αυτό το "σνίιιιγκ ντουγκ-ντουγκ" που είπε ο doctorας, καλό είναι να το αποφύγετε στην επικοινωνία με τις βόρειες.Θα νομίζουν ότι είστε καθυστερημένοι...!!!

Ενα από τα προτερήματα τους είναι ότι γνωρίζουν αγγλικά!!

ΥΓ2. Οι moderatorοι και λοιποί αρσενικοί που θα μείνουν, ν' αναλάβουν να γίνει και κανένα παρτάκι εδώ μέσα.

Ξερετε... φωτογραφίες με γυμνές, ανταλλαγή απόψεων για ποτά, ομάδες, βρισιές και βρωμόλογα κλπ...

Μη ξεχάσετε τη Δευτέρα να τα σβήσετε όλα... :rolleyes:

Αντε βρε σεις, καλά να περάσετε... :D

Οι ορδες των βαρβαρων καταφτανουν !!!!!!!!!!!!!!

Ηρθαν οι πρωτοι αεροπλανικοι

Προσοχη τι λετε και τι κανετε διοτι το HELLENIC SEAWAYS προσφερει internet μεσα στο πλοιο και ο Μεγαλος Αδελφος σας παρακολουθει :rolleyes::D:P

Απευθύνομαι προς Σταυρουλάκη Κωνσταντίνο.

Κωστάκη,

Ετσι και φέρεις τον Καίρατο στα Χανιά και τον δείξεις και στις φωτο τι να σου πώ. :D

Θα σε θεωρήσω το μεγαλύτερο αστέρι του φόρουμ.

Αλλά θα πάς στο Ηράκλειο να τον φέρεις.Ειδάλως δεν θα έρθει.

Και πεστου κρυφά,ότι δεν θα είμαι εκεί.Και δεν πρόκειται να τσακωθούμε. :D

Να μου έλεγες να χαμηλώσω τον Ψηλορείτη...

Να μου έλεγες να περάσω το υποθαλάσσιο φαράγγι της Σαμαριάς (καινούργιο έυρημα)..

Να πω ναι..

Αλλά πως να καταφέρω να φέρω τον Αντώνη ;

Υ.Γ. Σταυρουλάκη πότισέ τους τόσο που να μην θυμούνται πως λέγεται η πεθερά τους! :D

Μωρε θα τσι κάνω καζίκι τσι μεθιάς και θα θωρούνε τη πεθερά ντονε οσαν την Σκλιρανικοβα..

"Vad snygg du er!" (βα σσνιγκ ντου ερ!) που σημαίνει "Τι όμορφη που είσαι!".

Είναι περιττό.

Το επαναφέρω ως σπουδαίο.

Οποιος χρειάζεται διεκρινήσεις : 6979002921

ΠΡΟΣΟΧΗ !!

ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ:

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΛ 2006 ΩΡΑ 17.00 ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ "ΝΥΜΦΕΣ" ΣΤΟΥΣ ΤΑΦΟΥς ΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙς ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ !!

Τάσο,

Εσείς οι HLM, από σήμερα μέχρι και την κυριακή,θα πρέπει να απαγορέυσετε την είσοδο μελών του φόρουμ,μέσω laptop η internet cafe,που προέρχονται από την Κρήτη και μάλλον από τα Χανιά.

Θα μας γεμίσουν το φόρουμ με ιούς.

Είναι και αυτή η ατιμη τσικουδιά του Σταυρουλάκη,που ευνοεί τους ιούς.

Για αυτό προσοχή. :D:D:lol:

ΦΤΑΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΤΑΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:lol::lol::lol::lol:

Επιτέλους.

Και δεν ήξερα που να φιλοξενήσω τις 50 Ρωσίδες χορεύτριες που ζήτησαν άσυλο στον Δήμο Γαλατσίου.

Κατάληψη στον γείτονα λοιπόν............ :lol:

Μωρε θα τσι κάνω καζίκι τσι μεθιάς και θα θωρούνε τη πεθερά ντονε οσαν την Σκλιρανικοβα..

Είναι περιττό.

Ε όχι δα!!! Το πολύ, οσάν τον Καρεμπέ.

Πάντως χθες που μίλησα με την CHRISTINE ετοιμαζόντουσαν να φύγουν και ήταν μέσα στην τρελή χαρα!περνούσαν πολύ καλά.άαααααχ,άντε με το καλό να φτάσουν και με το καλό να γυρίσουν! :)

Σταυρουλάκη πότισε τους λογιστάδες τσικουδιά και βγάλε φωτο.

Οποιος τραβήξει φώτο τον Κουλογίαννη κουρούμπελο αμοιβή οι 50 Ρωσσίδες του doctor

Σταυρουλάκη πότισε τους λογιστάδες τσικουδιά και βγάλε φωτο.

Οποιος τραβήξει φώτο τον Κουλογίαννη κουρούμπελο αμοιβή οι 50 Ρωσσίδες του doctor

Αντε να σε δω πως θα τις πάρεις

τις αλλοδαπές απ΄τον Δημήτρη. :)

Που είσαι doctor??????