Προς το περιεχόμενο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟ FORUM


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλούμε όσοι έχουν πρόβλημα σύνδεσης με το forum (σας ξαναγυρίζει σαν επισκέπτες μετά την σύνδεσή σας) να δημοσιεύσουν εδώ το ψευδώνυμό τους για να προχωρήσουμε στην αποκατάσταση του προβλήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Εμένα , κάθε φορά που μπαίνω με αντιμετωπίζει σαν επισκέπτη και παρ’ όλο που του δίνω τους κωδικούς μου και του ζητώ να τους απομνημονεύσει δεν το κάνει και την επόμενη φορά πάλι επισκέπτη με θέλει.

Και κάτι ακόμα , κάθε φορά που μπαίνω μου εμφανίζει και γω δεν ξέρω πόσες σελίδες δημοσιεύσεις παρ’ όλο που του ζητάω τις νέες δημοσιεύσεις. Πρέπει κάποια στιγμή να του πω να τις χαρακτηρίσει όλες αναγνωσμένες για να μην τις ξαναβγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-bamel-
Κι εγώ παρομοίως...

ATHV

Και εγώ το ίδιο και στην απάντηση που πάω να δώσω εδώ ενώ είμαι συνδεδεμένος σαν μέλος πάλι με εμφανίζει σαν επισκέπτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα , κάθε φορά που μπαίνω με αντιμετωπίζει σαν επισκέπτη και παρ’ όλο που του δίνω τους κωδικούς μου και του ζητώ να τους απομνημονεύσει δεν το κάνει και την επόμενη φορά πάλι επισκέπτη με θέλει.

Και εμένα σαν επισκέπτη με αντιμετωπίζει κάθε φορά :(

Ενώ, μέχρι και πρίν από ένα μήνα περίπου, όλα ήταν καλά ,

με το που άνοιγα το πσίμ και έμπαινα στην κοινότητα ,

μου έλεγε, συνδεδεμένος ώς DAS.

Τώρα με θεωρεί "απρόσκλητο" επισκέπτη. :(

Ευχαριστούμεεεεεεεεεεεεεεεεέ

DAS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το πρόβλημα το αντιμετωπίζω όταν είμαι συνδεδεμένος με internet Explorer, ενα όταν είμαι συνδεδεμένος με mozilla δεν έχω κανένα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-SOUZAN-

κι εγώ μια από τα ίδια.όπως και τώρα που είμαι μέσα ως μέλος,πάω να δώσω απάντηση,με βγάζει ως επισκέπτη και δε φτάνει αυτό,δε με συνδέει κιόλας!

SOUZAN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ επισκέπτης δεν είμαι

αλλά μου βγάζει στο κάτω μέρος της σελίδας ότι υπάρχουν σφάλματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Χαλκιδέο και την SEA .

Οι νέες Δημοσιεύσεις εξαφανίζονται με δύο τρόπους .

1)Οταν κλείσεις τον υπολογιστή.

2)Οταν πατήσεις το κουμπί (χαρακτήρησε τις δημοσιεύσεις ώς αναγνωρισμένες)

3)Οταν κάνεις log out(έξοδο)

Για τον ΑΤHV και τον Bamel και την SOYZAN να το καταλάβω οτί υπάρχει πρόβλημα μιάς και απάντησαν σαν επισκέπτες.

Οι υπόλοιποι βρε εξυπνοπούλια τί πρόβλημα έχετε αφού οι δημοσιεύσεις σας σε αυτό το μήνυμα έχουν γίνει με την ιδιότητα του μέλους .

Πώς δεν μπορείτε να συνδεθείτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΦΑΙΡΑ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΚΟΤΑ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Χαλκιδέο και την SEA .

Οι νέες Δημοσιεύσεις εξαφανίζονται με δύο τρόπους .

1)Οταν κλείσεις τον υπολογιστή.

2)Οταν πατήσεις το κουμπί (χαρακτήρησε τις δημοσιεύσεις ώς αναγνωρισμένες)

3)Οταν κάνεις log out(έξοδο)

Για τον ΑΤHV και τον Bamel και την SOYZAN να το καταλάβω οτί υπάρχει πρόβλημα μιάς και απάντησαν σαν επισκέπτες.

Οι υπόλοιποι βρε εξυπνοπούλια τί πρόβλημα έχετε αφού οι δημοσιεύσεις σας σε αυτό το μήνυμα έχουν γίνει με την ιδότητα του μέλους .

Πώς δεν μπορείτε να συνδεθείτε?

Το εξυπνοπουλο σου απαντα :( :Μπαινω στο φορουμ και συνδεομαι ως μελος .Οταν αλλαζω σελιδα πχ "κοινοτητα λογιστων" με πεταει εξω και με εμφανιζει ως επισκεπτη .

Αυτο συμβαινει κανενα μηνα περιπου .Ισως να φταιει και ο Mozilla

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα μπήκα από αλλό υπολογιστή αλλά αντιμετωπίζω εδώ και ένα περίπου μήνα το ίδιο πρόβλημα με τον diba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω -εκτος του οτι το κανω επιτηδες για να σε παιδευω- οταν ειμαι μεσα σε θεμα δημοσιευω κανονικα σαν μελος , αλλα οταν βγαινω παλι στην κοινοτητα λογιστων με αποσυνδεει και δεν εχω τις επιλογες πανω στην μπαρα που εχουν τα μελη... Ειναι σοβαρη η κατασταση μου αφεντικο?? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΦΑΙΡΑ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΚΟΤΑ :(

αυτό σίγουρα είναι πρόβλημα της σύνδεσής σου ιντερνετ και του υπολογιστή σου.

Εγώ δεν βλέπω διαφορά στο κατέβασμα των σελίδων….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό σίγουρα είναι πρόβλημα της σύνδεσής σου ιντερνετ και του υπολογιστή σου.

Εγώ δεν βλέπω διαφορά στο κατέβασμα των σελίδων….

ΜΠΑ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για αρχή μερικές παρατηρησεις.

Συμπληρώστε το profil σας όλοι με ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο.

Οσοι είχετε email Yahoo, hotmail κλπ freemail. Θα έχετε πρόβλημα .

Θα πρέπει να αλλάξετε τo email σας.

Σε μέλη τα οποία δεν έχουν συμπληρωμένο το όνομα τους και το τηλέφωνο και σε μέλη που χρησιμοποιούν free email υπάρχει μεγαλύτερο πρόβλημα από του υπολοίπους.

Οσοι επισκευθείτε το profil και συμπληρώσετε το όνομα και το τηλ. θα πρέπει να έχετε και normal email . Αλλιώς δεν θα σας αφήσει να το αλλάξετε.

Προσοχή επειδή εδώ και καιρό έχει απαγορευθεί ή εγγραφή νέων μελων

με email τύπου yahoo,hotmail,gmail,mail,freemail (λόγο της κατα συροή εγγραφής άσχετων μελών )τo forum δημιουργεί πρόβλημα και στα μέλη τα οποία χρησιμοποιούν τέτοια mail πρίν την ρύθμιση αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ

Μας μαλώνεις άδικα (για μένα και την Ωραία Ελένη λέω – για τους άλλους δεν με νοιάζει)

Βγαίνω από το φορουμ, κλείνω τον υπολογιστή και το απόγευμα που θα ξανάρθω (γιατί τώρα θα πάω να φάω κάτι λαβράκια) ανοίγω τον υπολογιστή και νάσου δεκατόσες σελίδες δημοσιεύσεις. Πατάω νέες , τίποτα δεκατόσες παραμένουν . ¨ένα αυτό και δύο

Κάθε φορά που μπαίνω και του δίνω τους κωδικούς του λέω να τους θυμάται (ο κομπούτερ λέω να τους θυμάται) αλλά αυτός τον χαβά του , ξανά μου λέει τους κωδικούς όταν ξαναμπαίνω.

Τι λες θα ζήσω ?

Επεξεργασμένο από Grzokas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα .... με αγνοεί συνεχώς....

Να το πάρω προσωπικά λέτε???

Αααα.. και έχω gmail αλλά λέω να μην το αλλάξω γιατί που να βρω λεφτά???

Επεξεργασμένο από Grzokas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δεν αναγνωρίζονται ως μέλη με τη σύνδεση τους στην κοινότητα, ενδεχομένως είναι θέμα των cookies. Μπορεί να έχουν επιλέξει να μην κρατάει το pc τους cookies από το taxheaven, ή να έχουν επιλέξει ο browser τους να σβήνει τα cookies με την έξοδο.

(KWNNA, να μια ιδέα για γενέθλιο δώρο που μπορείς να ζητήσεις...χρόνια πολλά και καλά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-ATHV-

E-mail otenet έχω, ονοματεπώνυμο έχω, τηλέφωνο έχω, τί έχω ο έρμος και συνδέομαι μιά φορά στις πέντε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όσοι από εμάς δεν εχουν τη δυνατότητα να έχουν άλλο email εκτός του yahoo???Τι να κάνουμε? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...