Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ PROSVASIS & DATA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΗΣ PROSVASIS (PAYCHECK) & ΤΗΣ DATA COMMUNICATION (PREMIUM).

ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η΄ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ, ΣΧΟΛΙΑ, κτλ. ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα της Prosvasis δεν το γνωρίζω καθόλου

Της Data το θεωρώ πολύ καλό! Μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει ιδιαίτερα προβλήματα και όσα έχουν παρουσιαστεί έχουν λυθεί με την τεχνική τους υποστήριξη την οποία θεωρώ πολύ καλή!!!

Η απόφαση όμως είναι δική σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΗΣ PROSVASIS (PAYCHECK) & ΤΗΣ DATA COMMUNICATION (PREMIUM).

ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η΄ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ, ΣΧΟΛΙΑ, κτλ. ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Γιατί το PREMIUM; Υπάρχει και το παραθυρικό το HRM.

Χωρίς να είναι τέλειο είναι πολύ καλύτερο από το PREMIUM και από τα καλύτερα της αγοράς.

Πολύ καλά λόγια έχω ακούσει και για τη μισθοδοσία της ΕΨΙΛΟΝ ΝΕΤ.

Της PROSVASIS δεν το γνωρίζω και δεν μπορώ να έχω άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα δει ένα demo της prosvasis και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις, επίσης σημασία έχει το γεγονός ότι προέρχεται από μια εξειδικευμένη εταιρία σε φορολογικά και εργατικά θέματα, και από όσο ξέρω δεν έχει modules, πολύ σημαντικό το τελευταίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Είχα δει ένα demo της prosvasis και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις, επίσης σημασία έχει το γεγονός ότι προέρχεται από μια εξειδικευμένη εταιρία σε φορολογικά και εργατικά θέματα, και από όσο ξέρω δεν έχει modules, πολύ σημαντικό το τελευταίο.

Τι είναι το modules?... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι το modules?... :P

Είναι εφεύρεση των εταιριών πληροφορικής ώστε να παίρνουν extra, φράγκα. :D

Κάποιος έξυπνος το ξεκίνησε και δυστηχώς μπαίνουνε όλοι στο χορό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Είναι εφεύρεση των εταιριών πληροφορικής ώστε να παίρνουν extra, φράγκα. :D

Κάποιος έξυπνος το ξεκίνησε και δυστηχώς μπαίνουνε όλοι στο χορό.

Αν και δεν κατάλαβα ....σας ευχαριστώ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν κατάλαβα ....σας ευχαριστώ. :D

Ένα απλό παράδειγμα. αγοράζεις το πρόγραμμα 1000,00€, για να μπορείς να εκτυπώσεις βιβλίο αδειών σου ζητάνε άλλα 200,00€.

Απλό είναι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Ένα απλό παράδειγμα. αγοράζεις το πρόγραμμα 1000,00€, για να μπορείς να εκτυπώσεις βιβλίο αδειών σου ζητάνε άλλα 200,00€.

Απλό είναι. :P

Ααααα....

λοιπόν και η Prosvasis...έχει δύο εκδόσεις....μία με συλλογικές συμβάσεις και μία χωρίς ...(ουδιέτσι :D ) ....

Πάντως εγώ είμαι ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δουλέψει και τα δύο προγράμματα και θεωρώ ότι της PROSVASIS υπερέχει και έχεις πολύ καλή τεχνική υποστήρηξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν κατάλαβα ....σας ευχαριστώ. :P

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ:

Η ΕΝΕΤ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΗΝ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΜΕ €000,00 ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΟΙΚΟΔΟΜΟΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ. ΕΤΣΙ ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ π.χ. ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ MODULS ΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΧΡΕΩΝΟΝΤΑΙ EXTRA. ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ €000,00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ + €000,00 ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΔΟΜΟΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙ ΠΛΕΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΜΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 20 ΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΒΑΣΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΝΕΤ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΕΩΣ 20 ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ €000,00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ + €000,00 ΓΙΑ ΤΑ MODULS + €000,00 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΛΕΟΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ €0000,00

Η DATA ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ Η ΒΑΣΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ PREMIUM ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ MODULES ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΔΟΜΟΤΕΧΝΙΚΑ, ΕΤΣΙ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥΝ ΕΙΝΑΙ €000,00 ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΛΕΟΝ.

ΚΑΛΗ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η UNION ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΘΥΡΙΚΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...