Προς το περιεχόμενο

Νέα έκδοση Δήλωση Φορολογίας Εισοδήματος 3.01a


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από σήμερα θα είναι στη διάθεσή σας η νέα έκδοση της εφαρμογής Singular Λογιστικά / Δήλωση Εισοδήματος V 3.01a.

Περιλαμβάνει τις παρακάτω νέες δυνατότητες.

1. Δυνατότητα ηλεκτρονικής υποβολής των εντύπων Ε2 και Ε3 κατευθείαν μέσα από την εφαρμογή.

2. Δυνατότητα παραγωγής αρχείου για την ηλεκτρονική υποβολή του εντύπου Ε9.

Patch Files στην διεύθυνση :

http://www.singular.gr/community/support/D...orPatch301a.zip

Η εγκατάσταση της νέας έκδοσης σε μορφή Patch προϋποθέτει να υπάρχει προεγκατεστημένη η έκδοση 3.00.

Στην διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση στο 8011159011 ή στο [email protected].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την συγκεντρωτική κατάσταση πώλησης πετρελαίου θέρμανσης που λήγει μεθαύριο τι γίνεται? Δεν μπορώ να φιάξω αρχείο γιατί θεωρεί τους αριθμούς ταυτοτήτων ως λανθασμένους ΑΦΜ . Και ρωτώ Επιτρέπεται μια εταιρεία με την εμπειρεία της singular να με αφήνει στο πάρα πέντε ? Και εάν δεν προλάβω ποιός θα υποστεί τις κυρώσεις ? Για ποιά υποστήριξη μιλάμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Registry.obj

Εκανε εγκατάσταση κανενας αυτης της ριμαδας της 3.01α;

΅Εγω την κατεβασα και στο δευτερο -τριτο βημα μου γραφει << Error. The file c:\ProgramFiles\EliteApps\SingularΕσοδαΕξοδα\Registry.obj could not be opened >>. Εδω σταματα. Και οταν το πατησεις βγαινει εντελως απο το προγραμμα. Ας ριξει καποιος τις γωσεις του να δουμε αν μανομε κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία προϋποθέτει να υπάρχει προεγκατεστημένη η έκδοση 3.00 ή η 3.01;

Εγώ έχω ακόμα την 2.07e νομιζω. Αντε και του χρόνου Singular. :):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία προϋποθέτει να υπάρχει προεγκατεστημένη η έκδοση 3.00 ή η 3.01;

Δημήτρη πρέπει να έχεις εγκατεστημένη την 3.00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανε εγκατάσταση κανενας αυτης της ριμαδας της 3.01α;

΅Εγω την κατεβασα και στο δευτερο -τριτο βημα μου γραφει >. Εδω σταματα. Και οταν το πατησεις βγαινει εντελως απο το προγραμμα. Ας ριξει καποιος τις γωσεις του να δουμε αν μανομε κατι.

=======================================================

Το συγκεκριμένο pathc αφορά την Φορολογία Εισοδήματος και όχι Singular Έσοδα-Έξοδα.

Κάντε έλεγχο στην διαδρομή που κάνετε εγκατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την συγκεντρωτική κατάσταση πώλησης πετρελαίου θέρμανσης που λήγει μεθαύριο τι γίνεται? Δεν μπορώ να φιάξω αρχείο γιατί θεωρεί τους αριθμούς ταυτοτήτων ως λανθασμένους ΑΦΜ . Και ρωτώ Επιτρέπεται μια εταιρεία με την εμπειρεία της singular να με αφήνει στο πάρα πέντε ? Και εάν δεν προλάβω ποιός θα υποστεί τις κυρώσεις ? Για ποιά υποστήριξη μιλάμε ?

===============================

Σύντομα θα κυκλοφορήσει έκδοση η οποία καλύπτει το συγκεκριμένο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία προϋποθέτει να υπάρχει προεγκατεστημένη η έκδοση 3.00 ή η 3.01;

εχω την 3.01 και δεν μπορει να εγκατασταθει η νεα βερσιον της Μαριας. Α! ρε Μαρια . Οποιος ειναι απεξω από το χορό πολλα τραγουδια ξερει. Για τραβα τους ρε Μαρια το αυτή εκει στην Σιγκιουλαρ. Σε δουλευουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
=======================================================

Το συγκεκριμένο pathc αφορά την Φορολογία Εισοδήματος και όχι Singular Έσοδα-Έξοδα.

Κάντε έλεγχο στην διαδρομή που κάνετε εγκατάσταση.

Μαρια μπαγαπόντησα, για το pathc που αφορα εσοδα-εξοδα λεω οτι δεν μπορει να εγκατασταθει. Κανενα δεν μπορει να εγκατασταθει πανω στην 3.01 από τα τρια που εβαλες στο αλλο θεμα. Ξαναδεστο Μαρια γιατι σε λιγες μερες θα φαμε τα μουστακια μας , οταν σε δω μπρος μου. Νομιζω και εσενα σε δουλευουν εκεινοι που τα παντα ξερουν , αλλα εμεις τιποτε δεν μπορουμε να κανομε σωστα με τις εφευρεσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρια μπαγαπόντησα, για το pathc που αφορα εσοδα-εξοδα λεω οτι δεν μπορει να εγκατασταθει. Κανενα δεν μπορει να εγκατασταθει πανω στην 3.01 από τα τρια που εβαλες στο αλλο θεμα. Ξαναδεστο Μαρια γιατι σε λιγες μερες θα φαμε τα μουστακια μας , οταν σε δω μπρος μου. Νομιζω και εσενα σε δουλευουν εκεινοι που τα παντα ξερουν , αλλα εμεις τιποτε δεν μπορουμε να κανομε σωστα με τις εφευρεσεις τους.

Ρε καλώς τον Καίρατο και είχα ανησυχήσει, πιστεύω να βρεθούμε Κρήτη να τα πούμε από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρια μπαγαπόντησα, για το pathc που αφορα εσοδα-εξοδα λεω οτι δεν μπορει να εγκατασταθει. Κανενα δεν μπορει να εγκατασταθει πανω στην 3.01 από τα τρια που εβαλες στο αλλο θεμα. Ξαναδεστο Μαρια γιατι σε λιγες μερες θα φαμε τα μουστακια μας , οταν σε δω μπρος μου. Νομιζω και εσενα σε δουλευουν εκεινοι που τα παντα ξερουν , αλλα εμεις τιποτε δεν μπορουμε να κανομε σωστα με τις εφευρεσεις τους.

==============================

Καλημέρα κ. Αντώνη.

Η έκδοση σε οποιοδήποτε pathc είτε accountant, είτε φορολογία κατεβαίνει κανονικά.

Επικοινώνησε μαζί μου να σε βοηθήσω να το εγκαταστήσουμε.

Όσο για την συνάντηση θα χαρώ πολύ να σε δω.

Το γνωρίζεις ό,τι όλη την βδομάδα θα είμαι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...