Προς το περιεχόμενο

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


επισκέπτη Κωνσταντίνος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Κωνσταντίνος

Είμαι εξοργισμένος, μόλις ξεκίνησα έναρξη ανθοπωλείο, με 250 για την έναρξη και 130 για κάθε μήνα, ο ανθοπωλης-gay ήταν απότωμος χωρίς λόγο και μου μίλησε επιθετικά γιατί ΄του φάνηκε ότι δεν του εξήγησα καλά τη διαδικασία και χρείαστηκε να παει και δεύτερη φορά στο ΚΕΠ. Αγαπητοί συνάδερφοι αποφάσισα να μη τον αναλάβω , θα τον στείλω κοινώς, ΠΡΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ Η ΚΛΗΤΗΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΤΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη SOTHRIS
Είμαι εξοργισμένος, μόλις ξεκίνησα έναρξη ανθοπωλείο, με 250 για την έναρξη και 130 για κάθε μήνα, ο ανθοπωλης-gay ήταν απότωμος χωρίς λόγο και μου μίλησε επιθετικά γιατί ΄του φάνηκε ότι δεν του εξήγησα καλά τη διαδικασία και χρείαστηκε να παει και δεύτερη φορά στο ΚΕΠ. Αγαπητοί συνάδερφοι αποφάσισα να μη τον αναλάβω , θα τον στείλω κοινώς, ΠΡΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ Η ΚΛΗΤΗΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΤΟΥ.

O σεβασμός προς την προσωπικότητα του λογιστή (και του κάθε εργαζόμενου που είναι καλόπιστος) είναι έκ των ουκ άνευ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα είναι ο σεβασμός να είναι προς όλους , και προς τους πελάτες μας δηλαδή. Ο χαρακτηρισμός ή η αναφορά στην όποια ιδιαιτερότητα του καθ ενός (gay) δείχνει έλλειψη σεβασμού από μέρους σας . Μήπως αυτό εισέπραξε ο πελάτης και φέρθηκε απότομα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι εξοργισμένος, μόλις ξεκίνησα έναρξη ανθοπωλείο, με 250 για την έναρξη και 130 για κάθε μήνα, ο ανθοπωλης-gay ήταν απότωμος χωρίς λόγο και μου μίλησε επιθετικά γιατί ΄του φάνηκε ότι δεν του εξήγησα καλά τη διαδικασία και χρείαστηκε να παει και δεύτερη φορά στο ΚΕΠ. Αγαπητοί συνάδερφοι αποφάσισα να μη τον αναλάβω , θα τον στείλω κοινώς, ΠΡΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ Η ΚΛΗΤΗΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΤΟΥ.

250 για την εναρξη :blink::blink::blink: 130/μηνα :lol::D:unsure: συναδελφε σε ποια πολη εχεις εδρα?

παντως εγω με αυτες τις τιμες που εγραψες μαλλον στον πλανητη αρη πρεπει να εχω εδρα :lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μ.ΜΑΡΙΑ
O σεβασμός προς την προσωπικότητα του λογιστή (και του κάθε εργαζόμενου που είναι καλόπιστος) είναι έκ των ουκ άνευ.

Σεβασμός πρώτα στο προσωπό μας και μετά σε

όλους τους άλλους γιατί αν δεν σεβόμαστε

τον εαυτό μας πως θα σεβαστούμε τον υπόλοιπο

κόσμο;

Απαιτούμε σεβασμό απο τους άλλους ανθρώπους

όταν απλά δε σεβόμαστε τον άνθρωπο με τον

οποίο μιλάμε;

Μη γινόμαστε γελοίοι αν μάθουμε να μιλάμε και

να σεβόμαστε την διαφορετικοτητα του κάθε ανθρώπου

αν μάθουμε ότι τίποτα δεν θεωρείται δικό μας παρά

το "δουλεύουμε" για λίγο και αν επίσης μάθουμε ότι

δεν μας χρωστάει όλος ο κόσμος αλλά χρωστάμε και

εμείς τότε ίσως μαθουμε και τι είναι σεβασμός :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Κωνσταντίνος

Ειλικρινά η ιδιαιτερότητα δεν με ενόχλησε καθόλου, και ο σεβασμός μου ήταν ο ίδιος που θα ήταν για κάθε πελάτη, πραγματικά υπήρξα πολύ ευγενής, αλλά η συμπεριφορά του κατόπιν με εκνεύρισε ιδιαίτερα, έχουμε μάθει να σεβόμαστε τέλικα κάποιους πάρα πολύ για χάρι του πολιτισμού και της ανεκτικότητα, αλλά τέλικα όταν δεν το αναγνωρίζουν, έ!! ως εδώ και μη παρέκει !!!!! :lol::D

Καλό θα είναι ο σεβασμός να είναι προς όλους , και προς τους πελάτες μας δηλαδή. Ο χαρακτηρισμός ή η αναφορά στην όποια ιδιαιτερότητα του καθ ενός (gay) δείχνει έλλειψη σεβασμού από μέρους σας . Μήπως αυτό εισέπραξε ο πελάτης και φέρθηκε απότομα ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντίνε... αν νομίζεις ότι η αξιοπρέπειά σου (και οι ανάγκες σου !!!) έχουν τιμή, σφίξε τα δόντια και άσ' τον να λέει. Στο τέλος πάντως, θα καταλήξεις να σε "φτύνει" κι εσύ να προσποιείσαι ότι ψιχαλίζει.

Αν νομίζεις ότι ορισμένα πράγματα δεν έχουν τιμή (και οι ανάγκες σου, σου το επιτρέπουν φυσικά), στείλτον από εκεί που ήρθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει παντως αναγκη απο τους πελατες μας να μας σεβονται περισοτερο και επιτελους να μην μας εχουν μονο για εξωτερικα και λαμογιες.

ας υπαρξει μια αλλαγη προς την πραγματικη μας εργασια που για μενα κρινεται ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ και οχι ΕΡΓΩΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΩΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...