Προς το περιεχόμενο

100.000 Δημοσιεύσεις σε 16.600 θέματα - συνολικά στο forum


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μας που ζούμε και εργαζόμαστε στην.... άκρη του χάρτη, χωρίς εύκολη πρόσβαση σε όλες σχεδόν τις πηγές της γνώσης, αυτή η κοινότητα αποτελεί την.... βιβλιοθήκη της Αλεξανδρειας.

Ανοιχτό Πανεπιστήμιο την ονόμασε κάποιος φίλος παλιότερα (να με συγχωρεί που δεν θυμάμαι ποιος ήταν) και, για μένα, είναι... κυριολεκτικά.

Ακόμη, η αίσθηση της συμμετοχής που μου δίνει αυτή η κοινότητα (η παρέα), έστω και εξ αποστάσεως, είναι μοναδική και με κάνει να νοιώθω όλο και λιγότερο απομονωμένος.

Ευχαριστώ λοιπόν κι εγώ με τη σειρά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για τις σελίδες του taxheaven με ενημέρωσαν κάποιοι ορκωτοί ελεγκτές πριν από

δύο χρόνια περίπου.

Πραγματικά δεν μπορούσα να φανταστώ τότε,τι δώρο μου έκαναν.

Ευχαριστώ τον ιδρυτή,τους διαχειριστές,τους συντονιστές και όλους τους συντελε-

στές αυτής της καταπληκτικής προσπάθειας.

Οι ευχές μου θα σας συνοδεύουν παντοτινά.

Με αγάπη.

Βαγγέλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μας που ζούμε και εργαζόμαστε στην.... άκρη του χάρτη, χωρίς εύκολη πρόσβαση σε όλες σχεδόν τις πηγές της γνώσης, αυτή η κοινότητα αποτελεί την.... βιβλιοθήκη της Αλεξανδρειας.

Ανοιχτό Πανεπιστήμιο την ονόμασε κάποιος φίλος παλιότερα (να με συγχωρεί που δεν θυμάμαι ποιος ήταν) και, για μένα, είναι... κυριολεκτικά.

Ακόμη, η αίσθηση της συμμετοχής που μου δίνει αυτή η κοινότητα (η παρέα), έστω και εξ αποστάσεως, είναι μοναδική και με κάνει να νοιώθω όλο και λιγότερο απομονωμένος.

Ευχαριστώ λοιπόν κι εγώ με τη σειρά μου.

Εεεε…., Χμμ… τι μου θυμίζει… τι μου θυμίζει….

Μήπως εμένα???? :angry::lol:

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?...2520&st=20#

Συμφωνώ και ………επαυξάνω!!! Κι από μένα ένα μεγάάάάάλο ευχαριστώ, (το έχω πει πολλές φορές και …ανώνυμα…)

Όσο για την πληρωμή…, είμαι διατεθειμένη ευχαρίστως να πληρώσω και συνδρομή σ’ αυτό το site !!!! Αξίζει πολλά…….!!!! Προσωπικά το έχω βαφτίσει «Ανοικτό Πανεπιστήμιο»…!!! :)

Φιλικά,

Αgori.

Αγαπώ πολύ αυτή την κοινότητα….. είμαι τυχερή που την ανακάλυψα και έγινα μέλος της………. Νιώθω πιο σίγουρη στη δουλειά μου…. Απορίες που έχω βρήκα απαντήσεις εδώ μέσα….. άλλες τις έθεσα (στην αρχή ανώνυμα… γιατί ντρεπόμουν δεν είχα το θάρρος…. στην συνέχεια δεν καταλάβαινα πως αποσυνδεόμουν…. Μέχρι που το έμαθα…. Το συνήθισα…) Νοιώθω πολύ υποχρεωμένη πρώτα στον αρχηγό κ. Gus που μου έδωσε την ευκαιρία να είμαι μέλος (και μάλιστα δωρεάν… αυτό πάλι….με κάνει να ντρέπομαι πιο πολύ και να νιώθω ακόμη πιο υποχρεωμένη……) και στα μέλη που μου απάντησαν αμέσως στις απορίες μου και ξεπέρασα πολλές δυσκολίες στη δουλειά μου….(dcorfu, SOULIS, doctor, ΕΙΡΗΝΗ, ΧΡΥΣΑ, Μ. ΜΑΡΙΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ, anast) γράφω τα ονόματα όπως τα βλέπω στις απαντήσεις….. να με συγχωρείται αν παρέλειψα κάποιον…. Είναι από τη συγκίνηση……..

Πραγματικά σας ευχαριστώ πάρα πολύ…… όλους….

Με αγάπη,

Αgori.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν επισκεφτω για πρωτη φορα αυτο το site νομιζα οτι εχω ικανοποιητικες γνωσεις στο επαγγελμα παροτι ειμαι σχετικα νεος.

Στις πρωτες μου επισκεψεις στο forum αρχισα να ξυνω το κεφαλι μου αμηχανα με αυτα που διαβαζα.

Μετα καταλαβα οτι θελω παρα πολυ δουλεια ακομα για να φτασουν οι γνωσεις μου τουλαχιστον στο μισο αυτων των ανθρωπων που καθονται ισως και σε βαρος της δουλειας τους για να απαντουν ολες αυτες τις ερωτησεις.

Κυριοι συγχαρητηρια !!Διαβαζοντας πολυ συχνα τις αποψεις σας πραγματικα σας θαυμαζω και πιστευω οτι ανθρωποι σαν και σας προσδιδουν μεγαλο κυρος στο επαγγελμα μας που τοσο πολυ καποιοι προσπαθουν να υποβαθμισουν.

Οτι και να πει κανεις ειναι λιγο.Το μονο που αξιζει να αναφερω οτι αν καποια στιγμη γινει συνδρομητικο θα ειμαι απο τους πρωτους που ευχαριστως θα πληρωσω.

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΙΔΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....................

Οτι και να πει κανεις ειναι λιγο.Το μονο που αξιζει να αναφερω οτι αν καποια στιγμη γινει συνδρομητικο θα ειμαι απο τους πρωτους που ευχαριστως θα πληρωσω.

βρε μην του βάζετε ιδέες....... :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GUS, σβήσε την παραπάνω απάντηση τώραααααααααααααα

ποιά απάντηση της agori?.......γιατί?...... :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GUS, σβήσε την προ-παραπάνω απάντηση τώραααααααααααααα

Για την παραπάνω απάντηση: Αγορούλα, .... μη μασάς.

Αλέκο μην απασχολείς για τέτοια θέματα το αφεντικό, την έσβησα εγώ :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΧΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ SITE.

ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GUS, σβήσε την προ-παραπάνω απάντηση τώραααααααααααααα

Για την παραπάνω απάντηση: Αγορούλα, .... μη μασάς.

Αλεκάκι μου εγώ απλώς την πάτησα εσύ γιατί ανακατεύεσαι? Δέν έχεις δεί ποτέ Ελληνική ταινία?

Αλλά εσύ βέβαια είσαι διαχειριστής και μπορείς να δείς το πραγματικό της όνομα γιαυτό δεν την

πάτησες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω να κατάλαβες ότι με μπέρδεψε το όνομά σου που ομολογουμένως δεν το έχω ξανα-

συναντήσει σε κοπέλα, αλλά κυριολεκτικά ενθουσιάστηκα με το χιούμορ που αντιμετώπισες

το θέμα και μου εδραίωσες την πεποίθηση ότι στον χώρο μας υπάρχουν αξιόλογοι και πνευμα-

τώδεις άνθρωποι παρόλη την φθορά που έχουμε υποστεί απο το ψυχοφθόρο κυριολεκτικά

επάγγελμα του οποίου υπερασπιζόμαστε τις επάλξεις....Σε καλοσορίζω λοιπόν στην κοινότητά

μας και σου εύχομαι ότι επιθυμείς να το πραγματοποιήσεις....

Επεξεργασμένο από Grzokas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω να κατάλαβες ότι με μπέρδεψε το όνομά σου που ομολογουμένως δεν το έχω ξανα-

συναντήσει σε κοπέλα, αλλά κυριολεκτικά ενθουσιάστηκα με το χιούμορ που αντιμετώπισες

το θέμα και μου εδραίωσες την πεποίθηση ότι στον χώρο μας υπάρχουν αξιόλογοι και πνευμα-

τώδεις άνθρωποι παρόλη την φθορά που έχουμε υποστεί απο το ψυχοφθόρο κυριολεκτικά

επάγγελμα του οποίου υπερασπιζόμαστε τις επάλξεις....Σε καλοσορίζω λοιπόν στην κοινότητά

μας και σου εύχομαι ότι επιθυμείς να το πραγματοποιήσεις....

Μα φυσικά και το κατάλαβα….…. Αλίμονο!!! :lol:

Πραγματικά είμαι πολύ ευτυχισμένη που γνώρισα αυτή την παρέα…..

Επεξεργασμένο από Grzokas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς συμπτωματικά, 100.000 τόννους ζυγίζει και το παγόβουνο που φιλοξενεί το ιγκλού μου. Στις 200.000 δημοσιεύσεις περιμένω από τον Γκας ένα καινούριο γιατί λιώνει με ταχείς ρυθμούς...

Άντε να τις 1.000.000σουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μ.ΜΑΡΙΑ

Εντελώς συμπτωματικά το Σεπτέμβρη ή τον Οκτώβρη του 2005 ήταν,

δεν θυμάμαι ακριβώς, που ψάχνοντας να βρώ κάτι άλλο πέτυχα αυτή

τη σελίδα της κοινότητας, έγινα μέλος την ίδια στιγμή και μου άρεσε

πολύ! Δυστηχώς τον τελευταίο καιρό οι επισκέψεις είναι περιορισμένες

αφού η αγαπητή μου συνάδελφος λείπει με άδεια τοκετού, γέννησε ένα

υγειέστατο κοριτσάκι της εύχομαι και απο δω να της ζήσει μια και απο

κοντά τα λέμε συχνά, και έπεσε βάρος μεγάλο και ασήκωτο στούς μικρούς

μου ώμους!!! :):lol: οπότε και δεν μου είναι ευκολο παρόλο που μου

λείπει πολύ, αρκετές φορές το σκέφτομαι αλλά που να προλάβω να "μπω"

και σήμερα παρασπονδία κάνω κανονικά πρέπει να στρωθώ να κάνω έλεγχο

ΦΠΑ και αποθήκη... αλλά κάνω πως δεν βλέπω B)

Εύχομαι στο forum στους διαχειριστές στους συναδέλφους αγαπημένους και μη( :D )

να΄ναι πάντα καλά και να έχουμε όρεξη και διάθεση να συντρίψουμε τους αριθμούς

των κλασσικών μαθηματικών :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...