Προς το περιεχόμενο

100.000 Δημοσιεύσεις σε 16.600 θέματα - συνολικά στο forum


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπραβο μας, σας, τους ,οπως το θετε

και πανω απο ολους τον Κωστα

Νιωθω καλυτερος και δυνατοτερος επαγγελματικα απλα χαρη στο forum

συνεχιστε ολοι ετσι

ΥΓ

Ρε συ Γρηγορη αντι για playboy τι λες για λογιστboy η και gogoboy μωρε εκει θα κολλησουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φτάσαμε τις 100.000 δημοσιεύσεις στο forum σε 16.600 και πλέον θέματα.

Σας ευχαριστούμε όλους....

Αντιθέτως εμείς ευχαριστούμε, για τα τόσα που κερδίζουμε από τη φιλοξενία σας.

Φίιλινγκς αρ μιούτσουαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο περιπου 3 μηνες, μεσα απο μια αναζητηση στο google, βρεθηκα εδω μεσα!

Πρωτη φορα συμμετειχα σε καποιο forum, και θεωρησα οτι ειναι απλα μια σελιδα με επαγγελματικες πληροφοριες!

Λιγο αργοτερα ενιωσα οτι ειναι "εργαλείο" και εξακολουθω να το πιστευω!

Με μονη διαφορα οτι δεν αποτελει "εργαλειο" μονο της δουλειας μου αλλα και της ψυχης και του πνευματος μου, μιας και απο εδω μεσα νιωθω απεκτησα "πνευματικους" καθοδηγητες και συνοδοιπορους αλλα και καλους φιλους!

Μας ευχομαι , να το δουμε ακομα ψηλοτερα και μιας και εχουμε ξεπερασει τις 1000 δημοσιευσεις οποτε το να "τις χιλιασουμε" ειναι κομματακι ατοπον....μας ευχομαι να τις εκατομυρριασουμε!! (Θεοφιλε , μετα που θα μαλωσεις την Μαρκα.....μπορεις να μαλωσεις κι εμενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Yiannis
Φτάσαμε τις 100.000 δημοσιεύσεις στο forum σε 16.600 και πλέον θέματα.

Σας ευχαριστούμε όλους....

1.000.000 ευχές για 1.000.000 δημοσιεύσεις !!!!!!!!!!!

Εμείς ευχαριστούμε Κώστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι... You never walk alone!!! (Θεόφιλε ξέρω ότι θα με μαλώσεις)
(Θεοφιλε , μετα που θα μαλωσεις την Μαρκα.....μπορεις να μαλωσεις κι εμενα)

Μαρία και Μαρίνα είναι τόσο σημαντικά και συγκινητικά αυτά που γράφετε, που μόνο να σας μαλώσω δεν μου βγαίνει. Και γώ δεν θα μπορούσα να walk alone!!!

Ευχαριστούμε τον Κώστα μια φορά ακόμη για την φιλοξενία του και για όσα απλόχερα μας προσφέρει.

Μου έδωσε τη δυνατότητα να γνωρίσω σημαντικούς ανθρώπους και να κάνω φίλους.

Το πιο σημαντικό κομμάτι του φόρουμ για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ευχαριστώ κι απο μένα μια και η ιστιοσελίδα στο σύνολο της έχει γίνει ο απαραίτητος σύμβουλος μου , και βεβαίως η "πρώτη σελίδα "

Απαραίτητη καθημερινά η διαδρομή και μέσα απο το φόρουμ , τόσο το εξειδικευμένο όσο και το πιό

ανθρώπινο κομμάτι του που μου δωσε την ευκαιρία και τη χαρά να διαπιστώσω ότι στο χώρο μας

υπάρχουν αξιόλογοι άνθρωποι, δυνατά μυαλά , και ποικιλία ενδιαφερόντων...

Εύχομαι να είμαστε πάντα εδώ ολοένα και περισσότεροι σε δημιουργικές αναζητήσεις και εποικοδομητικούς διαλόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είσαστε όλοι η μεγάλη μου παρέα που με κάνει και αρμενίζω σε πέλαγα που ποτέ δεν

μπορούσα να φανταστώ προτού για πρώτη φορά μπώ εδώ μέσα. Σε ευχαριστούμε Κώστα απο

τα βάθη της καρδιάς μας γιαυτό που μας έχεις προσφέρει και που συνεχίζεις να μας προσφέρεις

και που για μας είναι ανεκτίμητο.Εγώ πάντως μόλις ζοριστώ απ' όποιον δήποτε είτε επαγγελματικά

είτε προσωπικά εδώ θα τρέξω να ηρεμίσω λίγο και να ζητήσω βοήθεια. Γιά άλλη μιά φορά σας

ευχαριστώ όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα το μεγάλο ευχαριστώ δεν πρέπει να απευθύνεται από τον Κώστα σε εμάς αλλά από όλους εμας (την ανεκτίμητη αυτή περέα πρώτα φίλων και μετά συναδέλφων ) προς τον Κώστα για όλα όσα απλόχερα μας έχει προσφέρει μέσα από αυτόν τόσο φιλόξενο χώρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ένα ευχαριστώ ΠΡΟΣ τον Κώστα είναι πολύ λίγο....

100.000 δημοσιεύσεις!!

4.000 μέλη!!

Τα λόγια είναι περιττά!

Θα πω μόνον πως είμαι πολύ περήφανη που είμαι μέλος αυτής εδώ της παρέας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε

1. Gus για την όρεξη του και την τρέλα του, για την λειτουργία του taxheaven.gr αλλά και

του gus.gr ;)

2. Συντονιστές,διαχειριστές και όλων των .....ιστών, για τις ώρες που αφιερώνουν για την

λειτουργία αυτού του φόρουμ.

3. Συναδέλφους και συναδέλφισες για την αμέριστη βοήθειά τους σε όλους, και την συμμετοχή

τους στο φόρουμ, γιατί χωρίς την συμμετοχή τους σ'αυτό, θα το έβλεπε μόνο ο gus και οι

συντονιστές B)

Το taxheaven κατέρριψε την άποψη ότι το internet αποξενώνει. Από εδώ έχουν ξεκινήσει φιλίες που πιστεύω ότι θα είναι παντοτινές.

Και πάλι ευχαριστώ σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε

1. Gus για την όρεξη του και την τρέλα του, για την λειτουργία του taxheaven.gr αλλά και

του gus.gr B)

2. Συντονιστές,διαχειριστές και όλων των .....ιστών, για τις ώρες που αφιερώνουν για την

λειτουργία αυτού του φόρουμ.

3. Συναδέλφους και συναδέλφισες για την αμέριστη βοήθειά τους σε όλους, και την συμμετοχή

τους στο φόρουμ, γιατί χωρίς την συμμετοχή τους σ'αυτό, θα το έβλεπε μόνο ο gus και οι

συντονιστές :D

Το taxheaven κατέρριψε την άποψη ότι το internet αποξενώνει. Από εδώ έχουν ξεκινήσει φιλίες που πιστεύω ότι θα είναι παντοτινές.

Και πάλι ευχαριστώ σε όλους.

Φίλε μουΝίκο επειδή δεν έχω τα γυαλιά μου, μετά τη λέξη Ένα στην πρώτη σειρά .... τι γράφει;

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσαμε τις 100.000 δημοσιεύσεις στο forum σε 16.600 και πλέον θέματα.

Σας ευχαριστούμε όλους....

Το ευχαριστω ανηκει σε σενα απο ολους εμας οι οποιοι μεσω του forum εχουμε γινει "σοφοτεροι " σε ενα πολυπλοκαμο συστημα με πολλα παραθυρακια.. . :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. έχω σχεδόν ένα μήνα που είμαι μέλος του forum και έχω απόκομίσει πάρα πολλές γνώσεις και απίστευτα μέγάλη βοήθεια γιατί είναι αρκετά νέα στο επάγγελμα. Σας ευχαριστώ που υπάρχετε... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: Ο καθένας μέσα σε αυτό το forum μπορεί να βρεί σίγουρα 16.600 διαφορετικούς λόγους για να ευχαριστήσει 100.000 φορές τον εμπνευστή αυτής της σελίδας για όλα όσα μας προσφέρει τόσο απλόχερα.

100.000 ευχαριστώ στον GUS που έχει βρει τον τρόπο να νιώθουμε ότι δεν είμαστε μόνοι

100.000 ευχαριστώ για την βοήθεια

100.000 ευχαριστώ που μας δίνετε την δυνατότητα να μεγαλώσουμε τις γνώσεις μας και άρα την δύναμή μας και την θέλησή μας

100.000 ευχές ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσαμε τις 100.000 δημοσιεύσεις στο forum σε 16.600 και πλέον θέματα.

Σας ευχαριστούμε όλους....

ANTE KAI NA ΠIAΣOYME & TA 100.000 μέλη ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΚΑΛΗ!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ξερω εγω ......

Καφες χωρις τσιγαρο ????? Ναι γινεται !!! Εδω και οκτω μηνες ........

Καφες χωρις taxheaven ??? Δεεεεεεε γινεται !!!!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω κι εγώ όλους εσάς που μας βοηθάτε ανα πάσα στιγμή.

Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι μπορείς να βασίζεσαι σε 4.000 ανθρώπους.

Να είστε όλοι καλά. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συναισθήματα είναι πολλά ποικίλα και έντονα και πολύ δύσκολο να εκφραστούν γραπτώς.

Αυτό όμως που γίνεται αντιληπτό από την πρώτη ματιά είναι ότι πίσω από αυτήν την σελίδα υπάρχουν άνθρωποι ζεστοί με όνειρα και γνώση την οποία μοιράζουν απλόχερα. Αισθάνεσαι ότι δεν είσαι μόνος εκεί έξω και ότι έχεις κάποιον να τα πεις και κάπου να ακουμπήσεις.

Ευχαριστώ θερμά λοιπόν όλους σας και εύχομαι δύναμη και υγεία και καλή συνέχεια.

Γιώργος Χαρίτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να συμπληρώσω πως χαίρομαι που διαπιστώνω οτι υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που ο καθημερινός αγώνας για την επιβίωση, η καθημερινή τριβή με υπανθρώπους (ο νοών νοείτω) και ο μέχρις εσχάτων ανταγωνισμός δεν τους έχει αλλοτροιώσει.

Θέλω να πιστεύω πως θ' αντέξουμε μέχρι τέλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να συμπληρώσω πως χαίρομαι που διαπιστώνω οτι υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που ο καθημερινός αγώνας για την επιβίωση, η καθημερινή τριβή με υπανθρώπους (ο νοών νοείτω) και ο μέχρις εσχάτων ανταγωνισμός δεν τους έχει αλλοτροιώσει.

Θέλω να πιστεύω πως θ' αντέξουμε μέχρι τέλους.

Θα αντέξουμε γιατί είμαστε χιλιάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο έγραψα μία απάντηση.

Πήρε αριθμό 135482.

Δηλαδή;

Έχουμε 135482 απαντήσεις;

Και που πήγαν κ. Gus οι 35482;

Που πήγαν κκ Διαχειριστές οι 35482 απαντήσεις;

Τις έφαγε το μαύρο το σκοτάδι;

Αυτά κάνετε όλη μέρα και νύχτα;

ΥΓ

Πέρα απ΄ολα και πάνω απ'όλα να ευχαριστήσω Δημόσια τον ΚΑΡΟΛO για το ξεμπλοκάρισμα στης Αθήνας τα ..... στενά και τον Gus για την όμορφη παρέα.

Ευχαριστώ παιδιά.

Και στα δικά σας........

Αντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eεεεεεεε... ξέρεις .......

χμμμμμμ.......

Α ναί γύρω στις 34.000 δημοσιεύσεις ήταν από χάκερ , και διαγράφηκαν .

Αυτό είναι ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω εδώ οτί το Forum καθαρίζεται με την βοήθεια των συντονιστών - διαχειριστών ,από σε εισαγωγικά ασήμαντες - άχρηστες δημοσιεύσεις.

Δημοσιεύσεις παλαιότερες οι οποίες ειναι εκτός θέματος (π.χ. ημερομηνίες δηλώσεων χρήσης 2004 ) αλλά και άλλες ερωτήσεις οι οποίες έχουν απαντηθεί 3 και τέσερεις φορές .

Υπάρχουν ακόμα θέματα που μπορούν να διαγραφούν διότι απλώς πιάνουν χώρο, αλλα αυτό γίνεται πολύ προσεκτικά και σταδιακά.

Τελος σας ανακοινώνουμε ότι σύντομα χρειαστούμε την βοήθειά σας για την διεύρυνση των θεματικών ενοτήτων , έτσι ώστε να είναι πιό εύκολη η αναζήτηση θεμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άλλο να γράψω που δεν γράφτηκε ήδη παραπάνω απο τους φίλους που αισθανομαι ότι τους γνωρίζω μια ζωή ολόκληρη.

Περα απο τον σύλλογο taheaven-holics anonumous που σκέφτομαι να ιδρύσω μόλις τελειώσουν οι δηλώσεις και βρω χρόνο...λέω τώρα εγώ...

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την άνοιξη του 2003, όταν οι άλλες λογιστικές ιστοσελίδες(e-forologia.gr, logistis.gr, pandektis.gr κ.λ.π.) έκαναν τα πρώτα τους βήματα, ψάχνοντας πελάτες, τους παρέπεμπα στο gus.gr, γιά τον πλούτο των γνώσεων και την πολύτιμη κοινότητα που διέθετε.

Ένα ευχαριστώ, από καρδιάς, στον ιδρυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...