Προς το περιεχόμενο

100.000 Δημοσιεύσεις σε 16.600 θέματα - συνολικά στο forum


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επισκέπτη Επισκέπτης

Συγχαρητηρία στους δημιουργούς και διαχειριστές του site...Επίσης συγχαρητήρια και στους λογιστές που απανταν ανιδιοτελεως ... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσαμε τις 100.000 δημοσιεύσεις στο forum σε 16.600 και πλέον θέματα.

Σας ευχαριστούμε όλους....

Τι? έτσι θα την βγάλετε? με μια ξερή ανακοίνωση?

δηλαδή ποιός έκανε την 100.000η δημοσίευση..... και το δώρο που κερδίζει....

πότε θα μας το πείτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ηλεκτρονική άμεση δημοκρατία των λογιστών, η Κοινότητα των Λογιστών που αρνείται πεισματικά να μπει στο σχέδιο Καποδίστριας και να γίνει Δήμος...

Μια πόλη-Κράτος ως ομόκεντρος κύκλος, μέσα σε ένα κράτος απίστευτων δημοσίων υπηρεσιών, οι περισσότεροι υπάλληλοι του οποίου ως αντι-πρόσκοποι θέτουν ως οντολογική τους τελείωση και ως στιγμιαία αυτοεπιβεβαίωσή τους την μια κακή πράξη την ημέρα απέναντι στον πολίτη που τους θρέφει...

Μία πόλη-Κράτος με άμισθους κοινωνούς και όχι υπαλλήλους, που μετέχουν και κοινωνούν μέσα από ένα αέναο δούναι και λαβείν, που δεν απαιτούν και που δεν μπαίνουν στην διαδικασία του τι είναι δικαίωμα και τι υποχρέωση καθ'ότι είναι εθελούσιοι λήπτες και δότες, συνειδητοποιημένοι εθελοντές μιας σισύφειας ενίοτε προσπάθειας εκλογίκευσης ενός τρελού επαγγέλματος..

Υπάρχουν κάποιοι που προσφέρουν περισσότερα από όσα λαμβάνουν, άλλοι που λαμβάνουν περισσότερα από όσα προσφέρουν.

Υπάρχουν κάποιοι που μόνο δίνουν, και κάποιοι που μόνο παίρνουν.

Εκτός των επαγγελματικών, υπάρχει και το καφενεδάκι μας, το κουτούκι μας, τα Γενικά Θέματα, όπου πραγματικά μπαίνουμε σε έναν άλλο κόσμο, πιο ανάλαφρο, και επικοινωνούμε ως πολίτες αυτής της χώρας.

Ως Συντονιστής του φόρουμ, ως εργαζόμενος, ως πολίτης, ως άνθρωπος, νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω όλους όσους συμμετέχουν σε αυτή την διαδικτυακή όαση.

Ας συνεχίσουμε έτσι, χαρίζοντας ο ένας στον άλλον την γνώση, τη μάθηση.

Ας γλιτώσουμε κάποιους από ατελείωτες διαδικασίες και ταλαιπωρίες που οι ίδιοι υποστήκαμε.

Ας κερδίσουμε χρόνο από τις υποδείξεις και τις συμβουλές εμπειρότερων συναδέλφων.

Σύντροφοι καλή συνέχεια, δεν κατεβάζουμε ταχύτητα, πάμε όχι με χίλια αλλά με .... 100.000 !

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη NIKANOR
Φτάσαμε τις 100.000 δημοσιεύσεις στο forum σε 16.600 και πλέον θέματα.

...και τα 4.000 μέλη.Αυξανόμαστε

Σας ευχαριστούμε όλους....

Εμείς ευχαριστούμε.

Για τις γνώσεις που παίρνουμε και μας χρειάζονται πάντα, την ευκολία στην πραγματοποίηση της δουλειάς μας, τη δυνατότητα γνωριμίας με συναδέλφους με τα ίδια προβλήματα, για τη βοήθεια που δίνουμε σε απλούς ανθρώπους στις σχέσεις τους με το Κράτος και τις Δημόσιες Υπηρεσίες (κι ας γκρινιάζουν μερικοί απ' αυτούς πότε-πότε) και για πολλά άλλα...

Εμείς ευχαριστούμε Κώστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπου υπάρχει συνέργια και συνεργασία 1+1 ...δεν μας κάνει 2 αλλά 3 και άνω....

για αυτό και αξίζει τούτη η φάση που λέγεται κοινωνία, τούτη η φάση που λέγεται TaxHeaven...

αν σε αυτή την κοινωνία απο του 5 δεν συνεισφέρει ο 1 δεν το διαλύουμε, διότι οι τέσσερις αποκομίζουν πιότερα από ότι αν ενεργούσαν αυτόνομα.... τώρα για τον 1 .... δεν πειράζει ας είναι ... που λέει ο λόγος έχουμε και ψυχες να συγχωρεθούν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gus θέλω απλά να σε ευχαριστήσω για τα τόσα πολλά που μας έχεις προσφέρει τα τελευταία χρόνια που κάνανε την δουλειά μας και την ζωή μας πιο εύκολη.

Υ.Γ.

Με την ευκαιρία μήπως θα έπρεπε να κυκλοφορήσουμε κανένα επετειακό τεύχος ή έντυπο όπως το Playboy??? :D:D

και κάτι άλλο...

Τα θέματα ήταν παραπάνω απλά σβήσαμε μερικά για στρογγυλοποίηση. :D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σφίγγω θερμά το χέρι των δημιουργών και των συντονιστών αυτης της ιστοσελίδας και εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου και στο 1.000.000, με υγεία και την ίδια διάθεση προσφοράς.

Συγχαρητήρια !

Διονύσης Κουνάδης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

----------------------------------------------

μονο 16.000 θέματα και 100.000 δημοσιευσεις και μετα σου λένε οτι εχουμε πολλους νόμους και διατάξεις.

μονο 16.000 θέματα και 100.000 δημοσιευσεις και τολμάμε να λέμε οτι οι διαταγές τους γεννουν ασάφιες.

16.000 θέματα.. εγω θα τα εκανα προώθηση στο ΥΟ...

ετσι για να ειναι ενήμεροι οι ανθρωποι...

---------------------------------

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θα σταθώ στις 100.000 δημοσιεύσεις ούτε στα 16.600 και πλέον θέματα ούτε στα 4.000 μέλη αλλά σε κάτι άλλο.

Ποιος απο μας πριν κλείσει το γραφείο του δεν θα περάσει μια βόλτα από δω, έτσι για να ηρεμήσει λίγο.

Ποιός πρωί πρωί πριν ξεκινήσει τη μέρα του δεν θα πιεί το καφεδάκι του χαζεύοντας λιγάκι (κανα δυο ωρίτσες).

Και μετά έρχετε ο Κώστας και μας λέει:

Φτάσαμε τις 100.000 δημοσιεύσεις στο forum σε 16.600 και πλέον θέματα.

Σας ευχαριστούμε όλους....

Δεν είναι λίγο οξύμορρο;

Ποιός πρέπει να ευχαριστήσει ποιόν;

Υ.Γ. Και αν αναφέρω και τα οφέλη που αποκομίζουμε από δω μέσα τότε ...................

Μόνο μια ευχή να κάνω να είστε πάντα καλά και να έχετε το κουράγιο να συνεχίσετε έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...................

...................

Ποιος απο μας πριν κλείσει το γραφείο του δεν θα περάσει μια βόλτα από δω, έτσι για να ηρεμήσει λίγο.

Ποιός πρωί πρωί πριν ξεκινήσει τη μέρα του δεν θα πιεί το καφεδάκι του χαζεύοντας λιγάκι (κανα δυο ωρίτσες).

Και μετά έρχετε ο Κώστας και μας λέει:

Δεν είναι λίγο οξύμορρο;

Ποιός πρέπει να ευχαριστήσει ποιόν;

Υ.Γ. Και αν αναφέρω και τα οφέλη που αποκομίζουμε από δω μέσα τότε ...................

Μόνο μια ευχή να κάνω να είστε πάντα καλά και να έχετε το κουράγιο να συνεχίσετε έτσι.

Σωστός σε όλα σου Παντελή.

Σφίγγω θερμά το χέρι των δημιουργών και των συντονιστών αυτης της ιστοσελίδας και εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου και στο 1.000.000, με υγεία και την ίδια διάθεση προσφοράς.

Συγχαρητήρια !

Διονύσης Κουνάδης

Μια μικρή διόρθωση μόνο, στον δημιουργό... μόνο σε αυτόν.

Υ.Γ.

Άσχετο με εσάς φυσικά, αλλά μην μου πει κανείς για την διαφήμιση με το παλικάρι και το magnum :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πρωτομπήκα σ' αυτό το forum, πριν μόλις 6 μήνες, το έκανα απλά για να λύσω ένα πρόβλημα που με απασχολούσε. Δεν περνούσε απο το μυαλό μου οτι θα μου γίνει καθημερινή συνήθεια και ανάγκη. Στη διάρκεια αυτών των έξι μηνών έδωσα αλλά κυρίως πήρα βοήθεια για διάφορα θέματα. Πέρα απο αυτό και το σημαντικότερο είναι οτι απέκτησα επικοινωνία με ανθρώπους που δεν τους ήξερα. Συζητήσαμε, πέρα απο τα επαγγελματικά, για θέματα που μας προβληματίζουν, ανταλλάξαμε απόψεις, κάποιες φορές μαλλώσαμε, γελάσαμε... Με κάποιους ήδη συζητάμε να συναντηθούμε.

Μίλησα με ένα παλιό και αγαπημένο φίλο μετά απο 24 χρόνια.

Ευχαριστώ όλους γι' αυτή την καθημερινή επικοινωνία.

Ευχαριστώ και συγχαίρω τους δημιουργούς αυτού του forum.

Επιτρέψτε μου να ευχαριστήσω ξεχωριστά κάποιους ανθρώπους που δίνουν ένα ξεχωριστό χρώμα και άρωμα σ' αυτό το χώρο.

Τον φίλο μου τον dcorfu, τον doctor, τον Souli, τον Dimitri K. και τον Κρηθέα.

Νάστε όλοι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά πάμε για το πρώτο εκατομμύριο !!!!!

Θα συμφωνήσω με τον Γκρεγκόριο , πρέπει να βγεί επετειακό τεύχος !!

Χωρίς όμως να θέλω να χαλάσω το γιορτινό κλίμα , υπάρχουν και πολλοί καλοί συνάδελφοι-φίλοι τους οποίους πλέον δεν τους βλέπω να αρθρογραφούν .

Και πιστέψτε με είναι πολλοί ακόμα συνάδελφοι που δυστυχώς δεν έχουν καταλαβεί την λειτουργία του φόρουμ και της σελίδας αυτής , είτε γιατί το θεωρούν χάσιμο χρόνο (αν είναι δυνατο !!) είτε για οποιοδήποτε άλλο λόγο .

Εμείς τι άλλο να πούμε , τα ευχαριστώ λέμε και τα ξαναλέμε , απλώς να πούμε για μια ακόμη φορά ότι εκτός από ένα σημαντικό εργαλείο στη δουλεία μας , η σελίδα αυτή έχει και κοινωνικό χαρακτήρα , άλλωστε από που θα μπορούσαμε να γνωριστούμε έστω και εξ αποστάσεως με τόσους φίλους , αλλά και δάσκαλους .

Νιώθουμε αρκετά τυχεροί που μέσω του φόρουμ έχουμε (τουλάχιστον αυτό πιστεύουμε) αποκτήσει δυνατές φιλίες και με κάποιους από αυτούς είχαμε τη χαρά να βρεθούμε και από κοντά .

Ευχαριστούμε Κώστα .

ΥΓ Δηλαδής άμα παντρευτώ πόσο κόσμο θα καλέσω ???!!!!! :D:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4.000 μελη το forum ε?...... :D.Ειμαστε δυναμη !!

Μπραβο Κωστα.

Μπραβο σε ολους μας.....

Κανενας δρομος δεν ειναι μακρυς παρεα με ενα 4.000,00 φιλους.

Με συγκινησατε πρωι-πρωι και θα χαλασει η λιγδιασμενη μου χωριστρα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι? έτσι θα την βγάλετε? με μια ξερή ανακοίνωση?

δηλαδή ποιός έκανε την 100.000η δημοσίευση..... και το δώρο που κερδίζει....

πότε θα μας το πείτε?

Πάλι σαν την μύγα μέσ’το γάλα? :D

Πάλι ο γκρινιάρης της παρέας? :D

Πάλι καλοπιάνετε τον Αρχηγό? :D

Μην ανησυχείτε …..δεν χρειάζεται επαίνους και ευχαριστώ… :D

Έχει κι αυτός τη λόξα του…… B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι το πόσα πολλά πράγματα μου έχει δώσει απλόχερα αυτή η κοινότητα...

Από που να ξεκινήσω?

Από τις γνώσεις?

Από την συμπαράσταση?

Από τους φίλους?

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από τα βάθη της ψυχής μου σε όλους τους συντελεστές-δημιουργούς αυτής της κοινότητας...

Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι... You never walk alone!!! (Θεόφιλε ξέρω ότι θα με μαλώσεις)

Με συγκινησατε πρωι-πρωι και θα χαλασει η λιγδιασμενη μου χωριστρα. :D

...να χαλάσει η λιγδιασμένη χωρίστρα δεν πειράζει (έχει και αέρα σήμερα :D )... κοίτα να πετύχεις την συνταγή για την φάβα!!!

ΥΓ Δηλαδής άμα παντρευτώ πόσο κόσμο θα καλέσω ???!!!!!

...όχι "άμα", ΟΤΑΝ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.........

...όχι "άμα", ΟΤΑΝ!!!

ςςςςςςςςςςςς μας ακούνε !!! B):D

Σούλι δεν θέλω να σε στεναχωρήσω , αλλά ναι , ΕΓΩ ήμουν ο κος 100.000 , το όνομα μου θα γραφεί με χρυσά γράμματα στην ιστορία του Φόρουμ . Τα στοιχεία τα έχω !! :D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να πούμε για αυτόν εδώ τον χώρο είναι λίγο . Αυτό που μένει σε μένα μετά από κάθε επίσκεψη στο φόρουμ είναι μια θετική ενέργεια , μια αίσθηση συμπαράστασης σε όλα τα επίπεδα, ένα κλίμα αλληλεγγύης και έντονης συναδελφικότητας . Θέτω ένα προβληματισμό και αμέσως θα έχω την άποψη των συναδέρφων σε χρόνο ενεστώτα …… Όχι αύριο , μεθαύριο κλπ. , αλλά τώρα ….

Γινόμαστε καλύτεροι όλοι μέσα από αυτή εδώ την ιδιαίτερη γωνιά . Και στα επαγγελματικά μας θέματα και στα λοιπά θέματα . Μπορεί αρκετές φορές να διαφωνούμε εντόνως , αλλά μένουμε μόνο εκεί .

Επ’ ευκαιρία θα ήθελα εδώ να ζητήσω συγγνώμη αν με κάποιες δημοσιεύσεις μου ήμουν ( ή φάνηκα ) ίσως επιθετικός με κάποιους συναδέρφους . Απλά πολλές φορές η πίεση της δουλειάς και το άγχος είναι κακός σύμμαχος ... Η διαφωνία είναι σεβαστή και αυτός είναι ο λόγος που αυτή εδώ η ιστοσελίδα , είναι η καλύτερη στην Ελλάδα .

Ευχαριστώ τον φίλο Κώστα για την αμέριστη βοήθεια που μας προσφέρει ανιδιοτελώς . Ευχαριστώ επίσης όλους τους συναδέρφους με τους οποίους προσπαθούμε όσο μπορούμε να διατηρούμε τον χώρο αυτό σε πολιτισμένα επίπεδα . Επίσης να ευχαριστήσω τα κορυφαία νυν και πρώην στελέχη του Υ.Ο. που μπαίνουν στο φόρουμ και με την ηλεκτρονική τους γραφίδα και τις αστείρευτες γνώσεις τους , μας βοηθούν ανά πάσα στιγμή .

Τέλος να ευχαριστήσω όλους εσάς που μπαίνετε καθημερινά στο site, και που δίνετε μια ιδιαίτερη πνοή και δυναμική . ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κούραζε πολύ η δουλεία όχι από τον «όγκο» της αλλά από τον «τρόπο» της

Είχα αποφασίσει να ανοίξω και μια σχολή χορού...

Θα ασχολιόμουν με χορογραφίες τύπου Τραβόλτα.και fame...(πειράζει ;B)

Ακριβώς όμως στην αρχή της προσπάθειας μου αυτής γνώρισα το Taxheaven.

Το αποτέλεσμα της γνωριμίας αυτής ήταν να αφήσω την ιδέα μου αυτή…

Η ανάγκη που είχα, κατάφερε να την ικανοποιήσει το forum μας. Τώρα νιώθω σαν να χορεύω .. (ούπς.. μόλις τώρα έκανα ένα ζόρικο "tour on air" και αμέσως μετά τελείωσα τη φιγούρα με ένα «οντρέ σακάτ»… )

Ευχαριστώ λοιπόν το Κωστάκη μας που με βοηθάει να χορεύω.

Υ.Γ. Μην σταματήσεις την προσπάθεια σου γιατί μετά θα πρέπει να ξαναψάχνω για τη Σχολή χορού… Δεν μπορώ χωρίς χορό..

Να είσαι πάντοτε καλά Κωστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 100.000 δεν είναι απλά ένας σταθμός.

Είναι μια ευκαιρία για να ειπωθούν κάποια πράγματα με το όνομα τους και όχι να διαχέονται απλά στην ατμόσφαιρα.

Προσωπικά θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Κώστα Κουλογιάννη, και όχι μόνο, γιατί με τις ιδέες του και την δουλειά του μου εδώ την ευκαιρία.

α) Να αποκτήσω ένα καινούριο φίλο, με όλη την σημασία της λέξης

β)να μάθω πολλά περισσότερα

γ) να νοιώσω μέλος μιας μεγάλης παρέας

δ) να γνωρίσω ανθρώπους που αγαπούν το επάγγελμα όπως εγώ αλλά έχουν και την δική μου τρέλα σε εξωεπαγγελματικα θέματα.

ε) να αποκτήσω μια διέξοδο, όταν ο κάματος της δουλείας με έχει καταβάλει

στ) να έχω μια πανελλαδική παρέα 24 ώρες το εικοσιτετράωρο.

Και τέλος να ξέρω ότι υπάρχουν άνθρωποι που με σκέπτονται και νοιάζονται για μένα όπως νοιάζομαι και γω γι αυτούς είτε κάνουμε παρέα είτε έχουμε συναντηθεί μόνο μια φόρα είτε έχουμε ‘μιλήσει’ μόνο με ένα πμ.

Έχω το δικαίωμα να λέω κάτι τέτοιο πιστεύω μια και στην περιπέτεια που περάσαμε παρέα με αρκετούς συναδέλφους μου, το πρώτο στήριγμα ήταν το φόρουμ και τα μέλη του.

Στο Κώστα, τον Κώστα τον Γιώργο το Δημήτρη τον Δημήτρη τον Αλέκο τον Φιλώτα τον Άκη την Μαρία τον Δημήτρη τον Γρήγορη τον Δημήτρη τον Κωσταντη τον Νίκο την Χρυσά την Χριστίνα, τον Θανάση τον Θανάση τον Παναγιώτη, τον Τάσο, τον Σταύρο, τον Αποστολή, την Ελένη, την Χαρά, την Γεωργία, την Δήμητρα, τον/την………………………………………………………..

Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις γνώσεις, την ανθρωπιά και την δύναμη

Ας κρατήσουμε το φορούμ σαν μια ανθρώπινη κοινότητα πρώτα από όλα και πάνω από όλα και μετά σαν μια αστείρευτη πηγή γνώσης και βοήθεια

Ας προσπαθήσουμε να το κάνουμε καλύτερο και αυτό όπως και τους εαυτούς μας

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά , ένα μεγάλο ευχαριστώ για την ύπαρξη της κοινότητας αυτής που μας δίνει δύναμη για την συνέχεια .

Και εκεί που θέλω να γράψω τόσα ,

ακούω το τραγούδι αυτό ,

και νομίζω πως δεν έχω κάτι άλλο να πώ .

Ας κρατήσουν οι χοροί

και θα βρούμε αλλιώτικα

στέκια επαρχιώτικα βρε

ώσπου η σύναξις αυτή

σαν χωριό αυτόνομο να ξεδιπλωθεί

Mέχρι τα ουράνια σώματα

με πομπούς και με κεραίες

φτιάχνουν οι Έλληνες κυκλώματα

κι ιστορία οι παρέες

Kάνει ο Γιώργος την αρχή

είμαστε δεν είμαστε

τίποτα δεν είμαστε βρε

κι ο Γιαννάκης τραγουδεί

άμα είναι όλα άγραφα κάτι θα βγει

Kαι στης νύχτας το λαμπάδιασμα

να κι ο Άλκης ο μικρός μας

για να σμίξει παλιές

κι αναμμένες τροχιές

με το ροκ του μέλλοντός μας

O ουρανός είναι φωτιές

ανεμομαζώματα

σπίθες και κυκλώματα βρε

και παρέες λαμπερές

το καθρεφτισμά τους στις ακρογιαλιές

Kι είτε με τις αρχαιότητες

είτε με ορθοδοξία

των Eλλήνων οι κοινότητες

φτιάχνουν άλλο γαλαξία

Nα κι ο Mπάμπης που έχει πιει

κι η Λυδία ντρέπεται

που όλο εκείνη βλέπετε βρε

κι ο Aχιλλέας με τη Zωή

μπρος στην Πολαρόιντ κοιτούν γελαστοί

Tότε η Έλενα η χορεύτρια

σκύβει στη μεριά του Tάσου

και με μάτια κλειστά

τραγουδούν αγκαλιά

Eθνική Eλλάδος γεια σου

Tι να φταίει η Bουλή

τι να φταιν οι εκπρόσωποι

έρημοι και απρόσωποι βρε

αν πονάει η κεφαλή

φταίει η απρόσωπη αγάπη που 'χε βρει

Mα η δικιά μας έχει όνομα

έχει σώμα και θρησκεία

και παππού σε μέρη αυτόνομα

μέσα στην τουρκοκρατία

Nα μας έχει ο Θεός γερούς

πάντα ν' ανταμώνουμε

και να ξεφαντώνουμε βρε

με χορούς κυκλωτικούς

κι άλλο τόσο ελεύθερους σαν ποταμούς

Και στης νύχτας το λαμπάδιασμα

να πυκνώνει ο δεσμός μας

και να σμίγει παλιές κι αναμμένες τροχιές

με το ροκ του μέλλοντός μας

Να είστε πάντα καλά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...