Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ???ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ-ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΟΑΕΔ


sofiab

Ερώτηση

Δουλεύω σε μια επιχείρηση σαν υπάλληλος γραφείου, πενθήμερος.

Με έχει όμως προσλάβει με κάρτα ανεργίας και τον επιδοτεί για μένα ο

ΟΑΕΔ. (επιδότηση επιχειρήσεων για ανέργους)

Η πρόσληψη έγινε 5 Ιουνίου 2005. Δικαιούμαι ταμείο μόλις τελειώσει η επιδότηση του εργοδότη από τον ΟΑΕΔ? Η επιδότηση είναι για ένα χρόνο.

(Σημειωτέον είχα μπει στο ταμείο ανεργίας από Μάιο 2004 έως Δεκέμβριο 2004.

Από το 2004 έχω ένσημα μόνο 10 ημερών).

Πόσα ένσημα χρειάζομαι για να μπω στο ταμείο? Και πως τα μετράω?

(22 ή 25 για κάθε μήνα?)

Μπορεί κάποιος να μου το αναλύσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 385
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters For This Question

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Εσύ επίδομα δικαιούσαι .........

ο εργοδότης δεν δικαιούται να σε απολύσει σύμφωνα με τους όρους του προγράμματος.

Δες εδώ...

ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ

Αν επιδοτείται για δεύτερη φορά:

Ο ασφαλισμένος πρέπει να έχει πραγματοποιήσει 125 ημέρες εργασίας το τελευταίο 14μηνο, πριν από την απόλυσή του, χωρίς να υπολογίζονται (στις 125) οι ημέρες εργασίας των δύο τελευταίων μηνών.

Για τους απασχολούμενους σε τουριστικά επαγγέλματα (ή και εποχιακά π.χ. μουσικοί, ηθοποιοί κ.α ) αρκούν 100 ημέρες εργασίας το τελευταίο 12μηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

Γειά σας δουλευα σε μια μεγαλη εταιρία. Ξεκίνησα στις 23-09-07 και απολύθηκα στις 12-05-08 δικαιούμαι ταμείο ανεργίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Γειά σας δουλευα σε μια μεγαλη εταιρία. Ξεκίνησα στις 23-09-07 και απολύθηκα στις 12-05-08 δικαιούμαι ταμείο ανεργίας?

Αν σου κόλαγε κανονικά ένσημα πρέπει να έχεις πάνω απο 175, οπότε δικαιούσαι άνετα.

Αν όμως δεν σου κόλαγε.... ψάξτο....

Γιατί όμως το θυμήθηκες ... τόσο σργά...?

Μήπως χάθηκε η προθεσίμα....

Πότε σου έκανε την απόλυση...?

Πάρτη και πήγαινε στον ΟΑΕΔ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
...............................

Μήπως χάθηκε η προθεσίμα....

...................................

60 ημέρες.....

http://www.oaed.gr/Pages/SN_84.pg

Αρχική Σελίδα | Επιδόματα-Προγράμματα | Επιδόματα ? Παροχές

Επιδόματα Ανεργίας

Διεύθυνση: Διεύθυνση Ασφάλισης

Ημερομηνία:

Το επίδομα ανεργίας αρχίζει από την ημέρα της εγγραφής, αρκεί αυτή να γίνει εντός 60 ημερών από την καταγγελία.

Επιδόματα Ανεργίας (.doc)

Βρες κάποιον εργοδότη να σου κολλήσει 5 ένσημα, και με την απόλυση από εκεί, πήγαινε ΟΑΕΔ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
60 ημέρες.....

http://www.oaed.gr/Pages/SN_84.pg

Βρες κάποιον εργοδότη να σου κολλήσει 5 ένσημα, και με την απόλυση από εκεί, πήγαινε ΟΑΕΔ...

Αυτά Στέφανε δεν τα λένε φωναχτά......

Τα λένε... σιγά.... στ'αυτί....!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
60 ημέρες.....

http://www.oaed.gr/Pages/SN_84.pg

Βρες κάποιον εργοδότη να σου κολλήσει 5 ένσημα, και με την απόλυση από εκεί, πήγαινε ΟΑΕΔ...

Καλησπέρα παίδες ,

θα σας στεναχωρήσω αλλά επίδομα ανεργίας δεν παίρνει o εν λόγω εργαζόμενος

αν επιδοτείται για πρώτη φορά.

Αντιγράφω από την απόφαση του Ο.Α.Ε.Δ. που παραθέτει ο Στέφανος

ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ:

Αν επιδοτείται για πρώτη φορά:

1. Ο ασφαλισμένος πρέπει να έχει πραγματοποιήσει 80 ημέρες εργασίας το χρόνο τα δύο προηγούμενα χρόνια, πριν από την επιδότησή του. Το τελευταίο όμως 14μηνο πρέπει να έχει συμπληρώσει 125 ημέρες εργασίας, χωρίς να υπολογίζονται οι τελευταίοι δύο μήνες.

2. Επίδομα ανεργίας παίρνει και ο ασφαλισμένος που έχει πραγματοποιήσει στα δύο προηγούμενα, πριν από την απόλυσή του, 200 ημέρες εργασίας (χωρίς να υπολογίζονται οι δύο τελευταίοι μήνες), από τις οποίες 80 ημέρες, το λιγότερο το χρόνο.

Το παραπάνω εξηγείται ως εξής :

Καταρχήν δεν λαμβάνεται το διάστημα 13/3/2008-12/5/2008 (το τελευταίο δίμηνο).

Κατά δεύτερον το 80 ημέρες το χρόνο εξηγείται ως εξής:

1ο έτος 13/3/2006-12/3/2007 80 ένσημα (δεν τηρείται αυτή η προϋπόθεση)

2ο έτος 13/3/2007-12/3/2008 80 ένσημα (τηρείται αλλά δεν αρκεί για να επιδοτηθεί)

Οπότε δεν επιδοτείται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Να ρωτήσω και εγω που εχω:

το 2005 : 75 ένσημα

το 2007 : 57 ένσημα και το τελευταιο έτος (δηλ. το 2008) χωρίς τους τελευταίους 2 μήνες εχω

2008 : 225 ένσημα

τελικά μπαίνω στο ταμείο ανεργίας ή οχι? Αν η απαντηση ειναι οχι μπορώ να κάνω κατι γι ' αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Να ρωτήσω και εγω που εχω:

το 2005 : 75 ένσημα

το 2007 : 57 ένσημα και το τελευταιο έτος (δηλ. το 2008) χωρίς τους τελευταίους 2 μήνες εχω

2008 : 225 ένσημα

τελικά μπαίνω στο ταμείο ανεργίας ή οχι? Αν η απαντηση ειναι οχι μπορώ να κάνω κατι γι ' αυτο?

http://www.oaed.gr/Pages/SN_84.pg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δηλαδή μπαίνω???Αρκει να παω τα δικαιολογητικα μεσα σε 60 μερες απο την καταγγελία? Σωστά δεν καταλαβα φιλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Να ρωτήσω και εγω που εχω:

το 2005 : 75 ένσημα

το 2007 : 57 ένσημα και το τελευταιο έτος (δηλ. το 2008) χωρίς τους τελευταίους 2 μήνες εχω

2008 : 225 ένσημα

τελικά μπαίνω στο ταμείο ανεργίας ή οχι? Αν η απαντηση ειναι οχι μπορώ να κάνω κατι γι ' αυτο?

1ον, πως μπορείς να έχεις 225 ένσημα το 2008 (χωρίς να υπολογίζεις τους 2 τελευταίους μήνες)??? Έχουμε Νοέμβρη, μείον 2 πάμε στον Αύγουστο, 25*8 = 200... Ξαναδες το αυτό...

2ον, στη σελίδα του ΟΑΕΔ, υπάρχει ένα αρχειάκι word, που λέει...

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ

Η αίτηση υποβάλλεται εντός 60 ημερών από την ημερομηνία απόλυσης.

Η επιδότηση ανεργίας αρχίζει από την ημέρα της εγγραφής στην Τοπική Υπηρεσία.

Αιτήσεις που υποβάλλονται κατά το πρώτο 7ημερο μετά την καταγγελία επιδοτούνται από την 7η ημέρα.

ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ:

Αν επιδοτείται για πρώτη φορά:

• Ο ασφαλισμένος πρέπει να έχει πραγματοποιήσει 80 ημέρες εργασίας το χρόνο τα δύο προηγούμενα χρόνια, πριν από την επιδότησή του. Το τελευταίο όμως 14μηνο πρέπει να έχει συμπληρώσει 125 ημέρες εργασίας, χωρίς να υπολογίζονται οι τελευταίοι δύο μήνες.

• Επίδομα ανεργίας παίρνει και ο ασφαλισμένος που έχει πραγματοποιήσει στα δύο προηγούμενα, πριν από την απόλυσή του, 200 ημέρες εργασίας (χωρίς να υπολογίζονται οι δύο τελευταίοι μήνες), από τις οποίες 80 ημέρες, το λιγότερο το χρόνο.

Αν επιδοτείται για δεύτερη φορά:

Ο ασφαλισμένος πρέπει να έχει πραγματοποιήσει 125 ημέρες εργασίας το τελευταίο 14μηνο, πριν από την απόλυσή του, χωρίς να υπολογίζονται (στις 125) οι ημέρες εργασίας των δύο τελευταίων μηνών.

Για τους απασχολούμενους σε τουριστικά επαγγέλματα (ή και εποχιακά π.χ. μουσικοί, ηθοποιοί κ.α ) αρκούν 100 ημέρες εργασίας το τελευταίο 12μηνο.

Για ορισμένες κατηγορίες (π.χ. αλιεργάτες ) αρκούν 100 ημέρες εργασίας το τελευταίο 14μηνο.

Το καλύτερο βέβαια θα ήταν να πας ο ίδιος στον ΟΑΕΔ με τα ένσημά σου και να τους κάνεις μια ερώτηση, γιατί από ΟΑΕΔ σε ΟΑΕΔ, τα μετράνε διαφορετικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Να ρωτήσω και εγω που εχω:

το 2005 : 75 ένσημα

το 2007 : 57 ένσημα και το τελευταιο έτος (δηλ. το 2008) χωρίς τους τελευταίους 2 μήνες εχω

2008 : 225 ένσημα

τελικά μπαίνω στο ταμείο ανεργίας ή οχι? Αν η απαντηση ειναι οχι μπορώ να κάνω κατι γι ' αυτο?

Αν είναι για πρώτη φορά.. δεν σε βλέπω να μπαίνεις.

Ας υποθέσουμε ότι έχεις απόλυση 31/10/08.

Σαν δύο χρόνια εννοούν τα διαστήματα 01/11/2007-31/10/2008 & 01/11/2006-31/10/2007, στα οποία διαστήματα πρέπει να έχεις τουλάχιστον από 80 ένσημα ..

Εσύ λοιπόν στο διάστημα από 01/11/2006-31/10/2007 .. δεν τα έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

KAΛΗΣΠΕΡΑ.

ΕΙΜΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ Κ ΘΑ ΜΠΩ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΓΡΑΦΗ?

ΕΠΙΣΗΣ,ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΕΛΗΞΑ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΜΙΑ ΕΠΙΤΑΓΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ.ΑΥΤΗ ΝΑ ΤΗΝ ΣΦΡΑΓΙΣΩ ΠΡΙΝ ΕΓΓΡΑΦΩ ΠΑΛΙ Η Κ ΜΕΤΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη χριστινα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΧΩ 83 ΕΝΣΗΜΑ ΑΠΟ 1-2-08 ΕΩΣ 31-12-08. ΚΑΙ ΑΠΟ 5-5-09 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ 60.

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΕ SUPER MARKET .ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ (ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ Κ.Λ.Π.).

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΛΥΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης-αννα-

προσληφθηκα 3/9/2008 και απολυθηκα 12/11/2009 δικαιουμαι ταμειο?δεν καταλαβα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η πρόσληψη μου έγινε στις 19/02/09 και θα δουλέψω μέχρι τις 28/01/10.Δικαιούμαι ταμείο ανέργειας?Ένσυμα έχω από την πρώτη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η πρόσληψη μου έγινε στις 19/02/09 και θα δουλέψω μέχρι τις 28/01/10.Δικαιούμαι ταμείο ανέργειας?Ένσυμα έχω από την πρώτη μέρα.

μέσα στο www.oaed.gr θα βρεις ότι θέλεις για επιδόματα ανεργίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δουλεύω σε μια εταιρεια για τέσσερα χρόνια περίπου.. προκειται να αναλάβω όμως την οικογενειακή επιχείρηση οπότε και θα φύγω . Θα κάνω έναρξη εφορία και θα έχω ασφάληση ΤΕΒΕ. Αν ζητήσω να μου κάνουν απόλυση δικαιούμαι ταμείο΄? Έχει καμία σχέση το ΤΕΒΕ? Γιατί βάση ενσήμων πληρώ τις προυποθέσεις...γνωρίζει κανεις να μου πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η πρόσληψη μου έγινε στις 19/02/09 και θα δουλέψω μέχρι τις 28/01/10.Δικαιούμαι ταμείο ανέργειας?Ένσυμα έχω από την πρώτη μέρα.

εχει σημασια αν επιδοτησαι πρωτη φορα διοτι τοτε θες σαν προσθετη προυποθεση 80 ενσημα ανα ετος τα δυο προηγουμενα ετη πριν την επιδοτηση που εσυ βασει οσων αναφερεις δεν τα εχεις τοτε ξεχασε το δεν επιδοτησαι. εαν ομως εχεις ξαναδουλεψει και τα εχεις τοτε εκτιμω να παιρνεις 10 μηνες βασει των πιο κατω προυποθεσεων:

180-219=8 μηνες

220-249=10 μηνες μετρα λοιπον προς τα πισω δηλαδη απο 27/11/2009-19/2/2009(δεν συμπεριλαμβανονται οι 2 τελευταιοι μηνες ήτοι 28/1/2010-28/11/2009)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δουλεύω σε μια εταιρεια για τέσσερα χρόνια περίπου.. προκειται να αναλάβω όμως την οικογενειακή επιχείρηση οπότε και θα φύγω . Θα κάνω έναρξη εφορία και θα έχω ασφάληση ΤΕΒΕ. Αν ζητήσω να μου κάνουν απόλυση δικαιούμαι ταμείο΄? Έχει καμία σχέση το ΤΕΒΕ? Γιατί βάση ενσήμων πληρώ τις προυποθέσεις...γνωρίζει κανεις να μου πει?

Βεβαια και εχει σχεση το ΤΕΒΕ αφου οχι μονο ανεργος δεν θα εισαι αλλα θα εισαι και επαγγελματιας που πολλοι ανεργοι θα ευχονταν ναναι στην θεση σου και οχι μονο.

ρωτα καλλιτερα αν σου επιδοτουνε τυχον υπαλληλο στην επιχειρηση ειναι πιο ευκολο διοτι ατομικα εσενα .....θα ηταν για γκινες αν το εκαναν.εκτος και δεν γραφτεις αμεσως στοΤΕΒΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗΣ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΟΥ 2009 ΤΕΤΡΑΩΡΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΠΗΚΑΝ 14 ΕΝΣΗΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗΣ ΕΙΜΟΥΝ ΞΑΝΑ ΤΑΜΕΙΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟ 2007 ΞΑΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΤΩΡΑ?\

ΠΟΣΑ ΕΝΣΗΜΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ?

ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΜΠΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ?? Η.Σ.Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗΣ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΟΥ 2009 ΤΕΤΡΑΩΡΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΠΗΚΑΝ 14 ΕΝΣΗΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗΣ ΕΙΜΟΥΝ ΞΑΝΑ ΤΑΜΕΙΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟ 2007 ΞΑΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΤΩΡΑ?\

ΠΟΣΑ ΕΝΣΗΜΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ?

ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΜΠΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ?? Η.Σ.Ε

150-179 ενσημα παιρνεις 6 μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπερα

Επι 11 μηνες μεχρι το καλοκαιρι του 2009 ημουν στο ταμειο. Απο το Νοεμβριο του 2009 με προσελαβαν σε μια εταιρια.

Την ετικετα ( το σημα που ανανεωνει το β.υγειας ) που κολλαμε στο βιβλιαριο υγειας απο που θα το προμηθευτω; Στην εταιρια που εργαζομαι εχουν ερθει για τους υπολοιπους εργαζομενους.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη κατερινα

Γεια σας,θα ηθελα αν γνωριζεται να μου πειτε αν μπορω να παρω επιδομα ανεργιας μετα απο ληξη ορισμενου χρονου?Εργαστηκα σε δικηγορικη εταιρεια 10 μηνες δηλ.η προσληψη εγινε 23-3-09 και ληγει στις 29-1-2010.Θελω να σας διευκρινησω οτι δεν γινεται απολυση απλα ληγει η συμβαση και δε την ανανεωνουν.

ευχαριστω εκ των προτερων

κατερινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γεια σας,θα ηθελα αν γνωριζεται να μου πειτε αν μπορω να παρω επιδομα ανεργιας μετα απο ληξη ορισμενου χρονου?Εργαστηκα σε δικηγορικη εταιρεια 10 μηνες δηλ.η προσληψη εγινε 23-3-09 και ληγει στις 29-1-2010.Θελω να σας διευκρινησω οτι δεν γινεται απολυση απλα ληγει η συμβαση και δε την ανανεωνουν.

ευχαριστω εκ των προτερων

κατερινα

Αν έχεις τις άλλες προϋποθέσεις (ένσημα κτλ), ναι, μπαίνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...