Jump to content
Sign in to follow this  
ΜΑΡΙΑ ΔΑΓΚΛΗ

Νέα έκδοση Singular Accountant v 3.00

Recommended Posts

Σας ενημερώνουμε πως κυκλοφόρησε η έκδοση 3.00 και θα είναι διαθέσιμη σε εσάς μέσω των αντιπροσώπων σας. Σας επισυνάπτουμε τις αλλαγές που έχουν υλοποιηθεί στην έκδοση 3.00. Επιπλέον θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως με την ΠΟΛ 1056/2006 οι αλλαγές στις συγκεντρωτικές καταστάσεις ΚΕΠΥΟ αναστάλθηκαν μέχρι τη χρήση του 2008.

Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση στα τηλέφωνα 8011159011 καθώς και στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

news300.zip

Μαρία σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση αν δεν υπήρχες και εσύ το πιο πιθανό είναι να είχατε φάει ξύλο μέχρι τώρα.

Εγώ θέλω να ρωτήσω αν κάποιος συνάδελφος παρέλαβε την πολυπόθητη έκδοση που θυμίζει το γεφύρι της Άρτας, (γεια χαρά ΚΑΡΟΛΕ :blink: ). Έχει περάσει μια εβδομάδα σχεδόν από την ανακοίνωση και η έκδοση πουθενά. Γνωρίζει κανείς κάτι?

Υ.Γ.

Σήμερα με μια επικοινωνία μου με την Singular έμαθα ότι στάλθηκε πριν 2-3 μέρες, βάλε και καμία ακόμα εβδομάδα μέχρι να ανοίξουν τα πακέτα, συν 3-4 μέρες ξανά για την αποστολή των εκδόσεων.......... ΖΗΤΩ ΠΟΥ ΚΑΗΚΑΜΕ

Σήμερα με μια επικοινωνία μου με την Singular έμαθα ότι στάλθηκε πριν 2-3 μέρες, βάλε και καμία ακόμα εβδομάδα μέχρι να ανοίξουν τα πακέτα, συν 3-4 μέρες ξανά για την αποστολή των εκδόσεων.......... ΖΗΤΩ ΠΟΥ ΚΑΗΚΑΜΕ

Γρηγόρη, είναι και το πάσχα στη μέση. Πρώτα λέει θα ρθουν οι πασχαλινές κάρτες και μετά οι εκδόσεις.

Guest Επισκέπτης

Γιατί δεν ζητάτε απο την εταιρία να σας στείλει την έκδοση άμεσα κατευθείαν σε σας?

Ζητήθηκε αλλά δεν θέλουν να το κάνουν, λένε πρέπει πρώτα πρέπει να σταλεί στον αντιπρόσωπο και μετά με την σειρά του ο αντιπρόσωπος σε μας.

Guest adpan
Ζητήθηκε αλλά δεν θέλουν να το κάνουν, λένε πρέπει πρώτα πρέπει να σταλεί στον αντιπρόσωπο και μετά με την σειρά του ο αντιπρόσωπος σε μας.

Επειδη καλο ειναι να βλεπομε ολες τις μεριες εγω θα σας ενημερωσω οτι παρ'ολο που το εχω αναφερει στην σελιδα υποστηριξης που εχω http://adpan.blogspot.com απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας του δεν το εχω παραλαβει ακομα απο την Singular παρ'ολο που τους εχω στειλει και mail για την καθυστερηση.

Αρα ειμαι σιγουρος οτι και οι αλλοι συναδελφοι δεν το εχουν παρει.

Πιθανα να υπηρξε προβλημα και να καθυστερησε η μαζικη αποστολη παρ'ολο που ειχε γινει η ανακοινωση.

Τουλαχιστον απο την μερια μου οι πελατες μου θα το παρουν αμεσα

[email protected]

Έλα τώρα adpan εσύ το λές αυτό? Ξέρεις καλύτερα από μας ότι τόσα χρόνια βλέπαμε μόνο την άλλη πλευρά. Πλάτη συνεχώς βλέπαμε. Σχεδόν όλα τα updates - patches τα έχω κατεβάσει από το site ΣΟΥ, ευτυχώς που υπάρχουν κάποιοι σαν εσένα και την Μαρία. Η Singular τι κάνει γιαυτό? Εγώ θα περιμένω τι άλλο μπορώ να κάνω...... ότι τόσα χρόνια υπομονή.

Διαβάζοντας ένα άλλο θέμα ξαναθυμήθηκα τις εκτυπώσεις του προγράμματος. Είναι κρίμα ρε γαμώτο από πρόγραμμα που κυκλοφορεί στην αγορά σε έκδοση windows εδώ και αρκετά χρόνια να μην μπορούμε να πάρουμε μια εκτύπωση της προκοπής, το πρόγραμμα θέλει σημαντικότατες βελτιώσεις στον τομέα αυτό. Βλέπεις τις εκτυπώσεις εντύπων άλλων προγραμμάτων που ήταν ακόμα σε DOS ( Ηπειρωτική καλή ώρα ) και τρίβεις τα μάτια σου.

Guest VICE
Διαβάζοντας ένα άλλο θέμα ξαναθυμήθηκα τις εκτυπώσεις του προγράμματος. Είναι κρίμα ρε γαμώτο από πρόγραμμα που κυκλοφορεί στην αγορά σε έκδοση windows εδώ και αρκετά χρόνια να μην μπορούμε να πάρουμε μια εκτύπωση της προκοπής, το πρόγραμμα θέλει σημαντικότατες βελτιώσεις στον τομέα αυτό. Βλέπεις τις εκτυπώσεις εντύπων άλλων προγραμμάτων που ήταν ακόμα σε DOS ( Ηπειρωτική καλή ώρα ) και τρίβεις τα μάτια σου.

KAI ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ή ΣΤΗΝ SINGULAR ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΨΗΝ ΤΙΣ? ή ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ M.I.S ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΣΧΕΔΙΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ VER 3.00 NA ΣΤΗΝ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΑΠΌΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ :rolleyes::lol::):P .ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ....

KAI ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ή ΣΤΗΝ SINGULAR ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΨΗΝ ΤΙΣ? ή ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ M.I.S ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΣΧΕΔΙΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ VER 3.00 NA ΣΤΗΝ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΑΠΌΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ :lol::):P:P .ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ....

Τι θα έλεγες να σου δώσω 10,00 € να μου κάνεις εσύ την δουλειά? Και μην στραβώσεις για την αμοιβή είναι αντάξια της ειρωνείας σου. :rolleyes: