Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΤΟΥ Ε9 & ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα πρόβλημα με την εκτύπωση του Ε9 από το πρόγραμμα. Στους πίνακες του προγράμματος στις στήλες "ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΥΝΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ" το πρόγραμμα φέρνει 5 δεκαδικά ψηφία με αποτέλεσμα να μην εκτυπώνονται τα ποσοστά παρά μόνο τα δεκαδικά τους.

Αν μικρύνουμε την γραμματοσειρά εκτυπώνονται τα νούμερα αλλά μικραίνει και το βήμα και συρρικνώνει κάθετα τις γραμμές.

Ξέρει κανείς πως μπορώ να μειώσω τα δεκαδικά??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φορολογία εισοδήματος Singular. Το πρόβλημα λύθηκε, αλλά είναι απαράδεκτο να υπάρχει ακόμα η παράμετρος με τα 5 δεκαδικά. Προσπάθεια βελτίωσης υπάρχει στο πρόγραμμα ή όχι?

Πρέπει να βγούμε από τα ρούχα μας πρώτα και μετά να υπάρξει μία λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και το άλλο στην μέση, γράφεις στην "ΟΔΟ" την λέξη "ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΣ" και εκτυπώνεις .......... μόνο το "ΜΠΟΥΜΠΟΥ"........................... για αριθμό της οδού ούτε λόγος......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα "θα το δουνε" σου αρκει ; (που στην ουσία σημαίνει όχι)

Grzokas, εγώ στη φορολογία εισοδήματος, χρησιμοποιώ αυτήν της epsilon, για αυτούς τους λόγους που περιγράφεις. Πέρυσι την είχα βάλει "πιλοτικά" και από φέτος οριστικά.

Όταν έχω ένα πρόβλημα, τους παίρνω και τους "βρίζω" (για να καταλάβεις με ακούνε στην άλλη άκρη της πόλης, χωρίς τηλέφωνο) και σε 3-5 μέρες βγαίνει νέα έκδοση. ’ιντε κάντο αυτό με τις μεγάλες εταιρείες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...