Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟΛΥΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΣΗ


επισκέπτη nemo

Ερώτηση

ΓΕΝΗΜΕΝΟΣ 10/1948 ΜΕ 7000 ΕΝΣΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΟΔΗΓΟΣ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΘΩ & ΑΝ ΑΠΟΛΥΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΙΣΘΟ ΘΑ ΠΑΡΩ

Ο ΜΙΣΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 1125 ΜΙΚΤΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Φαντάζομαι πως υπάρχουν αρκετά λογιστικά γραφεία κοντά σας ώστε να συμβουλευτείται κάποιον λογιστή.

Τέτοιες απαντήσεις θα πρέπει να είναι από ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ λογιστές και όχι από αυτό το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Φαντάζομαι πως υπάρχουν αρκετά λογιστικά γραφεία κοντά σας ώστε να συμβουλευτείται κάποιον λογιστή.

Τέτοιες απαντήσεις θα πρέπει να είναι από ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ λογιστές και όχι από αυτό το site.

Δηλαδή το site αυτό είναι .... ανεύθυνο; :huh:

Συμφωνώ πάντως ότι καλό είναι να πάει ο άμεσα ενδιαφερόμενος στο Ι.Κ.Α. και να συμβουλευτεί κάποιον ειδικό...

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

Το site δεν είναι ανεύθυνο αλλά οι απαντήσεις όταν δίνονται ανώνυμα και χωρίς βα ξέρεις ποιός σου απαντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Φαντάζομαι πως υπάρχουν αρκετά λογιστικά γραφεία κοντά σας ώστε να συμβουλευτείται κάποιον λογιστή.

Τέτοιες απαντήσεις θα πρέπει να είναι από ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ λογιστές και όχι από αυτό το site.

Δηλαδή το site αυτό είναι .... ανεύθυνο; :huh:

Συμφωνώ πάντως ότι καλό είναι να πάει ο άμεσα ενδιαφερόμενος στο Ι.Κ.Α. και να συμβουλευτεί κάποιον ειδικό...

doctor

Δημήτρη ο αγαπητός φίλος νομίζω ότι εννοεί κάποιους συγκεκριμένους υπεύθυνους λογιστές:

http://www.supportonline.gr/main.php?id=114

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Δημήτρη ο αγαπητός φίλος νομίζω ότι εννοεί κάποιους συγκεκριμένους υπεύθυνους λογιστές:

http://www.supportonline.gr/main.php?id=114

Για κοίτα λοιπόν που όλοι μας χαρακτηριστήκαμε συλλήβδην άσχετοι και ανεύθυνοι από κάποιον επαγγελματία γνωμοδότη.

Είναι άστοχος ο τρόπος που προσπαθείτε να ενισχύσετε το εισόδημά σας κύριε Θεοδωράκη.

Βγάζετε ανεύθυνο το site και όλους τους συμμετέχοντες και αυτοπροβάλλεστε εσείς ως η μόνη λύση.

Συγχαρητήρια...

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Το site δεν είναι ανεύθυνο αλλά οι απαντήσεις όταν δίνονται ανώνυμα και χωρίς βα ξέρεις ποιός σου απαντά.

Ανώνυμα;

Εσείς τοποθετείστε .... επώνυμα τώρα κύριε επισκέπτη ανώνυμε;

doctor

Υ.Γ. Τι ειν' τούτο σήμερα ωρέ! :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Ανώνυμα;

Εσείς τοποθετείστε .... επώνυμα τώρα κύριε επισκέπτη ανώνυμε;

doctor

Υ.Γ. Τι ειν' τούτο σήμερα ωρέ! :rolleyes:

Ρε γιατρέ τι έπαθες σήμερα? Μια χαρά μέρα είναι, δεν ανεβάζεις και κανένα βιογραφικό???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Δημήτρη ο αγαπητός φίλος νομίζω ότι εννοεί κάποιους συγκεκριμένους υπεύθυνους λογιστές:

http://www.supportonline.gr/main.php?id=114

ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΙ.ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑΜΑΣΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΕΜΕΙΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Φαντάζομαι πως υπάρχουν αρκετά λογιστικά γραφεία κοντά σας ώστε να συμβουλευτείται κάποιον λογιστή.

Τέτοιες απαντήσεις θα πρέπει να είναι από ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ λογιστές και όχι από αυτό το site.

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

BUSHMILLS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Φαντάζομαι πως υπάρχουν αρκετά λογιστικά γραφεία κοντά σας ώστε να συμβουλευτείται κάποιον λογιστή.

Τέτοιες απαντήσεις θα πρέπει να είναι από ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ λογιστές και όχι από αυτό το site.

Οι υπευθυνοι απαντούν υπευθυνα παντου και παντα

Το site δεν είναι ανεύθυνο αλλά οι απαντήσεις όταν δίνονται ανώνυμα και χωρίς βα ξέρεις ποιός σου απαντά.

Κριτική σοβαρή μπορεις να κάνεις μόνο επώνυμα, τα υπόλοιπα λέγονται κουβέντες του οχλου..

:rolleyes: νομιζα οτι αυτο το site και οι ανθρωποι που απαντουν εδω εχουν γνωσεις ! ετσι δεν ειναι ?

οι ανθρωποι που γράφουν εδω ειναι και υπευθυνοι και γνώστες,

το πρόβλημα ειναι οτι οταν μια ερωτηση ειναι ελλειπης δεν μπορει να δωθεί απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης-litsa-

Kύριε GRZOKAS επειδή είμαι νέα στο site μπορείτε να μου πείτε τί είναι το bushmills 1608 γιατί δεν έχω ιδέα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Kύριε GRZOKAS επειδή είμαι νέα στο site μπορείτε να μου πείτε τί είναι το bushmills 1608 γιατί δεν έχω ιδέα??

Δεν μπορώ, είναι μόνο για μέλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
Οι υπευθυνοι απαντούν υπευθυνα παντου και παντα

Κριτική σοβαρή μπορεις να κάνεις μόνο επώνυμα, τα υπόλοιπα λέγονται κουβέντες του οχλου..

οι ανθρωποι που γράφουν εδω ειναι και υπευθυνοι και γνώστες,

το πρόβλημα ειναι οτι οταν μια ερωτηση ειναι ελλειπης δεν μπορει να δωθεί απάντηση

:) τι αλλο χρειαζεται για να μην ειναι ελλειπης η ερωτηση ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...