Προς το περιεχόμενο

Τα έντυπα Ε3 - Ε5 - Περαίωσης - Οικονομικού έτους 2006, σε μία εφαρμογή του excel με αυτόματους υπολογισμούς


gus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα έντυπα Ε3,Ε5,Περαίωσης Οικονομικού έτους 2006, σε μία εφαρμογή του excel με αυτόματους υπολογισμούς , που μάλλον θα σας αρέσει.

entipa2006.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά λέει ο GEORGE1. Ηταν περιττό το "μάλλον" :)

Ανεκτίμητη η βοήθεια και η ευκολία για άλλη μια φορά

Ευχαριστούμε Κώστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς σούπερ!!!!

Βρε παιδία μας κακομαθαίνεται !!!!

Μπράβο σε όλους σας !!!!!

ΥΓ Ναι και μένα ΜΑΛΛΟΝ μου άρεσε!!! :D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΗΛΕΟΥΝΗΣ Δ

Μήπως υπάρχει και το Ε9 ή ζητάω πολλά;

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ :Προτείνω όσοι συνάδελφοι θέλουν τα έντυπα που μας δίνει κατά καιρούς ο Κώστας, να τα αγοράζουμε έναντι μιας συμβολικής αμοιβής.

Η άποψη αυτή είναι καθαρά προσωπική, αλλά νιώθω πολύ υποχρεωμένος απέναντι σε όλους αυτούς που αγωνίζονται για αυτό το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι μας πρέπει να "αγωνιζόμαστε" για αυτό εδω το site δίοτι είναι το καλύτερο και πιο έγκυρο στην Ελλάδα . Όλοι μας πρέπει να δίνουμε τον καλύτερο μας εαυτό ώστε να το διατηρούμε πάντα σε "φόρμα" .... Το site πρώτα απ όλα είναι μεράκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι μας πρέπει να "αγωνιζόμαστε" για αυτό εδω το site δίοτι είναι το καλύτερο και πιο έγκυρο στην Ελλάδα . Όλοι μας πρέπει να δίνουμε τον καλύτερο μας εαυτό ώστε να το διατηρούμε πάντα σε "φόρμα" .... Το site πρώτα απ όλα είναι μεράκι

Συμφωνω απολύτα. Δεν χρειαζεται να προσθέσω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως υπάρχει και το Ε9 ή ζητάω πολλά;

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ :Προτείνω όσοι συνάδελφοι θέλουν τα έντυπα που μας δίνει κατά καιρούς ο Κώστας, να τα αγοράζουμε έναντι μιας συμβολικής αμοιβής.

Η άποψη αυτή είναι καθαρά προσωπική, αλλά νιώθω πολύ υποχρεωμένος απέναντι σε όλους αυτούς που αγωνίζονται για αυτό το site.

Ελπίζω το παρακάτω αρχείο να κάνει.

Φιλικά

Καρποδίνης Δ.

E9_2006.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΗΛΕΟΥΝΗΣ Δ
Ελπίζω το παρακάτω αρχείο να κάνει.

Φιλικά

Καρποδίνης Δ.

ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει στη σελίδα αυτή ένα Άνθρωπος που ονομάζετε Καρπιδίνης Δημήτριος.

Ο άνθρωπος αυτός δουλεύει για τη σελίδα συνέχεια.

Βέβαια λίγοι το ξέρουν.

- Πόσοι όμως δεν «πέρασαν» από τις ΣΣΕ στη σελίδα http://www.taxheaven.gr/sse/index.php αυτή;

- Πόσοι είδαν την δουλειά του στο: http://www.karpodinis.gr/

Δημήτρη, ν’ άσε καλά.

Χαιρετισμούς στην οικογένεια.

ΥΓ

Θα τον .... δώσω!!!!

Ε, για να ξέρουμε και ποιός είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Εβλεπα τα απανωτά ευχαριστώ και ελεγα << δεν θα τελειωσουν να γραψω στο τελος ποιος εβγαλε αυτα τα προγραμματα;>>. Αλλά ευτυχως οι δυο τελευταιες παρεμβασεις εσωσαν την κατασταση. Θα ελεγα οτι αυτος ο ανθρωπος (Καρποδίνης) που ήλθε απο αλλο πλανήτη οσον αφορα τον προγραμματισμό, εχει φτασει σε ανωτατο επιπεδο (που εισαι σιγκιουλαρ και Ε; Εδώ τους χρειαζεται γιουχαϊζμα. Εγω τουλαχιστον τους το κανω αμεσα) διότι τον διακρινει μεγιστου βαθμου υπευθηνοτητα. Το προγραμα για το Ε3 και Ε5 περιεχει και το εντυπο για τις δηλώσεις Ανωνυμων εταιρειων. Ολα αυτα ομως ειναι μερος ενος αριστου προγραμματος που εχει βγαλει ο Καρποδινης και λεγεται << εξπρες ισολογισμος>> (καπως ετσι). Επισης σας λεω εγκυρα οτι το προγραμμα που εχει για το ΦΠΑ (το οποιο δοκιμασα αποψε) ειναι οτι καλυτερο εχει περασει ποτε από την ελληνική αγορά και κανει μονο 110 ευρώ.

Για να σταματισει λοιπον η καθε γκρινια για οποιοδήποτε προγραμμα , οποιασδήποτε εταιρειας , δεστε τα προγραμματα Καρποδίνη οπως ειπε και ο Τζωρτζ 1.

Καιρατος απο Ηρακλειο

Τωρα σας εκανα την καρδια περιβολι. Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΗΛΕΟΥΝΗΣ Δ
Εβλεπα τα απανωτά ευχαριστώ και ελεγα >. Αλλά ευτυχως οι δυο τελευταιες παρεμβασεις εσωσαν την κατασταση. Θα ελεγα οτι αυτος ο ανθρωπος (Καρποδίνης) που ήλθε απο αλλο πλανήτη οσον αφορα τον προγραμματισμό, εχει φτασει σε ανωτατο επιπεδο (που εισαι σιγκιουλαρ και Ε; Εδώ τους χρειαζεται γιουχαϊζμα. Εγω τουλαχιστον τους το κανω αμεσα) διότι τον διακρινει μεγιστου βαθμου υπευθηνοτητα. Το προγραμα για το Ε3 και Ε5 περιεχει και το εντυπο για τις δηλώσεις Ανωνυμων εταιρειων. Ολα αυτα ομως ειναι μερος ενος αριστου προγραμματος που εχει βγαλει ο Καρποδινης και λεγεται > (καπως ετσι). Επισης σας λεω εγκυρα οτι το προγραμμα που εχει για το ΦΠΑ (το οποιο δοκιμασα αποψε) ειναι οτι καλυτερο εχει περασει ποτε από την ελληνική αγορά και κανει μονο 110 ευρώ.

Για να σταματισει λοιπον η καθε γκρινια για οποιοδήποτε προγραμμα , οποιασδήποτε εταιρειας , δεστε τα προγραμματα Καρποδίνη οπως ειπε και ο Τζωρτζ 1.

Καιρατος απο Ηρακλειο

Τωρα σας εκανα την καρδια περιβολι. Ε;

Να συμπληρώσω πως και εγώ έχω αγοράσει το εξπρές ισολογισμός γιατί δεν μπορώ να περιμένω άλλο από τη singular ,πότε επιτέλους θα μας δώσει το νέο Ε3 .

Το πρόγραμμα του κ.Καρποδίνη είναι πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κώστα , Δημήτρη , Γιώργο

ή

Δημήτρη , Γιώργο , Κώστα

ή

Γιώργο , Κώστα , Δημήτρη

Με μεγάλη μου χαρά διαπιστώνω για άλλη μία φορά ότι το κάθε πέρυσι και καλύτερα ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ για σας .

Καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που έχουμε συναδέλφους τόσο ξεχωριστούς και υπεράνω όλων.

Αν είναι να περιμένουμε την Singular, νομίζω ότι θα έρθει η επόμενη περίοδος των δηλώσων και πάλι δεν θα είναι έτοιμη.

Παιδιά ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ νομίζω ότι είναι πολύ λίγο.

Danaie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O αριθμός των downloads των εντύπων Ε3-Ε5 συνεχώς ανεβαίνει

...εφτασε αισίως στα 614.

Ας μου επιτρέψετε να αυξήσω & τον αριθμό των "ευχαριστήριων" δημοσιεύσεων κατά 1.

Έτσι για να κρατάμε & το balance!!!...

Όταν γράφω ευχαριστώ, δεν το εννοώ απλώς, αλλά είμαι σίγουρη ότι εκφράζω & τους υπόλοιπους εκ των 614. Ευχαριστούμε πολύ.

Με εκτίμηση,

Κατερίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ;

ΤΟ Ε9 ΣΕ ΣΕΛΙΔΑ Α3

Η ΔΟΥ (ΚΑΤ'ΕΝΤΟΛΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ) ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ Ε9 ΣΕ ΣΕΛΙΔΑ Α4 ΣΥΡΑΜΜΕΝΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΕΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ;

ΤΟ Ε9 ΣΕ ΣΕΛΙΔΑ Α3

Η ΔΟΥ (ΚΑΤ'ΕΝΤΟΛΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ) ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ Ε9 ΣΕ ΣΕΛΙΔΑ Α4 ΣΥΡΑΜΜΕΝΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΕΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ

Σας στέλνω το παρακάτω αρχείο. Δυστηχώς δεν έχω διαθέσιμο εκτυπωτή με Α3 χαρτί να το τεστάρω. Πιστεύω πως θα λειτουργήσει σωστά

Καλό μεσημέρι... Δημήτρης

E9_2006__3__4.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...