Προς το περιεχόμενο

Τα έντυπα Ε3 - Ε5 - Περαίωσης - Οικονομικού έτους 2006, σε μία εφαρμογή του excel με αυτόματους υπολογισμούς


gus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλό μεσημέρι, Βεβαιωθείτε παρακαλώ πως έχετε ενεργοποιήσει τις Μακροεντολές κατά το άνοιγμα του αρχείου.

ΕΚΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΕ ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!

Επεξεργασμένο από GEORGE1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επισκέπτη Επισκέπτης

Καλησπέρα. Είμαι νέος συνάδελφος και χρήστης στην σελίδα (δεν έχω γραφτεί ακόμη :) ) και θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όλα τα ενεργά μέλη.Το taxheaven.gr είναι ακριβώς αυτό που λέει ο τίτλος του...

Εν προκειμένω, το πρόγραμμα είναι άριστο και θα ήθελα να ζητήσω σε ένα σημείο την βοήθεια σας όπου δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Συγκεκριμένα, στον πίνακα Ι' δεν μου βγάζει τον συντελεστή μικτού κέρδους(123) και από εκεί και κάτω δεν μου βγάζει όλα τα υπόλοιπα που σχετίζονται με αυτόν τον πίνακα. Ελέγχοντας τα δεδομένα μου, το μόνο που πιστεύω ότι μπορεί να φταίει είναι οι κωδικοί που έχω βάλει στα πλαίσια 490, 494, 498 (έβαλα τους κωδικούς 3100, 3101α και 3109 αντίστοιχα).

Το χρησιμοποιώ για επιχείρηση με γ' κατηγορίας βιβλία παραγωγής και εμπορίας επίπλων.

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Με λίγη παραπάνω ενασχόληση βρήκα τί "έφταιγε". Πίστευα ότι βάζοντας τους κωδικούς θα έβρισκε τους συντελεστές, και δεν είχα δει το κουμπάκι στον πίνακα που βγάζει το παράθυρο για εισαγωγή κερδών, συντελεστών κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...