Προς το περιεχόμενο

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΙΕΚ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ


επισκέπτη ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Μηπως κατα τύχη έχει κανένας τις απαντήσεις των 300 ερωτήσεων για τη πιστοποιήση του τμήματος της μηχ/νης λογιστικής???ΓΩΓΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Μηπως κατα τύχη έχει κανένας τις απαντήσεις των 300 ερωτήσεων για τη πιστοποιήση του τμήματος της μηχ/νης λογιστικής???ΓΩΓΩ.

να πας στον διευθυντη και να βαλει να σας κανουν ολη την υλη, μαλλον τα ιδια παραμενουν , δινανε υλη 300 ερωτησεις και ειχαμε κανει τις 150 και ετρεχα να βρω βιβλια για να καλυψω την υλη , για αυτο κανετε 2 χρονια και δεν προλαβαινετε τιποτα, να πατε ολοι στον υπευθυνο και να πειτε οτι δεν εχετε ολη την υλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
αν ξερει καποιος κατι παραπανω ας το πει, καποιο βιβλιο κλπ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΒΙΒΛΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΜΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΑ Η ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ , ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΥΛΗ , ΟΧΙ ΜΟΝΟΣ-Η ΑΛΛΑ ΟΛΗ Η ΤΑΞΗ, ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΠΛΕΟΝ , Η ΚΑΘΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΣΕΛΙΔΕΣ , ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΑ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
επισκέπτη Επισκέπτης-ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ-

Καλημέρα, έχω από το ΙΕΚ μου ένα βιβλίο με τις ερωτήσεις της πιστοποίησης απαντημένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-LENA-

Η ΣΧΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΩΝ.ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ (ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ)ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΙΕΚ ΟΠΟΥ ΑΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ Η ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...
επισκέπτη ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑ
Μηπως κατα τύχη έχει κανένας τις απαντήσεις των 300 ερωτήσεων για τη πιστοποιήση του τμήματος της μηχ/νης λογιστικής???ΓΩΓΩ.

ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΤΟΥ ΜΑΛΛΙΑΡΗ π.χ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΡΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 years later...

Καλημέρα, έχω από το ΙΕΚ μου ένα βιβλίο με τις ερωτήσεις της πιστοποίησης απαντημένες.

θα μπορουσες με καποιο τροπο σε παρακαλω να με βοηθησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΣΧΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΩΝ.ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ (ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ)ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΙΕΚ ΟΠΟΥ ΑΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ Η ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ.

κουκλιτσα πηρα δε τις δινουν ουτε με πληρωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...
  • 3 months later...

καλησπέρα, τελικά βρέθηκαν οι ερωτοαπαντήσεις της πιστοποίησης? θα ήθελα και εγώ να τις βρω κάπως.

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

καλησπέρα, τελικά βρέθηκαν οι ερωτοαπαντήσεις της πιστοποίησης? θα ήθελα και εγώ να τις βρω κάπως.

ευχαριστώ

τις εχω σε αρχειο pdf.δωσε e-mail να στις στειλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 years later...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...