Προς το περιεχόμενο

ΣΦΑΛΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΣΤΟΝ ACCOUNTANT


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά την δημιουργία λογαριασμού εσόδων στον Accountant ( και συγκεκριμένα υπολογαριασμό ) κατά την καταχώρηση του νέου λογαριασμού παρουσιάζεται ένα σφάλμα.

Η περιγραφή του σφάλματος είναι η εξής: "tblINCInfo : MISSING DATA PROVIDER OR DATA PACKET"

Το έχει αντιμετωπίσει κανείς?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Υ.Γ.

Άκόμα ένα σφάλμα κατά την δημιουργία πρότυπης εγγραφής.

"tblTCA:MISSING DATA PROVIDER OR DATA PACKET"

Η έκδοση μου είναι η 2,22C

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση, ένα άλλο προβληματάκι που προέκυψε κατά την αναβάθμιση στην 2.22d είναι το εξής.

Μήνυμα" το αρχείο C:\windows\system32\libdsg.dll δεν αναβαθμίστηκε λόγω λάθους έκδοσης"

Επεξεργασμένο από Grzokas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήνυμα" το αρχείο C:\windows\system32\libdsg.dll δεν αναβαθμίστηκε λόγω λάθους έκδοσης"

Εντάξει αυτό το πρόβλημα το έλυσα αντιγράφοντας το συγκεκριμένο αρχείο από το τερματικό στον σέρβερ.

Με το singdocprn.dll τι γίνεται που το σφάλμα παραμένει στην ενημέρωση μητρώου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά την αναβάθμιση στην 2.22d βγηκε

μήνυμα το αρχείο C:\windows\system32\libdsg.dll δεν αναβαθμίστηκε λόγω λάθους έκδοσης

Εχει αντιμετωπησει κανεις αυτο το προβλημα ??

πως ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά την αναβάθμιση στην 2.22d βγηκε

μήνυμα το αρχείο C:\windows\system32\libdsg.dll δεν αναβαθμίστηκε λόγω λάθους έκδοσης

Εχει αντιμετωπησει κανεις αυτο το προβλημα ??

πως ??

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα και έχω δύο τερματικά off.
Εντάξει αυτό το πρόβλημα το έλυσα αντιγράφοντας το συγκεκριμένο αρχείο από το τερματικό στον σέρβερ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρηγόρη το πρόβλημα το αντιμετώπισα πριν βρείς την λύση εσύ και έκανα το λάθος να κάνω απεγκατάσταση και τώρα δεν μπορώ να ρίξω την νέα έκδοση γιατί είναι update, ποία έκδοση θα πρέπει να έχω για να ρίξω το τελευταίο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταία πλήρη (2.22 ) έκδοση που έχεις στο γραφείο σου, και μετά να φορτώσεις τα patch ένα ένα. Προσοχή στις ενδιάμεσες ενημερώσεις μητρώου και επαννεκίνηση του H/Y.

Υ.Γ.

Βρήκες καλή ασχολία και εσύ Δημήτρη, και μετά κάποιοι άλλοι......... με κοροιδεύουν για το μηνιαιο φορμάτ ;):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταία πλήρη (2.22 ) έκδοση που έχεις στο γραφείο σου, και μετά να φορτώσεις τα patch ένα ένα. Προσοχή στις ενδιάμεσες ενημερώσεις μητρώου και επαννεκίνηση του H/Y.

Υ.Γ.

Βρήκες καλή ασχολία και εσύ Δημήτρη, και μετά κάποιοι άλλοι......... με κοροιδεύουν για το μηνιαιο φορμάτ :D:D

den einai anagi na katsei na perasei ola ta patch mporei na rixei tin 2.22b pou einai i teleytaia full ekdosi kai meta na rixei to teleytaio patch

Patch για αναβάθμιση του Singular Accountant από έκδοση V.2.22b, c σε V.2.22d

UNREGISTER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...