Προς το περιεχόμενο

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ


stibens

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ,ΣΑΣ ΑΠΟΣΤΕΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ.

http://www.filaki.gr/cards_view.php?trID=7...2-21%2018:07:55

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχομαι σε όλους τους συναδέλφους Καλα Χριστούγεννα ,γεμάτα με διασκέδαση,ξεκούραση,ζεστές στιγμές με τους αγαπημένους σας και γέμισμα στις μπαταρίες ,γιατί όλοι γνωρίζουμε τι μας περιμένει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Εύχομαι σε όλους ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,που να συνοδεύονται από τα παρακάτω

κατά την ακόλουθη σειρά:

Με υγεία,

Με ευτυχία,

Με λεφτά

Βάλτε ότι άλλο επιθυμεί ο καθένας σας και αν έχετε θετική σκέψη όλα θα

πάνε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-Γιώργος-

Συνάδελφοι,

Μπορεί, για καθαρά προσωπικούς μου λόγους, να μην είμαι μέλος του site, όμως δεν σας κρύβω ότι από τότε που το ανακάλυψα αποτελεί την καθημερινή μου "εξάρτηση".

Εύχομαι ό,τι καλύτερο σε σας και τις οικογένειές σας.

Ιδιαίτερες ευχές στον Κώστα (Gus) για το πολύτιμο αγαθό που μας προσφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:):) KAΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ

ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΤΟΥΣ

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αρκετοί λείπουν ή θα λείπουν τις γιορτές (αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι κλείνει το forum!!!)...

Καλά Χριστούγεννα σε όλους τους συνάδελφους και επισκέπτες και Ευτυχισμένος ο Νέος Χρόνος, με υγεία πάνω απ' όλα.

Να περάσουμε καλά τις γιορτές με αυτούς που αγαπάμε και μας αγαπούν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αυτά τα Χριστούγεννα θα είναι για μένα τα καλύτερα απο όλα τα χρόνια μου, καθαρά για προσωπικούς λόγους, εκτός απο τις ευχές για υγεία και χαρά σας ευχομαι να είναι και για σας απο τα καλύτερα!!! :):):D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ & ΑΓΑΠΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και απο μένα έχετε τις θερμότερες ευχές μου για όλους εσάς

τους συνάδελφους και φίλους μου, γιατί εγώ έτσι σας αισθάνομαι

όλους, ιδιαίτερα στους Χρήστους και τις Χριστίνες τους Βασίλιδες

και τις Βασιλικούλες και πολλές μα πολλές ευχαριστίες στον gus

που μας δημιούργησε αυτό το site και ξεφεύγουμε απο την σκληρή

μας καθημερινότητα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλές γιορτές κι από μένα....

Υ.Γ. Χριστούγεννα χωρίς να σφάξουμε το γουρουνάκι που μεγαλώναμε από πριν γι'αυτό το σκοπό... χωρίς τα λουκάνικα......χωρίς την "φούσκα" για να παίξουμε μπάλα..... χωρίς κάλαντα με λουκούμια και στραγάλια......χωρίς.......... :)

Αφήστε την γκρίνια...........

Ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλές γιορτές κι από μένα....

Υ.Γ. Χριστούγεννα χωρίς να σφάξουμε το γουρουνάκι που μεγαλώναμε από πριν γι'αυτό το σκοπό... χωρίς τα λουκάνικα......χωρίς την "φούσκα" για να παίξουμε μπάλα..... χωρίς κάλαντα με λουκούμια και στραγάλια......χωρίς.......... :(

Αφήστε την γκρίνια...........

Ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος... :D

Καλές Γιορτές σε όλους. Εκτός από την κραιπάλη και το Οινό-πνευμα των Χριστουγέννων σκεφτείτε ότι γεννήθηκε κάποιος που δίδαξε την αγάπη, κάποιοι τον σταυρώσαν, κάποιοι τον πιστέψαν και σήμερα κάποιοι κονομάνε εν ονόματί Του φορώντας ράσα...

Υ.Γ. Σούλη γκρινιάρη, σε λίγες ημέρες θα μου φέρουν οι γονείς μου αγριογούρουνο από τον Έβρο (ξέρεις εσύ). ;)

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις ποιο θερμες ευχες μου σε ολους τους συναδελφους/σες μελη και επισκεπτες του φορουμ

υγεια αγαπη και πολυ πολυ δυναμη

οι επιθυμιες σας χιλιες ευχες μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι του χρόνου να τα λέμε πάλι όλοι μαζί και να 'μαστε περισσότεροι. Τέλος εύχομαι στο Υπουργείο οικονομικών να τους φωτίσει το Αστέρι των Χριστουγέννων και να πάψουν πια να ταλαιπωρούν τον κόσμο. Υγεία σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

Tα Μέλη του Δ.Σ. ( ο Νίκος Πατέλης,ο Βασίλης Παρχαρίδης,ο Ντίνος Κλειτσιώτης,ο Ανέστης Νταμπανλής,ο Νέγκογλου Παναγιώτης, ο Γιάννης Παναγιωτίδης και ο Θανάσης Καλογιώργης) του Συλλόγου Λογιστών-Φοροτεχνικών Ελευθέρων Επαγγελματιών Ν. Καβάλας ενώνουν τις σκέψεις τους και εύχονται μέσα από την καρδιά τους σε όλους τους Συναδέλφους και τις οικογένειές τους

Καλά Χριστούγεννα, & Ευτυχισμένο και Δημιουργικό το 2006

και πάνω από όλα με ΥΓΕΙΑ συνάδελφοι.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου στην συνεδρίαση της 22/12/05 αποφάσισε, ομόφωνα, αντί για ευχετήριες κάρτες να συνεισφέρει το ποσό των 300,00 € στο Ίδρυμα για το Ειδικό Παιδί "ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ" της Καβάλας

Ευχαριστούμε ολόθερμα όλους τους συναδέλφους ανά την Ελλάδα που μας έστειλαν ευχετήριες κάρτες και ελπίζουμε στο 2006 να έχουμε θετικές εξελίξεις σε θέματα που αφορούν τον κλάδο μας και κυρίως να μπορέσουμε να καταλάβουμε ότι ΜΟΝΟΝ όλοι μαζί μπορούμε να κερδίσουμε αυτά που μας ανήκουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις καλύτερες ευχές μου σε όλα τα μέλη, αλλά και επισκέπτες αυτού του τόοοοοοοοσοοοοοοο ζεστού forum, για χαρούμενα Χριστούγεννα και για έναν καινούριο χρόνο, γεμάτο ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΧΑΡΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από εμένα σε όλους τους συναδέλφους χρόνια πολά και καλά με υγεία και ευτυχία και καλή ξεκούραση λίγο πριν την ¨καταιγίδα¨που για άλλη μια φορά πλησιάζει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι δικες μου ευχες, για υπεροχες μερες γιορτων, για ξεκουραση και αποδραση.

Ελπιδα, αισιοδοξια και χαμογελο, για τον καινουργιο χρονο. Και πολλες πολλες συναντησεις !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι σε όλους τους συναδέφλους και μή αλλά και σε όλους τους φίλους μου στο forum Καλά χριστούγεννα .

Να ζήσετε ευχαριστα τις γιορτές κοντά στα αγαπημένα σας πρόσωπα , και μακριά από την ρουτίνα της καθημερινότητας .

Yγεία και ευτυχία σε όλο το κόσμο.

http://www.taxheaven.gr/ccp/redir.php?link=75

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχομαι το πνευμα των Χριστουγεννων να ζεστανει τις καρδιες μας και ο καινουργιος χρονος να φερει χαρα και ευτυχια σε ολους.

Χρονια Πολλα συν...αδελφοι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχές γαι χαρούμενα Χριστούγεννα με αγάπη για όλους τους συναδέλφους, ειρήνη σε όλο το κόσμο (τουλάχιστον αυτές τις γιορτινές μέρες), και μια ζεστή αγκαλιά για όσους είναι μόνοι τουτες τις μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-giorgos-

Εύχομαι και εγώ με την σειρά μου , καλές γιορτές σε όλες , όλους , και με υγεία πάνω απ' όλα .

giorgos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...