Προς το περιεχόμενο

ΕΣΟΔΑ-ΕΞΟΔΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ EPSILON_NET


επισκέπτη ΚΡΙΤΩΝ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ , ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΝΕΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ , ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ .

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ , ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣ , ΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΟΤΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΙ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΝΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ-ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ , ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΤΙΚΩΣ ΚΑΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ , ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ

ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ , ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ , ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ.

ΚΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ, ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΓΩΓΟ SOFTWARE, ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΤΟΥ , Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ "ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ Ή ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ? ΤΙ ΚΑΝΩ ?

Α) ΜΕΛΕΤΑΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ,ΠΕΤΑΩ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ,ΚΡΑΤΑΩ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥΣ , ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ , ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΔΙΕΙΣΔΥΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ" , ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΑΣΙΚΕΣ - ΑΠΛΟΙΚΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΚΕΨΕΙΣ, ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΟΛΑ Ή ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΑ.

ΑΥΤΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ , ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ

ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΑΣ.

ΟΙ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ (ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ).

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ Ή ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ,ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ: EPSILON NET , NA ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ , ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάτι το υποκειμενικό αυτό που ζητάς, εγώ καλή ώρα δουλεύω το Accountant είναι ένα πρόγραμμα γενικά δύσκολο μπροστά σε αυτό της Ε7, εμένα μου αρέσει και με βολεύει σε γενικές γραμμές. Σήμερα παρέλαβα μια έκδοση του προγράμματος της Softone στην αρχή τα έχασα με το πλήθος τον επιλογών που έχει, στην πορεία που άρχισα να "μπαίνω" στο νόημα μου άρχισε να μου αρέσει και μπορώ να πω ότι είναι πολύ δυνατό πρόγραμμα.

Γενικά όλα είναι θέμα το τι βολεύει τον καθένα και πως έχει μάθει, κάνε μια επανάληψη της έρευνας που ήδη έχεις κάνει και μετά αποφασίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΖΗΤΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ , ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΕΣΟΔΑ-ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ

ΕPSILON ΝΕΤ , ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ και τα λογιστικά αλλά και τη μισθοδοσια της Epsilon και μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα πρόβλημα από τις εφαρμογές αλλά κυρίως από την εταιρία και την υποστήριξή της. Σου προτείνω να ζητήσεις να σου τα παρουσιάσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προγράμματα της Epsilon (έσοδα-έξοδα και μισθοδοσία) μέχρι σήμερα δεν μου έχουν δημιουργήσει κανένα πρόβλημα και η υποστήριξη είναι άψογη.

Το πρόγραμμα της softone το είδα, ζήτησε όμως πελάτης μου το εμπορικό και παρατήρησα ότι για την ώρα τουλάχιστον, η υποστήριξη είναι σχεδόν ανύπαρκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ , ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΝΕΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ , ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ .

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ , ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣ , ΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΟΤΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΙ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΝΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ-ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ , ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΤΙΚΩΣ ΚΑΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ , ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ

ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ , ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ , ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ.

ΚΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ, ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΓΩΓΟ SOFTWARE, ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΤΟΥ , Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ "ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ Ή ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ? ΤΙ ΚΑΝΩ ?

Α) ΜΕΛΕΤΑΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ,ΠΕΤΑΩ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ,ΚΡΑΤΑΩ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥΣ , ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ , ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΔΙΕΙΣΔΥΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ" , ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΑΣΙΚΕΣ - ΑΠΛΟΙΚΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΚΕΨΕΙΣ, ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΟΛΑ Ή ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΑ.

ΑΥΤΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ , ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ

ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΑΣ.

ΟΙ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ (ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ).

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ Ή ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ,ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ: EPSILON NET , NA ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ , ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !...

Φίλε μου οπως τα λες είναι αλλά καλά θα κάνεις να δείς το academia της DATA COMMUNICATION. Αυτό είναι σε άλλο επίπεδο απο το υπόλοιπα .Είναι και 5 χρόνια στην αγορά. Για το ΕΣΟ-ΕΞΟ Ε-ΝΕΤ δεν έχω ακούσει και τα καλήτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-PAREA-

Χρησιμοποιώ το πρόγραμμα Εσ-Εξ της Ε-νετ εδω και δύο χρόνια περίπου. Ειναι ενα επο τα πολλά προγράμματα που υπόσχονται πολλά , κάνουν αρκετά απο αυτά , αλλά που θα μπορούσαν να κανουν περισσότερα. Το σίγουρο μέχρι τώρα ειναι ότι το παλεύουν, κάνουν συνεχείς προσθήκες και λαμβάνουν υπόψη τους τις υποδείξεις εκείνες που θα βελτιώσουν το προγραμμα. Βαθμολογόντας το , και συμφωνα με τις δικές μου αναγκες του βάζω με αριστα το 10 , αυστηρα 7.

Εκείνο που με ξενίζει ειναι η επέκταση της εταιρίας σε πολλά προγράμματα με τον φόβο οτι κάποια στιγμή θα γίνει απροσωπη οπως πολλες άλλες που "μεγάλωσαν" και ξέχασαν τα λογιστικά γραφεία αναζητώντας πελάτες και στον εμπορικό κόσμο. Δείγματα έχει δώσει με τον τρόπο που απαντά πιά στα τηλέφωνα...( Για λογιστήριο πατήστε 1, για υποστήριξη 2, για πωλήσεις 3 για τα νεύρα σας ,περιμένετε), οτι ψάχνει συνεργάτες ανα την ελλάδα(για να τους πασάρει και την υποστήριξη).

Χαρακτηριστικά τον τελευταίο καιρό αλλάζει τις εφαρμογές των εσ-εξ και φ.εισοδ. σε SQL , μας έστειλαν το cd με τις αναβαθμίσεις λέγοντας οτι θα περάσει ο συνεργάτης τους αν αντιμετωπίσουμε δυσκολίες και οπου δεν εχουν, θα επικοινωνήσουμε με την υποστηριξή . Εμεις εδω στην Ανδρο δεν έχουμε ,συνεργάτη τους, ετσι πήρα την υποστήριξη η οποια με παρέπεμψε στον συνεργάτη (που δεν έχουν) και σε παρατήρηση μου , με σύνδεσαν με τις πωλήσεις. Εκεί ο υπεύθυνος εκανε κάποιες ενέργειες και με κάλεσαν απο την υποστήριξη σε ώρα που απουσιάζα απο το γραφείο μου και ενω τους έδινε το νο του κινητού μου η γυναίκα μου ,με τρόπο άκομψο χωρίς να αφήσουν κάποιο συγκεκριμμένο μήνυμα , έκλεισαν το τηλέφωνο.

Αυτα λιγο ως πολύ κάποια στιγμή θα γυρίσουν αρνητικά προς την εταιρία, γιατί δείχνει οτι μεγαλώνει πιο πολύ απο οτι ίσως αντέχει. Ο χρόνος θα δείξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 weeks later...
επισκέπτη Επισκέπτης-NIKOS-

Χρησιμοποιώ και τα λογιστικά αλλά και τη μισθοδοσια της Epsilon και μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα πρόβλημα από τις εφαρμογές αλλά κυρίως από την εταιρία και την υποστήριξή της. Σου προτείνω να ζητήσεις να σου τα παρουσιάσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

EINAI EYKOΛΑ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗς ΕPSILON NET; MOΛΙΣ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ, ΔΗΛΑΔΗ Α' Β' ΚΑΙ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-pirodesta-
EINAI EYKOΛΑ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗς ΕPSILON NET; MOΛΙΣ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ, ΔΗΛΑΔΗ Α' Β' ΚΑΙ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Δοκίμασα το demo . Λίγο το είδα αλλά επειδή μ'ενδιαφέρει κυρίως η γρήγορη εισαγωγή δεδομένων το απέριψα . Μου φάνηκε αρκετά καλό .

Αφού το έχεις παραγγείλει όμως γιατί ρωτάς ?

Αυτό θα έπρεπε να το κάνεις πριν προβείς στην αγορά του .

Άποψη μου , δοκίμασε και μετά αγόρασε , όπου τουλάχιστον αυτό είναι εφικτό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

εχω δουλεψει για ενα μηνα τον προγραμμα τις epsilon net και ομολογω οτι μου φανηκε πολυ ευχρηστο και με παρα πολλες ευκολιες... (εχεις ανα πασα στιγμη το ΦΠΑ περιοδου με το πατημα ενος κουμπιου... αν οι πελατες σου εχουν κοινους προμηθευτες η πελατες δεν χρειαζεται να ανοιγεις νεους κωδικους για καθε εταιρια αλλα τους αναγνωριζει το προγραμμα, ειχα ετοιμη την εκκαθαριστικη ΦΠΑ αφου απο τις περιοδικες εκανες αντιγραφη και στην εβγαζε το προγραμμα) και η τεχνικη υποστηριξη ηταν αμεση! μεσω τηλεφωνου μας βοηθησαν στην εγκατασταση σε δυκτιο και γενικα σε οτι χρειαστηκαμε ειχαμε σχεδον αμεση βοηθεια!!!!

Εχει on line updates ετσι δεν μενει ποτε πισω σε τυχων αλλαγες

ειναι παντως μια πολυ ολοκληρωμενη δουλεια! εχει βεβαια λιγη ταλαιπωρια στο ανοιγμα των κωδικων του λογιστικου σχεδιου, και στο ανοιγμα των εταιριων αλλα νομιζω οτι προσφερει πολλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφοι! Εγω νομίζω οτί το όλο πρόβλημα είναι στηντεχνική υποστήρηξη όσο πιο απλό είναι

ένα πρόγραμμα τόσο πιο εύκολα δεχεται τεχνική υποστήριξη τόσο πιο εύκολα εξελήσεται και μεταβάλεται στις ανάγκες τις αγοράς. Αν πάνω σε αυτό το πρόγραμμα υπάρχει καλή και γρήγορη τεχνική υποστήριξη αυτό είναι που καλύπτει και τις ανάγκες μας.

Εγω χρησιμοποιώ Εσ-Εξ της UNISOFT γιατί τα έχω μάθει τόσο καλά ώστε να μην χρειάζομαι Τεχ.

Υπ. παραμόνο στις αναβαθμήσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 months later...
  • 3 months later...

Παιδιά εγώ πειν μια βδομάδα το εγκατέστησα το έσοδα έξοδα με dealer και μέλημα μου για να πάρω τα δεδομένα από πελάτες και δεδομένα - κινήσεις και συναλλασσόμενους -από λογιστές μπας και βρω κανένα πελάτη. Αλήθεια εσείς πώς κάνατε μεταφορά δεδομένων , ειδικά όταν υπάρχουν άλλα προγράμματα , με τεχνική υποστήριξη , με οδηγίες , με ascii; Μπορούμε να το κάνουμε μόνοι μας οι λογιστές; Με το συμπάθειο για τις ερωτήσεις, αλλά είναι μέχρι να μάθουμε τα αναγκαία για τη δουλειά μας και μετά να απαντάμε στους άλλους.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν κατάλαβα καλά τι θέλεις σου απαντώ ότι είναι δύσκολο να κάνεις το import από άλλες εφαρμογές μόνος σου. Τα εργαλεία μεταφοράς τα δίνει η εταιρεία στους dealers. Μιλάμε για μεταφορά από επώνυμα προγράμματα και όχι από όλα. Πάντως είναι αρκετά καλή εφαρμογή. Να λάβεις υπόψη σου ότι έχω επαγγελματική σχέση με την Epsilon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω π'αντως συνάδελφοι, εχω δει και δουλέψει ( όχι όλα το ίδιο) τα παρακάτω

1) ΕΣ-ΕΧ PROSVASIS DOS-ΙΚΟ ( ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΟΣ )

2) ΕΣ-ΕΧ UNION WINDOWS ( ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΟΣ)

3) XLINE ALTEC WINDOWS( ΤΟ ΠΗΡΕ DEMO ΠΛΗΡΕΣ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ)

4) ΕΣ-ΕΧ UNISOFT-ALTEC DOS-ΙΚΟ( AΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΧΡΟΝΟΥΣ- ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΙΑ)

5) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

( εκ των υστερων σημείωση . ΣΥΓΓΝΩΜΗ για τα κεφαλαία)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ

ΣΤΑ 1 - 2 & 3 ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΣΒΑΣΙΣ ΕΧΕΙ ΑΣΥΓΚΡΙΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΗ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΛΟΓΩ DOS ( ΠΟΛΛΑ ΚΛΙΚ ΚΛΙΚ ΣΤΑ WINDOWS ΤΑ ΑΛΛΑ 2) ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ ΧΜ,,,,,

ΤΟ 4 ΚΛΑΨΨΨΨ.... ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ 3 , ΔΕΝ ΠΑΡΕΙΧΕ ΤΙΣ ONLINE ΕΥΚΟΛΙΕΣ ΦΠΑ - Ε3 ΚΛΠ

Επίσης , θέλουν μεγαλη προσοχή στην παραμετροποίηση , πρεπει να εισαι σε εγρήγορση για περιεργες...... καταχωρησεις και αλλαγές νόμων και εντύπων. Αν τα θέλεις έτοιμα όμως στο τέλος της χρήσης, εχει κόστος ... τουλαχιστον χρόνου παραμετροποίησης

ΤΟ 5 ΟΜΩΣ........ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΑ... ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ.......

Εγινε ΕΠΙΣΤΗΜΗ το να καταχωρησεις 50 παραστατικά σε Β΄ κατηγορίας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν κατάλαβα καλά τι θέλεις σου απαντώ ότι είναι δύσκολο να κάνεις το import από άλλες εφαρμογές μόνος σου. Τα εργαλεία μεταφοράς τα δίνει η εταιρεία στους dealers. Μιλάμε για μεταφορά από επώνυμα προγράμματα και όχι από όλα. Πάντως είναι αρκετά καλή εφαρμογή. Να λάβεις υπόψη σου ότι έχω επαγγελματική σχέση με την Epsilon.

Μόλις μίλησα με τον dealer που μίλησε με την epsilon και λέει ότι δε γίνεται αντιγραφή κινήσεων από άλλα προγράμματα , αλλά μόνο συναλλασσομένων και στοιχείων εταιρίας. Τώρα αν υπάρχει κάποιος να ξέρει αν γίνεται αντιγραφή κινήσεων, να μας το πεί ευχαρίστως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...