Προς το περιεχόμενο

ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΔΩΡΟΥ ΧΡΙ/ΝΩΝ ΑΠΟ DATA


επισκέπτη Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Επισκέπτης

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ Δ/Χ &Ε/Α ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΕΦΟΣΟΝ ΕΛΗΓΕ ΤΟΤΕ Η ΣΥΜΒΑΣΗ ΤΟΥ,ΚΑΤΟΠΙΝ Ο ΙΔΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΠΑΝΑΠΡΟΣΛΗΦΘΗΚΕ ΤΟΝ 9/2005 ΜΕ ΝΕΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΩ ΑΝΑΛΟΓΙΑ Δ/Χ & Ε/Α ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ DATA-COMMUNICATION ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΠΕΙ,ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ DOS ΤΗΣ DATA ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΛΑΘΟΣ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ, (ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ F8) NA ΔΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΑΝ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΘΟΥΝ ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ Δ/Χ ΚΑΙ ΤΟΥ Ε/Α ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 9/2005 ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 12/2005, ΑΝ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΣΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ DOS ΤΗΣ DATA ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΛΑΘΟΣ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ, (ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ F8) NA ΔΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΑΝ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΘΟΥΝ ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ Δ/Χ ΚΑΙ ΤΟΥ Ε/Α ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 9/2005 ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 12/2005, ΑΝ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΣΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ ΤΟΥ ΔΩΡΟΥ (0,4166) ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΣΕ 1/2005 Ι ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙ, ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΣΕ 1/2005 Ι ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙ, ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ

ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...