Προς το περιεχόμενο

ΚΟΜΒΙΟΝ ΕΙΣΟΔΟΥ ΣΤΟ FORUM.....................


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια άλλη "παρατήρηση" είναι το ότι πλέον στα θέματα που διαβάζουμε δεν βλέπουμε πόσοι και ποίοι ακόμη το διαβάζουν ή απαντούν (πχ 4 επισκέπτες και 2 μέλη (broster etc) .

Λεπτομέρεις , αλλά όταν μπαίνω σε ένα θέμα πάντα κοιτάω και ποίοι άλλοι το διαβάζουν , είναι αυτό που λένε ότι η περιέργεια έφαγε τη γάτα!!!!

Τουλάχιστον να φαίνεται αυτός που απαντάει για να ξέρουμε τι γίνεται στο θέμα ...

Εξάλλου για όποιον δεν ήθελε να φαίνεται μέσα στο θέμα, μπορούσε να συνδεθεί ως ανώνυμο μέλος.

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να περιγραψω ενα διαχειριστικο προβλημα που αντιμετωπιζω στην πλοηγηση μου στο FORUM.

Εστω οτι εχω επιλεξει να δω τις ΝΕΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ και στη συνεχεια τις δημοσιευσεις της ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ. Επιλεγω τελικα καποια δημοσιευση και οταν τη διαβασω αν επιλεξω το πληκτρο ΠΙΣΩ βγαινω τελειως απο τις δημοσιευσεις τις εβδομαδας και πρεπει να ξανακανω την επιλογη απο την αρχη για να ξαναπαω εκει που ημουν. Τι δεν κανω καλα ??

Δεν βλεπω να υπαρχει αλλος τροπος.

Μπορει καποιος να μου υποδειξει κατι ωστε αφου διαβασω αυτο που θελω να μπορω να παραμεινω στο σημειο που ημουν χωρις να ξανακανω ολη τη διαδικασια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να περιγραψω ενα διαχειριστικο προβλημα που αντιμετωπιζω στην πλοηγηση μου στο FORUM.

Εστω οτι εχω επιλεξει να δω τις ΝΕΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ και στη συνεχεια τις δημοσιευσεις της ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ. Επιλεγω τελικα καποια δημοσιευση και οταν τη διαβασω αν επιλεξω το πληκτρο ΠΙΣΩ βγαινω τελειως απο τις δημοσιευσεις τις εβδομαδας και πρεπει να ξανακανω την επιλογη απο την αρχη για να ξαναπαω εκει που ημουν. Τι δεν κανω καλα ??

Δεν βλεπω να υπαρχει αλλος τροπος.

Μπορει καποιος να μου υποδειξει κατι ωστε αφου διαβασω αυτο που θελω να μπορω να παραμεινω στο σημειο που ημουν χωρις να ξανακανω ολη τη διαδικασια???

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?...&cmd=view&tid=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον να φαίνεται αυτός που απαντάει για να ξέρουμε τι γίνεται στο θέμα ...

Εξάλλου για όποιον δεν ήθελε να φαίνεται μέσα στο θέμα, μπορούσε να συνδεθεί ως ανώνυμο μέλος.

doctor

Έτσι είναι Δημήτρη .

Στο μεταξύ κάποιες φορές μπερδεύομαι , γιατι (είμαι και ξανθός :) ) δεν ξέρω αν είμαι σαν μέλος ή σαν αόρατος επισκέπτης και πρέπει να ανεβαίνω κορυφή! Είναι και αυτό που λέει ο Σούλης , λίγο μάτι βρε παιδί μου!!! :D

Καλά αυτά είναι λεπτομέρειες και εννοείτε ότι δεν επηρεάζουν το Φόρουμ , απλώς είναι κάποια πραγματάκια που σαν φορουμίστες έχουμε συνηθίσει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημέρα,να κάνω και γω μια ερώτηση? Γιατί στο εικονίδιο μου οταν κάνω δημοσίευση βγαίνει απο κάτω Προειδοποίηση 0% το βλέπω μονο εγώ γιατι στους υπόλοιπους δεν το βλέπω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημέρα,να κάνω και γω μια ερώτηση? Γιατί στο εικονίδιο μου οταν κάνω δημοσίευση βγαίνει απο κάτω Προειδοποίηση 0% το βλέπω μονο εγώ γιατι στους υπόλοιπους δεν το βλέπω?

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=18445

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να δημιουργηθεί νέα ενότητα "κυτίον παραπόνων-παρατηρήσεων", όπου θα βγάζουμε τα εσώψυχα μας, με "κομβίον" γρήγορης πρόσβασης βεβαίως..βεβαίως. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει το γραφείο Βοηθείας στο menu του forum.

Δεν χρειαζόμαστε βοήθεια... να στα "ρίχνουμε" καμιά φορά θέλουμε.. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θέλω να πω εγω είναι το εξής . Εχω την εντύπωση πως το όλο θέμα είναι περί όνου σκιάς . Το όλο site έχει τόσα καλά και το forum επίσης . Γίνονται καθημερινά αλλαγές με σκοπό την καλύτερη εμφάνιση του site και την ταχύτερη εξυπηρέτηση μας σε διάφορα θέματα . Οι παρατηρησεις είναι φυσικά δεκτές όπως και τα παράπονα . Απλά εγω προσωπικά το θεωρώ πως είναι λίγο "τραβηγμένο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το forum ειναι πολυ καλης ποιοτητας Υπαρχουν βεβαια και θεματα-απαντησεις που δεν τις ασπαζομαι ομως...ειναι ζωντανο!! υπερδραστηριο ,ελευθερο εκφρασης-γνωμης,γενικα μου κλεβει χρονο και το .... ευχαριστιεμαι Μονο που θα συμφωνησω και εγω οτι η μη εμφανιση των συμμετοχοντων σε ενα θεμα ειναι κατι που αφαιρεσε και την <ζεστασια του forum > Tο εκανε λιγο ψυχρο και απομακρο Τουλαχιστον ετσι το εισεπραξα εγω Οποτε ρωτω Γιατι gus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θέλω να πω εγω είναι το εξής . Εχω την εντύπωση πως το όλο θέμα είναι περί όνου σκιάς . Το όλο site έχει τόσα καλά και το forum επίσης . Γίνονται καθημερινά αλλαγές με σκοπό την καλύτερη εμφάνιση του site και την ταχύτερη εξυπηρέτηση μας σε διάφορα θέματα . Οι παρατηρησεις είναι φυσικά δεκτές όπως και τα παράπονα . Απλά εγω προσωπικά το θεωρώ πως είναι λίγο "τραβηγμένο"

Καρολε- Κωνσταντινε,

στο συγκεκριμενο θεμα, αν εντος ευλογου χρονου δεν μας εξηγησεις απο που προερχεται η εκφραση "περι ονου σκιας" μενεις μετεξεταστεος. Το μονο ελαφρυντικο στοιχειο υπερ σου ειναι οτι θελησες να προφυλαξεις το φορουμ και την προσπαθεια που γινεται για τα οποια κανεις δεν εχει αντιθετη γνωμη.

Πλακα καναμε δεν το βλεπεις?????

Τι εγινε ρε παιδια ????? Μηπως δεν καταλαβα καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυνατότητα να βλέπετε ποιοί διαβάζουν ένα θέμα επανήλθε.

Παραπονιάρηδες.

Ευχαριστούμε πολύ αφεντικό είσαι πανέμορφος :D;):D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυνατότητα να βλέπετε ποιοί διαβάζουν ένα θέμα επανήλθε.

Παραπονιάρηδες.

Ευχαριστουμεεεεεεε !!!!

Μας εκανες πολυ χαρουμενους !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΌΛΕ!!!

Οι διαχειριστές-συνονιστές πότε θα κάτσουν ήσυχοι!!!! ;):D

(gus κάπου το είχες γράψει , ότι οι διαχειριστές δεν κάθονται ποτέ ήσυχοι)

Πανέμορφος ε????? Κάτσε να με βάλω πάλι μέσα !!!!!

Παιδία πλακίτσα κάνουμε , τα ευχαριστώ κλπ στον gus και στα παιδία που με κόστος χρόνου κλπ φτιάχνουν τον "παράδεισό μας" είναι δεδομένα .

Πάντως η επανάσταση έπιασε!!! :D:D

Tώρα σας βλέπω πουλάκια μου!!!!

Επεξεργασμένο από broster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι !!!!!!

Βλεπεις με ποιους παρεα διαβαζεις το θεμα . Ο Γρηγορης , Η Μαρια.....

Ο Αποστολος γραφει.......

δεν παω πουθενα λες... πατας μια ανανεωση και εισαι μεσα παλι ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρολε- Κωνσταντινε,

στο συγκεκριμενο θεμα, αν εντος ευλογου χρονου δεν μας εξηγησεις απο που προερχεται η εκφραση "περι ονου σκιας" μενεις μετεξεταστεος.

ΤΟ "ΠΕΡΙ ΟΝΟΥ ΣΚΙΑΣ" προέρχεται απο το γνωστό ανέκδοτο ( ενοικίαση όνου με ή χωρίς την σκιά του ) που είπε ο Δημοσθένης στους Αθηναίους . ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια ????? Μηπως δεν καταλαβα καλα?

χρύσα λες να είμαστε δύο οι ξανθιές που δεν κατάλαβαν καλά ?! :D;)

υγ:εννοείται ότι εδώ γίνετε μια φοβερή δουλειά από όλους όσους συμμετέχουν και κυρίως από τα "υψιλόβαθμα στελέχη".........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυνατότητα να βλέπετε ποιοί διαβάζουν ένα θέμα επανήλθε.

Παραπονιάρηδες.

Μπράβο, gus, σ’ευχαριστούμε, γιατί όπως έγραψε και ο broster…..

Λεπτομέρειες , αλλά όταν μπαίνω σε ένα θέμα πάντα κοιτάω και ποιοί άλλοι το διαβάζουν , είναι αυτό που λένε ότι η περιέργεια έφαγε τη γάτα!!!!

Και εγώ, κάπως (είπα, κάπως) έτσι λειτουργώ…..

Και να πω και εγώ ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ στους διαχειριστές, συντονιστές, που ξοδεύουν τόσο χρόνο για αυτό εδώ το forum, που τελικά μας έχει κάνει μια ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ παρέα…..

Και ΧΡΥΣΑ, έχεις δίκιο : ‘’ΚΑΡΟΛΕ, μας φτάνει το χαμόγελό σου…. το ανέκδοτο, άλλη φορά…’’

Και, ναι, πλάκα κάνουμε όλοι σε αυτήν εδώ την δημοσίευση…. γιατί με αυτά τα Ε9, ε, χρειαζόμαστε και ένα διάλλειμμα, τι να κάνουμε….

Πάντως, τέτοια ώρα που απαντώ εγώ σε αυτήν την δημοσίευση… είμαι μόνη και έρημη, σνιφ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την Ελενη δεν ξερω, ο Αποστολος αποδεδειγμενα, δεν τουφτανε που ειναι ψηλος ειναι και ξανθος !!!!

Και για να χρησιμοποιησουμε και μεις μια λαικη εκφραση, νεωτερη του Δημοσθενη φανταζομαι,

δωσε θαρρος του χωριατη.............

GUS,

την επομενη φορα που θα θελεις να γεμισεις εποικοδομητικα τον χρονο σου, ριξε μια ματια στο ρολοι για να ξερουμε τι ωρα ακριβως γινονται οι δημοσιευσεις. Μας κουρασε να υπολογιζουμε.....

Αν δεν σου ειναι πολυ δυσκολο και αν θελεις και αν δεν στεναχωρησουμε τον Καρολο που σε κουραζουμε !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απαραιτητη διευκρίνιση . Η δημοσίευση μου "περί όνου σκιάς" έγινε διοτι ένιωσα πως κάποιες δημοσιεύσεις ήταν λιγάκι "καυστικές" . Προφανώς εγω το εξέλαβα έτσι καθώς όπως έχουμε ξαναπεί με τον γραπτο λόγο δημιουργούνται παρερμηνείες πολλές φορές . Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...